Kultni forum

Kultni

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ima tu svega ...

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 5 od 22]

101 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 14:43

Gost

Gost
Alhambra ::
urbanstyle ::ja ne denem ništ silly ..samo yaya i sol brašno i mljeko..ali sve po malo i odvojeno mixam

ahahahaa Up
Pa hodala je u 6. gimnaziju. Twisted Evil

102 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 14:47

bazilija

urbanstyle ::ja ne denem ništ ..samo yaya i sol brašno i mljeko..ali sve po malo i odvojeno mixam
ma ja ih i ne pečem

103 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 14:51

Gost

Gost
urbanstyle ::
Alhambra ::
urbanstyle ::ja ne denem ništ silly ..samo yaya i sol brašno i mljeko..ali sve po malo i odvojeno mixam

ahahahaa Up
viš kak se znam ušaltat Very Happy
ka da si fetiva purgerica Up

104 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 14:53

Gost

Gost
i sta sad ... gde su te palacinke ... sve same teorije

105 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 14:57

Gost

Gost
Anabela ::i sta sad ... gde su te palacinke ... sve same teorije

Smile

a sutra ćemo o ovakvima :good:

106 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 15:02

Gost

Gost
... ogladnih momentalno
ima pite od mesa od juce ... mogla bi se zavarati jednim parcetom

107 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 15:04

Gost

Gost
Anabela ::... ogladnih momentalno
ima pite od mesa od juce ... mogla bi se zavarati jednim parcetom

tu su palačinke, Urby :good:

108 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 15:06

Gost

Gost
Anabela ::i sta sad ... gde su te palacinke ... sve same teorije

yebale vas palačinke..ispizdih se dok sam našla...

bela šta će ti palačinke...samo

et to sam ti tila reć na temu palačinajaka Laughing

109 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 15:08

Gost

Gost

et to sam ti tila reć na temu palačinajaka

pa necu gajiti zabe u stomaku , netreba mi samo voda ... moze i nesto konkretno

110 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 15:20

Gost

Gost
Anabela ::

et to sam ti tila reć na temu palačinajaka

pa necu gajiti zabe u stomaku , netreba mi samo voda ... moze i nesto konkretno

na poslu sam ..ali si svaki dan ponesem ručak..danas jedem kiseli kupus sa klinčićima..volim aromatizirani kupus..oš malo

111 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 15:22

Gost

Gost
imali tu mesa
nisam sa klincicima nikad jela ... al moze
volim ja sve da probam

112 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 15:42

Gost

Gost
Anabela ::imali tu mesa
volim ja sve da probam

nema mesa..ja meso rijetko jedem...al kad ga jedem, onda brate jedem Laughing

113 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 15:47

Gost

Gost
volim ja sve da probam

nema mesa..ja meso rijetko jedem...al kad ga jedem, onda brate jedem

aj onda na kuvanje , pisi recepis da vidim kako to zvuci
meni nesto naginje na podvarak bez mesa sto nije lose

114 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 15:50

Gost

Gost
volim ja sve da probam

čekaj...tebi sinapse nisu u livelu Laughing

ja sam na poslu...i sinoć sam to kuhala..ponila u tečici..i evo već pojela..sad mi yayan donio kafu...

receptor jednostavan ...na kapuli išufigaš kiseli kupus dodaš petrusimula i češnjaka,dodaš pet zrna kličića. ...i malo konšerve..zalijaeš sa vodom ..poklopiš i kuhaš...

kad se skuha izvadiš klinčiće van..jer su zajebati kad ih ugrizeš...

115 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 15:55

Gost

Gost

čekaj...tebi sinapse nisu u livelu

ja sam na poslu...i sinoć sam to kuhala..ponila u tečici..i evo već pojela..sad mi yayan donio kafu...

receptor jednostavan ...na kapuli išufigaš kiseli kupus dodaš petrusimula i češnjaka,dodaš pet zrna kličića. ...i malo konšerve..zalijaeš sa vodom ..poklopiš i kuhaš...

ako si na poslu ... mozes i iz glave a ne sa papira

e sad prevod
konsherva?
i koliko vode , malo za dinstanje ili ga pokrijes vodom pa ima malo vise tecnosti ?

116 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 15:58

Gost

Gost

čekaj...tebi sinapse nisu u livelu

ako si na poslu ... mozes i iz glave a ne sa papira

e sad prevod
konsherva?
i koliko vode , malo za dinstanje ili ga pokrijes vodom pa ima malo vise tecnosti ?

konšerva u tubi Laughing

paradajz iz tube-koncentrat

117 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 16:00

Gost

Gost

paradajz iz tube-koncentrat

eeeeeeeeeeee takooooo ... pricaj srpski da te ceo svet razume

118 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 22:23

Gost

Gost
Strava na kruzeru - putnici se tuku zbog hrane, fekalije cure na sve strane

Putnici s luksuznog kruzera Carnival Triumph, koji se u nedjelju nasukao u Meksičkom zaljevu, prepušteni su pukom preživljavanju. Na brodu nema struje ni vode, a ponestaje i hrane pa izbijaju tuče među putnicima.
Tri dana traje agonija 4.200 putnika i članova posade kruzera Carnival Triumph koji je nakon požara u strojarnici ostao bez pogona, i to na otvorenom moru, 150 kilometara od poluotoka Yucata.

Prema informacijama koje pristižu s broda, stanje je zabrinjavajuće. Da bi dobili hamburgere i hladne sendviče, napravljene od luka i krastavaca, putnici satima čekaju u redovima. Zbog nedostatka hrane na brodu su počele izbijati i tučnjave.
"Ljudi se tuku zbog hrane i stvari, kao gomila divljaka", rekao je Brent Nutt, čije su supruga i sestra zarobljene na brodu.

"Supruga mi je rekla da su odvodne cijevi popucale i da su WC-i prepuni. Fekalije su se izlile po cijelom katu", ispričao je Nutt za CNN.

Kada ga je supruga prvi put nazvala nakon nesreće, u nedjelju navečer, plakala je i bila je u velikom strahu, jer joj se činilo da se brod jako nagnuo na jednu stranu.

Veliku nuždu da obavljaju u vrećice

Budući da na brodu radi samo pet kupaonica s WC-ima, putnici su prisiljeni obavljati nuždu posvuda po brodu. Osoblje broda zamolilo je putnike da uriniraju u tuš kabine, a veliku nuždu obavljaju u vrećice.

Tepisi u kabinama natopljeni su urinom, a voda curi iz začepljenih sanitarnih odvoda. Fekalije cure posvuda.

Zbog smrada koji se širi kabinama, putnici su prisiljen spavati u šatorima na palubi.

"Odvratno je. Ovo je najgora stvar koja se dogodila", ispričala je putnica Ann Barlow, i dodala da je situacija nepodnošljiva i zbog velike vrućine.

Iščekivanje četvrtka

U ponedjeljak je do kruzera stigao i remorker, koji je započeo vuču pokvarenog kruzera. Svi nestrpljivo iščekuju četvrtak kada bi se Carnival Triumph trebao dotegliti do Alabame.

Pomoć pokvarenom brodu stigla je na Carnival Legendu, ali ovaj sestrinski brod dostavio je samo hranu i čamce za spašavanje.

Lepo nam je, dobro nam je, praf nam budi, sami smo si krivi ...

119 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 22:39

Gost

Gost
Anabela ::.. e zato ja nepravim palacinke

ja pravim, al odokativno, ne zamaram se temperaturama ni receptima

120 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 23:09

Gost

Gost
Znaci da kruzer skinem sa liste ''must" ... pa sto ih ne evakuisu ... e svasta

121 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 23:24

Gost

Gost
Anabela ::Znaci da kruzer skinem sa liste ''must" ... pa sto ih ne evakuisu ... e svasta
Meni je taj pojam turizma uopće naopak i bezvezan - platiš krstarenje pri čemu praktički nemaš nikakvog doticaja s morem - kupaš se u brodskim bazenima, sunčaš na umjetnim "plažama" (dapače, neki čak imaju i umjetne valove na najvišoj palubi), more gledaš ko Lasta iz svog nebodera, krećeš se u brodskim salonima koji su apriori uređeni da izgledaju "ko da nisu na brodu" (!), ploviš s gomilom potpuno nepoznatih ljudi ... tek jednom dnevno te iskrcaju u nekoj luci i onda protutnjiš u 2 ograničena sata po turističkoj destinaciji u stampedu sup(a)utnika s istog, ili drugih kruzera ... pitam se kolko se idiota s takvih doživljaja kasnije zapita kaj im je to trebalo?

A doživljaj sa požarom & kuršlusom je fakat za sjećanje! Zubo

122 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 23:37

Gost

Gost
besposlenpop ::.. pitam se kolko se idiota s takvih doživljaja kasnije zapita kaj im je to trebalo?

... sve si ti u pravu ... preko okeana nebi brodom , takve vode se bojim ... ali recimo gledala sam turu negde iz Venecije , nisam sigurna ... pa Jadranom , Egej pa kroz Bosfor ... i bilo je dosta iskrcavanja u planu ... negde 12 dana sa povratkom ... na last minute za 300 e ... pa tesko da cu sve to moci videti za toliko dana , dotaci se nekih zemalja i jesti za te pare .
Moja prijateljica radi na kruzeru kao medicinska sestra vec vise od 12 godina ... inace je uporopastila zdravlje ... operisala oba kuka i svasta nesto ali ona uglavnom gura oko Afrike ... sa sve somalijskim piratima ... dugo radi pa moze da bira ... ali krvav je to posao i gledano iz njenog ugla kad traca putnike ima tu bisera da te stomak zaboli od smeha

123 Re: Ima tu svega ... taj 13/2/2013, 23:41

Gost

Gost
aaaaaaaaaaaaa ... ja o vuku a vuk na vrata ... internetska doduse
taman pominjem prijateljicu koju nisam cula mesecima ... a ona HOP ... javlja se ... prizvala sam je

124 Re: Ima tu svega ... taj 14/2/2013, 00:13

Gost

Gost
besposlenpop ::.. pitam se kolko se idiota s takvih doživljaja kasnije zapita kaj im je to trebalo?

... sve si ti u pravu ... preko okeana nebi brodom , takve vode se bojim ... ali recimo gledala sam turu negde iz Venecije , nisam sigurna ... pa Jadranom , Egej pa kroz Bosfor ... i bilo je dosta iskrcavanja u planu ... negde 12 dana sa povratkom ... na last minute za 300 e ... pa tesko da cu sve to moci videti za toliko dana , dotaci se nekih zemalja i jesti za te pare .
Moja prijateljica radi na kruzeru kao medicinska sestra vec vise od 12 godina ... inace je uporopastila zdravlje ... operisala oba kuka i svasta nesto ali ona uglavnom gura oko Afrike ... sa sve somalijskim piratima ... dugo radi pa moze da bira ... ali krvav je to posao i gledano iz njenog ugla kad traca putnike ima tu bisera da te stomak zaboli od smeha
Moj rođak je konobaril na kruzeru, pa sam se i ja naslušal priča. Zubo
Al generalno - nema doživljaja krstarenja, odnosno mora ak ne čuješ pljuskanje valova i drndanje motora, zveckanje šalica i čaša, ne osjetiš ljuljanje pod nogama, miris mazuta i brodskog mesinga, opip tikovine ili hrastovine - fućkaš sve te kockarnice, kozmetičke salone, kinodvorane, pozornice, butike i surogate na 18 paluba - to su fakat samo ploveći hoteli bez duše. Bleh

125 Re: Ima tu svega ... taj 14/2/2013, 00:22

Gost

Gost
besposlenpop ::
Moj rođak je konobaril na kruzeru, pa sam se i ja naslušal priča.
Al generalno - nema doživljaja krstarenja, odnosno mora ak ne čuješ pljuskanje valova i drndanje motora, zveckanje šalica i čaša, ne osjetiš ljuljanje pod nogama, miris mazuta i brodskog mesinga, opip tikovine ili hrastovine - fućkaš sve te kockarnice, kozmetičke salone, kinodvorane, pozornice, butike i surogate na 18 paluba - to su fakat samo ploveći hoteli bez duše.
znaci manji kruzer ... na jedan sprat
salim se ... velike su razlike i zaista nema tog osecaja plovidbe ako ti nije voda blizu ... samo sto mislim da cu se na dalje drzati plaza

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu