Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije

+8
proba
g_host
Harmy
rollo tomasi
Cat_
escaped
bazilija
zingaro
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 40]

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::
rollo tomasi ::
urbanstyle ::najadraži stihovi

šta te boli kurac što te ja volim

molim navedi autora pa da to posaljem kako treba, kao citat Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 364988687

ja

ali ima i nastavak..samo to neću napisati Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 253468018

ja'b to ovako nastavio

sta te boli kurac sto te ja volim
i sta te kao boli sto cu ostatak zivota potraziti negdje drugdje


( molim da pulitzera posaljete urbici, meni samo pivo)

Gost

Anonymous
Gost

Nema rime , nema Pulicera
za pivo se moras vise potruditi Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 1071211947

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::
urbanstyle ::
rollo tomasi ::

molim navedi autora pa da to posaljem kako treba, kao citat Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 364988687

ja

ali ima i nastavak..samo to neću napisati Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 253468018

ja'b to ovako nastavio

sta te boli kurac sto te ja volim
i sta te kao boli sto cu ostatak zivota potraziti negdje drugdje


( molim da pulitzera posaljete urbici, meni samo pivo)


u nekoj 'živototeki' ( iz prethodne teme - posuđeni život ) ???

bazilija

bazilija

pročitati pažljivo i na tenane:



E, bas sam onomad razmislj'o od cega pravidu tambure.
pa sam pit'o i, i Mitu, i Proku i onog Mileta Devica, birtasa, zna li kogod? pa niko
nije znao da mi kaze. a onda mislim, na posletku nije to bas tako zdravo ni vazno.

Jer, evo, i ova moja tambura i stara i Bog zna kakva i zvoni i zveci, a opet svira
pa cu probati sada na njoj da vam odsviram, pa mog'o bih kasti, da ispripovedam
sta mi se jedared desilo kad sam isao u Idjos na vasar a jos sam deran bio

Krenem ti ja jedared u Idjos, bio tamo neki vasar
sad, je l' vasar, je l' sajam bas ne mogu tacno da se setim
Al' sta bilo da bilo baaba mi je dao nesto novaca - sta sam ja onda mogao imati
jedno osamnaest, devetnaest godina, uveliko sam se momcio vec po sokacima -
pa mi je baba rekao: - na, sine, para, idi u Idjos i kupi kakvog lepog konja. Ne marim kakvog
sad, je l' zdrepca, je l' pastuva je l' ajgira, samo kobile nemoj!
e bas tako mi je rekao. Baba nikad nije mnogo bas voleo kobile... sad sam ga i ja razum'o otkad sam odrastao...

I tako sam krenuo, pa sam hteo nekom precicom, preko polja, nisam se setio onog sto kazu:
- preko prece, naokolo blize.

Ono bilo letno doba, sto bi kaz'li Englezi - samr tajm... end d living iz izi - tu negde preobrazenje, moz' biti tako devetnaesti, dvadeseti avgust mesec. Sunce odskocilo, podne, a od tog druma ni traga ni glasa
kanda da sam zalutao, bogami, kanda da sam zalutao.
A gladan, i zedan, i umoran
jos mi je mati kazla: ponesi stagod za jauzu!
Ta, reko, mani, mati, naopako, sta cu nosit' tu za dva sata, casom cu ja?!
al', vraga, bas mi je falilo ...

I vidim, neki salas se beli u senci oraja. sad, jesu l' bili kokosovi oraji ili kakvi drugi
to ne mogu da se setim, al', reko, 'ajd da svratim, sad sto, sta me kosta, valjda ce mi dati parce 'leba i masti i malo aleve paprike odgore ... pa ondak casu vode, a nad'o sam se i kakav tanak spricer, sto Madjari kazu osu lepeš, a to na madjarskom znaci dugacak korak

I kad sam dosao na taj salas prvo sto sam video na astalu cipovka leba bela
vidilo se da je frižak, onako, res malko. A po avliji svuda trcidu pilici brojleri oni sto se zovu
Lepo i dan danas vidim kako onako po avliji se muvaju levo, desno...

Odskrinita vrata od pusnice a tu ... e divota jedna! odma' ogladnim kad se toga setim:
sunke, slanine, a znas koje slanine, one 'nako sto ima red slanine pa red sunke,
pa red slanine pa red sunke pa tako jedno pet, sest puta, ti redovi

Pa ondak, ondak dzigernjace, pa svargle, pa krvavice ...a dole jedno plekano bure
puno cvaraka i drozdine, što bi kaz'li Japanci ikebana, prava ikebana!
nista mene to nije, sto bi kazl'o, onako, taklo iako sam bio gladan ko vrag, e, vec neka plava snasa
sto se muvala levo desno po avliji i 'ranila vec pomenute, one pilice

Da sam tada im'o kucu i njivu pet, sest svinja i bar jednu kravu i avliju, u njoj jabuku il' sljivu
uz'o bih tu snasu plavu.

Pitam, je l': di su ti baba i mati?
ona rece mi ovako: baaba do utorka nece da se vrati a s materom cemo lako
pa, da te ne slazem, za jedno frtalj sata, u vr' glave,
Ljubio sam snasu na salasu, strasno, bese mirisna ko majska ruza
rekla mi je konacno, al' suvise kasno, kako ima brkatog muza
Tek tad videh iza plasta sena, s nekim vilama muza njena
on mi rece: - je l' ti, vandrokasu, puscaj o'ma moju snasu
a pre toga, sad, je l' sekundu, je l' dve, ne znam,
ljubio sam snašu na salašu, beše mirisna ko majska ruža. rekla mi je konačno, ali suviše kasno, kako ima brkatog muža


Od tog doba u vasioni su se odigrale mloge neverovatne pojave. eto, bas onomad sam citao,
ta Kohoteklova kometla i sve te zvezde sa repom ...
Pa ondak onaj Bermudski trougo di na cudan nacin nestajadu silni avijoni i brodovi
tolko brodova nestalo tamo da se ja vec malko brinem i za Slavonski Brod da mu se sta ne desi

Pa ondak, Rusi u kosmosu, pa, ne znam, Amerikanci u kosmosu, pa Kinezi u kosmosu
pa Bogicevic u kosmosu, pa svi u kosmosu, cudo jedno! A to sam sve kaz'o samo da bi malko ilustrovo ovako, ta mistika i to sta se sve desava. Jer ja sta god sam zamislj'o sta god sam sanjao to sve mi se ostvarilo. sve mi se bas ostvarilo. Eto, onomad mi bas umro tetak iz Gospodjinaca, i ostavio mi dvanaest jutara zemlje, ritske, znas kakve!
kazu, navodnjavaj, ne znam, djubri, prskaj, ovo, ono, ibridi ...
ma kakvi, znaš kakva je ovo zemlja? Tu kad bi dugmad posej'o opet bi nesto niklo!
ja ti kazem, tu bi mog'o sejati i kikiriki, i articokle. Ondak ono, ono drvo sto crnci pravidu lebac od njega
I, cudo jedno, pa sve bi tu izraslo, takva je to zemlja.
A u selu dve kuce - jedna bas na glavnom sokaku! da ti ne kazem ni kako se zove sokak, ni koji je broj od kuce, al' kad dodjes odma' ces videti. Odma', odma' se to vidi
Ej, sest pendzera sas ulice, od toga cetiri kibicfensteri
pa onako, kad metnem muskatle ...
A zimi kad nema nikakvog drugog cveca, ondak one zimske ruze sitne, one zute, sto lepo onako mirisu

Pa divota da ljudi prolaze, pa sve gledaju pa govore, ju sto je lepo, ju sto je divno, i jos svasta govore.
Kako i ne bi!

druga kuca mi tu čelo crkve, isto na lakat, isto je lepa i puna ko oko, samo sto je sa slamenim krovom
al' ne mari, tu mi sad baaba zivi i mati

A salas, e, pitas kol'ki mi je? ne bih ti mog'o kaz'ti kol'ki je, i ja sam voleo da znam, pa sam onomad zvao geometra cak iz Segedina da izmeri al' nije mogao siroma' na polak se onesvestio. Eto, ne moze to odjedared. Al' evo, da uzmes konja ujutru, al' dobrog konja, pa uzjases pa jases i jases i jases do uvece, znas, i uvece i tebi i konju dosta i mislite, gdi smo i krenuli da jasemo a jos ste na mom salasu
eto, tol'ki je!

U stali sest konja. cetir' ova sto ih prezem sad, je l' u taljige, je l' kad orem ili tako stagodj
A dva bela, ona paradoša, samo kad je, kad su neki svecari, jel', u zimu, tu tako oko Svetog Jovana
kad ih upregnem u saonice pa s praporcima, pa divota jedna
Krava imam petnaest komada i to simentalke, one olandske, znas kakve su ko iz opateke da su izasle
da stanes pa da gledas, da kazes - e, ove sigurno nosidu tetrapak mleko, takve su! a nije, nose obicno mleko ko i nase krave, samo sto su takve ciste ko sa cokolade, sa onih slika mlecne cokolade i tako
divota jedna! Svinja imam dvajes'pet komada jorksir i dvajespet komada, sad, je l', berksir il' bert lankaster ne znam, uvek tu brkam od ta dva imena. Pa imam nesto i mangurica imam i prasica. zivine, tol'ko zivine nisi vido, da naranim polak Afrike. Znas sta je ćuraka i moraka i pataka i gusaka ...
jesam jos stagod zaboravio? svejedno, imam svega
Pa to sam probao sas digitronom da izbrojim kol'ko imam pa mi iskocio osigurac ne mos', al' vidi ovako, na primer, nekad se probudim pogledam kroz pendzer, pa reko: - ju, sneg pao! - znas, beli se salas
pa ondak mislim, pa ne moze biti sneg, naopako, letno doba, kakvi sneg, a ono jaja po salasu i ne mozes skupiti. unajmim mobu da skuplja jaja pa ne moze, dok skupim opet polak muckovi.

Imam nesto i novaca, nije da nemam, ne bi voleo o tom da pricam kol'ko imam i gdi ih drzim, samo, znas, da ti kazem oma, slabo meni vajda od svega toga sto sam ti nabrojao, znaš, kad tako nekad u leto
kad opali kakva omorina a ja se prevrcem levo, desno po onoj dunji, pa ne mogu da zaspim, znas, pa onda izadjem na kong pa sednem na basamke pa gledam u zvezde i mislim - otac mu i te zvezde
kol'ko toga ima, ne mozes to ni izbrojati, cudo jedno, da ... e, vis, ondak se s mnogo tuge setim

ljubio sam snašu na salašu, beš mirisna ko majska ruža ...

Gost

Anonymous
Gost

jbgaa..sve sam se nadala da će na kraju nabrajanja biti i snaša sa salaša mirisna ko majska ruža

..i tako ti je to u životu...uvijek nešto fali, nešto što nikada neće biti tvoje a s tobom je svaki dan

bazilija

bazilija

urbanstyle ::jbgaa..sve sam se nadala da će na kraju nabrajanja biti i snaša sa salaša mirisna ko majska ruža

..i tako ti je to u životu...uvijek nešto fali, nešto što nikada neće biti tvoje a s tobom je svaki dan

a jesi li pomislila na Lidžeu kad je pričao o vasioni i zvezdama?

Gost

Anonymous
Gost

bazilija ::
urbanstyle ::jbgaa..sve sam se nadala da će na kraju nabrajanja biti i snaša sa salaša mirisna ko majska ruža

..i tako ti je to u životu...uvijek nešto fali, nešto što nikada neće biti tvoje a s tobom je svaki dan

a jesi li pomislila na Lidžeu kad je pričao o vasioni i zvezdama?

nisam, inače šinjorini Li se moram najaviti ako šta mislim o njoj Very Happy ..a di je uncutica jedna

bazilija

bazilija

urbanstyle ::
bazilija ::
urbanstyle ::jbgaa..sve sam se nadala da će na kraju nabrajanja biti i snaša sa salaša mirisna ko majska ruža

..i tako ti je to u životu...uvijek nešto fali, nešto što nikada neće biti tvoje a s tobom je svaki dan

a jesi li pomislila na Lidžeu kad je pričao o vasioni i zvezdama?

nisam, inače šinjorini Li se moram najaviti ako šta mislim o njoj Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 364988687 ..a di je uncutica jedna

ja sam joj dala slobodu da mi se ko crvica u vrata uvali u hodničiće mojih misli, boli je ćošak može tamo rovarit koliko hoće.

a di je? di je?

u poju je, bere ruže
bere ruže i viole nana nena nine na

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 253468018

Gost

Anonymous
Gost

bazilija ::
urbanstyle ::
bazilija ::

a jesi li pomislila na Lidžeu kad je pričao o vasioni i zvezdama?

nisam, inače šinjorini Li se moram najaviti ako šta mislim o njoj Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 364988687 ..a di je uncutica jedna

ja sam joj dala slobodu da mi se ko crvica u vrata uvali u hodničiće mojih misli, boli je ćošak može tamo rovarit koliko hoće.

a di je? di je?

u poju je, bere ruže
bere ruže i viole nana nena nine na

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 253468018

tak i ja mislim da imamo te hodničiće ko kapilare silly

bazilija

bazilija

urbanstyle ::
bazilija ::
urbanstyle ::

nisam, inače šinjorini Li se moram najaviti ako šta mislim o njoj Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 364988687 ..a di je uncutica jedna

ja sam joj dala slobodu da mi se ko crvica u vrata uvali u hodničiće mojih misli, boli je ćošak može tamo rovarit koliko hoće.

a di je? di je?

u poju je, bere ruže
bere ruže i viole nana nena nine na

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 253468018

tak i ja mislim da imamo te hodničiće ko kapilare Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 253468018

mislim da postoje i neka zborna mjesta, trgovi, gdje misli nahrupe i guraju se jedna preko druge pa se bore za prevlast

Gost

Anonymous
Gost

bazilija ::
urbanstyle ::
bazilija ::

ja sam joj dala slobodu da mi se ko crvica u vrata uvali u hodničiće mojih misli, boli je ćošak može tamo rovarit koliko hoće.

a di je? di je?

u poju je, bere ruže
bere ruže i viole nana nena nine na

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 253468018

tak i ja mislim da imamo te hodničiće ko kapilare Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 253468018

mislim da postoje i neka zborna mjesta, trgovi, gdje misli nahrupe i guraju se jedna preko druge pa se bore za prevlast

daaa al i tu je nastao nered....u jednom momentu imaš sve jednosmjerne ulice ...prav je rijetkost u sekundi pronaći dvosmjernu
isto tako ne preferiram one s prednosšću prolaza...u bilo kojoj varijanti

bazilija

bazilija

urbanstyle ::
bazilija ::
urbanstyle ::

tak i ja mislim da imamo te hodničiće ko kapilare Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 253468018

mislim da postoje i neka zborna mjesta, trgovi, gdje misli nahrupe i guraju se jedna preko druge pa se bore za prevlast

daaa al i tu je nastao nered....u jednom momentu imaš sve jednosmjerne ulice ...prav je rijetkost u sekundi pronaći dvosmjernu
isto tako ne preferiram one s prednosšću prolaza...u bilo kojoj varijanti

da, da, izvoli se gospođo (mislim na misao) bori za svoje mjesto Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 3094245806

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::
bazilija ::
urbanstyle ::jbgaa..sve sam se nadala da će na kraju nabrajanja biti i snaša sa salaša mirisna ko majska ruža

..i tako ti je to u životu...uvijek nešto fali, nešto što nikada neće biti tvoje a s tobom je svaki dan

a jesi li pomislila na Lidžeu kad je pričao o vasioni i zvezdama?

nisam, inače šinjorini Li se moram najaviti ako šta mislim o njoj Very Happy ..a di je uncutica jedna
U Klani. Ziggi

Gost

Anonymous
Gost

bazilija ::
urbanstyle ::
bazilija ::

mislim da postoje i neka zborna mjesta, trgovi, gdje misli nahrupe i guraju se jedna preko druge pa se bore za prevlast

daaa al i tu je nastao nered....u jednom momentu imaš sve jednosmjerne ulice ...prav je rijetkost u sekundi pronaći dvosmjernu
isto tako ne preferiram one s prednosšću prolaza...u bilo kojoj varijanti

da, da, izvoli se gospođo (mislim na misao) bori za svoje mjesto Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 3094245806

najgore su misli pješači...bezglavo pretrčavaju..yeben im mater

bazilija

bazilija

urbanstyle ::
bazilija ::
urbanstyle ::

daaa al i tu je nastao nered....u jednom momentu imaš sve jednosmjerne ulice ...prav je rijetkost u sekundi pronaći dvosmjernu
isto tako ne preferiram one s prednosšću prolaza...u bilo kojoj varijanti

da, da, izvoli se gospođo (mislim na misao) bori za svoje mjesto Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 3094245806

najgore su misli pješači...bezglavo pretrčavaju..yeben im mater

a misli pemzioneri? koji se nikad, pa nikad razbistrit

rollo tomasi

rollo tomasi

bazilija ::pročitati pažljivo i na tenane:


ljubio sam snašu na salašu, beš mirisna ko majska ruža ...

a znas kako se to zbilo?
prico onomad djole da je imo svega par pjesama; prvu ljubav, kristofora, vasu ladackog i mozda jos nesto. pa nastupao na nekom grupnom koncertu. zavrsi on to sta je imo, a organizator mu kaze, ne moze - ima da sviras bar po' sata. stace sad, vrati se na pozornicu i pocne - krenem ja tako jedared u idjos, ne, ne, krenem ja jos dva dana ranije... Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 364988687

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::
bazilija ::
urbanstyle ::jbgaa..sve sam se nadala da će na kraju nabrajanja biti i snaša sa salaša mirisna ko majska ruža

..i tako ti je to u životu...uvijek nešto fali, nešto što nikada neće biti tvoje a s tobom je svaki dan

a jesi li pomislila na Lidžeu kad je pričao o vasioni i zvezdama?

nisam, inače šinjorini Li se moram najaviti ako šta mislim o njoj Very Happy ..a di je uncutica jedna

Ne moraš. To će obavit` UPm. :P

(nije kratica psovke)

Ja ovdje. Di ste vas dvije sad?

Gost

Anonymous
Gost

bazilija ::mislim da postoje i neka zborna mjesta, trgovi, gdje misli nahrupe i guraju se jedna preko druge pa se bore za prevlast

Sad Mislim da kod mene jedino i postoje ti trgovi.

Gost

Anonymous
Gost

besposlenpop ::
U Klani. Ziggi

`ebala te Klana.

Harmy

Harmy

besposlenpop ::
urbanstyle ::
bazilija ::

a jesi li pomislila na Lidžeu kad je pričao o vasioni i zvezdama?

nisam, inače šinjorini Li se moram najaviti ako šta mislim o njoj Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 364988687 ..a di je uncutica jedna
U Klani. Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 918422970

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 253468018

















i pusa shefe mmmm

g_host

g_host

zingaro ::Ajmo malo o ljubavi ,,,zaljubljenosti ..stvarnim..laznim ,,strasnim ..jebozovnim,,..bez namjere i plana izazvanim kad se najmanje nadate...,ma o kakim god ocete,,samo si olakshajte dushitzu..samo da vam velim iz osobnog iskustva ,,,lijepo je bit zaljubljen,,,a voljeti josh ljepshe ,,i nemojte me sad jebat i uvjeravat da to nije istina,,nemojte mi rec ako nije obostrano da ne boli,,ustvari mene najvishe krkic boli,,,i kaj da vam velim,,,ako se sjetim josh kakvih gluposti,,,natipkat cu,,,,jebaji ga prva tema ,,,koji kuratz ochekujete ,,shekspira il andrica,,,a mozda cu i koju pijesmitzu ,,,zakeljit,,,ako mi pukne kaka tuga ,,,bit ce ,,,,grka taliana,,,,,kuraca palaca,,,buckurish i bosanski lonac su kuratz z aono kaj ja znam zmiksat,,(ovo samo da ne razocharam Bazu)..svim curitcama na ovom forumu,,,zelim makar zericu da se zaljube,,ak bude kakog sexa,,,shta fali,,,zivot je ionak kratak i samo jedan,,,Ne znam koji mi je,,,valjda Sv.Valent ushuljo mi se u tintaru,,,et..nemre sve od jednom..kod mene je ponoc,,valja ic njonjat,,,pa kad se zbudim,,,da imam shta chitat,,,samo se opustite,,,jebe vam se kaj ce drugi misliti..et..Vrboputz pichka li mu materina sad sam skuzijo,,kod mene je proljece na moje rame slijece,,,

https://www.youtube.com/watch?v=DIsP9W0dO54

lepa tema ali na mnogo "forumskih" mesta već pomalo otrcana i potcenjena, na žalost.
najlepša sam samoj sebi kad sam zaljubljena. primetila sam da se uprkos životnom iskustvu, godinama, usponima i padovima, nikada nisam promenila u tom stanju i uvek se ponašam jednako kao ona petnaestogodišnja devojka kojoj rade leptirići u stomaku svaki put kada ugleda jednog senada f. iz srednje mašinske u sarajevu osamdeset i neke Smile ...prva ljubav, prva "smrtna" zaljubljenost, neprospavane noći, romantične misli, sva čula se bude..ushićenje koje mi i danas dodaje svakodnevnim aktivnostima novu energiju, radost i optimizam.

Gost

Anonymous
Gost

bok, miculjo! kaxykaj??? šta ima nova u bečeju??? welkam bek tu nas Laughing

zaista, s 50 godina nije da ne mogu ili ne znam više pisati o ljubavi, romantici, 'leptirićima'... ali! upravo ispratih starce s ručka na njihovu 50-godišnjicu braka ( a meni kći napunila 18 ) i mislim si kuda ide ovaj svijet. danas se sva ljubav svodi na konto u banci, veličinu kuće, auta, i slobodne kreditne kartice bez ovrhe...pa ako moram birati između toga materijalističkog hedonizma i prave nepatvorene ljubavi, uvijek ću izabrati ljubav, ali teško je imati dostojnog partnera ili bar sugovornika s druge strane...

Gost

Anonymous
Gost

Harmy ::
i pusa shefe mmmm
Oj! Cheer1
Long tajm nou si ju. Very Happy

Harmy

Harmy

besposlenpop ::
Harmy ::
i pusa shefe mmmm
Oj! Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 3094245806
Long tajm nou si ju. Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 364988687

ma nije greda... Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 1801154997 chitam nekad nesto,al od frke sa onim plovkom i bellom ,nema nista interesantno,za mene..znas da volim gdje frka..takav mi ritam metabolizma.. Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 364988687
tebe ,bazu i bellu chitam ,a ja i sonju,ove druge nista.e ja ,zingic je dosao ko staro-novo osvjezenje..al kako dodje tako prodje..pozzzz ti i ostalim Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 6 1510378616

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu