Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sam svoj majstor

+6
rollo tomasi
g_host
Cat_
proba
bazilija
zingaro
10 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 15]

1Sam svoj majstor Empty Sam svoj majstor 5/3/2013, 13:33

zingaro

zingaro

Vak,,ajmo malo izvuc neshto korisno iz ovih virtualnih druzenja,,,ako svatko doda neshto mozda stvarno nastane onaj zaboravljeni casopis SAM SVOJ MAJSTOR..kojega sam skupljao josh kao klinac i zamishljao kako cu sam napraviti ovo ono,,shto se kasnije i ostvarilo..skoro sam josh neshto napisao ali sam u zadnjoj sekundi zabremzao...evo za pochetak,,svima ce biti korisno,,,jer vjerujem da vas vishe od polovine ima poshpritzane ekrane ,,kavom ,,pljuvashkom i ostalim izluchevinama,,dakle kako to ochistiti..

S ČIŠĆENJEM ekrana i osjetljive tehnike najčešće nismo uopće zadovoljni. Sredstva za čišćenje ostavljaju tragove, mutne crte i mrlje, a neka mogu i oštetiti osjetljivu tehniku. Ovim jednostavnim rješenjem svi tvoji ekrani (bilo LCD/plazma televizori, bilo računala, mobiteli ili tableti) bit će kristalno čisti.

Potrebna su ti dva sastojka - destilirana voda i izopropilni alkohol te boca s raspršivačem i mekanu tkanina.

Izmiješaj jednaku količinu destilirane vode i izopropilnog alkohola, pošpricaj mješavinu na tkaninu i time pobriši ekran.

Iznimno je važno koristiti mekane tkanine, a izbjegavati papirnate ubruse koji ostavljaju sitne ogrebotine. Također, destilirana voda je ključna jer ne sadrži nikakve minerale ni kemikalije koje se mogu nakupiti na ekranu.

S ovom jednostavnom otopinom sva prašina, masnoća i tragovi prstiju jednostavno će se očistiti.

2Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 13:33

bazilija

bazilija

hmmmm Sam svoj majstor 277638789

3Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 13:35

bazilija

bazilija

ispričavam se, jednostavno me naslov odveo u drugom smjeru Sam svoj majstor 705485277

4Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 13:37

proba

proba

ovo je na račun urbane

al jojga sukn cigo ,,,,,hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihihii

5Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 13:41

bazilija

bazilija

proba ::ovo je na račun urbane

al jojga sukn cigo ,,,,,hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihihii
pozdravlja te general rojs

6Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 13:42

Cat_

Cat_

bazilija ::ispričavam se, jednostavno me naslov odveo u drugom smjeru Sam svoj majstor 705485277

I mene je podsetilo na vrlo...hmm...interesantan t-shirt, koji je moj prijatelj nosio...ruka "u polozaju" i natpis - do it yourself... Sam svoj majstor 705485277

7Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 13:46

proba

proba

kurbetine,,,,usrašte se cigi u dobre nmjere


cigo ,,,de ti nastavi,,

8Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 13:47

bazilija

bazilija

Cat_ ::
bazilija ::ispričavam se, jednostavno me naslov odveo u drugom smjeru Sam svoj majstor 705485277

I mene je podsetilo na vrlo...hmm...interesantan t-shirt, koji je moj prijatelj nosio...ruka "u polozaju" i natpis - do it yourself... Sam svoj majstor 705485277
Dobro je, nisam samo ja pokvarenuša Sam svoj majstor 364988687
ajmo dat doprinos temi Wink

Ako negdje zaradite masnu mrlju, ne perite, ne trljajte, nego ju obilno, al baš obilno, pospite dječjim puderom (jonson, becutan, ...), nježno potapkajte i ostavite da odstoji. Kasnije stresite puder, možete i usisati. Mrlja će nestati Sam svoj majstor 1071211947

9Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 13:49

bazilija

bazilija

proba ::kurbetine,,,,usrašte se cigi u dobre nmjere


cigo ,,,de ti nastavi,,
hihihi Sam svoj majstor 364988687

10Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 13:54

zingaro

zingaro

Cat_ ::
bazilija ::ispričavam se, jednostavno me naslov odveo u drugom smjeru Sam svoj majstor 705485277

I mene je podsetilo na vrlo...hmm...interesantan t-shirt, koji je moj prijatelj nosio...ruka "u polozaju" i natpis - do it yourself... Sam svoj majstor 705485277

o takvim uradcima mosh na temi o ljubavi,,kako zamishljat i shta radit,,ovdje samo o korisnim prodjektima,,,evo..nikako da se nakanim zavrshit teracu na kojoj sam predvidio krushnu pec ukomponiranu zajedno sa roshtiljem..jebe me to,,shto zelim da bude neshto posebno,,,da ima sklad i da se uklapa u zamishljeni oblik terace,,materijal mi stoji sa strane a ja sam inspirativan samo za gluposti,,al jebat cu joj majku kad tad,,ja od svojih ideja ne odustajem,,

11Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 13:55

zingaro

zingaro

bazilija ::
proba ::kurbetine,,,,usrašte se cigi u dobre nmjere


cigo ,,,de ti nastavi,,
hihihi Sam svoj majstor 364988687

ma poosa:)),,urbitza je meni skroz okej,,,i necu je jaebat u zdrav mozak,,,odjebite:)

12Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 13:57

bazilija

bazilija

zingaro ::
Cat_ ::
bazilija ::ispričavam se, jednostavno me naslov odveo u drugom smjeru Sam svoj majstor 705485277

I mene je podsetilo na vrlo...hmm...interesantan t-shirt, koji je moj prijatelj nosio...ruka "u polozaju" i natpis - do it yourself... Sam svoj majstor 705485277

o takvim uradcima mosh na temi o ljubavi,,kako zamishljat i shta radit,,ovdje samo o korisnim prodjektima,,,evo..nikako da se nakanim zavrshit teracu na kojoj sam predvidio krushnu pec ukomponiranu zajedno sa roshtiljem..jebe me to,,shto zelim da bude neshto posebno,,,da ima sklad i da se uklapa u zamishljeni oblik terace,,materijal mi stoji sa strane a ja sam inspirativan samo za gluposti,,al jebat cu joj majku kad tad,,ja od svojih ideja ne odustajem,,
jes ti to prvo nacrto? Sam svoj majstor 978158197

13Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 14:06

proba

proba

je ovi cigo seronja

prvo na urbani račun , pa onda na moj


krvitsusove

14Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 14:08

zingaro

zingaro

bazilija ::
zingaro ::
Cat_ ::

I mene je podsetilo na vrlo...hmm...interesantan t-shirt, koji je moj prijatelj nosio...ruka "u polozaju" i natpis - do it yourself... Sam svoj majstor 705485277

o takvim uradcima mosh na temi o ljubavi,,kako zamishljat i shta radit,,ovdje samo o korisnim prodjektima,,,evo..nikako da se nakanim zavrshit teracu na kojoj sam predvidio krushnu pec ukomponiranu zajedno sa roshtiljem..jebe me to,,shto zelim da bude neshto posebno,,,da ima sklad i da se uklapa u zamishljeni oblik terace,,materijal mi stoji sa strane a ja sam inspirativan samo za gluposti,,al jebat cu joj majku kad tad,,ja od svojih ideja ne odustajem,,
jes ti to prvo nacrto? Sam svoj majstor 978158197

ma jock,,,koji cu kuratz crtat,,kad zazmirim vidim svaki detalj,,al me jebe to shto ne mogu trodimenzionalni dozivljaj zamislit,,,tu zapnem,:Smile

15Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 14:10

bazilija

bazilija

proba ::je ovi cigo seronja

prvo na urbani račun , pa onda na moj


krvitsusove
ma pusti, ciganska posla

16Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 14:12

bazilija

bazilija

zingaro ::
bazilija ::
zingaro ::

o takvim uradcima mosh na temi o ljubavi,,kako zamishljat i shta radit,,ovdje samo o korisnim prodjektima,,,evo..nikako da se nakanim zavrshit teracu na kojoj sam predvidio krushnu pec ukomponiranu zajedno sa roshtiljem..jebe me to,,shto zelim da bude neshto posebno,,,da ima sklad i da se uklapa u zamishljeni oblik terace,,materijal mi stoji sa strane a ja sam inspirativan samo za gluposti,,al jebat cu joj majku kad tad,,ja od svojih ideja ne odustajem,,
jes ti to prvo nacrto? Sam svoj majstor 978158197

ma jock,,,koji cu kuratz crtat,,kad zazmirim vidim svaki detalj,,al me jebe to shto ne mogu trodimenzionalni dozivljaj zamislit,,,tu zapnem,:Sam svoj majstor 650269930
pa kako zamišljaš? dvodimenzionalno? Sam svoj majstor 1036251537

17Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 14:20

proba

proba

kad uleti treća dimenzija mora zatvorit oći

a čim zatvori oči

digne ruke i -------------------------šote mori šote

18Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 14:21

bazilija

bazilija

čitam danas o 3d printerima, za koju godinu možda sebi mogneš isprintati roštiljaru baš kakvu želiš

19Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 14:22

proba

proba

bazilija ::čitam danas o 3d printerima, za koju godinu možda sebi mogneš isprintati roštiljaru baš kakvu želiš

jesi ti vidovita

printaće ćevap

20Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 14:23

proba

proba

kojićemu kurac roštilj kad imadne printrer

21Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 14:24

bazilija

bazilija

proba ::
bazilija ::čitam danas o 3d printerima, za koju godinu možda sebi mogneš isprintati roštiljaru baš kakvu želiš

jesi ti vidovita

printaće ćevap
mal ti ne reko šta će printat Sam svoj majstor 364988687

22Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 14:24

bazilija

bazilija

proba ::kojićemu kurac roštilj kad imadne printrer
pa zbog atmosfere, jebo ga ti

23Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 14:25

Gost

Anonymous
Gost

proba ::ovo je na račun urbane

al jojga sukn cigo ,,,,,hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihihii

ja samo znam kako očistit teče da se sjaje

proba imam jedno pismo za tebe..al počekaj malo

24Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 14:25

bazilija

bazilija

proba ::kad uleti treća dimenzija mora zatvorit oći

a čim zatvori oči

digne ruke i -------------------------šote mori šote
aaaaaahahahhahaha budalo Sam svoj majstor 277638789Sam svoj majstor 277638789

25Sam svoj majstor Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 14:27

proba

proba

urbanstyle ::
proba ::ovo je na račun urbane

al jojga sukn cigo ,,,,,hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihihii

ja samo znam kako očistit teče da se sjaje

proba imam jedno pismo za tebe..al počekaj malo

sve šta mi pošalješ ovde ću stavit

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 15]

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu