Kultni forum

Kultni

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sam svoj majstor

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 15]

1 Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 13:33

zingaro

Vak,,ajmo malo izvuc neshto korisno iz ovih virtualnih druzenja,,,ako svatko doda neshto mozda stvarno nastane onaj zaboravljeni casopis SAM SVOJ MAJSTOR..kojega sam skupljao josh kao klinac i zamishljao kako cu sam napraviti ovo ono,,shto se kasnije i ostvarilo..skoro sam josh neshto napisao ali sam u zadnjoj sekundi zabremzao...evo za pochetak,,svima ce biti korisno,,,jer vjerujem da vas vishe od polovine ima poshpritzane ekrane ,,kavom ,,pljuvashkom i ostalim izluchevinama,,dakle kako to ochistiti..

S ČIŠĆENJEM ekrana i osjetljive tehnike najčešće nismo uopće zadovoljni. Sredstva za čišćenje ostavljaju tragove, mutne crte i mrlje, a neka mogu i oštetiti osjetljivu tehniku. Ovim jednostavnim rješenjem svi tvoji ekrani (bilo LCD/plazma televizori, bilo računala, mobiteli ili tableti) bit će kristalno čisti.

Potrebna su ti dva sastojka - destilirana voda i izopropilni alkohol te boca s raspršivačem i mekanu tkanina.

Izmiješaj jednaku količinu destilirane vode i izopropilnog alkohola, pošpricaj mješavinu na tkaninu i time pobriši ekran.

Iznimno je važno koristiti mekane tkanine, a izbjegavati papirnate ubruse koji ostavljaju sitne ogrebotine. Također, destilirana voda je ključna jer ne sadrži nikakve minerale ni kemikalije koje se mogu nakupiti na ekranu.

S ovom jednostavnom otopinom sva prašina, masnoća i tragovi prstiju jednostavno će se očistiti.

2 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 13:33

bazilija

hmmmm

3 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 13:35

bazilija

ispričavam se, jednostavno me naslov odveo u drugom smjeru

4 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 13:37

proba

ovo je na račun urbane

al jojga sukn cigo ,,,,,hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihihii

5 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 13:41

bazilija

proba ::ovo je na račun urbane

pozdravlja te general rojs

6 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 13:42

Cat_

bazilija ::ispričavam se, jednostavno me naslov odveo u drugom smjeru

I mene je podsetilo na vrlo...hmm...interesantan t-shirt, koji je moj prijatelj nosio...ruka "u polozaju" i natpis - do it yourself...

7 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 13:46

proba

kurbetine,,,,usrašte se cigi u dobre nmjere

cigo ,,,de ti nastavi,,

8 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 13:47

bazilija

Cat_ ::

I mene je podsetilo na vrlo...hmm...interesantan t-shirt, koji je moj prijatelj nosio...ruka "u polozaju" i natpis - do it yourself...
Dobro je, nisam samo ja pokvarenuša
ajmo dat doprinos temi Wink

Ako negdje zaradite masnu mrlju, ne perite, ne trljajte, nego ju obilno, al baš obilno, pospite dječjim puderom (jonson, becutan, ...), nježno potapkajte i ostavite da odstoji. Kasnije stresite puder, možete i usisati. Mrlja će nestati

9 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 13:49

bazilija

proba ::kurbetine,,,,usrašte se cigi u dobre nmjere

cigo ,,,de ti nastavi,,
hihihi

10 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 13:54

zingaro

o takvim uradcima mosh na temi o ljubavi,,kako zamishljat i shta radit,,ovdje samo o korisnim prodjektima,,,evo..nikako da se nakanim zavrshit teracu na kojoj sam predvidio krushnu pec ukomponiranu zajedno sa roshtiljem..jebe me to,,shto zelim da bude neshto posebno,,,da ima sklad i da se uklapa u zamishljeni oblik terace,,materijal mi stoji sa strane a ja sam inspirativan samo za gluposti,,al jebat cu joj majku kad tad,,ja od svojih ideja ne odustajem,,

11 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 13:55

zingaro

bazilija ::
proba ::kurbetine,,,,usrašte se cigi u dobre nmjere

cigo ,,,de ti nastavi,,
hihihi

ma poosa:)),,urbitza je meni skroz okej,,,i necu je jaebat u zdrav mozak,,,odjebite:)

12 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 13:57

bazilija

zingaro ::

o takvim uradcima mosh na temi o ljubavi,,kako zamishljat i shta radit,,ovdje samo o korisnim prodjektima,,,evo..nikako da se nakanim zavrshit teracu na kojoj sam predvidio krushnu pec ukomponiranu zajedno sa roshtiljem..jebe me to,,shto zelim da bude neshto posebno,,,da ima sklad i da se uklapa u zamishljeni oblik terace,,materijal mi stoji sa strane a ja sam inspirativan samo za gluposti,,al jebat cu joj majku kad tad,,ja od svojih ideja ne odustajem,,
jes ti to prvo nacrto?

13 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:06

proba

je ovi cigo seronja

prvo na urbani račun , pa onda na moj

krvitsusove

14 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:08

zingaro

jes ti to prvo nacrto?

ma jock,,,koji cu kuratz crtat,,kad zazmirim vidim svaki detalj,,al me jebe to shto ne mogu trodimenzionalni dozivljaj zamislit,,,tu zapnem,:Smile

15 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:10

bazilija

proba ::je ovi cigo seronja

prvo na urbani račun , pa onda na moj

krvitsusove
ma pusti, ciganska posla

16 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:12

bazilija

jes ti to prvo nacrto?

ma jock,,,koji cu kuratz crtat,,kad zazmirim vidim svaki detalj,,al me jebe to shto ne mogu trodimenzionalni dozivljaj zamislit,,,tu zapnem,:
pa kako zamišljaš? dvodimenzionalno?

17 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:20

proba

kad uleti treća dimenzija mora zatvorit oći

a čim zatvori oči

digne ruke i -------------------------šote mori šote

18 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:21

bazilija

čitam danas o 3d printerima, za koju godinu možda sebi mogneš isprintati roštiljaru baš kakvu želiš

19 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:22

proba

bazilija ::čitam danas o 3d printerima, za koju godinu možda sebi mogneš isprintati roštiljaru baš kakvu želiš

jesi ti vidovita

printaće ćevap

20 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:23

proba

kojićemu kurac roštilj kad imadne printrer

21 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:24

bazilija

proba ::
bazilija ::čitam danas o 3d printerima, za koju godinu možda sebi mogneš isprintati roštiljaru baš kakvu želiš

jesi ti vidovita

printaće ćevap
mal ti ne reko šta će printat

22 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:24

bazilija

proba ::kojićemu kurac roštilj kad imadne printrer
pa zbog atmosfere, jebo ga ti

23 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:25

Gost

Gost

ja samo znam kako očistit teče da se sjaje

proba imam jedno pismo za tebe..al počekaj malo

24 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:25

bazilija

proba ::kad uleti treća dimenzija mora zatvorit oći

a čim zatvori oči

digne ruke i -------------------------šote mori šote
aaaaaahahahhahaha budalo

25 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:27

proba

urbanstyle ::

ja samo znam kako očistit teče da se sjaje

proba imam jedno pismo za tebe..al počekaj malo

sve šta mi pošalješ ovde ću stavit

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 15]

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu