Kultni forum

Kultni

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sam svoj majstor

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 15]

26 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:30

Gost

Gost
proba ::
urbanstyle ::
proba ::ovo je na račun urbane

al jojga sukn cigo ,,,,,hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihihii

ja samo znam kako očistit teče da se sjaje

proba imam jedno pismo za tebe..al počekaj malo

sve šta mi pošalješ ovde ću stavit

pa e ..nego di misliš da ću ti poslat na kućnu adresu možda Laughing

ajde ..pišite kak da mikrovalnu očistim najlakše..kako da sa pločica klinker dignem masnoću...eto imam i ja kamin (ligeja jebem liti sunce Laughing )...

27 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:32

bazilija

pa e ..nego di misliš da ću ti poslat na kućnu adresu možda

ajde ..pišite kak da mikrovalnu očistim najlakše..kako da sa pločica klinker dignem masnoću...eto imam i ja kamin (ligeja jebem liti sunce )...
ja imam neko sredstvo, pošpricam i kasnije istrljam pa isperem. sinoć baš očistila pećnicu. odlično je sredstvo samo moraš raditi u rukavicama jer prsti otpadaju pri dodiru s magičnom tekućinom

28 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:34

Gost

Gost
a sta ima da se cisti mikrotalasna ?
prebrises svaki put i gotovo ... doduse koliko je ja koristim ... jos je kao nova

29 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:38

Gost

Gost
bazilija ::

ajde ..pišite kak da mikrovalnu očistim najlakše..kako da sa pločica klinker dignem masnoću...eto imam i ja kamin (ligeja jebem liti sunce )...
ja imam neko sredstvo, pošpricam i kasnije istrljam pa isperem. sinoć baš očistila pećnicu. odlično je sredstvo samo moraš raditi u rukavicama jer prsti otpadaju pri dodiru s magičnom tekućinom

ma baso..fora je da se čisti sa ekološkim sastavima...čitla sam da se može staviti ocat i neznam šta još u pećnicu i da se pusti samo na 50-100 stupnjeva ..i onda se obriše...

bela ..pa je ak samo ti koristiš mikrotalasnu Very Happy

30 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:39

Gost

Gost
bela ..pa je ak samo ti koristiš mikrotalasnu

pa je ... sakrila sam manuel cim sam je kupila

31 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:54

Gost

Gost
zingaro ::Vak,,ajmo malo izvuc neshto korisno iz ovih virtualnih druzenja,,,ako svatko doda neshto mozda stvarno nastane onaj zaboravljeni casopis SAM SVOJ MAJSTOR..kojega sam skupljao josh kao klinac i zamishljao kako cu sam napraviti ovo ono...
Kaj se ni časopis zval "Uradi sam"? Tooth

32 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:56

Gost

Gost
Cat_ ::
bazilija ::ispričavam se, jednostavno me naslov odveo u drugom smjeru

I mene je podsetilo na vrlo...hmm...interesantan t-shirt, koji je moj prijatelj nosio...ruka "u polozaju" i natpis - do it yourself...
Dobro je, nisam samo ja pokvarenuša
ajmo dat doprinos temi Wink

Ako negdje zaradite masnu mrlju, ne perite, ne trljajte, nego ju obilno, al baš obilno, pospite dječjim puderom (jonson, becutan, ...), nježno potapkajte i ostavite da odstoji. Kasnije stresite puder, možete i usisati. Mrlja će nestati
Hm ... sadsime setila damije jučer opal komad masnog porilooka na hlače ... Shame

33 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:57

bazilija

besposlenpop ::
zingaro ::Vak,,ajmo malo izvuc neshto korisno iz ovih virtualnih druzenja,,,ako svatko doda neshto mozda stvarno nastane onaj zaboravljeni casopis SAM SVOJ MAJSTOR..kojega sam skupljao josh kao klinac i zamishljao kako cu sam napraviti ovo ono...
Kaj se ni časopis zval "Uradi sam"?

samo mi nije jasno što im znači da budućnost dolazi u kitu

34 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 14:59

bazilija

Cat_ ::

I mene je podsetilo na vrlo...hmm...interesantan t-shirt, koji je moj prijatelj nosio...ruka "u polozaju" i natpis - do it yourself...
Dobro je, nisam samo ja pokvarenuša
ajmo dat doprinos temi

Ako negdje zaradite masnu mrlju, ne perite, ne trljajte, nego ju obilno, al baš obilno, pospite dječjim puderom (jonson, becutan, ...), nježno potapkajte i ostavite da odstoji. Kasnije stresite puder, možete i usisati. Mrlja će nestati
Hm ... sadsime setila damije jučer opal komad masnog porilooka na hlače ...
eeeeeeeeeee, reče mala pčela
a ako se poliješ crnim vinom, brže-bolje zalij to bijelim vinom, neće ostati neoperiva mrlja

35 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 15:00

Gost

Gost

ja bi to ipak nosila u hemijsku cistionu

36 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 15:01

Gost

Gost

pa e ..nego di misliš da ću ti poslat na kućnu adresu možda Laughing

ajde ..pišite kak da mikrovalnu očistim najlakše...
Pošpricaš ju sredstvom za odmaščivanje, par puta pređeš vlažnom Vileda-spužvom i to je to. Ak su masnoće zakorene na grill-spirali, prešpricaš prvo čistom vodom, pa nakratko uključiš (minutu-dve).

37 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 15:02

Gost

Gost
Anabela ::

To su keper hlače ... al mi je tlaka zbog tog fleka koji se ne vidi, prat cele hlače. Rolleye2

38 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 15:03

Gost

Gost

ma baso..fora je da se čisti sa ekološkim sastavima...čitla sam da se može staviti ocat i neznam šta još u pećnicu i da se pusti samo na 50-100 stupnjeva ..i onda se obriše...

bela ..pa je ak samo ti koristiš mikrotalasnu Very Happy

Može - pod uvjetnom da je čista ko Bellina. Smoke

39 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 15:06

Gost

Gost

To su keper hlače ... al mi je tlaka zbog tog fleka koji se ne vidi, prat cele hlače.

e .. ako se ne vidi onda je problem ... taman sam ti htela predloziti da zasijes neki amblem , izvezes neki detalj ... al dzaba ... ako se ne vidi

40 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 15:06

Gost

Gost

Hm, pazi stvarno. Balon
kit - komplet za sastavljenje

41 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 15:06

bazilija

To su keper hlače ... al mi je tlaka zbog tog fleka koji se ne vidi, prat cele hlače.
probaj s puderom (ako se bojiš to uradi s naličja), od pudera ne ostaju fleke, samo nemoj utrljavati nego napraši pa utapkaj.
ja ne bih nosila u kemijsku čistionicu jer dobiješ nešto sasvim druge kvalitete, fuj!

Poslednji izmenio bazilija dana 5/3/2013, 15:08, izmenjeno ukupno 1 puta

42 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 15:07

Gost

Gost

e .. ako se ne vidi onda je problem ... taman sam ti htela predloziti da zasijes neki amblem , izvezes neki detalj ... al dzaba ... ako se ne vidi
Laughing sad si me sjetila onih tašela na kolinima i laktovima..kad podereš hlače ili džemper

Poslednji izmenio urbanstyle dana 5/3/2013, 15:09, izmenjeno ukupno 1 puta

43 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 15:08

Gost

Gost

probaj s puderom, od pudera ne ostaju fleke, samo nemoj utrljavati nego napraši pa utapkaj.
ja ne bih nosila u kemijsku čistionicu jer dobiješ nešto sasvim druge kvalitete, fuj!
Pa gde - kad se ne vidi?! smile2

44 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 15:09

Gost

Gost
a ako se poliješ crnim vinom, brže-bolje zalij to bijelim vinom, neće ostati neoperiva mrlja
Dali je iko ovo probao ??
Ja jesam ... i to uopste ne funkcionise ... lazu samo tako .
Mozda je to vazilo nekad za domaca vina bez hemikalija ... kod kupovnih ne radi posao

45 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 15:09

bazilija

Hm, pazi stvarno.
kit - komplet za sastavljenje
hvala, pajdo moj mili

46 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 15:10

bazilija

probaj s puderom, od pudera ne ostaju fleke, samo nemoj utrljavati nego napraši pa utapkaj.
Pa gde - kad se ne vidi?!
pa tamo gdje ti je pao poriluk i napravio nevidljivu fleku, picajzlo

47 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 15:11

bazilija

Mozda je to vazilo nekad za domaca vina bez hemikalija ... kod kupovnih ne radi posao
jesam ja, ali ja uglavnom pijem domaća vina

48 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 15:11

Gost

Gost
sad si me sjetila onih tašela na kolinima i laktovima..kad podereš hlače ili džemper
pa ja sam skoro napravila celu kolekciju unikata od izbusene odece sa sve perlicama i kojekakvim igrarijama ... bas sam bila sva ponosna

49 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 15:12

bazilija

kad vam otpadne dugme s kaputa, možete ga sami prišiti, za to vam treba samo igla i konac

50 Re: Sam svoj majstor taj 5/3/2013, 15:12

Gost

Gost

ma ja to nisam nikad radila..kad mi se prolije crveno vino po finom bijelom stolnjaku..prvo zabeštimam ko kočijaš....uglavnom odnesem u praonu jer tamo najbolje skidaju fleke..s čim to rade ne znamima me ....

a inače sam alergična na fleke..ne volim vidjeti nikoga ak ima neke fleke po odjeći...brrr

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 15]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu