Kultni forum

Kultni

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sam svoj majstor

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 13 od 15]

301 Re: Sam svoj majstor taj 16/11/2013, 18:52

Gost

Gost
vakooo ... nesmem vise nista reci
cisto zbog baksuzluka , zato ti se nisam ni obratila kad si dosla Shame 
kad god me je neko pocetno obradovao , izaslo mi je kasnije na nos
nesmeeem vise Very Happy 
malo je reci da sam odusevljenaaaaa ali vidi se da iza svega toga stoji veliki rad

302 Re: Sam svoj majstor taj 16/11/2013, 19:03

nefretiti

Evo,ovdje ti se riječi neće obistiniti-ovi grmići su mrtvi - povađeni su prije jedno tri tjedna.Europom hara neka gljivična bolest četinjača ,oboljeli su i nisam ih više željela više gledati kako umiru.Ionako nemaju šanse živjeti dalje od slijedećeg proljeća.Na proljeće počinjem isponova,sa nekom drugom vrstom.
Srce mi je skoro puklo kada sam skužila da su polako umiru,ali,šta ćeš - i razočaranja su dio života.
Evo,ovdje je loše krenulo prije nego smo se upoznale.Wink

A radila sam na njima pet godina.

303 Re: Sam svoj majstor taj 16/11/2013, 19:10

Gost

Gost
A od cega su se sasusili?
Ovde su se deca dohvatila boce za gasenje pozara i ispskala nekoliko odraslih zimzelenih drveta .
Jadnichci su prvo dobili neku braon boju i na kraju osusili . da sam znala sisla bi dole i nalupala ih po turu .
Mora da je nesto doslo iz vazduha cim se toliko prosirilo ... bas steta .
Toliko truda i vremena ... i odeeee

304 Re: Sam svoj majstor taj 16/11/2013, 19:11

nefretiti

305 Re: Sam svoj majstor taj 16/11/2013, 19:14

Gost

Gost
Bas tuzno za videti ... al je jasno da je ideja i odrzavanje bilo odlicno .

Jel to ribnjak sa zlatnim ribicama ? Laughing  Koje su ribe ?

306 Re: Sam svoj majstor taj 16/11/2013, 19:23

nefretiti

Ma napada jedna vrsta gljivičnog oboljenja i potkornjaci.Bolest je neizliječiva za sada nešto poput AIDSA kod čovjeka-napreduje,samo što ovdje nema remisije- i ide veoma brzo.Kada se jednom pojave simptomi-spasa nema.

Imala sam ponudu jednog austrijanca da mu ih prodam-naravno dok su bili zdravi.Htio ih čovjek voziti preko,a ja velim-ma nema šanse - da jedno seosko dvorište ostane bez živine- makar i zelene.Nisam htjela dati.To je bilo onako- za dušu -kada nakon posla sjedneš na stepenice,ili kraj ribnjaka,duša ti se odmori. Ljeti ujutro ja i muž tako sjednemo vani i popijemo kapučino prije posla,a navečer smo znali samo sjediti i odmarati oči.Šta ćeš....osušilo mi se pola grmlja,a naviše mi žao za raritete koje nemožeš kod nas kupiti kada se sjetiš,moraš imati sreće da ndletiš na neke. A i dendrološki materijal je kod nas  skup-pogotovo onaj koji može napraviti neki vizuelni efekat

O,zlatne ribice..... Ma ima ih stotinjak.I tu ima priča - imala sam tri koija,bili već od dvije-tri kile.Zeznuli smo sa lopočima i što jedne jeseni nismo promjenili vodu i očistili talog....A bili oni-naranđasto-crni....

307 Re: Sam svoj majstor taj 16/11/2013, 19:30

Gost

Gost
I jeste za dusu i uzivanje ... kod vas je dosta stvari skupo ... al u blizini imate zemlje u kojima se moze naci po nizoj ceni jer to je nesto sto se planira zasaditi ... mozda uspe sledece godine

308 Re: Sam svoj majstor taj 16/11/2013, 20:12

Imperator-1665

I bilje se uspjesno ljeci homeopatskim pripravcima, zasto ne probati. Prijatelj mi je doktor, koji se bavi homeopatiom i uspjesno je ljecio oboljenja sljiva sa tim svojim pripravcima a i spasavao pcele pcelarima i to po BiH, Srbiji i Crnoj Gori (posto je on Crnogorac porjeklom). Treba sve probati, zasto ne (osim pederisanja). Laughing  Cool 

309 Re: Sam svoj majstor taj 17/11/2013, 01:35

nefretiti

Imperatore, nono 

Šta se homeopatije tiče-za ono što mi je bilo bitno-prekasno je.Iako imam još dosta tuja smaragdica koje pokazuju simptome.
Ponekada u životu treba prihvatiti poraz.I jednostavno odustati.

310 Re: Sam svoj majstor taj 17/11/2013, 11:31

MMagdalena

@nefretiti ::Ma ja sam ti žena PDV.Bez P. Dakle-žena sa dodonaom vrijednošću.:good: 

Ajd.još ovo -

Svaka čast, prava vrijedna horoskopska djeva Up 

311 Re: Sam svoj majstor taj 17/11/2013, 12:43

Imperator-1665

Nego mene jebe jedna misao (a tice se topica), pokusat cu tu dilemu svima razumljivo izartikulirati:
Da li, ako si sam svoj majstor, mozes izgraditi i sopstveni dragstor? Grat 

Laughing  Laughing  Laughing 

312 Re: Sam svoj majstor taj 17/11/2013, 12:49

MMagdalena

Možeš, ko ti brani....
p.s. ovisi što bi ti u njemu prodavao Cool 

313 Dragstori taj 17/11/2013, 14:12

Imperator-1665

@MMagdalena ::Možeš, ko ti brani....
p.s. ovisi što bi ti u njemu prodavao Cool 
"Brane mi" realne okolnosti. A uveo bi Hrvatsku u Novu Renesansu, izdigao na ekonomskoj razini i uzeo monopol na vrijeme, prije svih drugih. Rjesio problem nezaposlenosti i digao standard drzave za deset stepenica. Citav otok Hvar pretvorio u uzgajaliste sirovine (zbog najveceg broja suncanih dana u godini) a Brijune pretvorio u laboratorij za preradu istih i distribuciju na svijetsko trziste. Iziskuje sredstva za pocetak i angaziranje strucnjaka, koja ni Todoric nebi uspio iskamcit od MMF-a. Plus iziskuje promjenu zakonskih akata na koje ja nemam upliv.
Al nasi politicari bez ikakve vizije i bez svijesti o trendovima u svijetu, propustice i tu priliku da prodje pored nas i uredno ce nastaviti sa sluzanjskom politikom svodjenja sopstvenog naroda na prosjacki stap. I tako na kraju naseg tunela nece biti svijetlo koje nas docekuje, vec septicka jama. Da sam se bog do ko mlad (na vrijeme) politicki angazirao, do sada bi bio vec isprofilirani i izbruseni dobri Diktator i miljenik naroda a dragstor bi radio punom parom...Shades  Laughing  Laughing  Laughing 

314 Re: Sam svoj majstor taj 17/11/2013, 14:16

MMagdalena

Jel ti to misliš Hvarane uposliti da sade kanabis....Laughing Laughing 

315 Re: Sam svoj majstor taj 17/11/2013, 14:20

Imperator-1665

@MMagdalena ::Jel ti to misliš Hvarane uposliti da sade kanabis....Laughing Laughing 
Ne banalizirajte velicanstvenost projekta, uzgajalo bi se vise kultura a neke od njih bi bile: masline, med, lavanda, kanabis i mak (dakle zlatni temelji sasvim nove i inovativne farmacije naturale)... Shades 

316 Re: Sam svoj majstor taj 17/11/2013, 14:24

MMagdalena

@Imperator-1665 ::
@MMagdalena ::Jel ti to misliš Hvarane uposliti da sade kanabis....Laughing Laughing 
Ne banalizirajte velicanstvenost projekta, uzgajalo bi se vise kultura a neke od njih bi bile: masline, med, lavanda, kanabis i mak (dakle zlatni temelji sasvim nove i inovativne farmacije naturale)... Shades 

Very Happy Very Happy ..ne banaliziram, dapače, sve na ovom popisu osim kanabisa mi je ok.
Dodala bi ja tu citruse, ružmarin, ljekovito bilje + meni se sviđa malo i egzotike i dodala bi meni omiljeni mango Smile 
Hvar je zauvijek u srcu mom I love you 

317 Re: Sam svoj majstor taj 17/11/2013, 14:27

Imperator-1665

@MMagdalena ::
Very Happy Very Happy ..ne banaliziram, dapače, sve na ovom popisu osim kanabisa mi je ok.
Dodala bi ja tu citruse, ružmarin, ljekovito bilje + meni se sviđa malo i egzotike i dodala bi meni omiljeni mango Smile 
Hvar je zauvijek u srcu mom I love you 
Ruzmarin i ino ljekovito bilje, dapace. Citrusi i mango, aut of kvescn, pretvorili biste mi dragstor u provincijski granap. Sad 

318 Re: Sam svoj majstor taj 17/11/2013, 14:32

MMagdalena

Ruzmarin i ino ljekovito bilje, dapace. Citrusi i mango, aut of kvescn, pretvorili biste mi dragstor u provincijski granap. Sad 
Jok, mango je jako ljekovita hrana, pun antioksidansa, vitamina i željeza. O domaćim citrusima da i ne govorim, kora domaćeg hvarskog limuna  i naranče miriše fantastično, a okus nema veze sa kupovnim voćem, sto puta intenzivniji i finiji. Da ne govorim o starinskim receptima šećerenja korice itd...itd. I ja sam za povratak nekim dobrim starim stvarima. Što fali takvim proizvodima u ljekovitom dragstoru Wink

320 Re: Sam svoj majstor taj 18/11/2013, 17:50

Gost

Gost
Ovo je odlicno ... ako 8 sveca moze zagrejati 12 kvadrata to je sasvim ok za posluziti u vanrednim okolnostima bar . Moracu se malo vise udubiti , nije zgoreg imati u kuci u nekim prelaznim periodima .
Bar su saksije jos po pristojnim cenama

321 Re: Sam svoj majstor taj 19/11/2013, 00:41

Gost

Gost
ovo bi moglo funkcionirati...imam priateja koji radi ove pitare od terakote...ak niš drugo moreš barem noge griat

322 Re: Sam svoj majstor taj 19/11/2013, 00:44

Gost

Gost
a nije lose za probati , nije skupo
mozda stvarno radi

323 Re: Sam svoj majstor taj 25/11/2013, 23:36

Gost

Gost
Malo kicheraja ... bar po meni , al shtash sad Very Happy 

To make this mini Christmas tree first you have to take green beads, some white beads, copper wire, plaster of Paris and a candle. To make each beaded branch you have to create loops as shown in picture three. As you make each branch twist the wire a bit around the stem of the tree and then start making the new branch. When you have finished with the branches wind the wire around the stem. Then fix the tree along a candle in a plaster of Paris base. To know more visit goodshomedesign. Enjoy crafting this wonderful tree!

http://www.amazinginteriordesign.com/will-craft-mini-beaded-christmas-tree

324 Re: Sam svoj majstor taj 25/11/2013, 23:40

Gost

Gost
Make Wine Glass Snowmen Candle Holders

325 Re: Sam svoj majstor taj 25/11/2013, 23:41

Gost

Gost
How About Some Snow Globe Ornaments for Your Christmas Tree from Plastic Wine Glasses?

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 13 od 15]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu