Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije (II deo )

+4
MMagdalena
rollo tomasi
nefretiti
zingaro
8 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 5]

zingaro

zingaro



zingaro

zingaro







zingaro

zingaro


bazilija

bazilija

sinoć sam opet, po ko zna koji put, gledala "Hrbaro srce", nije mi smetalo što neke scene traju  

Gost

Anonymous
Gost


Nakon 67 godina braka , pismo zaljubljenog deke !

Da ljubav može istim intenzitetom da traje više od šest decenija dokazuje pismo jednog 88-godišnjaka koji je našao vremena da posle 67 godina braka obraduje svoju suprugu lepim rečima i pažnjom.

“Svaki put kada se snuždim, ja pogledam u tvoje oči. Još uvek osećam iskru vatre koja nas je spojila. Još uvek čujem šapat mog srca, koje mi je reklo da smo stvoreni jedno za drugo…
Ja sam želeo da ostarimo zajedno.
I jesmo!
Za mene ti si jednako divna baš kao onog dana kada sam te upoznao.
Često sam umeo da ti kažem da kada sam te ugledao prvi put, mislio sam da gledam najlepšu devojku na svetu.
Danas, ti si i dalje najlepša!
Hvala što si mi dozvolila da podelim život sa tobom!
Za tebe, ja ću se popeti na najvišu planinu!”

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije  (II deo ) - Page 5 Pismo-djeda

Gost

Anonymous
Gost

Svima koji danas slave Djurdjevdan , srecan praznik

Anabela

Anabela



brnistra

brnistra

bela fala na temi ,nemam pojma da li ćeš ovo vidjeti

-radi li forum ??
-ak radi mašemm svima iz dalekog japana silly

brnistra

brnistra

otvara mi samo od czige temu ..peder uvijek saamo priča o prtz and schrmtz- tvoju poruku ne mogu otvoriti-sve si zaključala ..neću ti ništa ša se boiš

i baš se fino osiećam na ovom forumu, podsjetilo me na jednu noć na net.hr kad nitko nije mogao ući i pisati osim mene i oceane i naravno esko se probio Zubo

Up Up Up

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije  (II deo ) - Page 5 Vrxboo









brnistra

brnistra

Anabela

Anabela

Anabela

Anabela

Anabela

Anabela

Anabela

Anabela

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu