Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije (II deo )

+4
MMagdalena
rollo tomasi
nefretiti
zingaro
8 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 5]

nefretiti

nefretiti

zingaro

zingaro

zingaro

zingaro

zingaro

zingaro

zingaro

zingaro



zingaro

zingaro



Ovo za one koji vole more,,samo da se zna...ja obozavam rijeke,,

zingaro

zingaro

zingaro

zingaro

zingaro

zingaro

chitam naslove,,,nikad chuo za ove,,no dobro,,,meni se ovakvom neobaveshtenom amerikenjtzu moze i oprostiti,,,,zar ne:Smile)budem kasnije preslushao,,,prva pomisao ,,koji mi je kurac da sam se registrirao na fon,,,,pa mi odma iskachu postovi,,;Smile),,jebate ,,uspjeli su i mene umreziti na kratko,,,kazem na kratko,,,,evo im kuratz shto ce mene jebavat u mozak i pratit raznim forumskim dogadjajima,,,,pa ja,,,dobro ,,,ovo je mozda spadalo na temu,,,shto upravo razmishljate,,,el jebga,,ovaki smotan,,,,ipspichkaram na prvoj temi na koju naidjem,,,:Smile)

Gost

Anonymous
Gost

baksuze ... otvoricu onda svoju temu pa lepiti sta meni dodje u koji tren

Hoces da obrisem? ti ovo ionako ne razumes

zingaro

zingaro

Anabela ::baksuze ... otvoricu onda svoju temu pa lepiti sta meni dodje u koji tren

Hoces da obrisem?

Ne trebash nista brisati,,ne brishem ni ja,,,iako bi mnoge upise ponekad izbriso,,,,i uopce ne kuzim koji ti je da me zovesh baksuzom,,,ja gdje god dodjem ,,,,donosim ljubav,,al jebaji ga kad me malo tko kuzi,,,onda ispadam svakojaki,,pa i baksuz,,,chekam d atema napuni 20000 iljadarki pa da od admina zatrazim kljuchanje,,,nakon toga mosh ,,,a mosh i sada ,,otvarat temu koja ti srcu pashe Slap 

zingaro

zingaro

Anabela ::baksuze ... otvoricu onda svoju temu pa lepiti sta meni dodje u koji tren

Hoces da obrisem? ti ovo ionako ne razumes

de mi to na maternjem jeziku (shatrovachky) objasni

Gost

Anonymous
Gost

kako nisi .. kod prve pomisli napickaras a ja u totalno drugom filmu
sad mi je zao sto sam ih i nalepila ... al nisam mogla na djubox tamo bas ne idu

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
Anabela ::baksuze ... otvoricu onda svoju temu pa lepiti sta meni dodje u koji tren

Hoces da obrisem? ti ovo ionako ne razumes

de mi to na maternjem jeziku (shatrovachky) objasni

lako ... za ovakve pesme moras imati dusuuuu ... siroku i toplu

zingaro

zingaro

Anabela ::
zingaro ::
Anabela ::baksuze ... otvoricu onda svoju temu pa lepiti sta meni dodje u koji tren

Hoces da obrisem? ti ovo ionako ne razumes

de mi to na maternjem jeziku (shatrovachky) objasni

lako ... za ovakve pesme moras imati dusuuuu ... siroku i toplu

E sad ako je moja dusha uska ihladna ,,onda je nabijem na kuratz,,:Smile)

zingaro

zingaro



Poslednji izmenio zingaro dana 27/2/2014, 03:26, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost

Anonymous
Gost

cek da se setim prevoda ... opet sam zaboravila  Shy

zingic , ne derinjaj mi se u ovo doba noci , prepao si me



Slazem se , samo tako i nikako drugacije  Smile 

zingaro

zingaro

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije  (II deo ) - Page 3 Naslovna-slika-za-clanakLjubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije  (II deo ) - Page 3 _sp-ljubav-opisana-perom

zingaro

zingaro

Anabela ::sad te uhvatila romantika  Very Happy 


jock,,,ja sam tak'i od kako znam za sebe:Smile)..nalazim ljubav svugdje gdje se krecem:Smile)

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije  (II deo ) - Page 3 Da-li-vjerujete-ljubav-prvi-pogled-slika-130820


Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije  (II deo ) - Page 3 Image

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije  (II deo ) - Page 3 Love



Poslednji izmenio zingaro dana 27/2/2014, 03:39, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost

Anonymous
Gost

Zati sto zelis da je vidis

Ovde nisi bio prosli put a rekla sam ti da se spustis

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije  (II deo ) - Page 3 Reka-drina-4

zingaro

zingaro

Anabela ::Zati sto zelis da je vidis

Ovde nisi bio prosli put a rekla sam ti da se spustis

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije  (II deo ) - Page 3 Reka-drina-4

zato cu ove godine ,,,jedno deset dana,,sa nekim kome sam mio i drag:Smile)

Gost

Anonymous
Gost

lepo ... uzivacete , tamo su prijatni ljudi i ima sta da se vidi
nisam ni ja sve obisla ali kazu da treba videti

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu