Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije

+8
proba
g_host
Harmy
rollo tomasi
Cat_
escaped
bazilija
zingaro
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 35 od 40]

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::e falaaa q.. ... ooops , dobro je kad se vise neces mesati Very Happy 
ja stvarno neznam šta je tebi ženo, ako te neće neće te al sam ja sad tu kriva..mislin mogu te razumiti da nemoš direkt jašit po Urbici jel te ona drži na dovoljno širokom vezu...ali isto di si mene našla..od prvog dana .O Bože.

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
tempera3_ ::
zingaro ::Lipo. to je onaj Urbičin profinjeni stil da ti spusti malo malo ali  na fin način...u prevodu dušo ti je moja urbica rekla..."Da joj nebi bilo ža da joj se motaš oko zingića...da si bar upola zgodna ka ona, ali jbg.kad nisi
To ti još  oće reć i koliko je ona velikodušna, za razliku od tebe, ti napadaš sve žene oko jarana..a da te ni pogleda nije..paa sad vidi glumatalo da ti je gluma prozirna... i jedan dobronamjeran savjet, po  Urbičinim spuštanjima  mogla bi nabavit neke sanjke ovako malo malo na nos padeš .
Znala sam da ce me docekati tvoj dobronamerni savet Zubo 
kako osh ... meni bi ga dala na cuvanje ... a tebi nebi silly
A kaj urbitza misli da sam ja dildo,,,morala bi ti dat i rezervne baterije ak je tak velikodushna...:Smile))
Ma neće tebe Urbica nikom dati...al znaš je, njeni izlivi  nesigurnosti, bjesa ljubomore..štaš s njom kad je takva Smile


Ali nije da nezna spustiti i to dobro Anabeli, lipo i na finjaka.Smile [/quote]
Ma odustajem,,,ne zna se borit za svog mushkarca::Smile))..Plus toga ima traume iz djetinjstva,,,,,zna se poshorat  kad nije u pravu...Rant Rant Rant Rant [/quote]

Ne triba tako lako odustajat slušaj ti svoju jarancu...doće ona sebi.. tim više jel sad ratuje sa adminima zbog Bazinog avatara...sad je garant neće biti neko vrime..jer ona to obavlja u tajnosti.taka ti je ona žena.

Gost

Anonymous
Gost

tempera3_ ::
Ne triba tako lako odustajat slušaj ti svoju jarancu...doće ona sebi.. tim više jel sad ratuje sa adminima zbog Bazinog avatara...sad je garant neće biti neko vrime..jer ona to obavlja u tajnosti.taka ti je ona žena.
aj ti mene malo uputi, svu ste me smuvali...jel cigo Urbyčin ili Anabelin jaran? confused1 silly

Gost

Anonymous
Gost

Moj je jaran odavna ...(a razliku izmedju prijateljice i jaranice ti je Anabela objasnila tako da nema mista nekin drugim primislima)., A što je Urbici i Anabeli to tribaš sama shvatiti ja neću i nisan nikad nikog odavala..samo kažem šta nije u reduali i pofalin šta je...ali vidiš to bi se samo svađalo.

Gost

Anonymous
Gost

tempera3_ :: Moj je jaran odavna ...(a razliku izmedju prijateljice i jaranice ti je Anabela objasnila tako da nema mista nekin drugim primislima)., A što je Urbici i Anabeli to tribaš sama shvatiti ja neću i nisan nikad nikog odavala..samo kažem šta nije u reduali i pofalin šta je...ali vidiš to bi se samo svađalo.
ma šta ću bidna shvatit kad obje viču da je njen
aj ok....upratit ću malo pažljivije

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
tempera3_ ::

Ali nije da nezna spustiti i to dobro Anabeli, lipo i na finjaka.Smile 
Ma odustajem,,,ne zna se borit za svog mushkarca::Smile))..Plus toga ima traume iz djetinjstva,,,,,zna se poshorat  kad nije u pravu...   Rant Rant Rant Rant 
a vidi konjaaa Behave

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
Anabela ::Jesam li ti ja rekla da si prostak ? ... mislim da jesam Grat 
nije zgoreg ponoviti ... prostaku silly

Smile))
chuj prostak ,,,to prvi puta chujem   Rant Rant Rant Rant Rant Rant Rant 
a ja,,,garant,,,pa ja Laie 

Alhambra ::
tempera3_ ::
Ne triba tako lako odustajat slušaj ti svoju jarancu...doće ona sebi.. tim više jel sad ratuje sa adminima zbog Bazinog avatara...sad je garant neće biti neko vrime..jer ona to obavlja u tajnosti.taka ti je ona žena.
aj ti mene malo uputi, svu ste me smuvali...jel cigo Urbyčin ili Anabelin jaran? confused1 silly
sve ce to tebi yaranov PR yaranica objasniti , eto Lurker

MMagdalena

MMagdalena

Anabela ::
zingaro ::
tempera3_ ::

Ali nije da nezna spustiti i to dobro Anabeli, lipo i na finjaka.Smile 
Ma odustajem,,,ne zna se borit za svog mushkarca::Smile))..Plus toga ima traume iz djetinjstva,,,,,zna se poshorat  kad nije u pravu...   Rant Rant Rant Rant 
a vidi konjaaa Behave
Very Happy Very Happy 

zingaro

zingaro

Anabela ::
zingaro ::
Anabela ::Jesam li ti ja rekla da si prostak ? ... mislim da jesam Grat 
nije zgoreg ponoviti ... prostaku silly

Smile))
chuj prostak ,,,to prvi puta chujem   Rant Rant Rant Rant Rant Rant Rant 
a ja,,,garant,,,pa ja Laie 

Alhambra ::
tempera3_ ::
Ne triba tako lako odustajat slušaj ti svoju jarancu...doće ona sebi.. tim više jel sad ratuje sa adminima zbog Bazinog avatara...sad je garant neće biti neko vrime..jer ona to obavlja u tajnosti.taka ti je ona žena.
aj ti mene malo uputi, svu ste me smuvali...jel cigo Urbyčin ili Anabelin jaran? confused1 silly
sve ce to tebi yaranov PR yaranica objasniti , eto Lurker
Vak,,,malo si prenaivna...nemoj raditi greshke koje sam ja isto tako napravio prema jaranitzi,,,koja me jebala zbog armanija mjesecima,,digla mi je tlak na pesto,,,ali isto tako i otvorila ochi,,zato je i dan danas obozavam,,,takva zena se rijetko nalazi,,,jebe se njoj ,,ona ce ti reci sve shto misli ali isto tako dozvoljava da se i njoj vrati ako je inteligentno srocheno:Smile))..ovdje ima jako puno glumica,,Izdvajam Bazu i Urbitzu,,njima moj naklon,,zbog njih sam i doshao na ovaj forum,,Esko nije losh chovjek samo ima jednu manu,,jebu ga zivci,,pukne u sekundi,,jebe mi se da li mu je alkohol ili droga to sjebala,,ali se ponasha neurachunljivo..ovdje su o meni svashta pisali i pljuvali,,,a ja nikada nisam vratio iako imam materijala za ubit vola,,zashto,,,pa pizda mu materina ako si bio sa nekim frend onda je ljigavo ici pljuvati po njemu jer ustvari pljujesh prvenstveno po sebi,,to mi se gadi,,Ali vratimo se Esku,,zelio sam otvoriti temu o generaliziranju,,tebe je napao onaj idiot zato shto si srpkinja,,u chemu je razlika izmedju eskovog sranja i od tog idiota,,ali taj idiot koji te je napao nema muda reci esku da sere ko grlica,,,kontash,,Tempera ima cuku reci idotu esku shto ga ide,,,i u svemu je u pravu,,potpisujem od A do Z..Dugo sam mislio da se on zajebava do jaja,,ali avaj koje razocharenje,,zato i tebi savjetujem da se manish braniti bilo koga,,,svatko je sposoban sam sebe braniti,,,samo cesh kasnije ispasti pizda,,Ligeja je okej ..ne vjerujem da je ishta mislila zlo napraviti,,,kasnije se malo pogubila u prichi,,,ali iskompleksirana Wispica..e to je bolesnik za psihijatriju,,,prati joj samo odgovore forumashima,,,,sa koliko bahatosti nastupa jer je moderator,,,,o bog te jebo,,,ubit cu se,,i tako,,,ovo mjesto je sve manje interesantno,,mozda je vrijeme promijeniti sredinu,,,a ti se pazi,,,zbog svojih dobrih namjera mozesh lako najebat,,,::Smile)))

zingaro

zingaro

Alhambra ::
tempera3_ :: Moj je jaran odavna ...(a razliku izmedju prijateljice i jaranice ti je Anabela objasnila tako da nema mista nekin drugim primislima)., A što je Urbici i Anabeli to tribaš sama shvatiti ja neću i nisan nikad nikog odavala..samo kažem šta nije u reduali i pofalin šta je...ali vidiš to bi se samo svađalo.
ma šta ću bidna shvatit kad obje viču da je njen
aj ok....upratit ću malo pažljivije
ne znam tko si,,,ali moja namjera je bila zjebancija,,,Urbica je izgleda prestara za takve igre,,,ona sve ozbiljno shvaca,,,,hahahahahhaha...al simpa mi je,,,upravo zbog toga...mada kad je isprovociraata onda je pravi pjesnik i domishljata u pizdu materinu,,,,milina je chitat,,tak da,,,chiji sam,,,svoj...samo svoj i nichiji vishe,,,mislim ono,,,da ti ne bi netko drugi hranio radoznalost pogreshno,,,,et..ako imash josh kakvih pitanja ,,,stojim na raspolaganju:Smile

zingaro

zingaro

MMagdalena ::
Anabela ::
zingaro ::Ma odustajem,,,ne zna se borit za svog mushkarca::Smile))..Plus toga ima traume iz djetinjstva,,,,,zna se poshorat  kad nije u pravu...   Rant Rant Rant Rant 
a vidi konjaaa Behave
Very Happy Very Happy 

a kaj se ti cerekash:Smile))...da ti prevedem,,,rekla je u prenosnom smislu,,,vidi mu kurca::Smile)

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
Vak,,,malo si prenaivna...nemoj raditi greshke koje sam ja isto tako napravio prema jaranitzi,,,koja me jebala zbog armanija mjesecima,,digla mi je tlak na pesto,,,ali isto tako i otvorila ochi,,zato je i dan danas obozavam,,,takva zena se rijetko nalazi,,,jebe se njoj ,,ona ce ti reci sve shto misli ali isto tako dozvoljava da se i njoj vrati ako je inteligentno srocheno:Smile))..ovdje ima jako puno glumica,,Izdvajam Bazu i Urbitzu,,njima moj naklon,,zbog njih sam i doshao na ovaj forum,,Esko nije losh chovjek samo ima jednu manu,,jebu ga zivci,,pukne u sekundi,,jebe mi se da li mu je alkohol ili droga to sjebala,,ali se ponasha neurachunljivo..ovdje su o meni svashta pisali i pljuvali,,,a ja nikada nisam vratio iako imam materijala za ubit vola,,zashto,,,pa pizda mu materina ako si bio sa nekim frend onda je ljigavo ici pljuvati po njemu jer ustvari pljujesh prvenstveno po sebi,,to mi se gadi,,Ali vratimo se Esku,,zelio sam otvoriti temu o generaliziranju,,tebe je napao onaj idiot zato shto si srpkinja,,u chemu je razlika izmedju eskovog sranja i od tog idiota,,ali taj idiot koji te je napao nema muda reci esku da sere ko grlica,,,kontash,,Tempera  ima cuku reci idotu esku shto ga ide,,,i u svemu je u pravu,,potpisujem od A do Z..Dugo sam mislio da se on zajebava do jaja,,ali avaj koje razocharenje,,zato i tebi savjetujem da se manish braniti bilo koga,,,svatko je sposoban sam sebe braniti,,,samo cesh kasnije ispasti pizda,,Ligeja je okej ..ne vjerujem da je ishta mislila zlo napraviti,,,kasnije se malo pogubila u prichi,,,ali iskompleksirana Wispica..e to je bolesnik za psihijatriju,,,prati joj samo odgovore forumashima,,,,sa koliko bahatosti nastupa jer je moderator,,,,o bog te jebo,,,ubit cu se,,i tako,,,ovo mjesto je sve manje interesantno,,mozda je vrijeme promijeniti sredinu,,,a ti se pazi,,,zbog svojih dobrih namjera mozesh lako najebat,,,::Smile)))
vak ... moze biti da si ti u pravu ... moj svet je drugaciji
Nemam dodira sa zenama poput tvoje yaranice osim sa onima koji su mi Prijatelji pa mogu i trebaju mi sve reci . A yaranicu i neznam a opet sam .. jel , ovo je forum, prihvatila tupavu igru .
nemam pojma ko sta koga i zasto , nit me zanima ... al oscilacije u igri i shvatanja dokle se moze ici sa nepoznatim ljudima ipak treba da postoje . To sto se vecina vas zna uzivo , to vas yebe jer previse znate . zato se ja drzim ekrana ... jer na nijednom forumu to nije donelo dobro uglavnom, mada ima i svetlih primera ali retko.
Sto se tice esca nije nikad vratio a da nije bio izazvan ... bar ono sto ja vidim . Sta radi van neta , njegova stvar . Ogromna je razlika izmedju esca i ''idiota'' kome se svi klanjaju . Covek je odmah otvoreno rekao da ne podnosi srpkinje i ok njegovo pravo ...ja drugacije odredjujem svoje drustvo i nasa merila su dijametralno suprotna tak da ni on ne odgovara meni ni da mu uputim smajli .
Tim mozda cenis ljude ako te ribaju i zayebavaju pa taktikom ispiranja mozga uspeju da ti nametnu svoj nacin razmisljanja i ubede da ono sto jesi nije dobro neg ono sto je za njih reper .. al to si ti . Ja nikog ne menjam , uzmem ono sto je dobro i meni odgovara i ne izazivam u njima ono sto mi bas ne lezi . bar to moze ovde ... pa ne zivim nisakim odavde .
ne branim nikoga nego iznosim svoj stav ... ili treba i to da precutim . Ako je to naivno ok ... ali ja svakog trena mogu stisnuti X i mene nema ... a nema ni nikog ko me zna . E tu je moja prednost . Kome sam simpa moze biti samo na osnovu pisanja.... kome ne , takodje
Ti branis svoju yaranicu jer se dugo znate iz raznih varijacija , foruma ili sta vec ... i jos dodajes vatre u ono sto je za mene ''igra ovde'' ... a onda jos kazes da sam naivna . pa mozda ... trebala sam da je izbegavam kao i ostali kad je dosla
jbt na forumu od 10 ljudi trebas nekog izbegavati zato sto je kao ''sposoban;; napraviti ''inteligentno'' budalu od tebe ... mislimmm svaka cast
Ne bi bilo ni prvi ni zadnji put da zbog dobrih namera nayebem ... al nece me niko promeniti , malo je kasno za to , takva sam i u rl , vidim dobro cak i tamo gde ga nema al vremenom korigujem ... u svakom slucaju hvala na savetu

zingaro

zingaro

Anabela ::
zingaro ::
Vak,,,malo si prenaivna...nemoj raditi greshke koje sam ja isto tako napravio prema jaranitzi,,,koja me jebala zbog armanija mjesecima,,digla mi je tlak na pesto,,,ali isto tako i otvorila ochi,,zato je i dan danas obozavam,,,takva zena se rijetko nalazi,,,jebe se njoj ,,ona ce ti reci sve shto misli ali isto tako dozvoljava da se i njoj vrati ako je inteligentno srocheno:Smile))..ovdje ima jako puno glumica,,Izdvajam Bazu i Urbitzu,,njima moj naklon,,zbog njih sam i doshao na ovaj forum,,Esko nije losh chovjek samo ima jednu manu,,jebu ga zivci,,pukne u sekundi,,jebe mi se da li mu je alkohol ili droga to sjebala,,ali se ponasha neurachunljivo..ovdje su o meni svashta pisali i pljuvali,,,a ja nikada nisam vratio iako imam materijala za ubit vola,,zashto,,,pa pizda mu materina ako si bio sa nekim frend onda je ljigavo ici pljuvati po njemu jer ustvari pljujesh prvenstveno po sebi,,to mi se gadi,,Ali vratimo se Esku,,zelio sam otvoriti temu o generaliziranju,,tebe je napao onaj idiot zato shto si srpkinja,,u chemu je razlika izmedju eskovog sranja i od tog idiota,,ali taj idiot koji te je napao nema muda reci esku da sere ko grlica,,,kontash,,Tempera  ima cuku reci idotu esku shto ga ide,,,i u svemu je u pravu,,potpisujem od A do Z..Dugo sam mislio da se on zajebava do jaja,,ali avaj koje razocharenje,,zato i tebi savjetujem da se manish braniti bilo koga,,,svatko je sposoban sam sebe braniti,,,samo cesh kasnije ispasti pizda,,Ligeja je okej ..ne vjerujem da je ishta mislila zlo napraviti,,,kasnije se malo pogubila u prichi,,,ali iskompleksirana Wispica..e to je bolesnik za psihijatriju,,,prati joj samo odgovore forumashima,,,,sa koliko bahatosti nastupa jer je moderator,,,,o bog te jebo,,,ubit cu se,,i tako,,,ovo mjesto je sve manje interesantno,,mozda je vrijeme promijeniti sredinu,,,a ti se pazi,,,zbog svojih dobrih namjera mozesh lako najebat,,,::Smile)))
vak ... moze biti da si ti u pravu ... moj svet je drugaciji
Nemam dodira sa zenama poput tvoje yaranice osim sa onima koji su mi Prijatelji pa mogu i trebaju mi sve reci . A yaranicu i neznam a opet sam .. jel , ovo je forum, prihvatila tupavu igru .
nemam pojma ko sta koga i zasto , nit me zanima ... al oscilacije u igri i shvatanja dokle se moze ici sa nepoznatim ljudima ipak treba da postoje . To sto se vecina vas zna uzivo , to vas yebe jer previse znate . zato se ja drzim ekrana ... jer na nijednom forumu to nije donelo dobro uglavnom, mada ima i svetlih primera ali retko.
Sto se tice esca nije nikad vratio a da nije bio izazvan ... bar ono sto ja vidim . Sta radi van neta , njegova stvar . Ogromna je razlika izmedju esca i ''idiota'' kome se svi klanjaju . Covek je odmah otvoreno rekao da ne podnosi srpkinje i ok njegovo pravo ...ja drugacije odredjujem svoje drustvo i nasa merila su dijametralno suprotna tak da ni on ne odgovara meni ni da mu uputim smajli .
Tim mozda cenis ljude ako te ribaju i zayebavaju pa taktikom ispiranja mozga uspeju da ti nametnu svoj nacin razmisljanja i ubede da ono sto jesi nije dobro neg ono sto je za njih reper .. al to si ti . Ja nikog ne menjam , uzmem ono sto je dobro i meni odgovara i ne izazivam u njima ono sto mi bas ne lezi . bar to moze ovde ... pa ne zivim nisakim odavde .
ne branim nikoga nego iznosim svoj stav ... ili treba i to da precutim . Ako je to naivno ok ... ali ja svakog trena mogu stisnuti X i mene nema ... a nema ni nikog ko me zna . E tu je moja prednost . Kome sam simpa moze biti samo na osnovu pisanja.... kome ne , takodje
Ti branis svoju yaranicu jer se dugo znate iz raznih varijacija , foruma ili sta vec ... i jos dodajes vatre u ono sto je za mene ''igra ovde'' ... a onda jos kazes da sam naivna . pa mozda ... trebala sam da je izbegavam kao i ostali kad je dosla
jbt na forumu od 10 ljudi trebas nekog izbegavati zato sto je kao ''sposoban;; napraviti ''inteligentno'' budalu od tebe ... mislimmm svaka cast
Ne bi bilo ni prvi ni zadnji put da zbog dobrih namera nayebem ... al nece me niko promeniti , malo je kasno za to , takva sam i u rl , vidim dobro cak i tamo gde ga nema al vremenom korigujem ... u svakom slucaju hvala na savetu
pa jebo te ,,ovo nisam ni prochitao,,,ali da ti odgovorim,,moj dobronamjerni savjet se sastojao iz toga da budesh opreznija i da se ne zalijecesh kao shto sam to ja napravio kad sam upao na kultne,,,ovo ti je jako sofisticirana mreza,,,gdje genijalnost granichi sa ludilom,,,rijetki uspiju da ostanu ludi i u isto vrijeme "normalni",,do sada su to ovdje uspjeli samo Baza ,,Jarantza i Urbitza,,,ostali su skliznuli sa onu stranu ,,jer nisu uspjeli razluchiti virtualni od stvarnog svijeta..dugo sam bio ubijedjen da je i esko medju njima,,,al jebga,,,razocharenje,,,no shvacm ga i ne osudjujem jer je i sam rekao komunicirajuci sa mojcom d aje jako bolestan,,tako da ubuduce bilo tko mu se obravca mora misliti na taj momenta,,,,,pa necu ga valjda imati na dushi,,opet kazem,,,a i jarantza to isto misli,,,nije losh chovjek,,,ali se ne snalazi u masi,,,lako ga je izjebat i izbacit iz takta,,,a to da prostish je vrlina za kuratz,,,ponavljam ,,,meni je ovo sve zajebancija,,,ovdje dolazim prvenstveno da podjebavam i da budem matiran,,,vjezbam vijuge,,,no ,,u stvarnom svijetu sam imao polemiku u kojoj me je jedna draga osoba uvjeravala da sam u krivu i da su iza ekrana ljudi,,,znam da su ljudi,,i ja sam chovjek,,ali imamo razlichite potrebe,,,znachi trebamo se uvazavati,,,itd,,,da ne serem kako reche Ligeja,,,ujedno joj poruchujem da smanji dozivljaj jer joj to nikako ne pristaje uz intelekt..

zingaro

zingaro





zingaro

zingaro





zingaro

zingaro

zingaro

zingaro



zingaro

zingaro





zingaro

zingaro



Imperator-1665





nefretiti

nefretiti




Malo Međimurja,jel paše?w47


I viječna Zdenka-budi sjećanja.....

MMagdalena

MMagdalena

zingaro ::
MMagdalena ::
Anabela ::a vidi konjaaa Behave
Very Happy Very Happy 

a kaj se ti cerekash:Smile))...da ti prevedem,,,rekla je u prenosnom smislu,,,vidi mu kurca::Smile)


Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 35 Horse%20smiling

MMagdalena

MMagdalena

I love you 

Gost

Anonymous
Gost

Muzika iz jednog filma ... vise za dusu

nefretiti

nefretiti



Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 35 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu