Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum

+7
Leon
Plovak
Cat_
bazilija
escaped
rollo tomasi
zingaro
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 23 ... 41, 42, 43

Ići dole  Poruka [Strana 43 od 43]

Gost

Anonymous
Gost

Greenstars  .... radi bavooooo ... :Zubo1

rollo tomasi

rollo tomasi

stvarno ne znam kako uspiju biti tako tvrde? mi ih ovdje sami beremo.
znas li da je izasao zakon po kome moras platiti pdv (porez) ako te inspekcija uhvati u branju  Very Happy cini mi se da je prosle godine vec bilo govora o tome.
sad bi esco sigurno ubacio nekoliko epiteta o parlamentu, drzavi i zakonima... a mos i ti, naucila si psovat  :good:

Gost

Anonymous
Gost

aaaaaaaaaaaa ... pa ti nisi video novu temu  Dancing1 
imam prilicno novo izdanje psovki a sve na jednom mestu kao epske price
nish ne moram traziti ... mada ocekujem dopune na istom mestu
lako je meni sada ... ne moram ni ponavljati nauceno gradivo ... samo skicnem i woalaaaaa .. kad kreneeem
kako neznas rollo ... kad i ja znam ... treba ti dozvola za branje koja kosta
i jos moras platiti ako uberes ... al mozes i pojesti na licinom mestu ... i onda kazes  two finger salute 
a mozes i potplatiti policijota

rollo tomasi

rollo tomasi

Anabela ::Nemam pojma vise gde su bile ( to ce rollic znati  Very Happy  ) ali meni ovo ne lici na one sa njegovih slikica
Ove sam ljustila ... sad su bezobrazno skupe tak ... nek ih vrate tamo odakle su dosle

I  sta je ovo ako ne sparoga ? jel vama 12 e skupo za ovaj snop ?
Mogu kupiti 2 kg  mesa za te pare ... tj nije rentabilno ich

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 43 Xdbm6g

izgled stvarno ne ulijeva povjerenje, a pogotovo ne opravdava cijenu. znam da negdje stave te sparoge na picu (mislim pizzu), ali brate nije tvrdo.
ma znas sta? nek' se napuse kurca i oni i njihove sparoge!

Gost

Anonymous
Gost

tesko da bi ja to stavila to na picu ... mislimmm pizzu
ni tvrdo ni meko ... tj ne vredi brate nikako

To sam im i ja kazala ... slikala ... pa reko ako me jos neko nahvata kako pravim umetnicka dela
trazice novce ... i zbrisala ... al sam uzela matovilac ... koji je isto bzv al cu ga mixati sa nekom drugom salatom

elem kupila i rendanu bundevu ... al nema one kuye magdalenice da mi da neki novi recepis ,
dojadile mi pite ... ja bi nesto drugo

rollo tomasi

rollo tomasi



u petak 28. zasadjen krumpir. nekih 8 kg. neka udje u arhivu

Gost

Anonymous
Gost

zabelezeno  Zubo 

Gost

Anonymous
Gost

a moze i ovako , ko ima manjak prostora

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 43 F6fda9c265a11f9474c94c04fec194a8

Gost

Anonymous
Gost

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 43 0eebd4f2537075591efd973aeeb40333
i jos jedan planer
Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 43 A0060552964a5200a8a7aa838b6222f2

Gost

Anonymous
Gost

Baking soda neutralizes the ph in the soil and nothing will grow there. use baking soda around all of the edges of flower beds to keep the grass and weeds from growing into beds. Just sprinkle it onto the soil so that it covers it lightly. Do this twice a year spring and fall.

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 43 5b49356334c94acc91dfac59885be825

Buffy4President

Buffy4President

Anabela ::Baking soda neutralizes the ph in the soil and nothing will grow there. use baking soda around all of the edges of flower beds to keep the grass and weeds from growing into beds. Just sprinkle it onto the soil so that it covers it lightly. Do this twice a year spring and fall.

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 43 5b49356334c94acc91dfac59885be825

Good one.

Gost

Anonymous
Gost

posiala sam čerice..nek se zabilježi.)))


Anabela

Anabela

Evo Urbi izvukla sam ti temicu. Ocekujem izvestaj obilnog roda sledece godine Wink

brnistra

brnistra

bazilija ::
urbanstyle ::
bazilija ::
ako negdje u blizini imaš golubarnik, skupi malo golubijeg izmeta i razmuti pa tom vodom ponekad zalij, izvrsno je đubrivo. nemoj pretjerati i nemoj polijevati po biljci.
ogrni fino sadnice. ogrtanje je proces kada malo uskopaš zemlju pa ju nagrneš oko stabljike tako da ona može fino uspravno stojati i da ima hrpicu oko sebe, onako ko mala peka Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 43 650269930

draga baso..nisi pročitala da sam ja svoje povrće posadila u pitare...ono što sam pametno napravila..a ne znajući...nego sam onako kako sam prirodno nadarita Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 43 277638789 i logična...dobrooo i lijepa Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 43 277638789 ..znači kad sam posadila pomice..onda sam ubola dva štapa...kako bih zemlji povremeno opskrbila kisik...vidiššš ..sad bi u taj proces mogla utirat i to gnjojivo..ali da ti pravo kažem..nikada još nisam čula da je g***** od goluba dobro...
možda ovi gradski golubovi nisu dobri...kad vidim kakva mi fleka ostane na kamenu...gospa to ne bi oribala...oču reć da je prejako....baso mila..pa uništit će mi pomice..oče li

piši brzo..razuvjeri me
pa rekla sam da razmutiš u vodi, i ne stavljaj previše govana Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 43 650269930)
nemoj skpljat po ulicama, nego na nekom tavanu ako imaš. sjećam se da smo mi jednom čistili tavan i iskoristili to, maaama, paradajz i paprike smo u sepetima iznosili iz vrta. bio je odličan. jako je bitno da redovito zalijevaš povrće a đubrivo ne često, mislim da ide u dva navrata pri okopavanju i pri ogrtanju, i to je to.
probaj bar s jednim loncem.

plačemmmm Smoke

brnistra

brnistra

znaš šta bela de ti meni podaj ovaj forum-štaće tebi ja sam emotivno vezana za njega -ay..svak ima forum oću i ja

javila mi se basa dolazi za par dana kad se registruje Up ismijala sam se poprave na sve ove upise

roloo đesi ti ?

Dancing1 Dancing1 Dancing1 Dancing1

brnistra

brnistra

pope konektuj se Zubo Pope

brnistra

brnistra

nabiem vas sve na ovog jednog provajdera

Imamo 8 korisnika na forumu: 1 Registrovan, 0 Skrivenih i 7 Gosta :: 1 Provajder

brnistra

brnistra

brnistra

brnistra

TORO doću u petak u ponoć na sastanak- yebat ću ti sve redom - pripremi se two finger salute

Anabela

Anabela

brnistra ::

plačemmmm Smoke
 Greenstars Kuyo .... e, pa kazem ja ... bisera kolko volis Zubo


Bilo mi zao da ti temica cuci sama pa sam dodala jos neke ... ionako se javljas svake prestupne godine.
Rade  stari nikovi , moze basa i na svoj ... ako zapne , vicite Wink

vel'ka maca

vel'ka maca

Jao bre, sto je lepo ovde kod vas u beogradu Laughing Laughing Zubo
oduvek sam zelela prosetat kalemegdanom, adom ciganlijom, splavovima... spremam se da ga posetim...
je li bre gazdarice, kada je beograd najlepsi?
Ja navijam za prolece...

ps. S obzirom da su ovuda sami biseri, red je da imate i pokoje svinjce Zubo Zubo Zubo

Anabela

Anabela

vel'ka maca ::Jao bre, sto je lepo ovde kod vas u beogradu Laughing Laughing Zubo
oduvek sam zelela prosetat kalemegdanom, adom ciganlijom, splavovima... spremam se da ga posetim...
je li bre gazdarice, kada je beograd najlepsi?
Ja navijam za prolece...

ps. S obzirom da su ovuda sami biseri, red je da imate i pokoje svinjce Zubo Zubo Zubo

Mozes doci kad hoces ... samo nemoj u vreme svinjokolja , da te ne zamene .Zubo
Prolece je pravi tajming , mozda te i ugostim Slap

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 43 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 23 ... 41, 42, 43

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu