Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Jukebox

+10
_lastavica_
rollo tomasi
recidivistica-gresnica
MMagdalena
zingaro
Leon
nefretiti
Imperator-1665
bazilija
escaped
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 24 od 32]

576Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 01:24

Gost

Anonymous
Gost

Nocka ...  Wink 

577Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 01:24

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
Ligeja ::
escaped ::
Ligeja ::Izvin'te na off topicu :pali mislim da cu ovaj vikend upoznati Korlevica. Onda cu ga upitati poznaje li grlatog hebaca Hrvata.. Smile

pitaj ga. on ti je vise orjentiran na svemir nego  nego na politiku. politika ga zanima samo kad treba izbunarit neku lovu za svoja istrazivanja. znaci malo je oportunista zato je uspio u ovom drustvu di deficenti kretini nesto napravit. ja ne ulazim u kompromise sa neprijateljima ko korlevic.

Smile A mnogo je grlatih hebaca Hrvata. Imas li jos koji hint za sebe? =)

nemam. trebam se osobno pojavit inace kurac. koliko meni ljudi dodje znas ovog onog a ja blejim i neznam. tek za par dana ili sedmica mi sine. nece me se sjetit nemoj ni pokusavat. sjetio bi me se ali kad bih ti rekao jos par imena i prezimena ljudi s kojima sam radio i koji me poznaju pa bi korlevic povezao i skuzio ali to nemogu rec. ipak privatnost drugih ljudi nesmijem zloupotrebljavati bez njihovog pristanka. pozdravi ti korlevica i uzivaj u njegovim putovanjima.

Ma salim se, Esco. Pa kako bih uopce mogla covjeka upitati takvo nesto? Ma cak i da otkrijes zajednicke poznanike. : )) Znate, ima jedan iz Pule, nemam pojma tko je on, ali cesto vodi ljubav s Hrvatima..

578Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 01:28

Gost

Anonymous
Gost

A taman i da znas nesto ... pa te Korlevic pita ... a odakle vi njega znate ?
A ti ... pa sa foruma znate ... paff Laughing 

579Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 01:31

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::A taman i da znas nesto ... pa te Korlevic pita ... a odakle vi njega znate ?
A ti ... pa sa foruma znate  ... paff Laughing 


I jos bih mu uz to, onako zavjerenicki otkrila, "on mi je sys admin, znate!"  Laughing 

580Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 01:34

Gost

Anonymous
Gost

Ligeja ::
Anabela ::A taman i da znas nesto ... pa te Korlevic pita ... a odakle vi njega znate ?
A ti ... pa sa foruma znate  ... paff Laughing 


I jos bih mu uz to, onako zavjerenicki otkrila,  "on mi je sys admin, znate!"  Laughing 

jadnicak ... nezna on gde je kosmos
vasiona je na forumu ... mora da sad stuca  Zubo 

581Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 01:36

escaped



Ligeja ::
escaped ::
Ligeja ::
escaped ::
Ligeja ::Izvin'te na off topicu :pali mislim da cu ovaj vikend upoznati Korlevica. Onda cu ga upitati poznaje li grlatog hebaca Hrvata.. Smile

pitaj ga. on ti je vise orjentiran na svemir nego  nego na politiku. politika ga zanima samo kad treba izbunarit neku lovu za svoja istrazivanja. znaci malo je oportunista zato je uspio u ovom drustvu di deficenti kretini nesto napravit. ja ne ulazim u kompromise sa neprijateljima ko korlevic.

Smile A mnogo je grlatih hebaca Hrvata. Imas li jos koji hint za sebe? =)

nemam. trebam se osobno pojavit inace kurac. koliko meni ljudi dodje znas ovog onog a ja blejim i neznam. tek za par dana ili sedmica mi sine. nece me se sjetit nemoj ni pokusavat. sjetio bi me se ali kad bih ti rekao jos par imena i prezimena ljudi s kojima sam radio i koji me poznaju pa bi korlevic povezao i skuzio ali to nemogu rec. ipak privatnost drugih ljudi nesmijem zloupotrebljavati bez njihovog pristanka. pozdravi ti korlevica i uzivaj u njegovim putovanjima.

Ma salim se, Esco. Pa kako bih uopce mogla covjeka upitati takvo nesto? Ma cak i da otkrijes zajednicke poznanike. : )) Znate, ima jedan iz Pule, nemam pojma tko je on, ali cesto vodi ljubav s Hrvatima..

znam da se salis ali morao sam se ponovo logirati za ispravak netocnog navoda. da vodim ljubav s rvatima...? ono, mazo i sado raspe bombe i livorveri, volimo se za popizdit frcaju iskre iz molotov koktela jedva cekam mobilizaciju i odcjepljenje istre od sugave vukojebine rvacke.... idem spavat opet cu se snervat...

582Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 01:41

Gost

Anonymous
Gost

idi spavat ... samo ti nisi skontao da je mislila na taj ...sado mazo livorvere i ostalu municiju ...
dobices tikove na rvate  silly 
nemamo vise harfi u rezervi sve sam odslusala

583Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 01:41

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::
Ligeja ::
Anabela ::A taman i da znas nesto ... pa te Korlevic pita ... a odakle vi njega znate ?
A ti ... pa sa foruma znate  ... paff Laughing 


I jos bih mu uz to, onako zavjerenicki otkrila,  "on mi je sys admin, znate!"  Laughing 

jadnicak ... nezna on gde je kosmos
vasiona je na forumu ... mora da sad stuca  Zubo 

A neka i na njega netko misli. Smile Kad vec mora ganjati sponzore, umjesto da oni ganjaju njega..

584Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 01:42

Gost

Anonymous
Gost

On je i prosle godine trebao doci , zar ne ? Jesili ga tad videla ?

585Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 01:45

Gost

Anonymous
Gost

Esco, poslusaj Bellu. Very Happy Hajde.



Da dosao ispravit'...




586Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 01:49

Gost

Anonymous
Gost

haha ... naderale smo .. . otisao on sam
ma zeza se malo  Wink 
Daj sinjorina neku muzikicu , ja od kelta otisla na indijce a bas mi ne leze , sreca se esco ubacio

al neznu , nemoj da poskocim sa stolice  Zubo 

587Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 01:50

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::On je i prosle godine trebao doci , zar ne ? Jesili ga tad videla ?

Ma obicno se pojavljuje na Liburniconu. To je sf konvencija koja se odrzava svake godine u Opatiji.. Smile

http://liburnicon.org/

Ali ovaj vikend je nesto drugo. Ne bih sad o tome. Jos se treba organizirati, a ako se pojavim ondje, pricat cu.. Smile

Idemo spat?

588Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 01:51

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::haha ... naderale smo .. . otisao on sam
ma zeza se malo  Wink 
Daj sinjorina neku muzikicu , ja od kelta otisla na indijce a bas mi ne leze , sreca se esco ubacio

al neznu , nemoj da poskocim sa stolice  Zubo 

Dakle, black metal ne dolazi u obzir? Smile Ali neces vjerovati, imam jednu lijepu iz tog zanra..

589Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 01:52

Gost

Anonymous
Gost

ccc ... ne verujem al cu reskirati  Shades 

590Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 01:59

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::ccc ... ne verujem al cu reskirati  Shades 

Ovo je jedna paganska Smile I vjeruj mi, doista je lijepa.. Necu ti pokazati tipicne pjesme ovakvih bendova. Very Happy

591Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 02:02

Gost

Anonymous
Gost

Laku noooc Smile

592Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 02:06

Gost

Anonymous
Gost

a gde pobeze pre utiska ... ovo je prava balada, takoreci, sa prijatnim glasom  Wink 
Nocka

593Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 02:13

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::a gde pobeze pre utiska ... ovo je prava balada, takoreci, sa prijatnim glasom  Wink 
Nocka

Tu sam, tu sam jos malo.. Inace, ovaj pjevac je gost na albumu Satyricona, a najpoznatiji je kao lider Madrugade.. Evo meni omiljene njihove. Poslusaj. Smile



E sad doista odoh.. Ciao Smile

594Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 02:15

Gost

Anonymous
Gost

cao ... sad cu odslusati Smile

595Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 20:38

Gost

Anonymous
Gost

Bok, debelousna! : )) Je li ti se svidjela Madrugada? Hajde sad ti izaberi neku numeru..

596Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 20:47

Gost

Anonymous
Gost

Laughing  To je moj princ ... vidi kako je sladak  Zubo 
Vise mi se dopalo ono prethodno ali moram priznati da covek ima jako dobar glas .
Svratila sam samo na blic , peglam ... izgrdila nas magdalena ... pa sam resila da joj bacim kamaru ispeglanog u facu

Bezim ...

597Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 25/3/2014, 22:45

Gost

Anonymous
Gost

598Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 27/3/2014, 00:21

escaped



599Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 27/3/2014, 00:25

escaped



600Jukebox - Page 24 Empty Re: Jukebox 27/3/2014, 00:28

escaped



Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 24 od 32]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 32  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu