Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Baste na terasama

+2
escaped
zingaro
6 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 5]

26Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 02:39

Gost

Anonymous
Gost

ovo je planinska kuca ... i jako velika ... meni to lici na hotel ili privatne apartmane
pa eto ... jednostavnost ali i  toplina drveta...  neprocenjiva priroda okolo , zelenilo

27Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 02:44

zingaro

zingaro

Anabela ::Sad nesto razmisljam , ako si prerezao cevi po duzini kako si zamislio resiti krajeve .
Dobra ti je ideja ... mozda je mogu upotrebiti ... mada imam te visece zardinjere ali i dosta prostora


ma ta cijev je u prechniku 1.5m...a bila dugachka jedno 2.5m..podijelio sam to na tri dijela i prerezao,,,ukopao u zemlju tako da od toga vani viri jedno 50 cm,,,od svakog dijela,,i postavio izmedju vrta i kuce,,,zasadio razno cvijece,,,predivno izgleda zato shto je ofarbano u bijelo,,,okolo trava zelena,,a iz tih posuda crveni se i zuti razno cvijece,,,,,nije loshe,,:Smile),Ideja je bila da cu vanjske zidove te "cijevi" obuci u prirodni kamen,,,sve je tu,,,,samo ja nemam inspiracije,,,tipichno za mene ,,,:Smile))...kad me prodje strast za nechim...

28Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 02:47

zingaro

zingaro

Anabela ::ovo je planinska kuca ... i jako velika ... meni to lici na hotel ili privatne apartmane
pa eto ... jednostavnost ali i  toplina drveta...  neprocenjiva priroda okolo , zelenilo

ma da,,,ali su proshlog ljeta i ne samo proshlog,,,imali genijalno cvijece na balkonima,,sve je nekako  zivilo i disalo sa tim begonijama,,,,sjednesh dolje na terasu ,,pijesh kavitzu,,,i tak;Smile)..imam slike ali mi se nada sad to prebacivat na neku stranicu pa onda ovdje,,,ide mi to na kuratz,,,:Smile)

29Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 02:52

Gost

Anonymous
Gost

Imas i direktnu opciju prebacivanja slika sa lapa ... al nije vazno ... shvatila sam
Ta kuca ne bi bila tako lepa da nije begonija

A razumela i kako si uradio cevi ... pa nije vazno sto nemaju mozaik , ako su bele i to ne izgleda plasticno vestacki , onda je to okruzeno zelenom travom vrlo efektno

30Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 03:25

zingaro

zingaro

Baste na terasama  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRgt7Eksx_NDhStABvHjqbjY1We9RO157ed6zgJ2KmTYWnnIJH-2Q
Baste na terasama  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcStuvlt4B9l1acrQPgyRQQ9w-EsIV1dGOmO3Rpg9jpgR_c1HHx_uw
Baste na terasama  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTC1FIhCgU_sN07M4lLmS0RITswb6SQsY6usWunh47syJPAoWOP
Baste na terasama  - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQbO9zpl3HOX4gAUgtbhG7PxogNNcdh66PN6Vm-5is4P77wRmv6

31Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 03:29

Gost

Anonymous
Gost

Vinogradi su orezani ... sad ce ovih dana i vocnjaci na malo vecoj nadmoskoj visini
i brzo , vrlo brzo ... sve ce biti u cvatu i mirisu

32Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 03:39

zingaro

zingaro

Anabela ::Vinogradi su orezani ... sad ce ovih dana i vocnjaci na malo vecoj nadmoskoj visini
i brzo , vrlo brzo ... sve ce biti u cvatu i mirisu

ne znam shta bi sada dao da sam tamo,,ovo mi je najljepshe vrijeme na tim prostorima,,jebo te,,,sav se najezim samo kad se sjetim,,odi u kuratz,,,ako ovako anstavim ili cu se rasplakati il cu se napit:Smile)),,,bolje d aprekinem tu prichu,,,necu moc zaspat..

33Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 03:52

Gost

Anonymous
Gost

Ako ti je lakse ... kratko traje
sve ima svoje ... brzo ce proci ... i odi ti u taj tvoj  Smile 

34Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 03:58

zingaro

zingaro

Anabela ::Ako ti je lakse ... kratko traje
sve ima svoje ... brzo ce proci ... i odi ti u taj tvoj  Smile 

Ko u onom filmu,,,kad joj udje u apoteku ni kaze,,,dok tebe nisam sreo imao sam uredjen zivot ko apoteku,,onda joj porushi sve njene ljekice i ode,,,,hahahahahahhhahahhhhhahhahhaaahaha,,,jebo te koja genijalna scena:Smile)
Aj Bella ciao:Smile:Smile))

35Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 04:04

Gost

Anonymous
Gost

oooooooooooooo nabijem te na tog tvog cvarka ..
aj idi ti prvi da te ne lupa sujeta
sta osh ... da se svadjas ? aj

36Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 04:08

zingaro

zingaro

Anabela ::oooooooooooooo nabijem te na tog tvog cvarka ..
aj idi ti prvi da te ne lupa sujeta
sta osh ... da se svadjas ? aj

ma jock,,,,prichamo ,,,,shta sad treba da ti podilazim ,,,kako je tvoj kompot dobar,,,,,ajd osho sam,,i pazi na se:Smile),,kad si u takvom stanju,,plashish me,,, Chekkiss 

37Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 04:11

Gost

Anonymous
Gost

pametno ... sad si srecan , ucinila sam ti
kazi... hvala ...
koja sujetaaaaa ... u 3 lepe

38Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 21:33

Gost

Anonymous
Gost

Snimila popodne magnolije na jos golim granama a i dan je pod sugavim vremenom

Baste na terasama  - Page 2 Xp7868Baste na terasama  - Page 2 2vwyaol
Baste na terasama  - Page 2 Xpps1z

39Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 22:50

escaped



zingaro ::
Ovo mi je prelijepo,,ustvari ,,kamen zvani travertine je tipichan za mediteran,,taj kamen mi je neshto posebno,,,imam ga ugradjenog jako dosta u kuci,,jebaji ga,,,to je u dalmaciji dzabalesku a ovdje je ko suvo zlato,,e od tog kamena bi volio napraviti mediteransku kucu,,na njemu sve dolazi do izrazaja,,,a posebno cvijece,,i to mediteransko,,

jel ti cigo znas sto je travertino? u dalmaciji ga nema djabe nego kosta ko svetog petra kajgana jedino ako ne mislis dinamitom razjebat slapove Krke ili Plitvicka jezera.
travertino o kome ti pricas ima ga u Italiji i nastao je na izvorima tople vode znaci gdje ima vulkanske aktivnosti osim tvojih seksoloskih od kojih nastaje samo kalcifikacija sperme.

40Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 23:00

Gost

Anonymous
Gost

sad si ga nasekirao ... teskoo  Zubo 

41Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 23:02

escaped



Anabela ::sad si ga nasekirao ... teskoo  Zubo 

prezivjet ce ako ga aligatori ne pojedu za veceru...

42Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 23:04

Gost

Anonymous
Gost

navikao je on na njih , to su mu takoreci kucni ljubimci
vise drukcije i nezna razgovarati neg samo toljagom i qurcem u glavu ... takvo mu okruzenje

43Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 23:18

escaped



Anabela ::navikao je on na njih , to su mu takoreci kucni ljubimci
vise drukcije i nezna razgovarati neg samo toljagom i qurcem u glavu ... takvo mu okruzenje

Florida ima svoje cari. ja bi cigi preporucio scijentolosku crkvu koja mu je u blizini. nekako mi se taman uklapa u tu vanzemaljsku religiju...

44Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 23:21

Gost

Anonymous
Gost

a dolaze nam alieni ... treba se pripremiti
vec su chapili malezijski avion ... prve impresije slede uskoro

45Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 23:28

escaped



Anabela ::a dolaze nam alieni ... treba se pripremiti
vec su chapili malezijski avion ... prve impresije slede uskoro

malezijski avion je na Kosovu. a mozda i na pulskom aerodromu. do bermudskog trokuta nije mogo stic znaci vanzemaljci ga nisu copili.

46Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 23:34

Gost

Anonymous
Gost

al su se usrecili ako je na kosovu ... bilo bi im bolje da su na Marsu

price su tako suplje da ih vec danima ne pratim ... toliki avion ne moze nestati bez traga
nema sanse ... uz sve sto ima fabricki ugradjeno u njega

47Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 19/3/2014, 23:50

escaped



Anabela ::al su se usrecili ako je na kosovu ... bilo bi im bolje da su na Marsu

price su tako suplje da ih vec danima ne pratim ... toliki avion ne moze nestati bez traga
nema sanse ... uz sve sto ima fabricki ugradjeno u njega

sve se moze. rec ce da se desila promena u gravitacijskim talasima koji su dosli do planete Zemlje i da je Boeing seven seven seven nestao u Philadelphia experimentu dejstvovanjem Nikole Tesle i gravitacijskih talasa is Big Benga i sad je negde u rudniku Trepca zarobljen u kristalima zelenog kriptonita koji je u sfrj bio poznat pod nazivom vivijanit. vodi se opsezna istraga u americkoj bazi velicine 1000 hektara Bondsteel na Kosmetu.

odoh spavat danas je bio naporan dan.

48Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 20/3/2014, 00:00

Gost

Anonymous
Gost

Koja masta  Laughing 
trebalo mi je neko vreme dok sam to vizuelizovala
Jesi li u svemu takav ?  Zubo 















Bes mi sve kad mi opali ban da odmorim  Bigreenbounce 

49Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 20/3/2014, 12:50

escaped



Anabela ::Koja masta  Laughing 
trebalo mi je neko vreme dok sam to vizuelizovala
Jesi li u svemu takav ?  Zubo 

















Bes mi sve kad mi opali ban da odmorim  Bigreenbounce 


kad citam sve te portale, blogove i koje oni teorije zavjera iznose, prema kolicini njihove maste moja je masta goli kurac tj. cisti sam laik.

50Baste na terasama  - Page 2 Empty Re: Baste na terasama 21/3/2014, 02:43

zingaro

zingaro

escaped ::
zingaro ::
Ovo mi je prelijepo,,ustvari ,,kamen zvani travertine je tipichan za mediteran,,taj kamen mi je neshto posebno,,,imam ga ugradjenog jako dosta u kuci,,jebaji ga,,,to je u dalmaciji dzabalesku a ovdje je ko suvo zlato,,e od tog kamena bi volio napraviti mediteransku kucu,,na njemu sve dolazi do izrazaja,,,a posebno cvijece,,i to mediteransko,,

jel ti cigo znas sto je travertino? u dalmaciji ga nema djabe nego kosta ko svetog petra kajgana jedino ako ne mislis dinamitom razjebat slapove Krke ili Plitvicka jezera.
travertino o kome ti pricas ima ga u Italiji i nastao je na izvorima tople vode znaci gdje ima vulkanske aktivnosti osim tvojih seksoloskih od kojih nastaje samo kalcifikacija sperme.

ajd ne seri nabijem ti plochitzu travertina u shupak,,pa jebo te u Turskoj ga ima za dzabalesku,,,malo poduzetnosti i vola,,,vid para majketi na ulici,,no nije u tome fora,,fora je u njegovoj ljepoti,,,jebo te ,,,klinci u prvom osnovne znaju da su skoro sva kamenja stvorena  vulkanskim erupcijama ,,,,raznim pritiscima i ,,ne guglam,,,nego mi to zdrav razum kaze,,a od moje sperme nastaju dijamnati,,toliki je pritisak da ,,,jebaji ga,,,kad svrshavam izlijece drago kamenje,,valjda me zato zene i vole Shame Shame Shame Shame Shame 

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu