Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ima tu svega ...

+3
Cat_
escaped
bazilija
7 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 11 od 22]

251Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 4/3/2013, 23:41

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
urbanstyle ::šta sad jel maknuto ili nie

ja uploadam stalno na jubito. čim maknu ja puknem novi klip...

ma e,, Laughing

252Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 4/3/2013, 23:44

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::evo moš skidat sa youtube samo muziku u mp3 bez videa.

http://ytconv.net/

spremila...tnx

253Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 4/3/2013, 23:47

Gost

Anonymous
Gost

A pazi ove luzere:

ANTIKRALJEVI FORMULE 1

U 22. krugu udaljili ga sa staze jer je bio prespor i opasan za druge

Za Michaela Schumachera svi su čuli. I svi sve znaju. Kao i za Alaina Prosta i Ayrtona Sennu. To su oni najbolji. A oni najgori u povijesti?

Iza svakog tko uspije, kažu, stoje tisuće onih koji nisu uspjeli. Za Michaela Schumachera svi su čuli. I svi sve znaju. Kao i za Alaina Prosta i Ayrtona Sennu. To su oni najbolji. A oni najgori u povijesti?

Svi se slažu da su to dva vozača i da još dandanas vode borbu tko je imao najneuspješniju karijeru u formuli 1. Prvi je Kanađanin Victor Al Pease, jedini vozač u povijesti koji je diskvalificiran zato što je – prespor.

Svi ga pretekli za devet krugova

Nastupio je na tri utrke, sve na Velikoj nagradi Kanade. Debitirao je 1967., a utrka se vozila na 90 krugova. Kad je Jack Brabham ušao u cilj, Al Pease je tek završio 47. krug. Dvije godine kasnije je zbog sigurnosti udaljen sa staze u 22. krugu. Organizatori su mu objasnili da je sporošću ugrožavao sebe i druge. Iako je u formuli 1 bio sprdnja, u kanadskim automobilističkim natjecanjima je dominirao, osvojio je nekoliko naslova.

Drugi antikralj formule 1 bio je Švicarac Jean-Denis Deletraz. Debitirao je za Larrousse 1994. zbog novca koji donio u momčad. Na prvoj utrci bio je toliko spor da su ga do 57. kruga, kad je odustao, svi vozači u utrci pretekli za deset krugova. Od ostale konkurencije Deletraz je bio sporiji osam sekundi po krugu. I zato su se svi nasmijali kad je u utrci kažnjen zbog – prebrze vožnje u boksu.

Dobio je otkaz, no godinu kasnije angažirala ga je momčad Pacifica jer joj je trebao novac. Te je sezone bio još sporiji, po krugu je zaostajao 12 sekundi za ostalima. Kad više nije imao novca, opet je dobio nogu.

Ne mogu voziti...

Među spomena vrijedne bisere formule 1 spada i Talijan Marco Apicella. Njegova karijera trajala je najkraće u povijesti. Točnije, samo 800 metara. Vozio je bolid momčadi Jordan samo do prvog zavoja. Naljutio se nakon što je izletio i odlučio je da se više neće natjecati u formuli 1.

Argentinac Esteban Tuero pobjegao je iz formule 1 zbog ismijavanja. Minardi ga je 1999. uzeo jer je doveo bogate sponzore. U 16 utrka čak je 12 puta odustao. Argentinski mediji su se toliko ismijavali s njime da je sam rekao da više ne želi voziti.

Talijan Luca Badoer vozio je devedesetih. I drži neslavan rekord, nastupio je u više utrka od bilo kojeg vozača koji nikad nisu osvojili ni bod. Vozio je na 50 Grand-prixova.

Odlična je priča o izraelskom vozaču Chanochu Nissanyju. Nikad nije nastupio na utrci ili u kvalifikacijama, već samo na jednom treningu za Minardi 2005. u Mađarskoj. Vozio je 13 sekundi po krugu sporije od konkurencije.

– Ne mogu voziti, imam previše “gripa”. Vraćam se u boks – rekao je Nissany začuđenim mehaničarima.

Od tog dana više nije bio ni blizu formuli 1.




Zubo Zubo Zubo

254Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 4/3/2013, 23:49

escaped



urbanstyle ::
escaped ::
urbanstyle ::šta sad jel maknuto ili nie

ja uploadam stalno na jubito. čim maknu ja puknem novi klip...

ma e,, Ima tu svega ... - Page 11 277638789

jesam tita mi...evo sad ću bandića puknut na torrent...

255Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2013, 00:01

Gost

Anonymous
Gost

http://www.vecernji.hr/vijesti/zasto-se-ucestalo-otvaraju-rupe-tlu-hrvatskoj-ali-svijetu-clanak-519310

više se ne smije govoriti..oo zemljo otvori se

sve će nas progutati

256Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2013, 00:15

escaped



urbanstyle ::http://www.vecernji.hr/vijesti/zasto-se-ucestalo-otvaraju-rupe-tlu-hrvatskoj-ali-svijetu-clanak-519310

više se ne smije govoriti..oo zemljo otvori se

sve će nas progutati

neznam čime Todorić hrani rvate da su tako retardirani. pa jebemu mater te novinare bi trebalo zatuć macolom i transplantirat im sve organe jer to što oni pišu već je debelo prešlo granice debilizma.

u Lovranu to svaki papak zna koji je tamo ikad bio pa sve cijeli lugomare do Opatije je šupljikav pun rupetina. pa to znam i ja koji sam tamo bio kad je pljuštala kiša na obali iz šljunka izvire potok ma koji potok nego rijeka vode koja se slijeva sa brda Učke i sad je to kao neka novost? pa sva ta voda mora negdje izbit na površinu i dakako da izbija iz podzemnih spremnika, rupa i spilja. to se zove erozija.

257Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2013, 00:19

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
urbanstyle ::http://www.vecernji.hr/vijesti/zasto-se-ucestalo-otvaraju-rupe-tlu-hrvatskoj-ali-svijetu-clanak-519310

više se ne smije govoriti..oo zemljo otvori se

sve će nas progutati

neznam čime Todorić hrani rvate da su tako retardirani. pa jebemu mater te novinare bi trebalo zatuć macolom i transplantirat im sve organe jer to što oni pišu već je debelo prešlo granice debilizma.

...
Yup.
Sve je to zbog zagađenja. :face:


Ima tu svega ... - Page 11 C042Ima tu svega ... - Page 11 C041

258Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2013, 00:26

Gost

Anonymous
Gost

pa kak je onaj amerikanjos..propal skupa s krevetom..di ono..florida Surprised a nema todorića tamo ni boksita

259Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2013, 00:29

escaped



urbanstyle ::pa kak je onaj amerikanjos..propal skupa s krevetom..di ono..florida Ima tu svega ... - Page 11 3112022095 a nema todorića tamo ni boksita

pa trusno područje...Everglades močvara i tako to...

260Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2013, 00:30

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::pa kak je onaj amerikanjos..propal skupa s krevetom..di ono..florida Surprised a nema todorića tamo ni boksita
E, Cigin lancman. Odnela ga podzemna voda ...

261Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2013, 00:31

escaped



besposlenpop ::
urbanstyle ::pa kak je onaj amerikanjos..propal skupa s krevetom..di ono..florida Ima tu svega ... - Page 11 3112022095 a nema todorića tamo ni boksita
E, Cigin lancman. Odnela ga podzemna voda ...

jednog dana će Zingara progutat zemlja sa svim bamijama...

262Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2013, 10:01

bazilija

bazilija

escaped ::
besposlenpop ::
urbanstyle ::pa kak je onaj amerikanjos..propal skupa s krevetom..di ono..florida Ima tu svega ... - Page 11 3112022095 a nema todorića tamo ni boksita
E, Cigin lancman. Odnela ga podzemna voda ...

jednog dana će Zingara progutat zemlja sa svim bamijama...
Ima tu svega ... - Page 11 364988687
ne bi bilo loše da se pobrine za kakav zaglavak dok je vremena

263Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2013, 11:00

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::evo moš skidat sa youtube samo muziku u mp3 bez videa.

http://ytconv.net/


Up cheers

264Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2013, 13:19

bazilija

bazilija

265Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2013, 14:48

Gost

Anonymous
Gost

Ne kradem mobitele. Tooth

266Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2013, 21:32

Gost

Anonymous
Gost

ošmoi ukrast ja ti dam

267Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2013, 21:37

Gost

Anonymous
Gost

sonja_ericsson ::ošmoi ukrast ja ti dam
Pa OK ... da mi daš. Cool
Al svejedno neću mobitel.

268Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 6/3/2013, 08:05

Gost

Anonymous
Gost

besposlenpop ::
sonja_ericsson ::ošmoi ukrast ja ti dam
Pa OK ... da mi daš. Cool
Al svejedno neću mobitel.


Taunt

269Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 8/3/2013, 22:08

Gost

Anonymous
Gost

Ima tu svega ... - Page 11 0416007.48

VIDEO: Rock'n' roll pišanje - ovo će svakog muškarca učiniti vrhunskim gitaristom

Zabavne, ali nadasve beskorisne naprave 'niču' svakoga dana na tržištu i tome se ne nazire skori kraj. Jedan takav izum stiže iz Brazila, a radi se o pisoaru koji svira poput prave gitare kad se u njega urinira.

Ako ste oduvijek htjeli svirati gitaru, ali nikada niste sjeli i napravili onaj prvi korak - primili je u ruke, onda je ovo prava stvar za vas. Bez previše truda možete 'odsvirati' sasvim solidan rif svojim - urinom.

Guitar Pee, gitara-pisoar izum je kreativaca iz marketinškog odjela Billboard Brazil časopisa, a može se naći u baru u Sao Paulu.

Nakon što obavite nuždu i 'odsvirate' najluđi solo ikada, možete skinuti i poslušati mp3 vašeg remek-djela na vašem mobilnom uređaju.

270Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 8/3/2013, 23:44

Gost

Anonymous
Gost

Koliko tu piva treba popiti za napraviti simfoniju Ima tu svega ... - Page 11 277638789

271Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 9/3/2013, 13:42

Gost

Anonymous
Gost

pope, ugodno popodne uz prigodan gabletz i popodnevni odmor ( a onda popodnevno o(t)puštanje ( griojeha gabletzowyh ) i drijem ) silly ostalim samo ugodno popodne Laughing


Ima tu svega ... - Page 11 485118_434975706580797_602469477_n

272Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 9/3/2013, 21:00

Gost

Anonymous
Gost

sonja_ericsson ::pope, ugodno popodne uz prigodan gabletz i popodnevni odmor ( a onda popodnevno o(t)puštanje ( griojeha gabletzowyh ) i drijem ) silly ostalim samo ugodno popodne Laughing


Ima tu svega ... - Page 11 485118_434975706580797_602469477_n
Ha - ovo je toalet za Taju! Up

273Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 9/3/2013, 22:56

Gost

Anonymous
Gost

taja bi to osposobila za posal..viš da je nuowi

274Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 12/3/2013, 08:44

bazilija

bazilija

http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=8d1a34b8-e0bd-4395-9d27-31e90a6c16cd&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae
Na Youtubeu je objavljen promidžbeni film u kojem Sjeverna Koreja svojim građanima pokazuje kako se živi u SAD-u. 'Majstori' iz sjevernokorejske promidžbene kuhinje Amerikance su opisali kao ljude koji žive u šatorima jer su im kuće loše građene i lako se sruše.
Neki od "stanovnika u šatorima" preživljavaju zahvaljujući, kažu, pomoći iz Sjeverne Koreje.
Stanovnici SAD-a prikazani su kao ljudi koji žive u parkovima, spavaju po kolodvorima i ispijaju topli snijeg, a sve to u društvu mrtvih kolega koji leže pored njih na klupi prekriveni vrećama za mrtvace!
Osim što piju otopljeni snijeg, jasno je vidljivo, kažu u filmu, kako u parkovima nema ptica jer su ih Amerikanci pojeli.
Zanimljivo, na kraju filma koji prikazuje stanovnike moderne Amerike koj spavaju na podovima u skloništima, hodnicima i kolodvorima, sreće imaju oni koji uspiju dobiti šalicu tople sjevernokorejske kave ili kolačića iz te "bogate" zemlje.

jeste li prepoznali koga u filmu?
this is how they live in America, the poor, the cold, the lonely and the homosexual ...

275Ima tu svega ... - Page 11 Empty Re: Ima tu svega ... 13/3/2013, 15:26

Gost

Anonymous
Gost

Ima tu svega ... - Page 11 0061007.63

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu