Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije

+8
proba
g_host
Harmy
rollo tomasi
Cat_
escaped
bazilija
zingaro
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 40]

zingaro

zingaro

g_host ::
zingaro ::Ajmo malo o ljubavi ,,,zaljubljenosti ..stvarnim..laznim ,,strasnim ..jebozovnim,,..bez namjere i plana izazvanim kad se najmanje nadate...,ma o kakim god ocete,,samo si olakshajte dushitzu..samo da vam velim iz osobnog iskustva ,,,lijepo je bit zaljubljen,,,a voljeti josh ljepshe ,,i nemojte me sad jebat i uvjeravat da to nije istina,,nemojte mi rec ako nije obostrano da ne boli,,ustvari mene najvishe krkic boli,,,i kaj da vam velim,,,ako se sjetim josh kakvih gluposti,,,natipkat cu,,,,jebaji ga prva tema ,,,koji kuratz ochekujete ,,shekspira il andrica,,,a mozda cu i koju pijesmitzu ,,,zakeljit,,,ako mi pukne kaka tuga ,,,bit ce ,,,,grka taliana,,,,,kuraca palaca,,,buckurish i bosanski lonac su kuratz z aono kaj ja znam zmiksat,,(ovo samo da ne razocharam Bazu)..svim curitcama na ovom forumu,,,zelim makar zericu da se zaljube,,ak bude kakog sexa,,,shta fali,,,zivot je ionak kratak i samo jedan,,,Ne znam koji mi je,,,valjda Sv.Valent ushuljo mi se u tintaru,,,et..nemre sve od jednom..kod mene je ponoc,,valja ic njonjat,,,pa kad se zbudim,,,da imam shta chitat,,,samo se opustite,,,jebe vam se kaj ce drugi misliti..et..Vrboputz pichka li mu materina sad sam skuzijo,,kod mene je proljece na moje rame slijece,,,

https://www.youtube.com/watch?v=DIsP9W0dO54

lepa tema ali na mnogo "forumskih" mesta već pomalo otrcana i potcenjena, na žalost.
najlepša sam samoj sebi kad sam zaljubljena. primetila sam da se uprkos životnom iskustvu, godinama, usponima i padovima, nikada nisam promenila u tom stanju i uvek se ponašam jednako kao ona petnaestogodišnja devojka kojoj rade leptirići u stomaku svaki put kada ugleda jednog senada f. iz srednje mašinske u sarajevu osamdeset i neke Smile ...prva ljubav, prva "smrtna" zaljubljenost, neprospavane noći, romantične misli, sva čula se bude..ushićenje koje mi i danas dodaje svakodnevnim aktivnostima novu energiju, radost i optimizam.


Jebga,,ne idem na druge forume,,,pa i ne znam shta ko otvara i zatvara..zivim vec dugo neplanski,,slikovito recheno,,,,plovim nizvodno kroz zivot na ledjima i samo gledam da se ne zajebem i negdje uplovim u neki rukavatz,,,,dje bi osto zauvijek zavezan..to mi je opasnije od bilo kojeg vodopada..onda bi moja ljubav koju nosim u sebi zauvijek umrla,,(a kako bi ja onda zivio,,,to si nemrem zamislit)..,jer vishe ne bi bilo iskre koja pali moj benzin,a bash te iskre koje srecem na rijeci zivota,,,one su najbitnije u ljubavi,,,,jer da nema njih kao svitaca u noci ne bi bilo ni tog osjecaja koji zovemo ljubav..one su ko kapisla u metku,,,ko shibitze kad pokushavamo upaliti vatru na suhom granju,,te iskre koje ljubav znache,,,meni su posebna vrijednost,,,,jer bez njih bi bio ko bachva bez vina,,,sasushen i rastochen,,one mi vracaju ljepotu zivota jer bez ljubavi zivot i nema smisla..u pihku materinu,,,brzo mislim,,a prsti mi zabushavaju i mucaju,,tko zna kako ce ovi tokovi misli u konachnici izgledati vama dok budete chitali..ali sreca je da ne pishem zbog vas nego zbog sebe,,,isprichavam se na ovolikoj bezobzirnosti i egoizmu,,,no fakat,,je fakat,,,a lakat je lakat,,na brzinu su mi proletile neke sekvence iz zadnjeg filma koji sam snimao u Zg,,,bila je zima,,ona je bila topla i meka,,,mirisala je na divlje ljubichitze sa primjesama neke bugarske ruze (ne smijem rec jebga)bilo je tu i mrvitzu lemon grasa,,,a tko zna,,mozda sam ja dok sam je ljubijo pado u nesvijest i dozivljavao sve te mirise kao u snu..al bilo je poprave polijep dozivljaj,,,uglavnom kad sam se budijo,,,onako erektivan,,nije mi nikako bilo lako,,onda mi navre sjecanje ,,i vratim se u ranu mladost po iskustvo jedne platonske koja me zauvijek obiljezila i odredila,,mnoge sam jebo,,,odvratno pijan i brutalno grub,,,neke zene to vole,,,al nju ,,,e nju ,,,nije dolazilo u obzir,,,nju sam zelio sachuvati za uspomenu,,,jer oan je iskra koja me upalila,,ona je neshto lijepo shto s emora chuvati pa makar to bila samo sjecanja,,a shta nam ustvari ostaje na kraju nego samo sjecanja,,,,je l' tak? jednostavnost nosi u sebi klicu savrshenstva,,,barem je tako u prirodi,,,a i mi smo dio nje..al vratimo se tim krijesnicama ljubavi,,tim okidachima koje upale u sekundi nashu zatomljenu energiju koja postoji u nama a da nismo ni znali,,,zajebite ove spike Eskovih sajentologijskih crkava i usisavacha energija,,,to je z agoli kuratz,,,,,tamo odlaze samo oni koji su siromashni pozitivnim vibrama,,,u koje sigurno spada ljubav,,onaj tko voli sebe ,,,tko voli sve forme zivota koje ga okruzuju,,,taj nemre fulat i zalutat,,,taj ce na kraju sigurno biti 'pobjednik" zivota..pa pichka mu materina,,,,svaki dan se odlazi u kafic na kavitzu,,,na pivkana,,,rakijitzu zdere se jede,,,al ono stvarno brutalno,,,i svi su nesretni,,,pa pogledajte samo,,koliko zena zdere tu chokoladu koja ima neku supstancu koja nadoknadjuje osjecaj pripadnosti i ljubavi,,,svi oni hrane tijelo,,,,a zaboravljaju da lje ljubav chista metafizika,,,kao shto je trenutak radjanja i umiranja,,i ljubav dolazi kad se najmanje nadamo,,,ljubav ne treba moliti,,ona ce doc i otic kad bude odluchila,,,chak i protiv nashe volje,,,ona ce nas sjebat ,,mozda podic,,,mozda ponizit,,,mozda sagorit,,,sa ljubavlju nisi nikad siguran,,,a to je bash njena charobna ljepota,,,to ishchekivanje stvarnog zivota...ljubav dodje,,,an trenutak i ugasi se kao biljka u mom vrtu ako je na vrijeme ne zalijem ,,ako je previshe zalijevam i tada ce umrijeti,,,ljubav je ko zvuk klavira il gitare,,,,tuzni odjek violine u rukama majstora koji ce samo za trenutak dodirnuti srce i onda odleprshati,,negdje dalje da bi se vratila kao jeka u kanjonu izmedju planina,,ma ljubav je chudo,.a najvece su chudo one krijesnice u noci koje te privuku i upale da gorish svjetlom ljubavi,,,,et' (jebga moram stavljat ovaj mali zarezic zbog mankija koji imaju bolesnu mashtu),,nadam se da sam ovom temom otvorio pandorinu kutijicu,,,i pokazao d aljubav ,,,ne bira ,,nego pogadja samo one koji su spremni na nju..u to ime nutra z njime,,,pa ja:) jebga ,,ja sam ko Duduk,,,

zingaro

zingaro







zingaro

zingaro

zingaro

zingaro


zingaro

zingaro


zingaro

zingaro

zingaro

zingaro


escaped



šta radiš crni Cigo kru' ti jebem kako to ljepiš klipove?

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::šta radiš crni Cigo kru' ti jebem kako to ljepiš klipove?
Pusti ga, ovak je i preglednije i brže.

g_host

g_host

sonja_ericsson ::bok, miculjo! kaxykaj??? šta ima nova u bečeju??? welkam bek tu nas Laughing

zaista, s 50 godina nije da ne mogu ili ne znam više pisati o ljubavi, romantici, 'leptirićima'... ali! upravo ispratih starce s ručka na njihovu 50-godišnjicu braka ( a meni kći napunila 18 ) i mislim si kuda ide ovaj svijet. danas se sva ljubav svodi na konto u banci, veličinu kuće, auta, i slobodne kreditne kartice bez ovrhe...pa ako moram birati između toga materijalističkog hedonizma i prave nepatvorene ljubavi, uvijek ću izabrati ljubav, ali teško je imati dostojnog partnera ili bar sugovornika s druge strane...

plopić dijo I love you



g_host

g_host

zingaro, baš je lep i nadahnut ovaj ljubavni esej napisan zbog sebe ali predočen nama Smile

Gost

Anonymous
Gost

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 7 522535_485418244852658_101370225_n


Un gruppo di uomini e` nello spogliatoio di un club di golf.
Un cellulare su una panca squilla e uno dei membri del club risponde attivando il vivavoce.
Tutti gli altri si fermano ad ascoltare.
LUI: "Pronto?"
LEI: "Tesoro, sono io. Sei al club?"
LUI: "Si."
LEI: "Sono al centro commerciale e ho trovato una giacca di pelle carinissima a soli 1000 euro. Sei d`accordo se la prendo?"
LUI: "Certo, comprala se proprio ti piace tanto."
LEI: "Sono passata prima all`autosalone della Mercedes e il gestore mi
ha mostrato la collezione del 2009. C`e` un modello che mi piace
veramente..."
LUI: "Quanto?"
LEI: "90.000 ?."
LUI: "OK, ma per quel prezzo voglio anche tutti gli optionals."
LEI:"Fantastico! Ah, e ancora una cosa... la casa che volevo l`anno scorso e` di nuovo in vendita. Chiedono 950.000 ?."
LUI: "Va bene, fagli un`offerta di 900.000. Probabilmente accetteranno.
Altrimenti gli daremo gli altri 50.000, per quel prezzo mi pare un
bell`affare."
LEI: "OK. Ci vediamo piu` tardi! Ti amo da impazzire!!"
LUI: "Ciao, anch`io ti amo tanto."
L`uomo riattacca.
Gli altri lo fissano increduli, senza parole.
A questo punto lui sorride e chiede: "Qualcuno sa di chi e` questo cellulare?!?!?








( jedan simpatičan primjer beskrajne ljubavi. neka vam eskpd prevede, ja moram pod tuš pa na posao ... )

bazilija

bazilija

Cica Veštica ::Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 7 522535_485418244852658_101370225_n


Un gruppo di uomini e` nello spogliatoio di un club di golf.
Un cellulare su una panca squilla e uno dei membri del club risponde attivando il vivavoce.
Tutti gli altri si fermano ad ascoltare.
LUI: "Pronto?"
LEI: "Tesoro, sono io. Sei al club?"
LUI: "Si."
LEI: "Sono al centro commerciale e ho trovato una giacca di pelle carinissima a soli 1000 euro. Sei d`accordo se la prendo?"
LUI: "Certo, comprala se proprio ti piace tanto."
LEI: "Sono passata prima all`autosalone della Mercedes e il gestore mi
ha mostrato la collezione del 2009. C`e` un modello che mi piace
veramente..."
LUI: "Quanto?"
LEI: "90.000 ?."
LUI: "OK, ma per quel prezzo voglio anche tutti gli optionals."
LEI:"Fantastico! Ah, e ancora una cosa... la casa che volevo l`anno scorso e` di nuovo in vendita. Chiedono 950.000 ?."
LUI: "Va bene, fagli un`offerta di 900.000. Probabilmente accetteranno.
Altrimenti gli daremo gli altri 50.000, per quel prezzo mi pare un
bell`affare."
LEI: "OK. Ci vediamo piu` tardi! Ti amo da impazzire!!"
LUI: "Ciao, anch`io ti amo tanto."
L`uomo riattacca.
Gli altri lo fissano increduli, senza parole.
A questo punto lui sorride e chiede: "Qualcuno sa di chi e` questo cellulare?!?!?








( jedan simpatičan primjer beskrajne ljubavi. neka vam eskpd prevede, ja moram pod tuš pa na posao ... )

beskrajne?

Gost

Anonymous
Gost

Cica Veštica ::Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 7 522535_485418244852658_101370225_n


Un gruppo di uomini e` nello spogliatoio di un club di golf.
Un cellulare su una panca squilla e uno dei membri del club risponde attivando il vivavoce.
Tutti gli altri si fermano ad ascoltare.
LUI: "Pronto?"
LEI: "Tesoro, sono io. Sei al club?"
LUI: "Si."
LEI: "Sono al centro commerciale e ho trovato una giacca di pelle carinissima a soli 1000 euro. Sei d`accordo se la prendo?"
LUI: "Certo, comprala se proprio ti piace tanto."
LEI: "Sono passata prima all`autosalone della Mercedes e il gestore mi
ha mostrato la collezione del 2009. C`e` un modello che mi piace
veramente..."
LUI: "Quanto?"
LEI: "90.000 ?."
LUI: "OK, ma per quel prezzo voglio anche tutti gli optionals."
LEI:"Fantastico! Ah, e ancora una cosa... la casa che volevo l`anno scorso e` di nuovo in vendita. Chiedono 950.000 ?."
LUI: "Va bene, fagli un`offerta di 900.000. Probabilmente accetteranno.
Altrimenti gli daremo gli altri 50.000, per quel prezzo mi pare un
bell`affare."
LEI: "OK. Ci vediamo piu` tardi! Ti amo da impazzire!!"
LUI: "Ciao, anch`io ti amo tanto."
L`uomo riattacca.
Gli altri lo fissano increduli, senza parole.
A questo punto lui sorride e chiede: "Qualcuno sa di chi e` questo cellulare?!?!?








( jedan simpatičan primjer beskrajne ljubavi. neka vam eskpd prevede, ja moram pod tuš pa na posao ... )
Skupina muškaraca je u svlačionici golf klub.
Mobitel na klupi prstenje i član kluba reagira aktiviranjem zvučnik.
Svi ostali prestati slušati.
HIM: "Halo"
HER: ".? Dušo, to sam ja Jeste li u klubu"
HIM: "Da"
HER: ".? Sam na centar i našao sam slatka kožnu jaknu samo 1000 €` D složiti ako ga se "
HIM: "Naravno, samo ga kupiti ako vam se sviđa toliko."
HER: "Otišao sam prvi` showroom Mercedes i voditelj sam
pokazao kolekciju u 2009. C `je model koji mi se sviđa
stvarno ... "
HIM: "Koliko?"
HER: "90.000?".
HIM: "U redu, ali za tu cijenu Također želim sve optionals."
HER: ".?. Velika, Oh, i još jedna stvar ... kuća Htjela sam prošle godine` e je na prodaju ponovno 950.000 Pitaju "
HIM: "Pa, neka mu ponudu 900.000 Vjerojatno ga prihvatiti..
Inače, mi ćemo dati drugu 50.000, za tu cijenu mislim
`zvono posao."
TI: ". Redu ćete vidjeti kasnije još volim te!"
HIM: "Zdravo, također 'Volim te."
`Čovjek visi.
Drugi buljiti u njega u nevjerici, bez riječi.
Tada se nasmiješi i pita: "Da li itko zna tko je ovaj telefon?!?

zingaro

zingaro

Stranica za drkicu je ispod ...molicu lepo ak ste kojim sluchajem pogreshili...ajmo razlaz ,,,da neb bilo nismo znali..

zingaro

zingaro

g_host ::zingaro, baš je lep i nadahnut ovaj ljubavni esej napisan zbog sebe ali predočen nama Smile

svidzaju mi se ovi tvoji impulsi koji zivot znache,,poprave si zivotna i krivudava..a kad te ima svudze ondak je to positifa//+\\

zingaro

zingaro

escaped ::šta radiš crni Cigo kru' ti jebem kako to ljepiš klipove?

to zbog Popa i Baze ,,oni su nezne gradze i polijeni da dizu i spushtaju gore dole,,kontash..

zingaro

zingaro










( jedan simpatičan primjer beskrajne ljubavi. neka vam eskpd prevede, ja moram pod tuš pa na posao ... )[/quote]


Veshtice...michi mi ove pedere sa strantze ,,da neb drzalo od metle radilo svoj poso..

bazilija

bazilija

zingaro ::
escaped ::šta radiš crni Cigo kru' ti jebem kako to ljepiš klipove?

to zbog Popa i Baze ,,oni su nezne gradze i polijeni da dizu i spushtaju gore dole,,kontash..

možda jesmo krhki al naš duh je nesalomljiv Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 7 364988687

zingaro

zingaro

bazilija ::
zingaro ::
escaped ::šta radiš crni Cigo kru' ti jebem kako to ljepiš klipove?

to zbog Popa i Baze ,,oni su nezne gradze i polijeni da dizu i spushtaju gore dole,,kontash..

možda jesmo krhki al naš duh je nesalomljiv Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 7 364988687

Kak znash d anjegov nije nesalomiv??

zingaro

zingaro

NOVO je istraživanje pokazalo da bi snimke mozga mogle otkriti ako ste pronašli partnera s kojim će vaša ljubav trajati.

Naime, uočen je stanoviti uzorak u aktivnosti mozga ispitanika koji su se nedavno zaljubili, a istraživači tvrde da mogu predvidjeti hoće li parovi biti zajedno i nakon tri godine. Neovisno o tome jesu li sami ispitanici mislili da su ludo zaljubljeni, prema aktivnosti njihovih mozgova znanstvenici mogu utvrditi je li ta ljubav dovoljno jaka da "preživi" duži period.

Ispitanicima su pokazivane fotografije njihovih partnera te su zatraženi da se prisjete doživljaja kojih su s njima doživjele u trenutku dok su im mozgovi skenirani, prenosi Daily Mail. A ako je više aktivnosti snimljeno u dijelu mozga koji reagira na vizualnu ljepotu, a manje u području koje se povezuje s kritikom i procjenom - njihova će ljubav trajati duže.

Profesor Arthur Aron sa Sveučilišta Stony Brook izjavio je: "Svi koji su sudjelovali u istraživanju smatrali su da su vrlo zaljubljeni u svoje partnere te da će to biti vidljivo i na skenovima, ali suptilni znakovi pokazuju koliko su ustvari te emocije stabilne. Ako su ti jaki osjećaji kombinirani sa znakovima da ih se može kontrolirati, tj. da su osobe u stanju partnera vidjeti u svakom svjetlu i da će znati se nositi s eventualnim sukobima, u tom su slučaju dobra stvar za ostajanje s nekim".

"Naši podaci pružaju dokaz da se uz pomoć neuroloških reakcija u ranoj fazi romantične ljubavi mogu predvidjeti stabilnost veze i njezina kvaliteta do 40 mjeseci unaprijed", objasnio je voditelj istraživanja Xiaomeng Xu sa Sveučilišta Brown.

bazilija

bazilija

zingaro ::
bazilija ::
zingaro ::

to zbog Popa i Baze ,,oni su nezne gradze i polijeni da dizu i spushtaju gore dole,,kontash..

možda jesmo krhki al naš duh je nesalomljiv Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 7 364988687

Kak znash d anjegov nije nesalomiv??

tako. znam Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 7 1453884616

zingaro

zingaro

bazilija ::
zingaro ::
bazilija ::

možda jesmo krhki al naš duh je nesalomljiv Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 7 364988687

Kak znash d anjegov nije nesalomiv??

tako. znam Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 7 1453884616

chuj ,,,tako,,,al kako?? Pope

bazilija

bazilija

zingaro ::NOVO je istraživanje pokazalo da bi snimke mozga mogle otkriti ako ste pronašli partnera s kojim će vaša ljubav trajati.

Naime, uočen je stanoviti uzorak u aktivnosti mozga ispitanika koji su se nedavno zaljubili, a istraživači tvrde da mogu predvidjeti hoće li parovi biti zajedno i nakon tri godine. Neovisno o tome jesu li sami ispitanici mislili da su ludo zaljubljeni, prema aktivnosti njihovih mozgova znanstvenici mogu utvrditi je li ta ljubav dovoljno jaka da "preživi" duži period.

Ispitanicima su pokazivane fotografije njihovih partnera te su zatraženi da se prisjete doživljaja kojih su s njima doživjele u trenutku dok su im mozgovi skenirani, prenosi Daily Mail. A ako je više aktivnosti snimljeno u dijelu mozga koji reagira na vizualnu ljepotu, a manje u području koje se povezuje s kritikom i procjenom - njihova će ljubav trajati duže.

Profesor Arthur Aron sa Sveučilišta Stony Brook izjavio je: "Svi koji su sudjelovali u istraživanju smatrali su da su vrlo zaljubljeni u svoje partnere te da će to biti vidljivo i na skenovima, ali suptilni znakovi pokazuju koliko su ustvari te emocije stabilne. Ako su ti jaki osjećaji kombinirani sa znakovima da ih se može kontrolirati, tj. da su osobe u stanju partnera vidjeti u svakom svjetlu i da će znati se nositi s eventualnim sukobima, u tom su slučaju dobra stvar za ostajanje s nekim".

"Naši podaci pružaju dokaz da se uz pomoć neuroloških reakcija u ranoj fazi romantične ljubavi mogu predvidjeti stabilnost veze i njezina kvaliteta do 40 mjeseci unaprijed", objasnio je voditelj istraživanja Xiaomeng Xu sa Sveučilišta Brown.

stabilna veza, kako to gordo zvuči Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 7 253468018

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu