Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije

+8
proba
g_host
Harmy
rollo tomasi
Cat_
escaped
bazilija
zingaro
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 17 od 40]

zingaro

zingaro

Anabela ::
zingaro ::
Anabela ::zingo ... sta ti radi pticica Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 364988687

priprema se za sutrashnji,,,jutarnji koncert,,,slushalaca,,,samo ja,,dobro je da ne naplacuje,,inache bi vec bankrotiro

a jel je vidis ili je negde u krosnji ? kakva je ... kad vec neces da je slikas

ma imam i video,,al mi se neda prebacivati tamo na neke pizde materine da bi mogao postati ovdje,,,necu da to radim iz inata:Smile,,al chek nacu ,,jednu pa cu je ovdje prikeljiti

evo je:Smile




Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 749px-Northernmockingbird



nikad ne ponovi isti glas,,,chak imitira i druge ptice

Gost

Anonymous
Gost

pa preslatka je Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 277638789
hrani je da ti duze ostane tu ... da ne ode negde ... moras je paziti

zingaro

zingaro

aovaj je skroz zajeban,,,jednom sam pokushao vratiti ,,,mladunche u gnijezdo ,,bog te mazo,,,kad su me napale,,,skoro sam pao s drveta::Smile ja ga zovem Didzej::)skroz zajebat,,,al polijep




Poslednji izmenio zingaro dana 13/4/2013, 00:41, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
Anabela ::pa preslatka je Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 277638789
hrani je da ti duze ostane tu ... da ne ode negde ... moras je paziti

ima ona dosta hrane u vrtu,,,zato i je tu,,,ja svoj vrt ne spricam pesticidima,,,osim buvachem koga sam uzgajam,,,

kako ti to mozes saditi svasta nesto kod sebe ... kad u americi su strikno odredjeni kako sta moze izgledati , napred , nazad ..
sta ti je to buvacha ? prevod Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 253468018

zingaro

zingaro

Anabela ::
zingaro ::
Anabela ::pa preslatka je Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 277638789
hrani je da ti duze ostane tu ... da ne ode negde ... moras je paziti

ima ona dosta hrane u vrtu,,,zato i je tu,,,ja svoj vrt ne spricam pesticidima,,,osim buvachem koga sam uzgajam,,,

kako ti to mozes saditi svasta nesto kod sebe ... kad u americi su strikno odredjeni kako sta moze izgledati , napred , nazad ..
sta ti je to buvacha ? prevod Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 253468018

..ma ne vjeruj sve shto prochitash,,,plus toga ,,,mi smo sanshajnstejt,,,u prevodu ne jebemo nikog za suvu shljivu..buvach..pa to ti je onaj shto ubija buve

http://www.gospodarski.hr/Publication/2005/17/buha-prirodni-insekticid/6852#.UWiOnqctrj4


Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 15092005001

Gost

Anonymous
Gost

imam i ja neke poznanike po Jamerici ... kod njih je sve zacrtano ili odmah placaju kazne neke
postao si amer pravi Very Happy '' mi''
neznam sta ti je to al nema veze ... nadam se da nije ona biljka sto palaca i skuplja bube u vazduhu

Harmy

Harmy

zijeeeeeev

rollo tomasi

rollo tomasi

zingaro ::aovaj je skroz zajeban,,,jednom sam pokushao vratiti ,,,mladunche u gnijezdo ,,bog te mazo,,,kad su me napale,,,skoro sam pao s drveta::Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 650269930 ja ga zovem Didzej::)skroz zajebat,,,al polijep



gledajuci samo ovu sliku s pocetka klipa djeluje mi nadrkano Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 650269930

Harmy

Harmy

rollo tomasi ::
zingaro ::aovaj je skroz zajeban,,,jednom sam pokushao vratiti ,,,mladunche u gnijezdo ,,bog te mazo,,,kad su me napale,,,skoro sam pao s drveta::Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 650269930 ja ga zovem Didzej::)skroz zajebat,,,al polijep



gledajuci samo ovu sliku s pocetka klipa Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 650269930


Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 3630314092 Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 277638789

rollo tomasi

rollo tomasi

sta je smijesno? kako sam trebao reci? Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 4208942322

zingaro

zingaro

Anabela ::imam i ja neke poznanike po Jamerici ... kod njih je sve zacrtano ili odmah placaju kazne neke
postao si amer pravi Very Happy '' mi''
neznam sta ti je to al nema veze ... nadam se da nije ona biljka sto palaca i skuplja bube u vazduhu

ovo sam "mi"namjerno ubacijo da vidim primjecujesh li sitnice::Smile
Evo jedna pricha,,josh u schwabiji,,,upoznao sam jednog ?nasheg? chovika,,,,izgledo mi je pointeligentan,,nekad se bavijo glummom,,u kazalishtu,,,chak je i reziro neke komade,,,uglavnom z njim nikad nije bilo dosadno,,,druzili smose sticajem okolnosti,,ja sam se bavio tenisom,,,,treniro sam neke klince itd,,,njegova kcerka ,,nije bila losha i da ne duljim,,,posjecivali se,,,ovdje u chemeritzi,,,imali duge razgovore preko fona,,,o svemu i svachemu,,,,godinama,,i jednom mi tak spikamo,,o svemu,,,pa preshli i na politiku,,,veli on meni,,,mi (bila je rijech o americhkim intervencijama diljem svijeta,,,a moja teorija je vec poznata,,,da su ameri sjebali YU,,,dok je izvrshilac bila ona prokleta germanska gamad) ,,elem on veli,,,MI,,,reko ,,chek malo,,,koji mi,,veli mi ameri,,,reko kompa,,,ja nikad necu biti amer,,tamsn da zivim daljih sto godina,,i tu ti pochne spika ,,,diplomatska,,,uglavnom ,,chovac mi se nakon par poziva ne javlja,,,eto ti kakvih ima takozvanih,,,nashih ljudi,,kontash sad...daklem,,ja samo mogu biti amerikenjetz

Harmy

Harmy

rollo tomasi ::sta je smijesno? kako sam trebao reci? Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 4208942322
dobro si to primjetio,a jos bolje rekao Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 98290982

zingaro

zingaro

Harmy ::zijeeeeeev

Harmi,,ajmo se loma pofatat,,da ti ne bude dosadno,,

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::


Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 15092005001
pa to cak i lepo izgleda

Harmy ::zijeeeeeev

Slap

nemoj ... tek smo ga malo pripitomili ... ne diraj vraga dok spava :good:

Harmy

Harmy

zingaro ::
Anabela ::imam i ja neke poznanike po Jamerici ... kod njih je sve zacrtano ili odmah placaju kazne neke
postao si amer pravi Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 364988687 '' mi''
neznam sta ti je to al nema veze ... nadam se da nije ona biljka sto palaca i skuplja bube u vazduhu

ovo sam "mi"namjerno ubacijo da vidim primjecujesh li sitnice::Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 650269930
Evo jedna pricha,,josh u schwabiji,,,upoznao sam jednog ?nasheg? chovika,,,,izgledo mi je pointeligentan,,nekad se bavijo glummom,,u kazalishtu,,,chak je i reziro neke komade,,,uglavnom z njim nikad nije bilo dosadno,,,druzili smose sticajem okolnosti,,ja sam se bavio tenisom,,,,treniro sam neke klince itd,,,njegova kcerka ,,nije bila losha i da ne duljim,,,posjecivali se,,,ovdje u chemeritzi,,,imali duge razgovore preko fona,,,o svemu i svachemu,,,,godinama,,i jednom mi tak spikamo,,o svemu,,,pa preshli i na politiku,,,veli on meni,,,mi (bila je rijech o americhkim intervencijama diljem svijeta,,,a moja teorija je vec poznata,,,da su ameri sjebali YU,,,dok je izvrshilac bila ona prokleta germanska gamad) ,,elem on veli,,,MI,,,reko ,,chek malo,,,koji mi,,veli mi ameri,,,reko kompa,,,ja nikad necu biti amer,,tamsn da zivim daljih sto godina,,i tu ti pochne spika ,,,diplomatska,,,uglavnom ,,chovac mi se nakon par poziva ne javlja,,,eto ti kakvih ima takozvanih,,,nashih ljudi,,kontash sad...daklem,,ja samo mogu biti amerikenjetz
pokondirene tikvetine su takvi-fuj

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
Harmy ::zijeeeeeev

Harmi,,ajmo se loma pofatat,,da ti ne bude dosadno,,

eb ga ... zakasnila
aj malo shorka ... da lepse spavate ... al nema ispod pasa
odmah da se zna silly

zingaro

zingaro

Anabela ::
zingaro ::
Harmy ::zijeeeeeev

Harmi,,ajmo se loma pofatat,,da ti ne bude dosadno,,

eb ga ... zakasnila
aj malo shorka ... da lepse spavate ... al nema ispod pasa
odmah da se zna silly

mogli bi otic u park pa se vatat oko klupe,,,ha ja

plus toga ona mene obozaje,,,nema nishta ispod pasa,,,,to ne dolazi u obzir

rollo tomasi

rollo tomasi

Harmy ::
rollo tomasi ::sta je smijesno? kako sam trebao reci? Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 4208942322
dobro si to primjetio,a jos bolje rekao Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 98290982

dobro. vec sam se prepao Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 364988687

zingaro

zingaro

o jebem li vam sunce zarko sjebashte mi temu Spank Spank Strip

Harmy

Harmy

zingaro ::
Anabela ::
zingaro ::

Harmi,,ajmo se loma pofatat,,da ti ne bude dosadno,,

eb ga ... zakasnila
aj malo shorka ... da lepse spavate ... al nema ispod pasa
odmah da se zna Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 253468018

mogli bi otic u park pa se vatat oko klupe,,,ha ja

plus toga ona mene obozaje,,,nema nishta ispod pasa,,,,to ne dolazi u obzir

prostak Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 2736117800

Gost

Anonymous
Gost

zingaro :: ,,elem on veli,,,MI,,,reko ,,chek malo,,,koji mi,,veli mi ameri,,,reko kompa,,,ja nikad necu biti amer,,tamsn da zivim daljih sto godina,,i tu ti pochne spika ,,,diplomatska,,,uglavnom ,,chovac mi se nakon par poziva ne javlja,,,eto ti kakvih ima takozvanih,,,nashih ljudi,,kontash sad...daklem,,ja samo mogu biti amerikenjetz

primecujem ... navikla da citam sitna slova ... uvek budu vaznija nego ono krupno napisano Wink
volim kad ljudi cuvaju svoje korene ... bez njih smo nista , tikve bez korena

Harmy

Harmy

zingaro ::o jebem li vam sunce zarko sjebashte mi temu Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 2842025989 Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 2842025989 Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 2140677374

sunce žareno Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 2434641313

Harmy

Harmy

rollo tomasi ::
Harmy ::
rollo tomasi ::sta je smijesno? kako sam trebao reci? Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 4208942322
dobro si to primjetio,a jos bolje rekao Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 98290982

dobro. vec sam se prepao Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 364988687

uf koliki čovjek,pa se prepao Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 2694226609

zingaro

zingaro

Harmy ::
zingaro ::o jebem li vam sunce zarko sjebashte mi temu Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 2842025989 Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 2842025989 Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 2140677374

sunce žareno Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 2434641313

djesh po glavi bona shtatije,,evo jedna pjesmitza koju obozajem i koja me sjeca na djetinstvo,,

Gost

Anonymous
Gost

Harmy ::

prostak Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 17 2736117800
ha ... to sam mu i ja rekla onomad Laughing

ev' mu pjesmice da ne cichi ,,,pa ja,,,

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 17 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu