Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije

+8
proba
g_host
Harmy
rollo tomasi
Cat_
escaped
bazilija
zingaro
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 26 od 40]

Gost

Anonymous
Gost

Takvo je vrijeme valjda.. svatko pomahnita povremeno.

Dobro je dok ostaje na riječima. "Papir" svašta trpi. Pa i našu neubrojivost.

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::
zingaro ::
Anabela ::Laughing
a ja sam sve mislila da je to na tvom avu neka tegla
kad ono  carobna kugla,,,doduse cudnog oblika al necemo sitnicariti ... sve znas smile2
Pa nije kugla,,jebem li ga ..nego kap kise  koja se razbila o vodenu povrshinu...snimano onom kamerom koja chak i metak lovi ..a poruka je ,,,da smo samo kap u moru i da je sve prolazno...zato treba zivjeti punim plucima i ne opterecivat se nichim shto nas gura u negativan svijet..ovo da sve znam,,,napisat cu da se i ti i Baza nachikate kurca:::Smile))
e fala ti ko' bratu na trudu da mi nacrtas
i opet mi fali Rolloo da me podseti na kultni sleng
nisam te davno castila,,,pa ja
ide nesto.. ma nap****......... ... a ne mogu se setiti Grat

primecujem diskriminaciju Rant  ... di' je tu itaka i yaranica
A jesi zavidna, pa ne mereš se ti sa nama dvjema uspoređivat..Very Happy

Gost

Anonymous
Gost

Ligeja ::Takvo je vrijeme valjda.. svatko pomahnita povremeno.

Dobro je dok ostaje na riječima. "Papir" svašta trpi. Pa i našu neubrojivost.
Paaaa....ovaj put nisi u pravu. Pisana riječ je tri put teža od izgovorene koja ode u vjetar.
To se narafski važi i za forum Smile

zingaro

zingaro

Zamolio bih cijenjeno puchanstvo da mi ne unosi na ovu temu,,negativne energije,,ovdje mozete pjevati,,,i stavljati ...velichati ljubav...inache ako popizdim ,,jebat cu vam sve po spisku,,da ne b' bilo poslije nismo znali...

escaped



Penelopa ::
Ligeja ::Takvo je vrijeme valjda.. svatko pomahnita povremeno.

Dobro je dok ostaje na riječima. "Papir" svašta trpi. Pa i našu neubrojivost.
Paaaa....ovaj put nisi u pravu. Pisana riječ je tri put teža od izgovorene koja ode u vjetar.
To se narafski važi i za forum Smile
evo baš si na putu za dobit nobelovu nagradu i demolirat sve psihoterapeute od Freuda pa do danas.

escaped



zingaro ::Zamolio bih cijenjeno puchanstvo da mi ne unosi na ovu temu,,negativne energije,,ovdje mozete pjevati,,,i stavljati ...velichati ljubav...inache ako popizdim ,,jebat cu vam sve po spisku,,da ne b' bilo poslije nismo znali...
vid ovog glupog amera što pizdi. aj de ba bolan smiri hormone nismo mi Sirija...

Gost

Anonymous
Gost

Penelopa ::
Ligeja ::Takvo je vrijeme valjda.. svatko pomahnita povremeno.

Dobro je dok ostaje na riječima. "Papir" svašta trpi. Pa i našu neubrojivost.
Paaaa....ovaj put nisi u pravu. Pisana riječ je tri put teža od izgovorene koja ode u vjetar.
To se narafski važi i za forum Smile
Ne gledam to na takav način. Uopće nije bitno je li pisana ili izgovorena, već naš odnos prema onome/onoj/onima tko ju izgovara ili piše. Izgovorene riječi znaju se pamtiti godinama. Još i danas sjećam se onoga što su mi neke osobe izgovorile dok bijah dijete. I komplimente i uvrede. Ali stvar je bila u meni. Osobe koje su ih izgovorile bile su one koje su u meni budile poštovanje, a neka pak druga zlobna mišljenja doživjela sam istinitim jer su pogađale moju nesigurnost / nedostatak samopouzdanja...

Sve je to gubitak vremena.  Ne vrijedi. U konačnici, sve se svodi na to što mi mislimo o sebi samima. A to što mislimo o sebi samima, iako u nekim formativnim godinama započinje od izloženosti pogledu drugih, tek kasnije se kritički promatra jer dolazi spoznaja da ti drugi također jesu neiskreni i zlonamjerni, da se pokušavaju načiniti boljima pred drugima, da su skloni samoobmanama, neautentičnosti, drugačije rečeno, da falsificiraju svoju faktičnost.

Što će Anabeli što tamo neka osoba xy piše to što piše o njoj? Je li ta osoba xy bitna? Ma nije. Jednostavno, s vremenom dopizdi dopustiti drugima da te opredmećuju ne bi li kroz tebe kao ogledni primjer onoga što "nikako nisu" stvorili vlastitu sliku pred njima bitnim ljudima.. Uvijek se vrši nekakav način identifikacije. Ako nekog posprdno nazivam takvim-i-takvim, time prešutno želim reći da ja nisam takva-i-takva. Ako započnem komunikaciju s takvom osobom koja me nasilno svrstava u određene opise, želeći joj dati do znanja da nisam takva-i-takva, time dajem na važnosti njihovom opisu. Eto, ukratko.

I ako budeš napisala da sam zakomplicirala stvari, stvarno ću iskočiti iz ekrana i uhvatiti te za grkljan. silly

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::.. opsjednuta samom sobom. trebala bi promjenit sobu.
Tek sad shvatila što si htio reć`. Very Happy

Nisam zadovoljna sobom. Odoh u predsoblje.

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::Zamolio bih cijenjeno puchanstvo da mi ne unosi na ovu temu,,negativne energije,,ovdje mozete pjevati,,,i stavljati ...velichati ljubav...inache ako popizdim ,,jebat cu vam sve po spisku,,da ne b' bilo poslije nismo znali...
Kao da te netko pita za mišljenje.. pff.

Ali hajde.

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
evo baš si na putu za dobit nobelovu nagradu i demolirat sve psihoterapeute od Freuda pa do danas.
Very Happy

Gost

Anonymous
Gost

Ligeja ::
escaped ::.. opsjednuta samom sobom. trebala bi promjenit sobu.
Tek sad shvatila što si htio reć`. Very Happy

Nisam zadovoljna sobom. Odoh u predsoblje.
Up to mi bila vrhunska fora, al nemoj njemu reć, jer ako ga se pohvali, nayebali smo i ti ja i mi svi skupa.

Gost

Anonymous
Gost

Ligeja ::
Penelopa ::
Ligeja ::Takvo je vrijeme valjda.. svatko pomahnita povremeno.

Dobro je dok ostaje na riječima. "Papir" svašta trpi. Pa i našu neubrojivost.
Paaaa....ovaj put nisi u pravu. Pisana riječ je tri put teža od izgovorene koja ode u vjetar.
To se narafski važi i za forum Smile
Ne gledam to na takav način. Uopće nije bitno je li pisana ili izgovorena, već naš odnos prema onome/onoj/onima tko ju izgovara ili piše. Izgovorene riječi znaju se pamtiti godinama. Još i danas sjećam se onoga što su mi neke osobe izgovorile dok bijah dijete. I komplimente i uvrede. Ali stvar je bila u meni. Osobe koje su ih izgovorile bile su one koje su u meni budile poštovanje, a neka pak druga zlobna mišljenja doživjela sam istinitim jer su pogađale moju nesigurnost / nedostatak samopouzdanja...

Sve je to gubitak vremena.  Ne vrijedi. U konačnici, sve se svodi na to što mi mislimo o sebi samima. A to što mislimo o sebi samima, iako u nekim formativnim godinama započinje od izloženosti pogledu drugih, tek kasnije se kritički promatra jer dolazi spoznaja da ti drugi također jesu neiskreni i zlonamjerni, da se pokušavaju načiniti boljima pred drugima, da su skloni samoobmanama, neautentičnosti, drugačije rečeno, da falsificiraju svoju faktičnost.

Što će Anabeli što tamo neka osoba xy piše to što piše o njoj? Je li ta osoba xy bitna? Ma nije. Jednostavno, s vremenom dopizdi dopustiti drugima da te opredmećuju ne bi li kroz tebe kao ogledni primjer onoga što "nikako nisu" stvorili vlastitu sliku pred njima bitnim ljudima.. Uvijek se vrši nekakav način identifikacije. Ako nekog posprdno nazivam takvim-i-takvim, time prešutno želim reći da ja nisam takva-i-takva. Ako započnem komunikaciju s takvom osobom koja me nasilno svrstava u određene opise, želeći joj dati do znanja da nisam takva-i-takva, time dajem na važnosti njihovom opisu. Eto, ukratko.

I ako budeš napisala da sam zakomplicirala stvari, stvarno ću iskočiti iz ekrana i uhvatiti te za grkljan. silly
Nisi zakomplicirala ☀ slažem se sa tobom u većem dijelu. Što htjedoh reći-pisana riječ čak i nakon nekog vremena čitana je takva kakva je, nečije najbolje izdanje u tom trenutku. Izgovorena riječ se interpretira iz sjećanja (malo se doda, malo uzme, rijetko se do tančina ispriča) a obično je vezana uz emociju tog trenutka i prepričana može biti sasvim nešto drugo od trena u kojem je izgovarana. To je tako zasad. Preprimitivna smo bića da bismo mogli nit tog trenutka povući k sebi i odgledati sjećanje kao na ekranu. To je za neku dalju budućnost.

Gost

Anonymous
Gost

          OPOMENA -- Desanka Maksimovic 
      
             Cuj, recu cu ti svoju tajnu:
             ne ostavljaj me nikad samu
             kad neko svira.

             Mogu mi se uciniti
             duboke i meke
             oci neke
             sasvim obicne.

             Moze mi se uciniti
             da tonem u zvuke,
             pa cu ruke
             svakom pruziti.

            Moze mi se uciniti
            lepo i lako
            voleti kratko
            za jedan dan.

            Ili mogu kom reci u tome
            casu cudesno sjajnu
            predragu mi tajnu
            koliko te volim.

           O, ne ostavljaj me nikad samu
           kad neko svira.
           Ucinice mi se negde u sumi
           ponovo sve moje suze teku
           kroz samonikle neke cesme.

           Ucinice mi se crn leptir jedan
           po teskoj vodi krilom sara
           sto nekad neko reci mi ne sme.

           Ucinice mi se negde kroz tamu
           neko peva i gorkim cvetom
           u neprebolnu ranu srca dira.
           O, ne ostavljaj me nikad samu,
           nikad samu,
           kad neko svira.



Gost

Anonymous
Gost

E Zingaro, ova ima tamne oči, a ne crta obrve..jel zadovoljava tvoje umjetnichke kriterie...Laughing 

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 26 936full-salma-hayek

zingaro

zingaro

Anabela ::          OPOMENA -- Desanka Maksimovic 
      
             Cuj, recu cu ti svoju tajnu:
             ne ostavljaj me nikad samu
             kad neko svira.

             Mogu mi se uciniti
             duboke i meke
             oci neke
             sasvim obicne.

             Moze mi se uciniti
             da tonem u zvuke,
             pa cu ruke
             svakom pruziti.

            Moze mi se uciniti
            lepo i lako
            voleti kratko
            za jedan dan.

            Ili mogu kom reci u tome
            casu cudesno sjajnu
            predragu mi tajnu
            koliko te volim.

           O, ne ostavljaj me nikad samu
           kad neko svira.
           Ucinice mi se negde u sumi
           ponovo sve moje suze teku
           kroz samonikle neke cesme.

           Ucinice mi se crn leptir jedan
           po teskoj vodi krilom sara
           sto nekad neko reci mi ne sme.

           Ucinice mi se negde kroz tamu
           neko peva i gorkim cvetom
           u neprebolnu ranu srca dira.
           O, ne ostavljaj me nikad samu,
           nikad samu,
           kad neko svira.



Prelijepa pjesma i jedna i druga...uvjerio se u ovu drugu bezbroj puta...

zingaro

zingaro

zingaro

zingaro

bazilija

bazilija

I press her hand gently, look languishing down
 
And by passionate silence, I make my love known

zingaro

zingaro

bazilija ::I press her hand gently, look languishing down
 
And by passionate silence, I make my love known

zingaro

zingaro

Pjesma za Anabelu:)

zingaro

zingaro

Molim Vas shtrudlu od vishanja,,,nema,,,ima od jabuka,,,jebem ti srecu,,daj shta dash...moze i espreso,,,iako je kasno,,,znam da necu moc zaspati al tko ga jebe nije mi prvi put,,,dodaj i tu krempitu,,,sjest ce mo vani..samo bez chokoladnog preljeva,,,Nina to ne voli,,

Gost

Anonymous
Gost

dobih i pesmicu Shocked 

Nije ni cudo kad si stuko tolike kolace , secer ti udario u glavu


edit -- zingo avatar ti je grozan , pascu u nesvest ako ga jos jednom pogledam
vracaj onu vodu , da odmorim oci

Gost

Anonymous
Gost

Danas na Brvnari ... imali smo srece , tamburasiiiiii
splav je bio rezervisan za neko slavlje veceras pa su dosli ranije .. kako mi fali neki dernek Dancing 

zingaro

zingaro

Anabela ::Danas na Brvnari ... imali smo srece , tamburasiiiiii
splav je bio rezervisan za neko slavlje veceras pa su dosli ranije .. kako mi fali neki dernek Dancing 

prelijepa pjesma,,,evo josh jedna meni jako draga...a sto se tiche avatara..jebga nemrem tu nishta mijenjat,,,ona kap je prelila chashu,,,tak da,,ako ne zelish da ti se vrti u glavi ne gledaj:Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 26 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu