Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije

+8
proba
g_host
Harmy
rollo tomasi
Cat_
escaped
bazilija
zingaro
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 25 od 40]

Gost

Anonymous
Gost

[quote="zingaro"]Sinoc dok sam je  ljubio ispod onog drveta...bila je tako lijepa,,a moje usne mekane ko barshun otimale se njenoj njeznosti..sanjao sam da ,,,ma ,,jebga,,,nije za javnost..




okice moje ,,dva tamna bisera...






aaa ponježnog czigića....Laie 

samo nemoj dugo patiti, jbgaa...trebao si ostati ..ak je to stablo u hrvatskoj...što si utekao  Behave

zingaro

zingaro

urbanstyle ::
zingaro ::Sinoc dok sam je  ljubio ispod onog drveta...bila je tako lijepa,,a moje usne mekane ko barshun otimale se njenoj njeznosti..sanjao sam da ,,,ma ,,jebga,,,nije za javnost..

zingaro ::


okice moje ,,dva tamna bisera...






aaa ponježnog czigića....Laie 

samo nemoj dugo patiti, jbgaa...trebao si ostati ..ak je to stablo u hrvatskoj...što si utekao  Behave
Jebga ...to je bio san..al nema veze poprave sam bijo raznjezit..kazu da je san ustvari jedina stvarnost et..

zingaro

zingaro

Unaprijedena varijanta bajke o princezi i žapcu    


Jednom davno, u nekoj dalekoj zemlji, jedna je prekrasna i samosvjesna princeza sjedila na zelenoj travi, na obali nezagadenoga jezera uz svoj dvorac, kontemplirajuci o ekološkim problemima. Iznenada, u krilo joj skoci žaba:

- Gospo lijepa, bijah nekoc zgodan princ no zacara me zla vještica. Jedan vaš poljubac i ponovno cu se vratiti u svoje izvorno oblicje. Tada se možemo, krasotice moja, vjencati i nastaniti u tvom dvorcu zajedno s mojom majkom. I ti ceš onda ostvariti svoje snove: kuhati mi, prati, podizati djecu i biti mi zbog toga vjecno zahvalna.

Te se veceri, dok je za raskošno postavljenim stolom objedovala lagano prepržene žablje krakove u sosu od bijeloga vina i cešnjaka princeza smijuljila u sebi i mislila: Ma, neeeema šanse dragi!
Jebo take princeze..Smile

Gost

Anonymous
Gost

Majketi mile jarane..... pari da si se ti zaljubio i to ni više nimanje u onu svoju yebežljivu vjevericu... jer kontam okrugle tamne oči ne moru pripadati onoj tvojoj susjedi vjetnamki.... pa ne more niko drugi bit nego vjeverica!
Iako vidin da se ova Anabela non stop prikrpava a vala ni ova joj Penelopa ništa manje ne zaostaje za ledjima, da jadan Odisej zna za ovo očijukanje pravo bi se otisnijo na more još šezdesetak godina...šta su ti žene yebate?!

Gost

Anonymous
Gost

Priča se po kuloarima da si toliko debela da peglaš mudante na autocesti Dalmatina, kad obučeš bijelo-žuti kaput da ti ljudi dovikuju "Taxi", a na vagi ti piše game over  Very Happy 

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::Unaprijedena varijanta bajke o princezi i žapcu    


Jednom davno, u nekoj dalekoj zemlji, jedna je prekrasna i samosvjesna princeza sjedila na zelenoj travi, na obali nezagadenoga jezera uz svoj dvorac, kontemplirajuci o ekološkim problemima. Iznenada, u krilo joj skoci žaba:

- Gospo lijepa, bijah nekoc zgodan princ no zacara me zla vještica. Jedan vaš poljubac i ponovno cu se vratiti u svoje izvorno oblicje. Tada se možemo, krasotice moja, vjencati i nastaniti u tvom dvorcu zajedno s mojom majkom. I ti ceš onda ostvariti svoje snove: kuhati mi, prati, podizati djecu i biti mi zbog toga vjecno zahvalna.

Te se veceri, dok je za raskošno postavljenim stolom objedovala lagano prepržene žablje krakove u sosu od bijeloga vina i cešnjaka princeza smijuljila u sebi i mislila: Ma, neeeema šanse dragi!
Jebo take princeze..Smile

Ne brini se, doći će ti neka koja će ti rado kuhati,prati i podizati djecu i biti će ti vječito zahvalna.
O moj Bože.... Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 25 2122282828

Gost

Anonymous
Gost

Penelopa ::Priča se po kuloarima da si toliko debela da peglaš mudante na autocesti Dalmatina, kad obučeš bijelo-žuti kaput da ti ljudi dovikuju "Taxi", a na vagi ti piše game over  Very Happy 

Tačno si dobro čula...! Ali na svu sriću urbanstalica mi pegla gaćice ala dalmatinaa sad znaš i razlog zašto izbiva nekad manje nekad duže...kad je duže onda su u peglanje uključeni i redjipedet i pumparice ... bazilija vodi brigu .... da mi na pijatu nikad ne manjka spize naravno od beštija ulovljenih i oderanih njenim golim ručicama....a mare je zadužena za njegu brkova

Gost

Anonymous
Gost

Zadužena za njegu brkova kod medvjedica. 

A stvarno di je ukočena Mare pig

Gost

Anonymous
Gost

a ja,,,bas smo nas dve navalile,,, a doso ovde zbog yaranice,,,zapomagao iz sveg glasa , pushco muziku,,,recitovao,,, zvaoooo,,, pa ja
i sad kad je dozvao,,, kriva joj dlaka i okrugle tamne oci 

Moje nisu ,nemam take

zingaro

zingaro

Penelopa ::
zingaro ::Unaprijedena varijanta bajke o princezi i žapcu    


Jednom davno, u nekoj dalekoj zemlji, jedna je prekrasna i samosvjesna princeza sjedila na zelenoj travi, na obali nezagadenoga jezera uz svoj dvorac, kontemplirajuci o ekološkim problemima. Iznenada, u krilo joj skoci žaba:

- Gospo lijepa, bijah nekoc zgodan princ no zacara me zla vještica. Jedan vaš poljubac i ponovno cu se vratiti u svoje izvorno oblicje. Tada se možemo, krasotice moja, vjencati i nastaniti u tvom dvorcu zajedno s mojom majkom. I ti ceš onda ostvariti svoje snove: kuhati mi, prati, podizati djecu i biti mi zbog toga vjecno zahvalna.

Te se veceri, dok je za raskošno postavljenim stolom objedovala lagano prepržene žablje krakove u sosu od bijeloga vina i cešnjaka princeza smijuljila u sebi i mislila: Ma, neeeema šanse dragi!
Jebo take princeze..Smile

Ne brini se, doći će ti neka koja će ti rado kuhati,prati i podizati djecu i biti će ti vječito zahvalna.
O moj Bože.... Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 25 2122282828
Afraid1 Spank

zingaro

zingaro

Anabela ::a ja,,,bas smo nas dve navalile,,, a doso ovde zbog yaranice,,,zapomagao iz sveg glasa , pushco muziku,,,recitovao,,, zvaoooo,,, pa ja
i sad kad je dozvao,,, kriva joj dlaka i okrugle tamne oci 

Moje nisu ,nemam take
Tvoje su sigurno plave ko jadransko more:)??..sto posto kad te mushkici pogledaju odma se utope u njima...tu ne pomaze ni pojas za spashavanje 
Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 25 2508342837

zingaro

zingaro

Ipak je ovo tema o ljubavi...a za ljubav nije krivo srce kako mnogi misle nego hipofiza koja luchi odredjene hormone...zato pazite na svoju hipofizu ako zelite ljubiti njezno i strasno..Berberke iz sjevernog Maroka rece svome izabraniku,,,Zarobio si mi jetru..jer se zna da za dobro zdravlje ona ima ogromnu ulogu..shto oce reci..da samo zdrav chovjek moze biti srecan..Kod nas zenska veli...Idesh mi na jetru..shto oce rec..odjebi..ne narushavaj mi zdravlje,,,

@za urbitzu..Patish dok ne shvatish... a kad shvatish da patish... tad patish shto si shvatio da si uzalud patio...Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 25 2434641313

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
Anabela ::a ja,,,bas smo nas dve navalile,,, a doso ovde zbog yaranice,,,zapomagao iz sveg glasa , pushco muziku,,,recitovao,,, zvaoooo,,, pa ja
i sad kad je dozvao,,, kriva joj dlaka i okrugle tamne oci 

Moje nisu ,nemam take
Tvoje su sigurno plave ko jadransko more:)??..sto posto kad te mushkici pogledaju odma se utope u njima...tu ne pomaze ni pojas za spashavanje 
Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 25 2508342837
Ohohoho..kad ti ovo vidi Jaranica da si se utapao u Anabelinim očima, well, nayebo si :good:

Gost

Anonymous
Gost

Penelopa ::
zingaro ::
Anabela ::a ja,,,bas smo nas dve navalile,,, a doso ovde zbog yaranice,,,zapomagao iz sveg glasa , pushco muziku,,,recitovao,,, zvaoooo,,, pa ja
i sad kad je dozvao,,, kriva joj dlaka i okrugle tamne oci 

Moje nisu ,nemam take
Tvoje su sigurno plave ko jadransko more:)??..sto posto kad te mushkici pogledaju odma se utope u njima...tu ne pomaze ni pojas za spashavanje 
Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 25 2508342837
Ohohoho..kad ti ovo vidi Jaranica da si se utapao u Anabelinim očima, well, nayebo si :good:
samo da mahnem
vidla i ja kuyo , i ti si nayebala sa sve kamatom , samo da dodjem do vremena :good:
stos ljubomorna , a znas da sam femme fatal ,sto cu ti ja
odo spavati , jedva gledam
nocka svima

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::
samo da mahnem
vidla i ja kuyo , i ti si nayebala sa sve kamatom , samo da dodjem do vremena :good:
stos ljubomorna , a znas da sam femme fatal ,sto cu ti ja
odo spavati , jedva gledam
nocka svima
Priznajem ti da si femme fatale tek otkad sam vidjela da ti je otvorena special tema na Kultnixu two finger salute



http://kultnix.forumcroatian.com/t421-anabella-glas-razuma-sjeverne-koreje

Gost

Anonymous
Gost

Penelopa ::
Anabela ::
samo da mahnem
vidla i ja kuyo , i ti si nayebala sa sve kamatom , samo da dodjem do vremena :good:
stos ljubomorna , a znas da sam femme fatal ,sto cu ti ja
odo spavati , jedva gledam
nocka svima
Priznajem ti da si femme fatale tek otkad sam vidjela da ti je otvorena special tema na Kultnixu two finger salute



http://kultnix.forumcroatian.com/t421-anabella-glas-razuma-sjeverne-koreje
Ihhh .. da je jedna ... ti kao da nisi upucena
vise od pola foruma je posveceno meni  Zubo  a drugi deo escovom kultnom
treci ne postoji
verovatno je guja iscrpila ideje kako odrzati x na zivotu, pa se setila da digne staru temu
opsednuta je samnom odkad sam se ovde pojavila
nije vredno ni gledati a ni citati
nebuloze i trucanja , kao i uvek Pope

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
Anabela ::a ja,,,bas smo nas dve navalile,,, a doso ovde zbog yaranice,,,zapomagao iz sveg glasa , pushco muziku,,,recitovao,,, zvaoooo,,, pa ja
i sad kad je dozvao,,, kriva joj dlaka i okrugle tamne oci 

Moje nisu ,nemam take
Tvoje su sigurno plave ko jadransko more:)??..sto posto kad te mushkici pogledaju odma se utope u njima...tu ne pomaze ni pojas za spashavanje 
Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 25 2508342837
Laughing
a ja sam sve mislila da je to na tvom avu neka tegla
kad ono  carobna kugla,,,doduse cudnog oblika al necemo sitnicariti ... sve znas smile2

zingaro

zingaro

Anabela ::
zingaro ::
Anabela ::a ja,,,bas smo nas dve navalile,,, a doso ovde zbog yaranice,,,zapomagao iz sveg glasa , pushco muziku,,,recitovao,,, zvaoooo,,, pa ja
i sad kad je dozvao,,, kriva joj dlaka i okrugle tamne oci 

Moje nisu ,nemam take
Tvoje su sigurno plave ko jadransko more:)??..sto posto kad te mushkici pogledaju odma se utope u njima...tu ne pomaze ni pojas za spashavanje 
Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 25 2508342837
Laughing
a ja sam sve mislila da je to na tvom avu neka tegla
kad ono  carobna kugla,,,doduse cudnog oblika al necemo sitnicariti ... sve znas smile2
Pa nije kugla,,jebem li ga ..nego kap kise  koja se razbila o vodenu povrshinu...snimano onom kamerom koja chak i metak lovi ..a poruka je ,,,da smo samo kap u moru i da je sve prolazno...zato treba zivjeti punim plucima i ne opterecivat se nichim shto nas gura u negativan svijet..ovo da sve znam,,,napisat cu da se i ti i Baza nachikate kurca:::Smile))

zingaro

zingaro

Hvala ti ko sestri na trudu..ali to sam davno procitao ali pola nisam usvojio,,,priznam:Smile))affraid :arrow: :idea: Hail

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::
Ihhh .. da je jedna ... ti kao da nisi upucena
vise od pola foruma je posveceno meni  Zubo  a drugi deo escovom kultnom
treci ne postoji
verovatno je guja iscrpila ideje kako odrzati x na zivotu, pa se setila da digne staru temu
opsednuta je samnom odkad sam se ovde pojavila
nije vredno ni gledati a ni citati
nebuloze i trucanja , kao i uvek Pope
Nisam u toku. Zašto je opsjednuta tobom confused1  poznajete se privat?

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
Hvala ti ko sestri na trudu..ali to sam davno procitao ali pola nisam usvojio,,,priznam:Smile))affraid :arrow: :idea: Hail
Kad spomeneš ovo "ko sestri" malo me štrecne Very Happy





Može biti zato jer sam se zaželjela svog pravog brata vidjeti. Angel1

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
Anabela ::
zingaro ::Tvoje su sigurno plave ko jadransko more:)??..sto posto kad te mushkici pogledaju odma se utope u njima...tu ne pomaze ni pojas za spashavanje 
Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 25 2508342837
Laughing
a ja sam sve mislila da je to na tvom avu neka tegla
kad ono  carobna kugla,,,doduse cudnog oblika al necemo sitnicariti ... sve znas smile2
Pa nije kugla,,jebem li ga ..nego kap kise  koja se razbila o vodenu povrshinu...snimano onom kamerom koja chak i metak lovi ..a poruka je ,,,da smo samo kap u moru i da je sve prolazno...zato treba zivjeti punim plucima i ne opterecivat se nichim shto nas gura u negativan svijet..ovo da sve znam,,,napisat cu da se i ti i Baza nachikate kurca:::Smile))
e fala ti ko' bratu na trudu da mi nacrtas
i opet mi fali Rolloo da me podseti na kultni sleng
nisam te davno castila,,,pa ja
ide nesto.. ma nap****......... ... a ne mogu se setiti Grat

primecujem diskriminaciju Rant  ... di' je tu itaka i yaranica

escaped



Penelopa ::
Anabela ::
Ihhh .. da je jedna ... ti kao da nisi upucena
vise od pola foruma je posveceno meni  Zubo  a drugi deo escovom kultnom
treci ne postoji
verovatno je guja iscrpila ideje kako odrzati x na zivotu, pa se setila da digne staru temu
opsednuta je samnom odkad sam se ovde pojavila
nije vredno ni gledati a ni citati
nebuloze i trucanja , kao i uvek Pope
Nisam u toku. Zašto je opsjednuta tobom confused1  poznajete se privat?
kišna glista nije opsjednuta Anabelom niti samnom, kišna glista je opsjednuta samom sobom. trebala bi promjenit sobu.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 25 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu