Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije

+8
proba
g_host
Harmy
rollo tomasi
Cat_
escaped
bazilija
zingaro
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 24 od 40]

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
urbanstyle ::zaljubiti czingo- ajesi sad zaljubit Very Happy


zakaj pitash...imash namjeru upucavat mi se:)??..cigo uvijek nadje neshto lijepo u nekome,,ili nechemu...tak da kaj se tiche zaljubljivanja ...shto reche jednom moja jarantza,,nemre to svatko jarane moj premili i predragi..to samo mogu budale ka ti,,,,hahahahahahhahahahaha,,aj reci..da je chojk neb pojeo zbog ovog.

yee..ti samo naruči naruđbu... Laughing pa ne ide to tako..nemoš se zaljubljivat kad ti odlučiš..to dođe spontano

..ali svakako stoi da je zaljubljenost jedan fin period -kad ti je sve onooo baš lijepo...doslovno jedan pokretački period...bilo bi dobro biti čitav život zaljubit Very Happy

zingaro

zingaro

urbanstyle ::
zingaro ::
urbanstyle ::zaljubiti czingo- ajesi sad zaljubit Very Happy


zakaj pitash...imash namjeru upucavat mi se:)??..cigo uvijek nadje neshto lijepo u nekome,,ili nechemu...tak da kaj se tiche zaljubljivanja ...shto reche jednom moja jarantza,,nemre to svatko jarane moj premili i predragi..to samo mogu budale ka ti,,,,hahahahahahhahahahaha,,aj reci..da je chojk neb pojeo zbog ovog.

yee..ti samo naruči naruđbu... Laughing pa ne ide to tako..nemoš se zaljubljivat kad ti odlučiš..to dođe spontano

..ali svakako stoi da je zaljubljenost jedan fin period -kad ti je sve onooo baš lijepo...doslovno jedan pokretački period...bilo bi dobro biti čitav život zaljubit Very Happy

sve potpisujem shto si napisala..a posebno da se to ne deshava po narudzbi,,,,nego kada se najmanje tome nadash,,,desi se,,,i onda mosh se jebat,,,ne upravljash sobom,,nego emocije upravljaju i jebu te u zdrav mozak ,,,a nemresh protiv toga nisht.tak da,,kaj da ti velim,,,to je bolest....od koje svi prizeljkujemo da obolimo,,,a kad se to desi,,groznichavo trazimo ljekice da ozdravimo..ma..kuzimo se generacijo..ne treba tu neka filozofija,,,:Smile

zingaro

zingaro

Kako vas nije sramota,,,,zaboravili ste ljubav,,,jebo te ostavim vas mjesec dana i odma popizdite,,,a ljuba,,,dje je ljubav ,,papci:Smile
No dobro sad cete kuziti odakle mi stutzanje tz i ostale pizdarije,,,to je od jedne Vere Pavladojske ostalo,,,Arsen me upozno sa njom,,,jebga..

ovo se ubilo za Fridinu crvenu temu,,,


 

malo strasti jebo vas ja mlitave:)

zingaro

zingaro


zingaro ::Kako vas nije sramota,,,,zaboravili ste ljubav,,,jebo te ostavim vas mjesec dana i odma popizdite,,,a ljuba,,,dje je ljubav ,,papci:Smile
No dobro sad cete kuziti odakle mi stutzanje tz i ostale pizdarije,,,to je od jedne Vere Pavladojske ostalo,,,Arsen me upozno sa njom,,,jebga..

ovo se ubilo za Fridinu crvenu temu,,,


 

malo strasti jebo vas ja mlitave:)
nekaj se sjebalo,,,nemrem duplace zbrisat,,,al tko ga jebe,,,ne klikajte prevec

zingaro

zingaro

ovo je za moju ljubav,,,zna ona ,,,ne trebam naglashavati:Smile

zingaro

zingaro







Gost

Anonymous
Gost

ye..imaš praf..jedini ti o ljubavi zboriš...

al brate izmiksaš svašta Very Happy 

ugl. da tebe nema neke klipove ne bih nikada otvorila....zdravko čolić napr.

zingaro

zingaro

urbanstyle ::ye..imaš praf..jedini ti o ljubavi zboriš...

al brate izmiksaš svašta Very Happy 

ugl. da tebe nema neke klipove ne bih nikada otvorila....zdravko čolić napr.

 nemoj ti meni,,,brate,,to mi je odma sumnjivo..ali nikad nisam shvacao ljude koji su samo jednu vrstu glazbe slushali,,valjda povodeci se trenutkom u kojemu je ta vrsta glazbe popularna,,,moje uho,,,kao i moje oko,,nadje ljepotu tamo gdje je drugi nikada ne bi nashli,,,to se zove ,,izoshtrena prizma,,kuzish,,za mene ima samo dobra mjuza,,,,narafski ona koja se meni zdopada,,u nekom odredjenom trenutku moga emocionalnog stanja,,mada ima puno sjecanja ,,,jer pamtim kroz mjuzu odredjene momente u zivotu,,,kao i ti,,primijetio sam to,,(Lapidari...Taverna na gornjem gradu,,mozda i Papagaj ("L) a to je bash lijepo,,sjecanja garnirati notama,,je l' tak' ??
Evo jedna iz Lapa..onaj DJ,,koji je studirao medicinu,,u ono vrijeem se bavio mishlju kako ljude lijechiti mjuzom..

zingaro

zingaro


zingaro

zingaro

zingaro

zingaro

Jebo TI To,,,za ovo treba imati muda,,,deri Bazo sjutra je predujam:Smile


Ovo je moj mladji,,,,bice glavni,,u  Mostaru kad odraste:Smile

zingaro

zingaro

zingaro ::Jebo TI To,,,za ovo treba imati muda,,,deri Bazo sjutra je predujam:Smile


Ovo je moj mladji,,,,bice glavni,,u  Mostaru kad odraste:Smile


 jebga nemrem spavat,,,evo josh jedna,,,
udji bona u magazu,,,

zingaro

zingaro

zingaro

zingaro

Gost

Anonymous
Gost

a ja,,,ajmo zingic,,,pizdarije su na redu,,,case lete,,,seca vena,,,al ne duboko,,,pa ja Wink



Cheer1

zingaro

zingaro

Sinoc dok sam je  ljubio ispod onog drveta...bila je tako lijepa,,a moje usne mekane ko barshun otimale se njenoj njeznosti..sanjao sam da ,,,ma ,,jebga,,,nije za javnost..




okice moje ,,dva tamna bisera...

zingaro

zingaro

zingaro

zingaro

jebga....sve ima svoj pocetak i kraj..

zingaro

zingaro

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 24 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu