Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije

+8
proba
g_host
Harmy
rollo tomasi
Cat_
escaped
bazilija
zingaro
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 13 od 40]

escaped



zingaro ::
bog te jebo,,,,sve mi vishe lichish na onog maxa,,,,a postajesh josh tutlaviji od Bufitze,,,pa koji ti je kuratz,,daj se loma skuliraj,,,stani pred ogledalo,,,zvekni par rakija,,,,i dodji k sebi,,,ostat cesh sam,,,,i onda si zakuratz radijo forum,,,mavafangulo....e da,,ima fon iz texasa,,,samo zvrtznem i ode ti forum u kuratz,,,narafski prilozim prevedeno onu tvoju prijetnju,,,,mosh dudlat onda kuratz,,,,al poshto sam ja human tip i imam dushu ko i svaki cigan,,,zasad cu te poshtedit

gle, ti si taj koji ne razumiješ, odnosno praviš se da ne razumiješ. ovaj forum sam otvorio za normalne ljude a ne za mentalno poremećene psihopate. a ti spadaš u ovu drugu kategoriju što si dokazao bezbroj puta. ja ti neću ništa samo da te upozorim da ne kopaš sranja jer ću te natjerat da ta tvoja sranja sam pojedeš. ima načina da te natjeram da to napraviš sam dobrovoljno bez prisile. materijala kojim te mogu zašarafit hvala bogu imam na vagone.

We promote one of the most difficult "martial arts": BYT - Bite Your Tongue. It is easy to snap back at someone, but much more effective to rise above them.

If what you have to say is not constructive and positive, then there are many other places on the 'Net for you to post it. Or you BYT.

To awoid getting into endless and meaningless debates:

"It is no excuse what lead up to the post in question, it is absolutely no excuse that others were worse than you. Everybody is alone responsible for their behavior."

"internet sociopats" are looking for your buttons. Learn to know them so they can't use you as a pawn. That takes discipline and self-knowledge. They will always be on message boards and other places and you either learn to live with them or you will only drain yourself emotionally.

this forum like the rest of life, is no better than what we make of it.

dakle ako si malo pametan skužio si poantu. ako nisi pročitaj ponovo jer se s tobom ne želim natezati u jalovim spikama koje vode u ništa. ako neko puši tvoje spike njegov/njezin problem. ja tvoje spike ne pušim jer znam tko si i što si.

razgovor završen.

zingaro

zingaro

ma ti si jedna obichna sifilichna kurchina,,prolupo si ko stari voltzvagen booba,,dosadan si i naporan,,,bjez mi s teme,,,ianche cu ti sjebat forum forever...ajd sad fino shetnja..pa bog te mazo ti si se stvarno uzivijo,,,aloo,,,odi po ljekice::Smile Pope Grany Witch

Gost

Anonymous
Gost

esco, trebalo bi otvoriti neki pdf za adolescente? :Hmm

Gost

Anonymous
Gost

sonja_ericsson ::esco, trebalo bi otvoriti neki pdf za adolescente? :Hmm

može...ali isto jedan za gerijatriju-ja ću biti admin

bazilija

bazilija

urbanstyle ::
sonja_ericsson ::esco, trebalo bi otvoriti neki pdf za adolescente? Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 13 457594190

može...ali isto jedan za gerijatriju-ja ću biti admin
ja bih isto neki pdf za nas glupe Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 13 705485277

escaped



bazilija ::
urbanstyle ::
sonja_ericsson ::esco, trebalo bi otvoriti neki pdf za adolescente? Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 13 457594190

može...ali isto jedan za gerijatriju-ja ću biti admin
ja bih isto neki pdf za nas glupe Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 13 705485277

ja bi, ali kako ćete nać pdf?

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
bazilija ::
urbanstyle ::

može...ali isto jedan za gerijatriju-ja ću biti admin
ja bih isto neki pdf za nas glupe Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 13 705485277

ja bi, ali kako ćete nać pdf?


uzdat ćemo se u Božju providnost Laughing pa i ćorava kokoš napikne zrno Cool

zingaro

zingaro

escaped ::
bazilija ::
urbanstyle ::

može...ali isto jedan za gerijatriju-ja ću biti admin
ja bih isto neki pdf za nas glupe Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 13 705485277

ja bi, ali kako ćete nać pdf?

ko da je to problem,,,samo ti pratimo trag,,,i et:Smile

Gost

Anonymous
Gost

pa zar je netko bacao kokice po putu ko ivica i marica Smile ?

zingaro

zingaro

sonja_ericsson ::pa zar je netko bacao kokice po putu ko ivica i marica Smile ?

jock ,,,esko vuche kuratz po podu,,,a ti za njim idesh i shnjofash

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
sonja_ericsson ::pa zar je netko bacao kokice po putu ko ivica i marica Smile ?

jock ,,,esko vuche kuratz po podu,,,a ti za njim idesh i shnjofash

ja Surprised !? pa ja ne vidim dalje od nosa, kaj ti je Smile

zingaro

zingaro

sonja_ericsson ::
zingaro ::
sonja_ericsson ::pa zar je netko bacao kokice po putu ko ivica i marica Smile ?

jock ,,,esko vuche kuratz po podu,,,a ti za njim idesh i shnjofash

ja Surprised !? pa ja ne vidim dalje od nosa, kaj ti je Smile

za schmjoffanje ti ne trebaju ochi,,,nego chisti sinusi

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
sonja_ericsson ::
zingaro ::

jock ,,,esko vuche kuratz po podu,,,a ti za njim idesh i shnjofash

ja Surprised !? pa ja ne vidim dalje od nosa, kaj ti je Smile

za schmjoffanje ti ne trebaju ochi,,,nego chisti sinusi

ma nemam ni to Smile hrčem ko smuk

zingaro

zingaro

sonja_ericsson ::
zingaro ::
sonja_ericsson ::

ja Surprised !? pa ja ne vidim dalje od nosa, kaj ti je Smile

za schmjoffanje ti ne trebaju ochi,,,nego chisti sinusi

ma nemam ni to Smile hrčem ko smuk

ti si onda hibernirata,,,ko medjed,,dzabe te jebavat...nerfi su ti zamrli

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
sonja_ericsson ::
zingaro ::

za schmjoffanje ti ne trebaju ochi,,,nego chisti sinusi

ma nemam ni to Smile hrčem ko smuk

ti si onda hibernirata,,,ko medjed,,dzabe te jebavat...nerfi su ti zamrli

Bo

to s godinama došlo...

misliš da ima nade za babe od 50 g.???

zingaro

zingaro

sonja_ericsson ::
zingaro ::
sonja_ericsson ::

ma nemam ni to Smile hrčem ko smuk

ti si onda hibernirata,,,ko medjed,,dzabe te jebavat...nerfi su ti zamrli

Bo

to s godinama došlo...

misliš da ima nade za babe od 50 g.???

a kaja znam,,,sve je individualno,,,,al jebavo sam jednu s tim godinama,,,bolja je i zanimljivija od nekih tridesetgodishnjakinja..tak da,,,to ti sa godinama nema veze,,,,sve je u glavi,,proradi na tome,,,smrshaj jedno deset kila,,,nabaci trbushnjake,,,tamo su centri,,,koji vode do organa,,,pash vidit ,,,chudo

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::to ti sa godinama nema veze,,,,sve je u glavi,,proradi na tome,,,smrshaj jedno tri-deset kila,,,nabaci trbushnjake,,,tamo su centri,,,koji vode do organa,,,pash vidit ,,,chudo

eto, hvala na savjetu, budem Very Happy laku noć sad.

zingaro

zingaro

sonja_ericsson ::
zingaro ::to ti sa godinama nema veze,,,,sve je u glavi,,proradi na tome,,,smrshaj jedno tri-deset kila,,,nabaci trbushnjake,,,tamo su centri,,,koji vode do organa,,,pash vidit ,,,chudo

eto, hvala na savjetu, budem Very Happy laku noć sad.

aj bok,,,vazno je da si zadovoljita,,,bolje cesh spavat

Gost

Anonymous
Gost

Daj zingaro malo to ... suptilnije ... ovako si kao crnogorac .. ''vidju nebo ,vidju zvezde ... '' ..
mozes ti to ... daj bar ono uigrano , izvezbano Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 13 253468018

zingaro

zingaro

Anabela ::Daj zingaro malo to ... suptilnije ... ovako si kao crnogorac .. ''vidju nebo ,vidju zvezde ... '' ..
mozes ti to ... daj bar ono uigrano , izvezbano Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 13 253468018

a dje s' ti vidla da krkan zna shta je suptilno,,a neda mi se uchit..mozak na pashu i boli te djon,,,

Gost

Anonymous
Gost

.. daj onda neku pjesmicu ... il' recitaciju silly

zingaro

zingaro

Anabela ::.. daj onda neku pjesmicu ... il' recitaciju silly

kako da ti pustim pijesmitzu kad si i ti izgleda popushila bananu...me vidim te,,,avatar ti je izbrisat...a sad vidim,,,zdopada mi se,,,poprave je kalorichan...

zingaro

zingaro

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
Anabela ::.. daj onda neku pjesmicu ... il' recitaciju silly

kako da ti pustim pijesmitzu kad si i ti izgleda popushila bananu...me vidim te,,,avatar ti je izbrisat...a sad vidim,,,zdopada mi se,,,poprave je kalorichan...

ma jok ... ta mi prva naletila Zubo
da je bilo po raspolozenju jutarnjem , mogla sam staviti bubnjeve ili nesto sto udara u mozak ....nego sam bila uvidjavna Angel1

drugi put ... razmrdavanje

Wink

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 13 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu