Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije

+8
proba
g_host
Harmy
rollo tomasi
Cat_
escaped
bazilija
zingaro
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 40]

Gost

Anonymous
Gost

odoh sad čaše razbijat i žile rezat Very Happy

bazilija

bazilija

eo nešto za đezera zingismunda Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 12 3558609848

proba

proba

nu krvitsusove

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 12 0136007.48

Gost

Anonymous
Gost

proba ::nu krvitsusove

...
Već sam se počel pitat ...

proba

proba

nu krvitsusove

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 12 0113007.48

zingaro

zingaro

proba ::nu krvitsusove

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 12 0113007.48

marsh u pizdu materinu sa ove teme,,,,,jebo li te odza u dupe zajedno sa papom retzingerom,,,ne shiri mi ovdje pederluk,,,idi na eskovu temu...on ce te dochekat ko brata.

zingaro

zingaro

bazilija ::eo nešto za đezera zingismunda Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 12 3558609848

de ba nemoj me zajebavat..imo sam u schwabiji jednog frenda,,koja je to munjara bila,,,lozio se na Jezz,,,sambu ,,rumbu,,moro sam sve one nocne klubove obic sa njim,,to mi je prijateljstvo bilo ko bozija kazna,,,,al shta cu sa njim,,,ne kazem ....i meni je postao dobar nakon litre ruma,,,sad vishe ne pijem pa mi je i ta vrsta mjuze zakuratz...

zingaro

zingaro

Evo jedna za nju...ma shta jedna..kad mi je uzela dushu,,,evo joj sve,,




zingaro

zingaro

zingaro

zingaro

zingaro

zingaro







zingaro

zingaro

[





zingaro

zingaro

zingaro

zingaro

Sunce ti kalajsano,,,skoro zaboravih na ljubav,,ona mi vraca snagu,,daje mi zelju za svim a najvishe za njom..ja volim nju i ona voli mene,,,mi smo ljubav ovog svijeta,,,pa ja,,mlogo sam ponjezan posto,,lichim na maslachka koji leti nad poljem punim cvijeca,,e sad moram ic da neb do kraja poshandrtzo..dragi moji forumashi,,,ne zaboravite na ljubav,,ona nas je odrzala,,et..a sad gibam laganini z noge na nogu.

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::Sunce ti kalajsano,,,skoro zaboravih na ljubav,,ona mi vraca snagu,,daje mi zelju za svim a najvishe za njom..ja volim nju i ona voli mene,,,mi smo ljubav ovog svijeta,,,pa ja,,mlogo sam ponjezan posto,,lichim na maslachka koji leti nad poljem punim cvijeca,,e sad moram ic da neb do kraja poshandrtzo..dragi moji forumashi,,,ne zaboravite na ljubav,,ona nas je odrzala,,et..a sad gibam laganini z noge na nogu.

je .. bas si maslacak ... bas su mi simpaticni ti koji sami o sebi misle da su ''ponezni'' .. lepse bi bilo da je neko drugi to rekao ... ali avaj ... imas i drugu stranu kao i svi mi ... al tvoja je nekako ... muski niska Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 12 2736117800

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::
zingaro ::Sunce ti kalajsano,,,skoro zaboravih na ljubav,,ona mi vraca snagu,,daje mi zelju za svim a najvishe za njom..ja volim nju i ona voli mene,,,mi smo ljubav ovog svijeta,,,pa ja,,mlogo sam ponjezan posto,,lichim na maslachka koji leti nad poljem punim cvijeca,,e sad moram ic da neb do kraja poshandrtzo..dragi moji forumashi,,,ne zaboravite na ljubav,,ona nas je odrzala,,et..a sad gibam laganini z noge na nogu.

je .. bas si maslacak ... bas su mi simpaticni ti koji sami o sebi misle da su ''ponezni'' .. lepse bi bilo da je neko drugi to rekao ... ali avaj ... imas i drugu stranu kao i svi mi ... al tvoja je nekako ... muski niska Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 12 2736117800

jadan taj koji sam sebe mora falit... mora bit jako ugrozit.

zingaro

zingaro

Anabela ::
zingaro ::Sunce ti kalajsano,,,skoro zaboravih na ljubav,,ona mi vraca snagu,,daje mi zelju za svim a najvishe za njom..ja volim nju i ona voli mene,,,mi smo ljubav ovog svijeta,,,pa ja,,mlogo sam ponjezan posto,,lichim na maslachka koji leti nad poljem punim cvijeca,,e sad moram ic da neb do kraja poshandrtzo..dragi moji forumashi,,,ne zaboravite na ljubav,,ona nas je odrzala,,et..a sad gibam laganini z noge na nogu.

je .. bas si maslacak ... bas su mi simpaticni ti koji sami o sebi misle da su ''ponezni'' .. lepse bi bilo da je neko drugi to rekao ... ali avaj ... imas i drugu stranu kao i svi mi ... al tvoja je nekako ... muski niska Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 12 2736117800

moja je uvijek do jaja,,,aj..ti si ipak mali diplomata,,,,ne zalijetash se,,,nego odokativno sa trane ,,postepeno,,al ova Sonja mi sa svojim primjedbama pomalo ide na kuratz,,,bog te jebo,,,prava je vaga,,,ta kad sebi nekaj zabrije ,,,onda je ko slon u ducanu punom stakla,,Sonja,,odleprshaj:::Smile,,opet sam se zajebo,,,popijo sam tri espresa i sad en znam kaj cu sa sobom,,non stop radim iste greshke,,,,pu ,,pu ,,,pu

zingaro

zingaro

escaped



zingaro ::a sad dvije fine pijesmitze,,,samo za nju zna ona,,

https://www.youtube.com/watch?v=pDVYbaY_TCw

https://www.youtube.com/watch?v=mrxmC7L6bzE


Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 12 2103655272 Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 12 2103655272 Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 12 2103655272

čuj Cigo bez naglih pokreta. znaš da imam uže zavezano za nožni palac i sad si me probudio bezveze što mi proizvodi nervozu i bijes. a kad sam bijesan onda mene vata žuta minuta a ti vataj krivine što brže možeš. nemoj jebat zid jer ću ti dahtat za vratom ko kobac. capisci coglione?

dakle dogovorili smo se. ponašaj se normalno i sve 5. kreneš li jebat zid bit ćeš baniran. moš zvat i Chuck Norrisa ni on ti neće pomoć...

zingaro

zingaro

escaped ::
zingaro ::a sad dvije fine pijesmitze,,,samo za nju zna ona,,

https://www.youtube.com/watch?v=pDVYbaY_TCw

https://www.youtube.com/watch?v=mrxmC7L6bzE


Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 12 2103655272 Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 12 2103655272 Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 12 2103655272

čuj Cigo bez naglih pokreta. znaš da imam uže zavezano za nožni palac i sad si me probudio bezveze što mi proizvodi nervozu i bijes. a kad sam bijesan onda mene vata žuta minuta a ti vataj krivine što brže možeš. nemoj jebat zid jer ću ti dahtat za vratom ko kobac. capisci coglione?

dakle dogovorili smo se. ponašaj se normalno i sve 5. kreneš li jebat zid bit ćeš baniran. moš zvat i Chuck Norrisa ni on ti neće pomoć...


bog te jebo,,,,sve mi vishe lichish na onog maxa,,,,a postajesh josh tutlaviji od Bufitze,,,pa koji ti je kuratz,,daj se loma skuliraj,,,stani pred ogledalo,,,zvekni par rakija,,,,i dodji k sebi,,,ostat cesh sam,,,,i onda si zakuratz radijo forum,,,mavafangulo....e da,,ima fon iz texasa,,,samo zvrtznem i ode ti forum u kuratz,,,narafski prilozim prevedeno onu tvoju prijetnju,,,,mosh dudlat onda kuratz,,,,al poshto sam ja human tip i imam dushu ko i svaki cigan,,,zasad cu te poshtedit

zingaro

zingaro

jedna ljubavna za Eska,,,,

https://www.youtube.com/watch?v=ccjddip-80k

jedna z amene

https://www.youtube.com/watch?v=4wgOz8iweLc

jedna za moju dragu (jes mala za stiskavatz)??? Chekkiss

https://www.youtube.com/watch?v=p8jJ1ORIOes

Ovo z aurbitzu iz Akvarijusa

https://www.youtube.com/watch?v=lS-af9Q-zvQ

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu