Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum

+7
Leon
Plovak
Cat_
bazilija
escaped
rollo tomasi
zingaro
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 43]

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::
jel vi to o meni pričate

ma neeeeeeeee ..... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 1801154997

Gost

Anonymous
Gost

banirao..pa nisam napisala banirao Zubo


ja ti esko mislim da je to tehnički neizvedivo..moš tipkat na moj nick name ..al neće pa neće..pustila sam korjenje Very Happy

escaped



urbanstyle ::banirao..pa nisam napisala banirao Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 2493160508


ja ti esko mislim da je to tehnički neizvedivo..moš tipkat na moj nick name ..al neće pa neće..pustila sam korjenje Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 364988687

đizzzzz....ti si ko troskot, loboda, ambrozija... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 2213129749

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
urbanstyle ::banirao..pa nisam napisala banirao Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 2493160508


ja ti esko mislim da je to tehnički neizvedivo..moš tipkat na moj nick name ..al neće pa neće..pustila sam korjenje Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 364988687

đizzzzz....ti si ko troskot, loboda, ambrozija... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 2213129749

brnistra..iz kamena rastem

escaped



urbanstyle ::
escaped ::
urbanstyle ::banirao..pa nisam napisala banirao Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 2493160508


ja ti esko mislim da je to tehnički neizvedivo..moš tipkat na moj nick name ..al neće pa neće..pustila sam korjenje Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 364988687

đizzzzz....ti si ko troskot, loboda, ambrozija... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 2213129749

brnistra..iz kamena rastem

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 1639065195

Gost

Anonymous
Gost

opet ne vidim..prazno mi je polje

jesi psovao il si bio fin

Gost

Anonymous
Gost

dobro nije poceo mlatit brusom Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 2493160508

Gost

Anonymous
Gost

idem kolačiće rješit

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::

jesi psovao il si bio fin

psovao ...... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 140966287

escaped



urbanstyle ::opet ne vidim..prazno mi je polje

jesi psovao il si bio fin

bio sam ko klavir.

escaped



Anabela ::
urbanstyle ::

jesi psovao il si bio fin

psovao ...... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 140966287

evo kako su počeli krstaški ratovi...

Gost

Anonymous
Gost

psovao si Sad

escaped



urbanstyle ::psovao si Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 1371890812

nisam. to rollo nešto kemija... ja sam čist ko suza u Probe... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 140966287

Gost

Anonymous
Gost

krvav ispod koze

escaped



Anabela ::krvav ispod koze

samo alkohol....krvi ima u tragovima...

Gost

Anonymous
Gost

rollo gde si ?
laku noc i tebi

rollo tomasi

rollo tomasi

Anabela ::rollo gde si ?
laku noc i tebi

kako gdje sam. pratim vas citavo vrijeme. samo sam bio malo maskiran Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 364988687
laku noc Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 650269930

escaped



rollo tomasi ::
Anabela ::rollo gde si ?
laku noc i tebi

kako gdje sam. pratim vas citavo vrijeme. samo sam bio malo maskiran Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 364988687
laku noc Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 650269930

Rollo odoh i ja u krpe...ove dane sam imao masakr... moram se malo odmorit...ti nastavi nemaš beda... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 650269930

Gost

Anonymous
Gost

jutros "ranom zorom" sam zalila svoj vrt...pomice napreduju..karotice isto..uspravile su se one što sam presadila...niče mi nowi pertusimul ...origano -nula bodova

rollo tomasi

rollo tomasi

ja dodao na njivu jos oko pet kila krumpira. proso susjed sa kopacicom, ispravnom - radi, bruji i sve to... i kaze, ajmo to posadit. radi covjek ko zivotinja, nisam mogao glavu podignuti, zacas bili gotovi.
a je munjen, ja bi se s tim zajebavao citav dan. sad se moram dosadjivati Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 650269930

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::ja dodao na njivu jos oko pet kila krumpira. proso susjed sa kopacicom, ispravnom - radi, bruji i sve to... i kaze, ajmo to posadit. radi covjek ko zivotinja, nisam mogao glavu podignuti, zacas bili gotovi.
a je munjen, ja bi se s tim zajebavao citav dan. sad se moram dosadjivati Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 650269930

ma ne vjerujem da ćeš se dosađivati...trava raste ko blesava..tamn dok jednu počupaš druga već viri Very Happy

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::jutros "ranom zorom" sam zalila svoj vrt..

moj je jos u kesicama Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 277638789

Gost

Anonymous
Gost

ni izvestaja nema ... jel raste travica Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 253468018

Gost

Anonymous
Gost

zaspala sam ko beba...povirila jedanputa..nije bilo nikoga Bo

rollo tomasi

rollo tomasi

raste temperatura a s njom i travica. ja cu jos koji dan pricekati s pljevljenjem jer ako sad idem okopavati, za nekoliko dana morat cu opet. iz pouzdanih izvora cujem da i jedna novokomponirana poljoprivrednica tako radi Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 6 277638789

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu