Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum

+7
Leon
Plovak
Cat_
bazilija
escaped
rollo tomasi
zingaro
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 43  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 17 od 43]

Gost

Anonymous
Gost

treba pozitivno razmišljati..... silly

rollo tomasi

rollo tomasi

Anabela ::ma zezam se rollo
bas zbog avatara da se brinem necu
na tu sam prvu naletela ... i od starta me je nesto mucila , te velika , te mala , te polovnicna ... vec sam skoro odustala ... i onda me mrzelo menjati
moram biti u drugom raspolozenju ... samo sam se igrala Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 17 1071211947

ma oke. kad smo vec komentirali avatare, imam potrebu da pojasnim svog. ne znam jesam li dovoljno surfao trazeci pogodnu sliku za svoj, ali sve sto sam vidio da bi bili neki muskarci, ovakvi ili onakvi, ne cini me zadovoljnim. a slika rolla tomasija jednostavno ne postoji
pa sam odabrao scrata, cini mi se prikladan. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 17 650269930

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::treba pozitivno razmišljati..... silly
pa kad je kreten toliko svuda ruzan ... da ja to nema sanse da stavim

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::
Anabela ::ma zezam se rollo
bas zbog avatara da se brinem necu
na tu sam prvu naletela ... i od starta me je nesto mucila , te velika , te mala , te polovnicna ... vec sam skoro odustala ... i onda me mrzelo menjati
moram biti u drugom raspolozenju ... samo sam se igrala Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 17 1071211947

ma oke. kad smo vec komentirali avatare, imam potrebu da pojasnim svog. ne znam jesam li dovoljno surfao trazeci pogodnu sliku za svoj, ali sve sto sam vidio da bi bili neki muskarci, ovakvi ili onakvi, ne cini me zadovoljnim. a slika rolla tomasija jednostavno ne postoji
pa sam odabrao scrata, cini mi se prikladan. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 17 650269930
meni je tvoj av presladak tako kako viri a nisam ni znala sta je

rollo tomasi

rollo tomasi

sad valjda znas. to je onaj nesretnik iz ledenog doba koji nikako da ulovi zir, i uvijek strada ili izazove katastrofu. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 17 650269930

Gost

Anonymous
Gost

bacila sam ga na gugletu i videla
nisam smela pre da te pitam

i dalje je jos i vise simpatican ... videla sam i druge slike

to je tvoj odabir

rollo tomasi

rollo tomasi

e, sad sam se sjetio.jedno kratko vrijeme sam imao danila kisa. ne znam kako bi proslo da ga opet malo koristim. on je imao dosta grubo lice, iza kog se krio jedinstven senzibilitet.
bella, idem i ja pomalo. dok se ususkam i prevrtim danasnji dan proci ce jos vremena, a ujutro treba netko i na posao
pozdravljam te, laku noc Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 17 650269930

Gost

Anonymous
Gost

pozdravljam i ja tebe red je da malo ranije legnem
imam dosta i ja obaveza sutra
laku noc ti zelim

PS danilo je inateresantan ... ali videla sam na slikama scrata , mnogo lepih ... pogledaj ... sam odluci

Gost

Anonymous
Gost

pomice mi ludo rastu...morala sam jednu divljakušu jutros presaditi..zauzela je mjesta u pitaru kao da je sama na ovome svijetu...

jučer mi moj Pas pobjegla..topla je -kuja jedna..ima 14 godina i luda je ko kupus...jednostavno je uvatila šprint i ne doživljava me...nestala je u sekundi...

tražila sam je ..poslala poruke svima ...i ništa

kćer mi jutros otvori fejs..a kad tamo gospođica na udarnim viestima..čitav fejs je ocupirala...

našao je jedan dječak poslije sat vremena kako je meni utekla...malac je odveo doma, nahranio Laughing okupao Laughing u to je došla gospođa majka i izbacila oboje iz kuće silly

dječarac se našao u parku kada je naišla jedna gospođa koja je preuzela sve u svoje ruke..odvela Pasa u vetrinarsku stanicu i tamo je ostavili

naravno, ja sam jutros išla po nju...pošto je to stari pas..nisam je čipirala..ali sam jutros morala platiti i čipiranje..i boravak..i iiii ..yeben li joj mater Zubo ..uzeše mi zadnjih 300 kuna



Gost

Anonymous
Gost

ko ne plati na Drini , plati na cupriji
sad joj mozes vaditi i pasos silly

Gost

Anonymous
Gost

dobila ga je ..kuja jedna..a di ću s njom putovat ima sto godina Very Happy

Gost

Anonymous
Gost

a nemoras nigde ... sad tvoj pas ima a esco nema
Laughing

mozes mu mahat ispred nosa ... i to je nesto Zubo

Gost

Anonymous
Gost

možda se esko treba izgubiti ko moj pas..pa da ga netko nađe ...i plati sve troškove izdavanja putovnice..sam ga molim da se ne šeta po splitskodalmatinskoj županiji..nemam više para

Gost

Anonymous
Gost

i dobije hrvatsku domovnicu ... nema oces -neces
ma ceka on EU ... bolje da sedi doma jos malo i ne gubi se

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::pomice mi ludo rastu...morala sam jednu divljakušu jutros presaditi..zauzela je mjesta u pitaru kao da je sama na ovome svijetu...

jučer mi moj Pas pobjegla..topla je -kuja jedna..ima 14 godina i luda je ko kupus...jednostavno je uvatila šprint i ne doživljava me...nestala je u sekundi...

tražila sam je ..poslala poruke svima ...i ništa

kćer mi jutros otvori fejs..a kad tamo gospođica na udarnim viestima..čitav fejs je ocupirala...

našao je jedan dječak poslije sat vremena kako je meni utekla...malac je odveo doma, nahranio Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 17 277638789 okupao Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 17 277638789 u to je došla gospođa majka i izbacila oboje iz kuće Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 17 253468018

dječarac se našao u parku kada je naišla jedna gospođa koja je preuzela sve u svoje ruke..odvela Pasa u vetrinarsku stanicu i tamo je ostavili

naravno, ja sam jutros išla po nju...pošto je to stari pas..nisam je čipirala..ali sam jutros morala platiti i čipiranje..i boravak..i iiii ..yeben li joj mater Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 17 2493160508 ..uzeše mi zadnjih 300 kuna




aj aj. sreca da je prica s psom dobro zavrsila. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 17 650269930
sto se troskova tice mislim da je eutanazija jeftinija Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 17 253468018
nego, zbunjuje me sto nista ne pises za djecaka. je li i njega netko zbrinuo ili jadan luta okolo? Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 17 1516263760

Gost

Anonymous
Gost

malac ima pametnu mater..izbacila ih je oboje iz kuće Very Happy

kad se samo sjetim koji je zoološki vrt meni prošao kroz kuću omggg..oooooMMMMMggggg

Gost

Anonymous
Gost

gde steeee ... kako napreduju kapulice

dosla sam samo na par minuta ... opet zornjak Crying or Very sad

Gost

Anonymous
Gost

o drugarice bela..čujem neka frka po begišu...čuvaj se

Gost

Anonymous
Gost

kakva frka? nemam pojma
osim sto je jedan restoran zapaljen ... malo indikativno
za ostalo neznam ... ja sam ti uvek van toka

Gost

Anonymous
Gost

ubili su nekog ..a nemam pojma koga..biće neka faca čim je bilo na dnevniku

escaped



urbanstyle ::ubili su nekog ..a nemam pojma koga..biće neka faca čim je bilo na dnevniku

više kisika za nas.

Gost

Anonymous
Gost

aaaa ... sad sam se setila
mladji sin od direktora zoo vrta ( neznam nista o njemu i tome )
ali stariji je navodno mafijas uhapsen u Spaniji pre izvesnog vremena i treba da bude isporucen
kakav je klinac neznam i dali je bio u nekom ''poslu'' cuce se , nego nisam propratila novine

Gost

Anonymous
Gost

sad ću vas pozdraviti...evo jedna ura ii još mi se komp sad ugasio

escaped



urbanstyle ::sad ću vas pozdraviti...evo jedna ura ii još mi se komp sad ugasio

još si online...

Gost

Anonymous
Gost

jebote..ovo sranje od kompa ..u zid ću ga hitit...

ček sad sekund da se isšvogam silly deset..devet..osam..sedam..šesttt

mogu li sad ić ća

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 17 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu