Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum

+7
Leon
Plovak
Cat_
bazilija
escaped
rollo tomasi
zingaro
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 43]

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 364988687 a nisi mi rekao da li se karota rasađuje...jesam li dobro napravila ili nisam..brzo mi odgovori jer ona svake sekunde raste,,nemoš vjerovati koji urod će to biti Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 2493160508 pun pitar karote

zasto ne. sve sto se sije kasnije se moze (a i mora) rasadjivati Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 650269930

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::
Anabela ::Smazala sam celu kesicu chipsa ... sad cu piti vode celu noc Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 1371890812

odmah posadi dva kumpira Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 364988687

ja imam samo onu čokoladu za kuhanje koja je očajna...



otra ja u ponjavu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 2217372725

laku noc. i meni je vrijeme. citamo se sutra. mah mah

Gost

Anonymous
Gost

ako ne budete pisali ... necete nista ni citati silly

odo i ja polako ... da odslusam jos par pjesmica i uspavam se
nocka rollo Smile

rollo tomasi

rollo tomasi

Ivana Banfić pohvalila se da joj je niknuo češnjak


nakon ovog...
idem na par plasticnih operacija,
zatim cu snimiti CD...

a na kraju mozda ipak dignem ruku na sebe Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 1805953252

Gost

Anonymous
Gost

opaaaa Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 277638789 ... laze garant ... kako njoj moze nici cesnjak a tebi jos ne .
pa ne zivi ona u Africi ... imala je i ona kisu ... ne sekiraj se rollo

rollo tomasi

rollo tomasi

Anabela ::opaaaa Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 277638789 ... laze garant ... kako njoj moze nici cesnjak a tebi jos ne .
pa ne zivi ona u Africi ... imala je i ona kisu ... ne sekiraj se rollo

ma nije to u pitanju. nije da se hvalim, moj ima... preko dvadest cm.
nego bas zbog toga, da ima imalo pojma izjavila bi da joj je cesnjak lijepo napreduje. znala bi recimo da ga mozes posaditi u oktobru, decembru, februaru i da bez obzira na vrijeme sadnje pocne izlaziti kad zatopli.

mene najvise pogadja sto se svaki kurac (aj' dobro, moze i picka - opet ruzno psujem) hvata poljoprivrede. ispadam jeftini pomodarski snob. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 1371890812
Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 2360089

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::
mene najvise pogadja sto se svaki kurac (aj' dobro, moze i picka - opet ruzno psujem) hvata poljoprivrede.. ispadam jeftini pomodarski snob Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 1371890812
Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 2360089

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 277638789........................ Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 Patak ijuuu rollo pa stvarno si snob ... sadis beli luk
sta te briga , mozes ga sada prodavati ... kazi da je sa njene njive i udri cenu

Vraga ga ona radi ... vidis da ide samo vikendom da ga obidje ... kao korov je zdrav ... as ti gospe ... sad je i to moderno Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 253468018

rollo tomasi

rollo tomasi

ajde, malo si me oraspolozila Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 364988687
prodavat cu ga pod sloganom - sumica se trese, a rolo i ivana cesnjak pitu mijese Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 650269930

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::ajde, malo si me oraspolozila Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 364988687
prodavat cu ga pod sloganom - sumica se trese, a rolo i ivana cesnjak pitu mijese Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 650269930

znas ti da je domaci cesnjak uvek na boljoj ceni nego onaj kineski .
imam prijateljicu ciji otac godinama ga sadi na nekoj velikoj njivi i moram unapred reci koliko hocu venaca , pre berbe , jer plane zacas ... sasvim je drugaciji i naravno zdraviji ... uz slaninicu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 705485277

zbog ove urbicine teme izgubicu moj dobar glas .. vec sam i zaboravila kako su me zvali Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 978158197...dama visoke case ... aaaa sampanj sa jagodama ili tako nekako

sve svoje tajne odajem

rollo tomasi

rollo tomasi

i ja odajem tajne. mozda na drugoj temi, ali odajem Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 650269930
ali ipak ne bas sve, nesto treba drzati i za sebe, neka carsija nagadja, a ja slusam i zabavljam se Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 1071211947

Gost

Anonymous
Gost

treba malo tajanstvenosti zadrzati ... nije dobro ni kad je sve na izvolte
ode sve u etar ... i sta onda ... vec te Bamficka pretekla u luku ... mora da je citala i dosla na ideju

rollo tomasi

rollo tomasi

ne bih tu mogucnost uzeo zaozbiljno. meni forumske cure djeluju inteligentno. jedino... da nije uzela muski nick? Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 650269930

Gost

Anonymous
Gost

a mogla je citati pre no sto nas je esco zatarabio ... sve je bilo na izvolte Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 364988687

escaped



rollo tomasi ::Ivana Banfić pohvalila se da joj je niknuo češnjak


nakon ovog...
idem na par plasticnih operacija,
zatim cu snimiti CD...

a na kraju mozda ipak dignem ruku na sebe Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 1805953252

ivani banfić ne pomogne ni sonja ericksson sa svojim psalmima i evanđeljima i svim mobitelima.

di joj je niknuo češnjak? u bašti? bog te jeba oba banfićka mi je još bila najnormalnija uz Let3 ali sad vidim da ju pere menopauza...

rollo tomasi

rollo tomasi

sad vise ne znam je li ta izolacija dobra ili losa za nas? morat cemo smisliti neke sifre za komunikaciju koje cemo samo mi razumijeti, a esco nek' otvori forum
recimo kad napises - ima li koga, to ce znaciti - pope, ne seri nego se vracaj na forum.
kad pise - ne pretjeruj, mislio si - puna je septicka, treba je isprazniti

... i obavezno staniolom omotati glavu da ti neprijatelj ne moze procitati misli

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::sad vise ne znam je li ta izolacija dobra ili losa za nas? morat cemo smisliti neke sifre za komunikaciju koje cemo samo mi razumijeti, a esco nek' otvori forum
recimo kad napises - ima li koga, to ce znaciti - pope, ne seri nego se vracaj na forum.
kad pise - ne pretjeruj, mislio si - puna je septicka, treba je isprazniti

... i obavezno staniolom omotati glavu da ti neprijatelj ne moze procitati misli

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 PatakAleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 PatakAleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 Patak

sad ovo moramo zatrpati ... da se turci ne dosete
cek samo da ubacim u fajl ... moracu celu noc ponavljati da ne zaboravimm

aj da probam
Pope ... ima li koga ? pitao rollo Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 140966287

escaped



rollo tomasi ::sad vise ne znam je li ta izolacija dobra ili losa za nas? morat cemo smisliti neke sifre za komunikaciju koje cemo samo mi razumijeti, a esco nek' otvori forum
recimo kad napises - ima li koga, to ce znaciti - pope, ne seri nego se vracaj na forum.
kad pise - ne pretjeruj, mislio si - puna je septicka, treba je isprazniti

... i obavezno staniolom omotati glavu da ti neprijatelj ne moze procitati misli

dobra je za njih a ne za nas. nas boli kurac. jebiga, klin se klinom izbija.

ma pusti popa sad. jebeš popa on je tu duhovno...transcedentalno...

rollo tomasi

rollo tomasi

Anabela ::
rollo tomasi ::sad vise ne znam je li ta izolacija dobra ili losa za nas? morat cemo smisliti neke sifre za komunikaciju koje cemo samo mi razumijeti, a esco nek' otvori forum
recimo kad napises - ima li koga, to ce znaciti - pope, ne seri nego se vracaj na forum.
kad pise - ne pretjeruj, mislio si - puna je septicka, treba je isprazniti

... i obavezno staniolom omotati glavu da ti neprijatelj ne moze procitati misli

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 PatakAleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 PatakAleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 Patak

sad ovo moramo zatrpati ... da se turci ne dosete
cek samo da ubacim u fajl ... moracu celu noc ponavljati da ne zaboravimm

aj da probam
Pope ... ima li koga ? pitao rollo Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 140966287

kao, ne bi ti pitala.
ajmo zatrpavat. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 364988687

rollo tomasi

rollo tomasi

escaped ::
rollo tomasi ::sad vise ne znam je li ta izolacija dobra ili losa za nas? morat cemo smisliti neke sifre za komunikaciju koje cemo samo mi razumijeti, a esco nek' otvori forum
recimo kad napises - ima li koga, to ce znaciti - pope, ne seri nego se vracaj na forum.
kad pise - ne pretjeruj, mislio si - puna je septicka, treba je isprazniti

... i obavezno staniolom omotati glavu da ti neprijatelj ne moze procitati misli

dobra je za njih a ne za nas. nas boli kurac. jebiga, klin se klinom izbija.

ma pusti popa sad. jebeš popa on je tu duhovno...transcedentalno...

jedino mi malo zao sto necemo puno novacit
a pop je svuda oko nas... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 650269930

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::
jedino mi malo zao sto necemo puno novacit
a pop je svuda oko nas... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 650269930
aj prevedi prvi red ... da je meni tu Pop ... odmah bi on to a vi me svi otpilite Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 1371890812

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::

kao, ne bi ti pitala.
ajmo zatrpavat. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 364988687
ja stalno pitam ... valda ce mu dojaditi ... pa ce reci
idi zeno smilim bogom ... evo ti jedna tacka ,tackica , maleckaaa tackica Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 364988687

escaped



rollo tomasi ::

jedino mi malo zao sto necemo puno novacit
a pop je svuda oko nas... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 650269930


otvorit ćemo podforum Sjemenište...

rollo tomasi

rollo tomasi

Anabela ::
rollo tomasi ::
jedino mi malo zao sto necemo puno novacit
a pop je svuda oko nas... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 650269930
aj prevedi prvi red ... da je meni tu Pop ... odmah bi on to a vi me svi otpilite Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 1371890812

sta se ti zalostis? ne odnosi se na tebe. ti si davno unovacena i dobro pristajes kultnima. zadovoljna?
samo jednom kad ti neko naleti moras mu reci - napusi se kurca! pristajalo to uz tvoj image ili ne Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 364988687
vec sam pisao da ce se tesko netko novi registrirat bez da nas prije bar malo ne cita...

Gost

Anonymous
Gost

a htela sam to jednom lepoooo izvezbati ... al esco uveo veto ... pa bas tad Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 3686606283
al sam vezbala u medjuvremenu ... i sad bi vec mogla ko od sale ... samo da mi naleti prilika
sve bi c/p pa vise puta Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 2493160508

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
rollo tomasi ::

jedino mi malo zao sto necemo puno novacit
a pop je svuda oko nas... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 650269930


otvorit ćemo podforum Sjemenište...

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 4 277638789 ... vidis kako esco zna
ijaooo ... veceras asam citala o nekom mom popi ... pedofilu ... visokog ranga
zamalo da on postane patrijarh ... bilo bi bas bljak
u sinodu gledali njegove snimke sa decacima

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu