Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ima tu svega ...

+3
Cat_
escaped
bazilija
7 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 19 od 22]

451Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2014, 12:06

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
Ligeja ::

Vjerojatno je istina puno jednostavnija i dosadnija. Naisla je na neki kolac.. Very Happy

Inace, primijetih da ljudi, kad zadju u odredjene godine, pomame se za slatkim.. Bomboni, cokolade, kolacici.

ne izgleda mi bas pothranjeno...bombone, cokoladice i kolacice moze kupit u svakom ducanu... bit ce da gleda sodomu i gomoru   Zubo 

Okej, uvazeno. Idemo dalje. Neka igrica s pucacinom?

(Doista mislim na puske, pistolje, mitraljeze itd. Nekako mi ne djeluje kao netko tko uziva u igricama Cut the rope, kojoj autorica ovih redaka posljednjih tjedana veselo pristupa)



Poslednji izmenio Ligeja dana 5/3/2014, 12:14, izmenjeno ukupno 1 puta

452Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2014, 12:17

Gost

Anonymous
Gost

Ligeja :: .. Cut the rope, kojoj autorica ovih redaka posljednjih tjedana veselo pristupa)



 Smile 

453Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2014, 17:40

vel'ka maca

vel'ka maca

Ligeja ::
Ligeja :: .. Cut the rope, kojoj autorica ovih redaka posljednjih tjedana veselo pristupa)



 Smile 


Aaaaaaa... kako je ovo slatko....
Podsjecas me na amelie Smile sa svim tim pizdarijicama...
Sigurno ostavljas figurice iz kinder jaja prijateljima, po stanovima, u cvijecu Smile

Jako mi se svidja avatar  :good: 

454Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2014, 20:01

Gost

Anonymous
Gost

vel'ka maca ::
Ligeja ::
Ligeja :: .. Cut the rope, kojoj autorica ovih redaka posljednjih tjedana veselo pristupa)



 Smile 


Aaaaaaa... kako je ovo slatko....
Podsjecas me na amelie :)sa svim tim pizdarijicama...
Sigurno ostavljas figurice iz kinder jaja prijateljima, po stanovima, u cvijecu Smile

Jako mi se svidja avatar   :good: 

Ma igrica je baš simpa. Very Happy Trebaš prerezati uže kojim je slatkiš vezan i nahraniti ovu beštijicu.. Naravno, nije tako jednostavno. Postavljene su prepreke i slatkiš često završi podalje od njegovih usta. Onda uvijek napravi tužnu facicu. : )) Super je igrica za roditelje i njihovu djecu. Pretpostavljam da djeca ne bi ni stigla na red. Very Happy

 :bestijica3: 

455Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2014, 22:43

Gost

Anonymous
Gost

Ima tu svega ... - Page 19 J7dgg6

456Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 5/3/2014, 23:47

Gost

Anonymous
Gost

Ima tu svega ... - Page 19 1781894_10152212883978444_930971902_n

457Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 7/3/2014, 13:30

Gost

Anonymous
Gost



Ovo namerno ide ovde  Zubo 
ne mogu bilivit , sta sve par kritika kroz medije moze napraviti pa ova serpa bude promovisana za

''Najbolju lampu u 2013

Sempliće (Semplice) lampa sačinjena je od stakla i metala i, prema rečima kritike, predstavlja kombinaciju praktičnosti i poezije. Za firmu Oluće (Oluce) ju je kreirao dizajnerski par iz Britanije i osvojio Britansku dizajnersku nagradu.
Dizajneri Sem Hekt (Sam Hecht) i Kim Kolin (Kim Colin) ističu da su nagrađenu lampu kreirali imajući u vidu vrednosti italijanske kompanije Oluće - odličan kvalitet, jednostavne materijale i povremeno korišćenje optičkih varki.
Neočekivan dizajn primenili su na abažur i stabljiku lampe i napravili da izgleda obrnuto nego inače, pa se staklo direktno spušta na površinu stola. Jedinstvenost i lepota ove lampe ogleda se u tome što izvor svetlosti izgleda kao da lebdi iznad stola.
Ova jednostavna ideja odlično je sprovedena u delo upotrebom dobrih materijala, odlične izrade, a puna pažnja posvećena je detaljima.
Pogledajte inovaciju koju je italijanski proizvođač doneo u svet osvetljenja.''

Ima tu svega ... - Page 19 Naslovna%20velika_artecaseblog_blogspot_com%20665x317Ima tu svega ... - Page 19 Www_industrialfacility_co_uk(2)Ima tu svega ... - Page 19 Einrichten-design%20de%202%20(1)Ima tu svega ... - Page 19 Www_asarquitetasonline_com_br%20(2)(2)

Kvalitetniji pleksiglas sa paprenom cenom  Rolling Eyes

458Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 7/3/2014, 13:46

escaped



Anabela ::

Ovo namerno ide ovde  Zubo 
ne mogu bilivit , sta sve par kritika kroz medije moze napraviti pa ova serpa bude promovisana za

''Najbolju lampu u 2013

Sempliće (Semplice) lampa sačinjena je od stakla i metala i, prema rečima kritike, predstavlja kombinaciju praktičnosti i poezije. Za firmu Oluće (Oluce) ju je kreirao dizajnerski par iz Britanije i osvojio Britansku dizajnersku nagradu.
Dizajneri Sem Hekt (Sam Hecht) i Kim Kolin (Kim Colin) ističu da su nagrađenu lampu kreirali imajući u vidu vrednosti italijanske kompanije Oluće - odličan kvalitet, jednostavne materijale i povremeno korišćenje optičkih varki.
Neočekivan dizajn primenili su na abažur i stabljiku lampe i napravili da izgleda obrnuto nego inače, pa se staklo direktno spušta na površinu stola. Jedinstvenost i lepota ove lampe ogleda se u tome što izvor svetlosti izgleda kao da lebdi iznad stola.
Ova jednostavna ideja odlično je sprovedena u delo upotrebom dobrih materijala, odlične izrade, a puna pažnja posvećena je detaljima.
Pogledajte inovaciju koju je italijanski proizvođač doneo u svet osvetljenja.''

Ima tu svega ... - Page 19 Naslovna%20velika_artecaseblog_blogspot_com%20665x317Ima tu svega ... - Page 19 Www_industrialfacility_co_uk%282%29Ima tu svega ... - Page 19 Einrichten-design%20de%202%20%281%29Ima tu svega ... - Page 19 Www_asarquitetasonline_com_br%20%282%29%282%29

Kvalitetniji pleksiglas sa paprenom cenom  Rolling Eyes

totalno neprakticno zauzme ti pola stola.

puna paznja posvecena detaljima?  Very Happy  gdje na toj lampi ima detalja kad je napravljena iz dva komada???

459Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 7/3/2014, 13:53

Gost

Anonymous
Gost

mene podseca na fildzan okrenut naopako
samo umesto keramike , porculana stavili pleksiglas malo finije izrade

460Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 7/3/2014, 14:05

escaped



Anabela ::mene podseca na fildzan okrenut naopako
samo umesto keramike , porculana stavili pleksiglas malo finije izrade

jebiga, nemas elitu koja te podrzava i medije koji te guraju.

461Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 9/3/2014, 13:05

Gost

Anonymous
Gost

Kad smo kod lampi

treca nagrada na medjunarodnom konkursu djaka dizajnerskih srednjih skola, sa temom stona lampa

Ima tu svega ... - Page 19 1798466_493734850732596_1097797947_nIma tu svega ... - Page 19 1911756_493734834065931_1450958769_n

grubo radjeno ali mi se cini bolja ideja od prethodne

462Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 9/3/2014, 17:53

Gost

Anonymous
Gost

Nakon četnika i ustaše došle do Krima  Zubo 

Ustašku bojnicu "Franjo I. Tuđman" dočekali su unuci ustaša koji su sudjelovali u invaziji na Staljinovu Rusiju 1941. godine.

Nakon što je Srbija poslala sedmoricu veličanstvenih četnika, i Hrvatska je pokazala kako ima gubitničku fašističku opciju za utrku. Ustaška bojnica “Franjo I. Tuđman” jutros je stigla nadomak Krimu. Dočekali su je cvijećem dok je prolazila ukrajinskim dijelom Ukrajine.

- Bacali su ruže po nama, lice mi je cijelo oderano, izgledam kao da sam silovao mačke cijelu noć – potužio se stožerni stražnik Mile Pervan..
.
.
http://www.news-bar.hr/vijesti/regija/nakon-chetnika-i-ustashe-doshle-do-krima

 Connie 

463Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 10/3/2014, 14:34

Gost

Anonymous
Gost

Sreli se Mujo i Haso i kaže Mujo:
- Ulovio sam medveda.
Pita Haso kako,a Mujo mu srećno odgovora:
- Pucao sam iz puške 100 puta!
- Koliko si ga puta pogodio?
- Ma nisam nijednom,medved crk'o od smeha.

...................................................................................

Polaže Crnogorac vozački ispit po prvi put.Ulazi u auto. Unutra već instruktor i dva člana komisije.
Seda, veže se, i vadi 1000 eura i stavlja ih iznad glave, kod štitnika od sunca.
Član komisije ga upita: "Što je to, jel to mito.?"
Crnogorac: "A nu jadan, jezik ne pregrizo, kakav crni mito !?! To je za muštuluk - ko mi prvi javi da sam položio!!!"

464Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 11/3/2014, 19:56

Gost

Anonymous
Gost

http://www.buzzfeed.com/lindseyrobertson/what-animated-dog-are-you


Ima tu svega ... - Page 19 D5d409eff852456f9de289becce5d331-13

Though you don’t necessarily seek out the spotlight, you usually end up with a fair amount of attention anyway. You find fantasy much more intriguing than reality. You’re a perpetual dreamer, with your head in the clouds, and other people tend to think of you as an enigma. And whenever you put on sunglasses, you insist on being called “Joe Cool”, which is kinda weird.


silly


Call me Joanna Cool..  Cool


Ima tu svega ... - Page 19 1780765_438099919626647_2082848618_n

465Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 14/3/2014, 23:54

Gost

Anonymous
Gost

Ima tu svega ... - Page 19 Jv4y7c

466Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 15/3/2014, 00:01

Gost

Anonymous
Gost

paaaaaaaaa ... popljuvala sam ekran ... Ima tu svega ... - Page 19 Patak

467Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 15/3/2014, 19:37

Gost

Anonymous
Gost

Na kojim se zakonima fizike temelje gibanja u crtanim filmovima?

I. zakon
Bilo koje tijelo koje lebdi u prostoru zadržat će to stanje sve dok ne postane svjesno svojeg stanja.

Korolar: Kojot zakorači s litice, očekujući produžetak animirane litice. Hoda zrakom sve dok ne pogleda dolje. U tom trenutku javlja se ono poznato načelo 9,81 m/s.

Ima tu svega ... - Page 19 1962624_10151928407791540_457833898_n

II. zakon
Bilo koje tijelo u pokretu zadržat će svoje stanje kretanja sve do nagle intervencije čvrstog tijela.

Bez obzira jesu li ispaljeni iz topa ili su jednostavno u potjeri pješice, likovi iz crtića će apsolutno zadržati svoje stanje gibanja sve dok bandera ili stijena u potpunosti ne zaustave to gibanje.

III. zakon
Tijelo koje prolazi kroz čvrstu tvar ostavit će u toj tvari otvor koji odgovara njegovom obrisu.

Ovo se također naziva i siluetom prolaza, a fenomen je posebice izražen kod žrtava eksplozija ili kukavica koje toliko žele pobjeći da bježe kroz zid kuće ostavljajući savršeni otvor u zidu. Prijetnje tvorovima ili brakom često kataliziraju ovakvu reakciju.

IV. zakon
Vrijeme potrebno da neki predmet padne dvadeset katova dolje veće je ili jednako vremenu potrebnom onome tko je taj predmet gurnuo s ruba da se spusti stepenicama i pokuša ga uhvatiti prije no što se razbije.

Takav je predmet uvijek neprocjenjiv, a pokušaj hvatanja potpuno neuspješan.

V. zakon
Strah poništava sve zakone gravitacije.

Psihokinetičke sile su u većini slučajeva dovoljno snažne za translaciju tijela izravno od zemljine površine.
Sablasni šum ili određeni zvuk prouzročit će uzdizanje tijela, obično uz nosač lustera, krošnju drveta ili bilo koju uspravnu šipku. Stopala lika ili kotači vozila ni u kom trenutku ne moraju dodirivati tlo, posebice tijekom leta.


VI. zakon
Povećanjem njegove brzine, tijelo može biti na više mjesta odjednom.

Ovo se posebno potvrđuje prilikom borbi zubima i pandžama u kojima glava lika može izvirivati iz oblaka prašine na više mjesta u istovremeno. Ovaj efekt također je izražen i kod tijela koja su u vrtnji. Šašavi lik ima mogućnost repliciranja samog sebe samo pri luđačkim brzinama, i može se odbijati od zidove kako bi postigao željenu brzinu.

VII. zakon
Određena tijela mogu proći kroz zidove oslikane tako da sliče ulazu u tunel, druga ne mogu.

Ovaj paradoks zbunjivao je generacije, ali je barem poznato da onaj tko naslika ulaz na površini zida kako bi prevario protivnika neće ga moći pratiti u taj teoretski prostor. Slikar biva razlijepljen od zid pri pokušaju ulaska u sliku. Ovaj je problem umjetničke naravi, ne znanstvene.

VIII. zakon
Bilo koji razmještaj mačje materije nije stalan.

Mačke iz crtića dožive više smrti no što to tradicionalnih devet života dopuštaju. One mogu biti raskomadane, rasječene na pola, spljoštene, pretvorene u harmoniku, ili rastavljene, ali ne mogu biti uništene. Nakon nekoliko trenutaka žmirkanja u samosažaljenju, one se ponovno napušu, produlje, sklope u jedan komad ili pretvore u čvrstu materiju.

Korolar: Mačka će poprimiti oblik posude u kojoj se nalazi.


IX. zakon
Sve pada brže od nakovnja.

X. zakon
Tijelo koje pada sa velike visine ako u trenutku pada udari u oprugu/klackalicu/cijev u obliku slova U, pri ponovnom uspinjanju popesti će se na najmanje 5 metara veću visinu od početne.

XI. zakon
Ventilator na kolicima okrenut prema jedru pričvršćenom na tim istim kolicima ubrzavat će kolica u smjeru puhanja ventilatora.

XII. zakon
Paket dolazi u roku od 3 sekunde od trenutka slanja narudžbe.

XIII. zakon
Sve životinje imaju umjetna zubala.

XIV. zakon
Snaga određene životinje ne ovisi o njezinoj veličini i/ili masi.

XV. zakon
Životinje uglavnom znaju pisati/čitati, a neke i govoriti.

468Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 15/3/2014, 20:05

Gost

Anonymous
Gost

Mali je prejak Very Happy .. kako on mami nastoji pojasniti situaciju i "lažne" optužbe pa veli: Linda, Linda, listen, listen to me.. a kad mama zaprijeti "vatricom" po ritici njemu i braci, odmah je : Linda, honey, honey, listen, listen to me!  Laughing 


469Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 15/3/2014, 21:00

Gost

Anonymous
Gost

hahaha... presladaaak je ... kakvi argumenti  Laughing 
to honey mora da je cuo od tate

470Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 15/3/2014, 21:33

Gost

Anonymous
Gost

Rollic nesto za tebe , ne smem da stavim slikice da se fini nosevi ne zgranjavaju  Zubo 

Miss 50 Bikini Contest is Impossible To Believe

In Las Vegas apparently there’s a bikini contest for women that are 50-years-old and over. The women have to have proof of age in order to enter the contest

Read more at http://www.uncoached.com/2009/10/05/miss-50-bikini-contest-is-impossible-to-believe/#PDy1dh2GZ0kff3hu.99

skroluj malo  lol!

471Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 15/3/2014, 23:13

rollo tomasi

rollo tomasi


krecem od najteze teme :znoji se
na skupnim slikicama mi je izgledalo da su kandidatkinje nesto mladje. tek na pojedinacnim se vidi da odgovaraju trazenim uvjetima. moja osobna miss je tetka u plavom bikiniju, onom tamnijem, i drzi neki papiric u ruci. zlatana je prva pratilja.
ljepota je uvijek pozeljna, a tko zna jesu li dusevne? kako sam ja poslovicno sumnjicav stvor, pitam se vole li motiku?

ma, da skratim. ja bi to mrknuo pa sta bude  Laughing 

472Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 15/3/2014, 23:28

Gost

Anonymous
Gost

hahaha... i sa i bez motike , pa ja
dobro ... ima tu detalja malo plastike ... al svaka njima cast
znala sam da ces se obradovati ... mada sam mislila da ces prvo gledati temu aleju kapulica  Up 

473Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 15/3/2014, 23:33

rollo tomasi

rollo tomasi


najprije sam morao na ovo odgovarati.  Very Happy 
nemojmo se zezati. vec sam napisao da me privlaci zrela ljepota! jos bolje kad nije dotjerana plastikom. i ja sam ekoloski osvijesten  Wink 

474Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 15/3/2014, 23:35

Gost

Anonymous
Gost

svaka tebi cast , cista petica za ekologiju
taman ih i zabacivale s ramena preko ramena  Strip

edit -------- ... a aaa zrela lepota ... pa ima ih i od 45 ...
ma to su bre omladinke
kukuuuuuuu ... dobro da nemas pojma kojim omladinkama ja pripadam  Zubo 

475Ima tu svega ... - Page 19 Empty Re: Ima tu svega ... 15/3/2014, 23:46

rollo tomasi

rollo tomasi


ima ih i od 42 kojima imponiraju zreliji muskarci, a nisam inzistirao.  Angel1 
ne smijem ni pomisliti da te pitam. tako su me ucili. stara skola

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 19 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu