Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije

+8
proba
g_host
Harmy
rollo tomasi
Cat_
escaped
bazilija
zingaro
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 9 od 40]

escaped



urbanstyle ::
escaped ::
urbanstyle ::
bome slabo u zadnje vrieme..nema ga ni čut ni vidjet

a i inače slabo pišu

je, sad su svi tamo zasukali rukave i bave se rl poslom nemaju vremena pa si pišu ispričnice...ali da im je nekoga ulovit u mašinu odma bi svi dali otkaz i visjeli na forumu 24h. djubrad.

pa počeli su poljoprivredni radovi Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 364988687

ma pogledaj ovu malu plss,,mala je desna Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 4091124664


Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 1991844916 Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 1991844916 Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 1991844916

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
urbanstyle ::
escaped ::

je, sad su svi tamo zasukali rukave i bave se rl poslom nemaju vremena pa si pišu ispričnice...ali da im je nekoga ulovit u mašinu odma bi svi dali otkaz i visjeli na forumu 24h. djubrad.

pa počeli su poljoprivredni radovi Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 364988687

ma pogledaj ovu malu plss,,mala je desna Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 4091124664


Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 1991844916 Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 1991844916 Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 1991844916

maaaa... baby

zingaro

zingaro


zingaro

zingaro

[quote="Ligeja"]
zingaro ::..zivim vec dugo neplanski,,slikovito recheno,,,,plovim nizvodno kroz zivot na ledjima i samo gledam da se ne zajebem i negdje uplovim u neki rukavatz,,,,dje bi osto zauvijek zavezan..to mi je opasnije od bilo kojeg vodopada.

Imao si nadahnute trenutke, vidim. Ipak, moram ti reći da čitajući taj tvoj upis nisam povjerovala u nj. Zašto? Strah je nasuprotan ljubavi, a u tebi se mnogo straha nataložilo, mladi moj padawane.. Very Happy


ma duga pricha...al nema straha kad si sa pravom osobom,,,valjda si to davno skuzila,,,,ako zamislish tu rijeku zivota kao Amazon,,,onda znash da na njoj ima dosta malih otochica ..punih divljakusha koje zeljno chekaju zrtvu:))moram priznat da me rijechi ponekad ponesu tada se ne kontroliram,,,ali kad ukljuchim contolu,,,nema te ljubavi ili rijechi koja me moze pokrenut..

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
urbanstyle ::
bome slabo u zadnje vrieme..nema ga ni čut ni vidjet

a i inače slabo pišu

je, sad su svi tamo zasukali rukave i bave se rl poslom nemaju vremena pa si pišu ispričnice...ali da im je nekoga ulovit u mašinu odma bi svi dali otkaz i visjeli na forumu 24h. djubrad.


brrrrrrrr... sve me jeza ide od njihovih faširanja... affraid

Gost

Anonymous
Gost

[quote="zingaro"]
Ligeja ::
zingaro ::..zivim vec dugo neplanski,,slikovito recheno,,,,plovim nizvodno kroz zivot na ledjima i samo gledam da se ne zajebem i negdje uplovim u neki rukavatz,,,,dje bi osto zauvijek zavezan..to mi je opasnije od bilo kojeg vodopada.

Imao si nadahnute trenutke, vidim. Ipak, moram ti reći da čitajući taj tvoj upis nisam povjerovala u nj. Zašto? Strah je nasuprotan ljubavi, a u tebi se mnogo straha nataložilo, mladi moj padawane.. Very Happy


........moram priznat da me rijechi ponekad ponesu tada se ne kontroliram,,,ali kad ukljuchim contolu,,,nema te ljubavi ili rijechi koja me moze pokrenut..

misliš kad počneš vagati izrečeno a naročito filtrirane reakcije od druge strane,kada ta druga strana uzraća nježnostima onda se tebi dogodi blokada...jel to a?

zingaro

zingaro

[quote="urbanstyle"]
zingaro ::
Ligeja ::

........moram priznat da me rijechi ponekad ponesu tada se ne kontroliram,,,ali kad ukljuchim contolu,,,nema te ljubavi ili rijechi koja me moze pokrenut..

misliš kad počneš vagati izrečeno a naročito filtrirane reakcije od druge strane,kada ta druga strana uzraća nježnostima onda se tebi dogodi blokada...jel to a?


Ako bas oces iskreno...boli me kuratz i jebe mi se..Smile)
Nisi skontala ,,ulovio sam sam sebe kad pochnem pisat o nechemu da se pretvaram u sopstvenog promatracha,,,pa onda da bi izbjegao odavanje osobnih sklonosti uvalim neki pasus iz nechije tudje priche,,shto kod chitateljstva stvara potrebnu konfuziju:))..mada su svi do sada skuzili da sam povrshan i nadrkat...osim tebe narafski,,,a jebga ti uvijek furash neke filmove koji su vec davno vidjeni,.jes sad zadovoljita:)??Plus toga je vidljivo da prema Ligeji imam odredjene simpatije jer je totalno zvrkasta i nepredvidiva..Smile) confused1



Poslednji izmenio zingaro dana 5/3/2013, 13:25, izmenjeno ukupno 1 puta

bazilija

bazilija

[quote="zingaro"]
urbanstyle ::
zingaro ::

misliš kad počneš vagati izrečeno a naročito filtrirane reakcije od druge strane,kada ta druga strana uzraća nježnostima onda se tebi dogodi blokada...jel to a?


Ako bas oces iskreno...boli me kuratz i jebe mi se..Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 650269930)
Nisi skontala ,,ulovio sam sam sebe kad pochnem pisat o nechemu da se pretvaram u sopstvenog promatracha,,,pa onda da bi izbjegao odavanje osobnih sklonosti uvalim neki pasus iz nechije tudje priche,,shto kod chitateljstva stvara potrebnu konfuziju:))..mada su svi do sada skuzili da sam povrshan i nadrkat...osim tebe narafski,,,a jebga ti uvijek furash neke filmove koji su vec davno vidjeni,.jes sad zadovoljita:)??
hihihihoho Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 2493160508

zingaro

zingaro

[quote="bazilija"]
zingaro ::
urbanstyle ::


Ako bas oces iskreno...boli me kuratz i jebe mi se..Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 650269930)
Nisi skontala ,,ulovio sam sam sebe kad pochnem pisat o nechemu da se pretvaram u sopstvenog promatracha,,,pa onda da bi izbjegao odavanje osobnih sklonosti uvalim neki pasus iz nechije tudje priche,,shto kod chitateljstva stvara potrebnu konfuziju:))..mada su svi do sada skuzili da sam povrshan i nadrkat...osim tebe narafski,,,a jebga ti uvijek furash neke filmove koji su vec davno vidjeni,.jes sad zadovoljita:)??
hihihihoho Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 2493160508

Ljepshi ti je smijeh sa hahahahahahahahaahhahahaha:)

bazilija

bazilija

kad smo već kod proljeća i pupoljaka, Zingismunde, što veliš ti na Daru Bubamaru?

bazilija

bazilija

Nedavno sam vozeći se slušala radio republike srpske, išla je emisija svilen konac, i naleti jedna pjesma koja je imala dobar instrumentalni uvod, onako baš kafanski ali ne turbo, evo je:
https://www.youtube.com/watch?v=Im_vZYca2s8

zingaro

zingaro

bazilija ::kad smo već kod proljeća i pupoljaka, Zingismunde, što veliš ti na Daru Bubamaru?

Ne volim njene pjesme ali mi je skroz simpa kao zajebantica i imitatorica,,chek da nadjem ,,


https://www.youtube.com/watch?v=nhH0tPVgJzU

Cat_

Cat_

Hej svima...Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 1zouo36
Ne znam sta se desava. Da li je to zato sto sam tu gde jesam, okruzena (... Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 650269930 ), ili zato sto sam zavrsila neke tekstove kojima sam se vec nego vreme bavila, ili je to zato, jer je dan kao iz snova, suncan, a mirisni prolecni vetric mrsi kosu...ali preplavili su me ljubav, radost i energija. Imam utisak da ne ne sedim, ne stojim i ne hodam, vec lebdim. Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 30caqzl



Poslednji izmenio Cat_ dana 5/3/2013, 13:52, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : h)

bazilija

bazilija

zingaro ::
bazilija ::kad smo već kod proljeća i pupoljaka, Zingismunde, što veliš ti na Daru Bubamaru?

Ne volim njene pjesme ali mi je skroz simpa kao zajebantica i imitatorica,,chek da nadjem ,,


[url=https://www.youtube.com/watch?v=nhH0tPVgJzU
https://www.youtube.com/watch?v=nhH0tPVgJzU[/quote[/url]]
ja nisam čula ni jednu osim ove, pomislila sam da uvod svira boki milošević a da pjeva brena, kad ono bubamara Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 364988687

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::.mada su svi do sada skuzili da sam povrshan i nadrkat...osim tebe

i mene Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 277638789 ... ali... pametno Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 98290982 ... bodljikava zica je oke

zingaro

zingaro

bazilija ::Nedavno sam vozeći se slušala radio republike srpske, išla je emisija svilen konac, i naleti jedna pjesma koja je imala dobar instrumentalni uvod, onako baš kafanski ali ne turbo, evo je:
https://www.youtube.com/watch?v=Im_vZYca2s8

pa ovo mi nije tak ni loshe,,al mi nekako ne pashe ujutro,,::)sachekat cu da padne noc,,a onda chashe jedem usne mi krvave::Smile))

bazilija

bazilija

Cat_ ::Hej svima...Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 1zouo36
Ne znam sta se desava. Da li je to zato sto sam tu gde jesam, okruzena (... Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 650269930 ), ili zato sto sam zavrsila neke tekstove kojima sam se vec nego vreme bavila, ili je to zato, jer je dan kao iz snova, suncan, a mirisni prolecni vetric mrsi kosu...ali preplavili su me ljubav, radost i energija. Imam utisak da ne ne sedim, ne stojim i ne odam, vec lebdim. Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 30caqzl
pipni tog do sebe, ako ti prst propadne onda si u raju Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 3630314092

zingaro

zingaro

Cat_ ::Hej svima...Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 1zouo36
Ne znam sta se desava. Da li je to zato sto sam tu gde jesam, okruzena (... Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 650269930 ), ili zato sto sam zavrsila neke tekstove kojima sam se vec nego vreme bavila, ili je to zato, jer je dan kao iz snova, suncan, a mirisni prolecni vetric mrsi kosu...ali preplavili su me ljubav, radost i energija. Imam utisak da ne ne sedim, ne stojim i ne odam, vec lebdim. Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 30caqzl

jebga takvi smo mi blizanci kad naslutimo proljece,,poshandrtzamo skroz...pa djes ti mala ..jes josh ispod kreveta???

Cat_

Cat_

I tako...pevam. I ne smesim se. Vec se smejem. Prijatelj kaze da je to samo prolecna hormonska groznica. Ne znam sta je, ali je mucho gusto. Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 30caqzl
Ako malo poskocim, poleticu, sigurna sam!

You went out every night

And baby that's alright

I told you that no matter what you did I'd be by your side


'Cause I am ride or die

Whether you fail or fly

Well, shit, at least you tried

But when you walked out that door a piece of me died

Told you I wanted more, but that's not what I had in mind

Just want it like before

We were dancin' all night

Then they took you away, stole you out of my life

You just need to remember...

I will love you till the end of time

I would wait a million years

Promise you'll remember that you're mine


zingaro

zingaro

Anabela ::
zingaro ::.mada su svi do sada skuzili da sam povrshan i nadrkat...osim tebe

i mene Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 277638789 ... ali... pametno Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 98290982 ... bodljikava zica je oke

Bodljikava sluzi..kad je pustim unutra da se osjeca slobodno ko u logoru::Smile

Cat_

Cat_

zingaro ::

jebga takvi smo mi blizanci kad naslutimo proljece,,poshandrtzamo skroz...pa djes ti mala ..jes josh ispod kreveta???

Hello to Florida...Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 1zouo36
Prolece, godisnje doba kad smo se rodili - prepoznajemo se, godisnje doba i ja. I ti. Kog datuma si rodjen? Ne treba godina. Ako nije tajna...Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 1zouo36

Bila sam pod virozom i samo mi je odjednom postalo bolje. Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 1zouo36


P.S. Trenutno nisam ispod kreveta, ali tamo mi je stalno prebivaliste. Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 F24sqg

Cat_

Cat_

bazilija ::
pipni tog do sebe, ako ti prst propadne onda si u raju Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 3630314092

Ako cu se u raju osecati kao sto se danas osecam onda je to pravo mesto za mene!

Grlim te i ljubim, Bazo! Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 2103655272

zingaro

zingaro

Cat_ ::
zingaro ::

jebga takvi smo mi blizanci kad naslutimo proljece,,poshandrtzamo skroz...pa djes ti mala ..jes josh ispod kreveta???

Hello to Florida...Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 1zouo36
Prolece, godisnje doba kad smo se rodili - prepoznajemo se, godisnje doba i ja. I ti. Kog datuma si rodjen? Ne treba godina. Ako nije tajna...Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 1zouo36

Bila sam pod virozom i samo mi je odjednom postalo bolje. Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 1zouo36

E da,,,i veruj te u ljubav,,jer ona je ta zbog koje smo doshli na ovaj svijet,,proljece je chista ljubav..
P.S. Trenutno nisam ispod kreveta, ali tamo mi je stalno prebivaliste. Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 F24sqg

Ma kod mene je i zimi proljece,,,a sad bash ono navalilo silovito,,,ogromni hrast ispred kuce mi uvijek digne tlak na sedamsto u proljece,,,pichka mu materina,,,serucka lishce po dva tri mjeseca,,,al svaki dan za popizdit,,i onda se strese ko cucak kad izadje iz vode,,,i napuni mi dvorishce lishcem,,,,koje se raspada tek nakon tri godine,,,i da skratim,,,jer moram gibat,,,eno pupaju..amarilosi..gradian mi poprave puna svega po malo,,,divlje jagode sa Sljemena,,nemresh vjerovat rastu ko blesave,,,a slatke,,i mirishljave,,,,oduzmem se od toga,,,ma,,,,,aj ciao ekipa...dosta je za danas..

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
jebga takvi smo mi blizanci ....

ovo dosta objasnjava ... Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 650269930

zingaro

zingaro

Anabela ::
zingaro ::
jebga takvi smo mi blizanci ....

ovo dosta objasnjava ... Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 9 650269930

ti si sto posto shtuka u oroskopu:Smile??

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu