Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum

+7
Leon
Plovak
Cat_
bazilija
escaped
rollo tomasi
zingaro
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 43  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 11 od 43]

escaped



Anabela ::
urbanstyle ::..ma bela..nie uopće fora u tome tko je što započeo...šta ti to znači malo vamo malo tamo..pa lasta tako radi godinama, najčešće kad dođe tamo nema pojma o čemu ljudi pišu..tako i ovdje...uglavnom nema pojma

ako koga brine ta njena indiferentnost i nakon toga skok na forumaša....a jebiga..takva je lasta..barem je ja znam godinama kao takvu...sama kaže da ona ne glumi - i ajmo to tako prihvatiti ..sto puta mi je došlo lastu poslati u kurac zato što uleti sa upitnicima iznad glave..a onda sam skužila da ona fakat ima upitnike ..i žena jednostavno tako funkcionira...

tam i tamo je znacilo na te dve teme ... i jeste nebitno ko je zapoceo
jer to je njen nacin komunikacije ... doleti da naprasi nekog i onda
nezna da stane ... nema kraja
tako je radila i sa dyom ,zbog faking
lapsusa u recenici gde je pomenut njen cuveni FB , kao da ga jedina ima i
da se na njemu nalaze bog zna kakvi podaci ... pa ni moje dete se
odavno ne mlati po njemu ... davila je kao zmija zabu i nema boga , prizno , ne prizno, izvinio se ili ne ... tera dalje do besvesti ... postajes smrtni neprijatelj

Zna ona sve odlicno ... i zna da podbada ... ubode pa se pravi blesava , pa kao nije vazno .

Lasto nemoj da mislis da neznam zasto si pomenula Novi sad ... to sto sam presla preko toga ne znaci da nisam primetila gde ti je letela strela ... samo si je odapela u prazno jer ne poznajes pravo stanje ... ali si usput htela da zakuvas malo corbe.
Detinjasto ! Ili jos bolje jako bezobrazno !

samo da pojasnim nešto. sukob sa Lastom traje još od net.hr foruma...tamo me konstantno napadala bolje rečeno podjebavala ali sam šutio tu i tamo bih joj odgovorio jer mi nije bilo do obračunavanja s nekim drugima kojima je Lasta služila kao vektor...na ovom forumu isto pa se malo primirila pa je ulovila Dyu u mašinu i bukvalno ju brutalno verbalno i emocionalno maltretirala. Dya joj se nekoliko puta izvinjavala ali Lasta i dalje mlatila po Dyi. ni tada nisam reagirao jer nisam upratio niti znao cijelu priču pa rekoh ajde smirit će se kad - tad. je, smirila se tek kad je Dyu potjerala sa foruma.

ovih nekoliko dana isto opet samnom balansira bizarne igrice na granici gadosti. e ovaj puta je malo prenaglila i rekao sam joj točno ono što je, Troia u tal. žargonu znači prasica a rijeđe se upotrebljava kao sinonim za prostitutku tj. kurvu, za to postoji riječ puttana.

samo sam joj htio skrenut pažnju da može ona da radi šta hoće ali ne može dokle hoće.

bazilija

bazilija

urbanstyle ::nego bela..jesi posijala onaj vlasac...

šta je biberovac


biberovac je moja obožavana biljka, preeedivno miriše kad procvjeta a jedva otkriješ otkud taj tajanstveni miris koji se samo sluti, ono ponekad diskretno naleti
listovi su lijepi obli, onako kao kožni, krasno zeleni

bazilija

bazilija

escaped ::
Anabela ::
urbanstyle ::..ma bela..nie uopće fora u tome tko je što započeo...šta ti to znači malo vamo malo tamo..pa lasta tako radi godinama, najčešće kad dođe tamo nema pojma o čemu ljudi pišu..tako i ovdje...uglavnom nema pojma

ako koga brine ta njena indiferentnost i nakon toga skok na forumaša....a jebiga..takva je lasta..barem je ja znam godinama kao takvu...sama kaže da ona ne glumi - i ajmo to tako prihvatiti ..sto puta mi je došlo lastu poslati u kurac zato što uleti sa upitnicima iznad glave..a onda sam skužila da ona fakat ima upitnike ..i žena jednostavno tako funkcionira...

tam i tamo je znacilo na te dve teme ... i jeste nebitno ko je zapoceo
jer to je njen nacin komunikacije ... doleti da naprasi nekog i onda
nezna da stane ... nema kraja
tako je radila i sa dyom ,zbog faking
lapsusa u recenici gde je pomenut njen cuveni FB , kao da ga jedina ima i
da se na njemu nalaze bog zna kakvi podaci ... pa ni moje dete se
odavno ne mlati po njemu ... davila je kao zmija zabu i nema boga , prizno , ne prizno, izvinio se ili ne ... tera dalje do besvesti ... postajes smrtni neprijatelj

Zna ona sve odlicno ... i zna da podbada ... ubode pa se pravi blesava , pa kao nije vazno .

Lasto nemoj da mislis da neznam zasto si pomenula Novi sad ... to sto sam presla preko toga ne znaci da nisam primetila gde ti je letela strela ... samo si je odapela u prazno jer ne poznajes pravo stanje ... ali si usput htela da zakuvas malo corbe.
Detinjasto ! Ili jos bolje jako bezobrazno !

samo da pojasnim nešto. sukob sa Lastom traje još od net.hr foruma...tamo me konstantno napadala bolje rečeno podjebavala ali sam šutio tu i tamo bih joj odgovorio jer mi nije bilo do obračunavanja s nekim drugima kojima je Lasta služila kao vektor...na ovom forumu isto pa se malo primirila pa je ulovila Dyu u mašinu i bukvalno ju brutalno verbalno i emocionalno maltretirala. Dya joj se nekoliko puta izvinjavala ali Lasta i dalje mlatila po Dyi. ni tada nisam reagirao jer nisam upratio niti znao cijelu priču pa rekoh ajde smirit će se kad - tad. je, smirila se tek kad je Dyu potjerala sa foruma.

ovih nekoliko dana isto opet samnom balansira bizarne igrice na granici gadosti. e ovaj puta je malo prenaglila i rekao sam joj točno ono što je, Troia u tal. žargonu znači prasica a rijeđe se upotrebljava kao sinonim za prostitutku tj. kurvu, za to postoji riječ puttana.

samo sam joj htio skrenut pažnju da može ona da radi šta hoće ali ne može dokle hoće.
ja mislim da vama fali seksa ili poezije, nešto jest 100%

escaped



bazilija ::
escaped ::
Anabela ::
urbanstyle ::..ma bela..nie uopće fora u tome tko je što započeo...šta ti to znači malo vamo malo tamo..pa lasta tako radi godinama, najčešće kad dođe tamo nema pojma o čemu ljudi pišu..tako i ovdje...uglavnom nema pojma

ako koga brine ta njena indiferentnost i nakon toga skok na forumaša....a jebiga..takva je lasta..barem je ja znam godinama kao takvu...sama kaže da ona ne glumi - i ajmo to tako prihvatiti ..sto puta mi je došlo lastu poslati u kurac zato što uleti sa upitnicima iznad glave..a onda sam skužila da ona fakat ima upitnike ..i žena jednostavno tako funkcionira...

tam i tamo je znacilo na te dve teme ... i jeste nebitno ko je zapoceo
jer to je njen nacin komunikacije ... doleti da naprasi nekog i onda
nezna da stane ... nema kraja
tako je radila i sa dyom ,zbog faking
lapsusa u recenici gde je pomenut njen cuveni FB , kao da ga jedina ima i
da se na njemu nalaze bog zna kakvi podaci ... pa ni moje dete se
odavno ne mlati po njemu ... davila je kao zmija zabu i nema boga , prizno , ne prizno, izvinio se ili ne ... tera dalje do besvesti ... postajes smrtni neprijatelj

Zna ona sve odlicno ... i zna da podbada ... ubode pa se pravi blesava , pa kao nije vazno .

Lasto nemoj da mislis da neznam zasto si pomenula Novi sad ... to sto sam presla preko toga ne znaci da nisam primetila gde ti je letela strela ... samo si je odapela u prazno jer ne poznajes pravo stanje ... ali si usput htela da zakuvas malo corbe.
Detinjasto ! Ili jos bolje jako bezobrazno !

samo da pojasnim nešto. sukob sa Lastom traje još od net.hr foruma...tamo me konstantno napadala bolje rečeno podjebavala ali sam šutio tu i tamo bih joj odgovorio jer mi nije bilo do obračunavanja s nekim drugima kojima je Lasta služila kao vektor...na ovom forumu isto pa se malo primirila pa je ulovila Dyu u mašinu i bukvalno ju brutalno verbalno i emocionalno maltretirala. Dya joj se nekoliko puta izvinjavala ali Lasta i dalje mlatila po Dyi. ni tada nisam reagirao jer nisam upratio niti znao cijelu priču pa rekoh ajde smirit će se kad - tad. je, smirila se tek kad je Dyu potjerala sa foruma.

ovih nekoliko dana isto opet samnom balansira bizarne igrice na granici gadosti. e ovaj puta je malo prenaglila i rekao sam joj točno ono što je, Troia u tal. žargonu znači prasica a rijeđe se upotrebljava kao sinonim za prostitutku tj. kurvu, za to postoji riječ puttana.

samo sam joj htio skrenut pažnju da može ona da radi šta hoće ali ne može dokle hoće.
ja mislim da vama fali seksa ili poezije, nešto jest 100%

a pa jebemu mater hoću pojasnit talijanski žargon, troia na talijanskom znači prasica, krmača. kad neko kaže troia puttana ne kaže kurva kurva nego kaže krmačo kurva ili prasica kurva...

bazilija

bazilija

escaped ::
bazilija ::
escaped ::

samo da pojasnim nešto. sukob sa Lastom traje još od net.hr foruma...tamo me konstantno napadala bolje rečeno podjebavala ali sam šutio tu i tamo bih joj odgovorio jer mi nije bilo do obračunavanja s nekim drugima kojima je Lasta služila kao vektor...na ovom forumu isto pa se malo primirila pa je ulovila Dyu u mašinu i bukvalno ju brutalno verbalno i emocionalno maltretirala. Dya joj se nekoliko puta izvinjavala ali Lasta i dalje mlatila po Dyi. ni tada nisam reagirao jer nisam upratio niti znao cijelu priču pa rekoh ajde smirit će se kad - tad. je, smirila se tek kad je Dyu potjerala sa foruma.

ovih nekoliko dana isto opet samnom balansira bizarne igrice na granici gadosti. e ovaj puta je malo prenaglila i rekao sam joj točno ono što je, Troia u tal. žargonu znači prasica a rijeđe se upotrebljava kao sinonim za prostitutku tj. kurvu, za to postoji riječ puttana.

samo sam joj htio skrenut pažnju da može ona da radi šta hoće ali ne može dokle hoće.
ja mislim da vama fali seksa ili poezije, nešto jest 100%

a pa jebemu mater hoću pojasnit talijanski žargon, troia na talijanskom znači prasica, krmača. kad neko kaže troia puttana ne kaže kurva kurva nego kaže krmačo kurva ili prasica kurva...
oke, a sad poj se jebat Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 277638789

escaped



bazilija ::
oke, a sad poj se jebat Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 277638789

viš njemci te za branje šparuga mjesečno nagrađuju u iznosu od 10.000kn. a kod nas za branje šparuga moraš platit državi svaki mac...

bazilija

bazilija

escaped ::
bazilija ::
oke, a sad poj se jebat Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 277638789

viš njemci te za branje šparuga mjesečno nagrađuju u iznosu od 10.000kn. a kod nas za branje šparuga moraš platit državi svaki mac...
ništa ja to ne vjerujem, niti da bi me u njemačkoj nagradili niti da bi me u hrvatskoj kaznili, ali znam da bih jela šparoge

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
bazilija ::
oke, a sad poj se jebat Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 277638789

viš njemci te za branje šparuga mjesečno nagrađuju u iznosu od 10.000kn. a kod nas za branje šparuga moraš platit državi svaki mac...

odakle švabama šparoge.. Surprised

Gost

Anonymous
Gost

jebeš vas...odo ja na svoju poljoprivredu...dakle..pala je kiša i biljke mi blagoslovila...karota raste..pomice se učvrstile...

roloo?

escaped



urbanstyle ::jebeš vas...odo ja na svoju poljoprivredu...dakle..pala je kiša i biljke mi blagoslovila...karota raste..pomice se učvrstile...

roloo?

ja uzgajam samo samoniklo bilje...

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::jebeš vas...odo ja na svoju poljoprivredu...dakle..pala je kiša i biljke mi blagoslovila...karota raste..pomice se učvrstile...

roloo?

trenutno ne mogu nista. cesnjak okopan, o tome sam izvijestio. pala je kisa i sad je sve u rukama svevisnjeg. ono sto sam siguran da ce kad ugrije korov rasti brze od kultiviranog i da cu ga strpljivo morati odstranjivati

Gost

Anonymous
Gost

ti bi mogao biti dobar poljoprivrednik ...pošto si sav pedantan ..u tebe bi biljke stajle ko vojska

esku sam ovo rekla... Very Happy

rolo..pa zar više nećeš ništa sijati i saditi..a tolikoo zemlje imaš



Poslednji izmenio urbanstyle dana 23/4/2013, 16:39, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : nnn)

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::ti bi mogao biti dobar poljoprivrednik ...pošto si sav pedantan ..u tebe bi biljke stajle ko vojska

esku sam ovo rekla... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 364988687

rolo..pa zar više nećeš ništa sijati i saditi..a tolikoo zemlje imaš

odgovaram ti na dio koji se odnosi na mene...
zasadio sam jos i kapulicu i krumpir, ali ono jos nisu nikli i moram cekati s okopavanjem.
takodjer namjeravam saditi sezonsko povrce, ali tu imam problem oko toga da li da sadim dalje od kuce i u hodu rijesavam pitanje zalijevanja, ili blizu kuce gdje mi uvjeti nisu idealni Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 1036251537

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::
urbanstyle ::ti bi mogao biti dobar poljoprivrednik ...pošto si sav pedantan ..u tebe bi biljke stajle ko vojska

esku sam ovo rekla... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 364988687

rolo..pa zar više nećeš ništa sijati i saditi..a tolikoo zemlje imaš

odgovaram ti na dio koji se odnosi na mene...
zasadio sam jos i kapulicu i krumpir, ali ono jos nisu nikli i moram cekati s okopavanjem.
takodjer namjeravam saditi sezonsko povrce, ali tu imam problem oko toga da li da sadim dalje od kuce i u hodu rijesavam pitanje zalijevanja, ili blizu kuce gdje mi uvjeti nisu idealni Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 1036251537

blizu kuće...voda ti je važna...napravi uvjete..očisti zemljište...lakše je nego tegliti vodu tam di imaš uvjete..ilii..tamo di imaš uvjete iskopaj ..odnosno napravi čatrnju...ali bolje ti je bliže kući

ahaha..kad pročitam šta sam napisala ..izgleam ko onaj oćete pjesmicu ili recitaciju..mogu i recitaciju..a mogu i pjesmicu Very Happy

Gost

Anonymous
Gost

nema bele danas...biće radi ili je napokon počela sijati

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::nema bele danas...biće radi ili je napokon počela sijati

moguce da su joj zardinjere pod okupacijom
bice da radi, punom parom koja joj izlazi na usi Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 364988687

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::
urbanstyle ::nema bele danas...biće radi ili je napokon počela sijati

moguce da su joj zardinjere pod okupacijom
bice da radi, punom parom koja joj izlazi na usi Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 364988687

mora da ste gledali u kristalnu kuglu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 364988687
iscedili su me ko mokru carapu ... sad mogu samo disati

rollo tomasi

rollo tomasi

Anabela ::

mora da ste gledali u kristalnu kuglu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 364988687
iscedili su me ko mokru carapu ... sad mogu samo disati

sinoc me baza tamo na temi njezne misli pita - "babo, sto jos vidis"... danas ti opet spominjes kristalnu kuglu.
mijenjam zanimanje... mozda i spol, vidjet cu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 364988687

Gost

Anonymous
Gost

lakse ti je gledati u kuglu nego kopati ... razmisli ipak , ide ti Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 364988687

Gost

Anonymous
Gost

jel se rolo vratio sa fešte..odnosno sa eventa

Gost

Anonymous
Gost

neznam ni da je bio ... nisam stigla sve citati , malo sam u leru

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::jel se rolo vratio sa fešte..odnosno sa eventa

negdje oko 11. malo sam povirio, nije vas jos bilo, a ja sam bio prilicno umoran. to se zbivalu u drugom gradu pa sam za zuntu morao i odvoziti stotinjak kilometara.
na tom eventu, a bila je rijec o otvaranju izlozbe skulptura, dogodila se jedna zgodna zanimljivost. u jednom trenutku moderator pricajuci o autoru kaze i ovo (citiram po sjecanju) - nas je kipar odrastao na zemlji. a glina je kao sto znamo takodjer zemlja. i tako je on oblikujuci glinu odao trajno priznanje zemlji koja ga je othranila i jos vise ucvrstio svoju povezanost s njom.
a ja pomislim - vis, vis, on je iskoristio laksi nacin obradjivanja zemlje Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 364988687
sad vec imam dva nacina na koja mogu zivjeti lakse nego od kopanja. ako mi ne bude islo gledanje u kuglu, uvijek mogu postati kipar Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 277638789
svima vam zelim dobro jutro i ugodan dan.

bazilija

bazilija

pojavile mi se biljne uši na sukulenti Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 1036251537
inače ovo je ta vrsta koju imam i koja mi je najdraža (Graptopetalum Paraquayense)
Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 D0c5f5ac-P1080286

bazilija

bazilija

rollo tomasi ::
urbanstyle ::jel se rolo vratio sa fešte..odnosno sa eventa

negdje oko 11. malo sam povirio, nije vas jos bilo, a ja sam bio prilicno umoran. to se zbivalu u drugom gradu pa sam za zuntu morao i odvoziti stotinjak kilometara.
na tom eventu, a bila je rijec o otvaranju izlozbe skulptura, dogodila se jedna zgodna zanimljivost. u jednom trenutku moderator pricajuci o autoru kaze i ovo (citiram po sjecanju) - nas je kipar odrastao na zemlji. a glina je kao sto znamo takodjer zemlja. i tako je on oblikujuci glinu odao trajno priznanje zemlji koja ga je othranila i jos vise ucvrstio svoju povezanost s njom.
a ja pomislim - vis, vis, on je iskoristio laksi nacin obradjivanja zemlje Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 364988687
sad vec imam dva nacina na koja mogu zivjeti lakse nego od kopanja. ako mi ne bude islo gledanje u kuglu, uvijek mogu postati kipar Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 277638789
svima vam zelim dobro jutro i ugodan dan.
imam spremnu narudžbu za vrt, javi kad postaneš kipar Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 1071211947

Gost

Anonymous
Gost

Kratka kavica i kradem trenutak za piskaranje...
Htjedoh još sinoć napisati da se Rollo sigurno muva po eventima s onom svojom Amerikankom, a nas tu farba.. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 650269930
Usput, Rolleku dugujem sliku komadića vrta kojeg sam hrabro mlatila motikom. Još s lijeve strane imam pripremljene četiri rupice, ali to dovršim za vikened. Wink Nije reprezentativno, ali je dokaz!

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 11 F066ty

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu