Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum

+7
Leon
Plovak
Cat_
bazilija
escaped
rollo tomasi
zingaro
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 43]

bazilija

bazilija

kako je samo taj autek uletio u kadar Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 364988687

Gost

Anonymous
Gost

Za biljne vasi moraces se obratiti pusacima Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 253468018
Kad su u manjem broju moze pomoci nikotinska tecnost . Sakupi bar 10-15 ostataka od cigareta i potopi ih na nekoliko dana u litar vode . Prvo rucno ocisti biljku dokle god mozes da dopres i onda je dobro nasprejisi tom smrdljivom tecnoscu . Pa ponovi nekoliko puta na 4-5 dana .
Ako nece da odu ... apoteka

escaped



Anabela ::Za biljne vasi moraces se obratiti pusacima Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 253468018
Kad su u manjem broju moze pomoci nikotinska tecnost . Sakupi bar 10-15 ostataka od cigareta i potopi ih na nekoliko dana u litar vode . Prvo rucno ocisti biljku dokle god mozes da dopres i onda je dobro nasprejisi tom smrdljivom tecnoscu . Pa ponovi nekoliko puta na 4-5 dana .
Ako nece da odu ... apoteka

nema potrebe. samo neka biljnim vašima kaže: od danas vam je esco admin. vidjet će kako će si vaške odmah izbrisat accounte i odskakutat na susjedovu njivu... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 2493160508

bazilija

bazilija

escaped ::
Anabela ::Za biljne vasi moraces se obratiti pusacima Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 253468018
Kad su u manjem broju moze pomoci nikotinska tecnost . Sakupi bar 10-15 ostataka od cigareta i potopi ih na nekoliko dana u litar vode . Prvo rucno ocisti biljku dokle god mozes da dopres i onda je dobro nasprejisi tom smrdljivom tecnoscu . Pa ponovi nekoliko puta na 4-5 dana .
Ako nece da odu ... apoteka

nema potrebe. samo neka biljnim vašima kaže: od danas vam je esco admin. vidjet će kako će si vaške odmah izbrisat accounte i odskakutat na susjedovu njivu... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 2493160508
paaa mogu ti reći Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 2493160508

Gost

Anonymous
Gost

bazilija ::kako je samo taj autek uletio u kadar Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 364988687

ima širokokutni fotić Very Happy ...a stolica je old skul

vidim polijepe kate.....šimšir...ma imaš ti tu dosta prostora za još cvijeća i povrća...ali fina ti okućnica

Gost

Anonymous
Gost

a jojj pa daans sam iščupala prvu mrkvicu...ahahaa baby mrkvica -tak da znate bit ćee mrkveee

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::
bazilija ::kako je samo taj autek uletio u kadar Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 364988687

ima širokokutni fotić Very Happy ...a stolica je old skul

vidim polijepe kate.....šimšir...ma imaš ti tu dosta prostora za još cvijeća i povrća...ali fina ti okućnica

Stolicu sam izvukla iz podruma i poslužila je svrsi. Svako toliko bih na nju sjela, onako umazana, i uzdisala.. : ))



Gost

Anonymous
Gost

whisperer ::
urbanstyle ::
bazilija ::kako je samo taj autek uletio u kadar Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 364988687

ima širokokutni fotić Very Happy ...a stolica je old skul

vidim polijepe kate.....šimšir...ma imaš ti tu dosta prostora za još cvijeća i povrća...ali fina ti okućnica

Stolicu sam izvukla iz podruma i poslužila je svrsi. Svako toliko bih na nju sjela, onako umazana, i uzdisala.. : ))




ja isto imam bančić..to ti je mala stoličica....tronožac...šetam ga po vrtu ..inače stariji je od mene Surprised ne čudi ti se..ne ne Very Happy

ja ću sada preko ovih praznika odraditi svoj vrt...zaraslo je sto posto...a sve je procvijetalo...ovo mi je od lani...a sada se ovo kamenje uopće ne vidi

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 Th258foto15

aaaa pa ne vidi se slika...šteta Very Happy

Gost

Anonymous
Gost

ne vidi se ni slika Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 253468018

Gost

Anonymous
Gost

budem našla...znam da je imam...

Gost

Anonymous
Gost

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 Luknapolju

evo aleje Very Happy

Gost

Anonymous
Gost

rolek..dok me vidiš ja ću već biti poviše općine Very Happy al ugl.dobar ti dan i večer

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::rolek..dok me vidiš ja ću već biti poviše općine Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 364988687 al ugl.dobar ti dan i večer

jel' to ono pored banovine pa kroz tunel? Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 650269930
citao sam poduzi mail, pomalo uznemirujuc, pa sam jos pod dojmom. a i trese me nesto kao groznica, mislim da je povezana s alergijom.
i tebi dobra i lijepa vecer. neka te nista ne izbacuje iz takta. a znam da nece Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 364988687
jos malo i posvetit cu se nogometu. citamo se, baj.

rollo tomasi

rollo tomasi

whisperer ::Kratka kavica i kradem trenutak za piskaranje...
Htjedoh još sinoć napisati da se Rollo sigurno muva po eventima s onom svojom Amerikankom, a nas tu farba.. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 650269930
Usput, Rolleku dugujem sliku komadića vrta kojeg sam hrabro mlatila motikom. Još s lijeve strane imam pripremljene četiri rupice, ali to dovršim za vikened. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 1071211947 Nije reprezentativno, ali je dokaz!

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 F066ty

tnx whisp. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 650269930 samo da te obavijestim da nije bilo amerikanke, a i bolje da nje nije bilo. za nju sam spomenuo da dodje ljeti i zagorcava nam zivot. zamalo mi je drustvo pravila jedna zagrepcanka. nazvala me kad sam se vec vracao Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 1371890812
savjet! ljudi, ne gasite mobitele ako zelite da vam zivot bude sadrzajniji Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 364988687
ovaj vrtic ti sasvim pristojno izgleda. kad si ga vec prekopala, mogla si jos samo malo pograbljati zemlju da bude ravnije. mogla bi dodati jos malo proljetnica, narocito u ovom lijevom dijelu, neka se sareni. mi smo ih lani posadili petnaestak i uz dobar tretman zalijevanjem i skidanjem ocvalih cvjetova odrzali sve do jeseni. ne pitaj me kako su se zvale, nisam ih ja birao. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 2828593348
ne odobravam parkiranje kamiona u blizini zelenih povrsina, ali mislim da se to djeci moze tolerirati Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 364988687

Gost

Anonymous
Gost

rollo ... kako je bilo na izlozbi ?

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::

[img]Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 Img5396n [/img]

Gost

Anonymous
Gost

eeee Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 98290982

sad se vidi
i kazes kamenje pod travom ? ... lakse ti je pronaci kamenje , odneti ga , osisati travu , pa onda vratiti
pazi na ruzmarin da ga ne unistis

rollo tomasi

rollo tomasi

Anabela ::rollo ... kako je bilo na izlozbi ?

vec sam nesto spominjao dvije stranice unazad. ono sto je svakako bilo dobro da se nije okupila nikakva kvazi elita. ljudi koji su dosli mozda nisu vrhunski autoriteti za kiparstvo i nitko nije nametao svoje misljenje kao ultimativno sto je atmosferu cinilo vise nego prijatnom. ja sam eksponate vidio vec prije, i strahovao sam da necu ostvariti potrebnu razinu komunikacije da bih shvatio sto je pjesnik htio reci. medjutim, ovdje je sve bilo poslozeno po nekim ciklusima (fazama) i priznajem, tako vidjeno puno mi je bolje sjelo. covjek se bavi pitanjima filozofije, prapocetaka, svemira, umjetnikovih dvojbi i pogleda, i ponesto sam i shvatio. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 650269930

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::eeee Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 98290982

sad se vidi
i kazes kamenje pod travom ? ... lakse ti je pronaci kamenje , odneti ga , osisati travu , pa onda vratiti
pazi na ruzmarin da ga ne unistis

teško je pronaći kamenje..mislimimaga..ali opett...kamen mi mora imati ono nešto ..nije mi problem travA..NEGO OVO između cvijeća ..ležimsada pa mi secaps uklučuje..pardonn

evo jš slija

[img]Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 Img5411r [/img]

ovomi je bob ima malo i maka Very Happy [img]Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 Img5407d [/img]

Gost

Anonymous
Gost

[img]Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 Img5404cz [/img]

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::
Anabela ::rollo ... kako je bilo na izlozbi ?

vec sam nesto spominjao dvije stranice unazad. ono sto je svakako bilo dobro da se nije okupila nikakva kvazi elita. ljudi koji su dosli mozda nisu vrhunski autoriteti za kiparstvo i nitko nije nametao svoje misljenje kao ultimativno sto je atmosferu cinilo vise nego prijatnom. ja sam eksponate vidio vec prije, i strahovao sam da necu ostvariti potrebnu razinu komunikacije da bih shvatio sto je pjesnik htio reci. medjutim, ovdje je sve bilo poslozeno po nekim ciklusima (fazama) i priznajem, tako vidjeno puno mi je bolje sjelo. covjek se bavi pitanjima filozofije, prapocetaka, svemira, umjetnikovih dvojbi i pogleda, i ponesto sam i shvatio. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 12 650269930

Podsetio si me davno nisam bila bila na nekoj izlozbi i drugacije osecaje koje primis kad malo gledas umetnost .
A nije da nema ... pun centar i Kalemegdan otvorenih 24 sata sa besplatnim ulaskom ... cista lenjost

Gost

Anonymous
Gost

urbice ... ako je zaraslo ... ima tu posla danima da resavas
to cvece iz kamena je najlepse ... sta je ono crveno ? mak?

Gost

Anonymous
Gost

je mak..sam je izrastao..

pa ima posla pet dana ..ono laganini...sad ću to za ove praznike

Gost

Anonymous
Gost

jel ti bolje ?

Gost

Anonymous
Gost

bela bila sam ti odgovorila..onako dobrosam

rolo

ozbiljno razmišljam da se preselim iz splita u jedno malo ribarsko mjestašce..ali 50 km mi je udaljeno od posla ..ne znam da li sam dobro razumijela da ti svaki dan putuješ od posla do kuće

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu