Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum

+7
Leon
Plovak
Cat_
bazilija
escaped
rollo tomasi
zingaro
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 13 od 43]

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::bela bila sam ti odgovorila..onako dobrosam

rolo

ozbiljno razmišljam da se preselim iz splita u jedno malo ribarsko mjestašce..ali 50 km mi je udaljeno od posla ..ne znam da li sam dobro razumijela da ti svaki dan putuješ od posla do kuće

preselio se jesam, isto u jedno malo mjesto, ali ne putujem na posao vec radim tu gdje jesam. neobicne su takve promjene, trebalo se malo prilagoditi, ali najmanje tocnim se pokazalo da ce mi nedostajati grad, a time su me svi plasili i pokusavali odgovoriti od te odluke. u gradu sam zivio u stanu, krepivao u dnevnom boravku, a ne mozes svo vrijeme biti ni po vani. kad se uzelim gradske guzve, caskom odem do grada i rijesim problem. prijatelji mi takodjer dodju pa napravimo festu s gradelama ili cim vec i uzivamo.
ako imas predodzbu o zivotu u malom mjestu i mislis da bi to mogla prihvatiti, probaj. kod tebe je otegotna okolnost ta udaljenost koja bi ti mogla oduzimati dosta vremena, a i trosak nije zanemariv. da li imas bar kakvu sansu da ti se priznaju putni troskovi?

Gost

Anonymous
Gost

kod mene na poslu ima ljudi koji putuju po 50 , 60 km ... ali ok su putevi u tim pravcima
jednostavno im je bolje tako ... i nije mali trosak

Gost

Anonymous
Gost

Pa ravnala sam Rollo, ali sam se borila s grudicama. Sad
Za vikend dovršim lijevu stranu pa postavim ovdje na daljnji pregled.
Noć!

rollo tomasi

rollo tomasi

sad bi vec zemlja trebala biti vise suha i grudice se rasipati. noc.

Gost

Anonymous
Gost

kupi grabulje whisp , pa usitni i ravnaj Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 364988687

bazilija

bazilija

urbanstyle ::bela bila sam ti odgovorila..onako dobrosam

rolo

ozbiljno razmišljam da se preselim iz splita u jedno malo ribarsko mjestašce..ali 50 km mi je udaljeno od posla ..ne znam da li sam dobro razumijela da ti svaki dan putuješ od posla do kuće
toplo ne preporučam Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 650269930
desetak godina vozila sam toliku relaciju tako da ti mogu reći da ćeš dva sata dnevno provesti u vožnji, nekad će ići glatko, nekad gužva pa ćeš se živcirati (ili vježbati samokontrolu, kako god), vožnja će te lomiti ma kako komforan auto bio, kad nakon posla dođeš u malo ribarsko mjesto falit će ti onaj sat koji si provela u vožnji i potrošena energija.
U ribarsko mjestašce uvijek možeš otići ako poželiš odmarati. dooobro razmisli što dobivaš a što gubiš Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 2103655272

Cat_

Cat_

Super su vam slike. Smile
Ovo kamenje koje Urbica ima se ovde u Austriji placa suvim zlatom. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 650269930
Svo to kamenj se vodi kao "dekorativno kamenje" je poprilicno skupo.
Da se povezem sa ovima iz Dalmacije i da pravimo biznis? Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 364988687

escaped



Cat_ ::Super su vam slike. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 650269930
Ovo kamenje koje Urbica ima se ovde u Austriji placa suvim zlatom. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 650269930
Svo to kamenj se vodi kao "dekorativno kamenje" je poprilicno skupo.
Da se povezem sa ovima iz Dalmacije i da pravimo biznis? Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 364988687

možeš i samnom bliže sam Austriji a Pula je bila glavna austrijska ratna luka Kaiserlich und Königlich (K.u.K.) Kriegsmarine pa to kamenje ima i posebnu sentimentalnu i još veću financijsku vrijednost...

Cat_

Cat_

escaped ::
možeš i samnom bliže sam Austriji a Pula je bila glavna austrijska ratna luka Kaiserlich und Königlich (K.u.K.) Kriegsmarine pa to kamenje ima i posebnu sentimentalnu i još veću financijsku vrijednost...

Tu si u pravu. Manji ce nam biti troskovi transporta. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 253468018
Pa strasno koliko cemo postati bogati! Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 253468018


Germanov brat i njegova devojka su pre par godina bili u Puli. Odusevili su se. Svidela im se i kamenita obala...sve do trenutka u kojem je Germanov brat odlucio kako bi bilo fino da sa jedne stene skoci u more. Zakucao se glavom u kamen u vodi. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 1371890812 Devojka mu se bila toliko uplasila da je sirota oduzeto vristala jedno 10 minuta, pa je on sav krvav cak izasao iz vode da je tesi i umiruje.

escaped



Cat_ ::
Tu si u pravu. Manji ce nam biti troskovi transporta. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 253468018
Pa strasno koliko cemo postati bogati! Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 253468018


Germanov brat i njegova devojka su pre par godina bili u Puli. Odusevili su se. Svidela im se i kamenita obala...sve do trenutka u kojem je Germanov brat odlucio kako bi bilo fino da sa jedne stene skoci u more. Zakucao se glavom u kamen u vodi. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 1371890812 Devojka mu se bila toliko uplasila da je sirota oduzeto vristala jedno 10 minuta, pa je on sav krvav cak izasao iz vode da je tesi i umiruje.

da bogati! imaćemo i za naftu...možemo i švercat evo ja svaki put dođem i prešvercam par kila kamenja u džepovima...ili sad dok je još šengenska granica izvozim ti i isporučujem kamenje praćkom preko granice...

a jebiga dešava se nije jedini oko zna loše procijenit dubinu mora pogotovo ako je bistro pa ti se čini jako duboko a ustvari je pličina. i ja sam jednom skočio i zaorao po dnu cijelim licem...to je bio pilling... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 2493160508

Cat_

Cat_

escaped ::
da bogati! imaćemo i za naftu...možemo i švercat evo ja svaki put dođem i prešvercam par kila kamenja u džepovima...ili sad dok je još šengenska granica izvozim ti i isporučujem kamenje praćkom preko granice...

a jebiga dešava se nije jedini oko zna loše procijenit dubinu mora pogotovo ako je bistro pa ti se čini jako duboko a ustvari je pličina. i ja sam jednom skočio i zaorao po dnu cijelim licem...to je bio pilling... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 2493160508

Kako samo razvijamo biznis... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 364988687

Ma sta zna Austrijanac sta je more. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 253468018 Uhvati, pa skace! A onda buuum, tras, krsh, jaaaoj.

Haha, da piling. Nadam se da je nakon tog pilinga koza ipak zarasla bez oziljaka.

Ja nisam imala takvih dogadjaja, ali sam jednom na Kritu uletela u more i pored ogromnih talasa. Svi su se zaleteli, a ne samo ja, jer je nekako izgledalo lepo. Odjednom me je talas zahvatio, povukao i uvukao u sebe, provrteo me par puta u krug i izbacio van. Sklanjam kosu sa lica, ispod sebe osecam da se nesto pokrece, otvaram oci i vidim nekog decka od nekih 14 do 16 godina kako bulji, ali ne u moje lice, nego malo nize i onda primetim da lezim na detetu, gornji deo bikinija se sav uvrnuo, cice ispale "na slobodno", mali zinuo oci mu ispale, gace mi pune peska...Ma strashno. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 1805953252

Gost

Anonymous
Gost

kako se esko samo uvalio..cccc

propade mi biznisss.. Sad

escaped



Cat_ ::

Kako samo razvijamo biznis... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 364988687

Ma sta zna Austrijanac sta je more. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 253468018 Uhvati, pa skace! A onda buuum, tras, krsh, jaaaoj.

Haha, da piling. Nadam se da je nakon tog pilinga koza ipak zarasla bez oziljaka.

Ja nisam imala takvih dogadjaja, ali sam jednom na Kritu uletela u more i pored ogromnih talasa. Svi su se zaleteli, a ne samo ja, jer je nekako izgledalo lepo. Odjednom me je talas zahvatio, povukao i uvukao u sebe, provrteo me par puta u krug i izbacio van. Sklanjam kosu sa lica, ispod sebe osecam da se nesto pokrece, otvaram oci i vidim nekog decka od nekih 14 do 16 godina kako bulji, ali ne u moje lice, nego malo nize i onda primetim da lezim na detetu, gornji deo bikinija se sav uvrnuo, cice ispale "na slobodno", mali zinuo oci mu ispale, gace mi pune peska...Ma strashno. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 1805953252

brzo mi napravimo biznis ja već kontam u glavi gdje nać kamenje imam i raznih posudica većih manjih napravljenih od morskih oblutaka i to ručno brušeno. ne radim to ja nego jedan moj frend. sad je u umjetničkoj depresiji pa mu svo to blago stoji pospremljeno u kartonskim kutijama...

a bilo je bolno nisu ostali ožilci ali nekih mjesec dana je lice peklo za popizdit...ali bez obzira što je peklo ja se i dalje kupao u moru. more lječi sve.

escaped



Cat_ ::

Ja nisam imala takvih dogadjaja, ali sam jednom na Kritu uletela u more i pored ogromnih talasa. Svi su se zaleteli, a ne samo ja, jer je nekako izgledalo lepo. Odjednom me je talas zahvatio, povukao i uvukao u sebe, provrteo me par puta u krug i izbacio van. Sklanjam kosu sa lica, ispod sebe osecam da se nesto pokrece, otvaram oci i vidim nekog decka od nekih 14 do 16 godina kako bulji, ali ne u moje lice, nego malo nize i onda primetim da lezim na detetu, gornji deo bikinija se sav uvrnuo, cice ispale "na slobodno", mali zinuo oci mu ispale, gace mi pune peska...Ma strashno. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 1805953252

da si bila u rvackoj na moru optužili bi te za pedofiliju. ajde barem je dečko vidio prave dobre cice i guzice i još ponešto....sigurno je nakon toga onanirao 5 dana za redom...

Cat_

Cat_

Zvuce interesantno te posudice. Smile

Idem sad Esco, citamo se kasnije. I onako sam ostala duze nego sto sam nemaravala.
Pozdrav Smile

escaped



Cat_ ::Zvuce interesantno te posudice. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 650269930

Idem sad Esco, citamo se kasnije. I onako sam ostala duze nego sto sam nemaravala.
Pozdrav Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 650269930

pozdrav Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 650269930 odoh i ja čeka me brdo posla a ja se tu đirivam po forumu...

Gost

Anonymous
Gost

jao-moram i danas pohvaliti svoje male karotice..pa kako fino rastu..čudo jedno

fala vam karotice moje

da pitam..zan li tko koje listove trba kidati kad pome počnu rasti...jel one velike ili one koje rastu po stabljici..dakle one nove

bazilija

bazilija

urbanstyle ::jao-moram i danas pohvaliti svoje male karotice..pa kako fino rastu..čudo jedno

fala vam karotice moje

da pitam..zan li tko koje listove trba kidati kad pome počnu rasti...jel one velike ili one koje rastu po stabljici..dakle one nove
ček, govoriš o mrkvama? Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 4208942322

Gost

Anonymous
Gost

bazilija ::
urbanstyle ::jao-moram i danas pohvaliti svoje male karotice..pa kako fino rastu..čudo jedno

fala vam karotice moje

da pitam..zan li tko koje listove trba kidati kad pome počnu rasti...jel one velike ili one koje rastu po stabljici..dakle one nove
ček, govoriš o mrkvama? Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 4208942322

pome-rajčice-paradajz Very Happy

bazilija

bazilija

urbanstyle ::
bazilija ::
urbanstyle ::jao-moram i danas pohvaliti svoje male karotice..pa kako fino rastu..čudo jedno

fala vam karotice moje

da pitam..zan li tko koje listove trba kidati kad pome počnu rasti...jel one velike ili one koje rastu po stabljici..dakle one nove
ček, govoriš o mrkvama? Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 4208942322

pome-rajčice-paradajz Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 364988687

a-ha!
kidaš zaperke, a to ti je ono što raste između glavne stabljike i grane Wink
sad ću ti naći sliku

bazilija

bazilija

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 2632729860_b0fe481257
evo je, kidaš ovo malo slatko Smile

bazilija

bazilija

odoh sad kupiti mrkve, cikle, jabuka, naranči pa cijedit sok Wink
ugodan vam dan Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 13 426773373

Gost

Anonymous
Gost

Lijep vrt Urby!
Bok Baso... ja došla na špicu.

Gost

Anonymous
Gost

bassii..tnx..znala sam da se nešto treba kidati.....finu si mi slikicu našla..ko velišš ..oš da ti nacrtam Laughing

zaperke!!!!!...tako je zaperke...fina riječ..

ay..pij sokiče..uživaj..

Gost

Anonymous
Gost

whisperer ::Lijep vrt Urby!
Bok Baso... ja došla na špicu.

čekaj da ga još malo sredim..pa kad se počnem *určiti sa slikama...(božee kak se ja trudim s tobom biti fina...nekak mi skroz neugodno napisati kurčiti kad si ti tu) Laughing

bila sam si isplanirala opaliti vikend sve tamo do 02.05..ali moram biti u splitu 29.04..skok je u điru Wink

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 13 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu