Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum

+7
Leon
Plovak
Cat_
bazilija
escaped
rollo tomasi
zingaro
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37 ... 43  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 31 od 43]

Gost

Anonymous
Gost

tempera3_ ::
Penelopa ::Nevjerovatna si  Very Happy 
Misliš da je dovoljno napisat tempera3_ i curcu i to je kao uspješno maskiranje. Temperita ima duha, ne mere se to oponašat. Moreš samo gledat i učit
Ae. Drugin ričiman..ovo bi tribalo bit..hvalite me usta moja:( aj aj sad malo o svojoj lipoti nismo dugo čuli
 
Bona, virovala ti meni ili ne, sve se gledam pa se sama sebi divim Very Happy 

A ti, jesi se pogrubila...

Gost

Anonymous
Gost

Penelopa ::
tempera3_ ::
Penelopa ::Nevjerovatna si  Very Happy 
Misliš da je dovoljno napisat tempera3_ i curcu i to je kao uspješno maskiranje. Temperita ima duha, ne mere se to oponašat. Moreš samo gledat i učit
Ae. Drugin ričiman..ovo bi tribalo bit..hvalite me usta moja:( aj aj sad malo o svojoj lipoti nismo dugo čuli
 
Bona, virovala ti meni ili ne, sve se gledam pa se sama sebi divim Very Happy 

A ti, jesi se pogrubila...

A ko san ja?... najprije da utvrdin, pa da ti znan znan reć kakva san?A ja tebi virujen pa svi sve znamo o tvojoj lipoti

Vidin ..čak ne moš ni poć leć.... jel si zapela za ogledalom, umisto da brineš zbog zatvaranja foruma i preuzmeš dio na svoja pleća

Gost

Anonymous
Gost

tempera3_ ::
A ko san ja?... najprije da utvrdin, pa da  ti znan znan  reć kakva san?A ja tebi virujen pa svi sve znamo o tvojoj lipoti

Vidin ..čak ne moš ni poć leć.... jel si zapela za ogledalom, umisto da brineš zbog zatvaranja foruma i preuzmeš dio na svoja pleća
Utvrđujem da si ti Tempera3_ iz Sjeverne Amerike Very Happy 
Ti si se nešto zabunila što se tiče moje lipote...ja sam prosječna grčka gaborica.
Ne mogu poć leć jer sam zapela za kompjuterom što nikako nije dobro jer ću sutra izgledati ka ti kad si u najboljem izdanju Laughing

p.s. Preuzela sam dio foruma na svoja pleća, bez brige.Vaginini monolozi uvijek podignu gledanost. Eskićevo njurganje je posljedica neyebice silly   bit će on bolje za tjedan dana.

Gost

Anonymous
Gost

Penelopa ::
tempera3_ ::
A ko san ja?... najprije da utvrdin, pa da  ti znan znan  reć kakva san?A ja tebi virujen pa svi sve znamo o tvojoj lipoti

Vidin ..čak ne moš ni poć leć.... jel si zapela za ogledalom, umisto da brineš zbog zatvaranja foruma i preuzmeš dio na svoja pleća
Utvrđujem da si ti Tempera3_ iz Sjeverne Amerike Very Happy 
Ti si se nešto zabunila što se tiče moje lipote...ja sam prosječna grčka gaborica.
Ne mogu poć leć jer sam zapela za kompjuterom što nikako nije dobro jer ću sutra izgledati ka ti kad si u najboljem izdanju Laughing

p.s. Preuzela sam dio foruma na svoja pleća, bez brige.Vaginini monolozi uvijek podignu gledanost. Eskićevo njurganje je posljedica neyebice silly   bit će on bolje za tjedan dana.

Ja iz sjeverne Amerike?? loooooollll loool


Neznam što se Eskić buni... kad svi znaju da on ionako nije vlasnik foruma .... ja sam upravo u pregovorima sa Babsijem i Orion oko kupnje foruma

Gost

Anonymous
Gost

tempera3_ ::
Ja iz sjeverne Amerike?? loooooollll loool


Neznam što se Eskić buni... kad svi znaju da on ionako nije vlasnik foruma .... ja sam upravo u pregovorima sa Babsijem i Orion oko kupnje foruma
A ko je vlasnik ovog foruma, daj prosvijetli, da nije možda tvoj prijatelj Czingaro?

I kaj PizdiX forum kaj vrijedi para?!? Kolko silly Very Happy 
Idem razbiti kasicu prasicu.

Gost

Anonymous
Gost

Penelopa ::
tempera3_ ::
Ja iz sjeverne Amerike?? loooooollll loool


Neznam što se Eskić buni... kad svi znaju da on ionako nije vlasnik foruma .... ja sam upravo u pregovorima sa Babsijem i Orion oko kupnje foruma
A ko je vlasnik ovog foruma, daj prosvijetli, da nije možda tvoj prijatelj Czingaro?

I kaj PizdiX forum kaj vrijedi para?!? Kolko silly Very Happy 
Idem razbiti kasicu prasicu.


 Ja ti tebe curca ne razumin ... sa ovin šiframa mi pomalo bacaš na onu sirotu kišnu glistu..pari da je ne malo nego malo više izvitrila:( 

zingaro

zingaro

tempera3_ ::
Penelopa ::
tempera3_ ::
Ja iz sjeverne Amerike?? loooooollll loool


Neznam što se Eskić buni... kad svi znaju da on ionako nije vlasnik foruma .... ja sam upravo u pregovorima sa Babsijem i Orion oko kupnje foruma
A ko je vlasnik ovog foruma, daj prosvijetli, da nije možda tvoj prijatelj Czingaro?




 Ja ti tebe curca ne razumin ... sa ovin šiframa mi pomalo bacaš na onu sirotu kišnu glistu..pari da je ne malo nego malo više izvitrila:( 
 Ma ,,jarantze moja premila i predraga,,,narafski i prelijepa::Smile...Itaka cura je zbunita skroz,,,netko joj je reko da to nisi ti,,a ja znam da jesi,,,taka zena,,,nemre fulat ,,,i poprave sam obradovat shto te chitam,,a ovog Eska pedera zaobidji,,,tko ga jebe,,,ako treba napravit cemo bolji i ljepshi forum..prijeti se ko neka zadnja pichkitza,,,em bi baniro,,,em bi malo onaniro,,,ma ,,prolupo je skroz,,nagadja tko je to iza tvoga nika,,,bog te ejbo taki informatichki struchnjak,,,pa nemre skuzit,,ubit cu se,,,:Smile Dobro nam doshla.,,,))

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
tempera3_ ::
Penelopa ::A ko je vlasnik ovog foruma, daj prosvijetli, da nije možda tvoj prijatelj Czingaro?




 Ja ti tebe curca ne razumin ... sa ovin šiframa mi pomalo bacaš na onu sirotu kišnu glistu..pari da je ne malo nego malo više izvitrila:( 
 Ma ,,jarantze moja premila i predraga,,,narafski i prelijepa::Smile...Itaka cura je zbunita skroz,,,netko joj je reko da to nisi ti,,a ja znam da jesi,,,taka zena,,,nemre fulat ,,,i poprave sam obradovat shto te chitam,,a ovog Eska pedera zaobidji,,,tko ga jebe,,,ako treba napravit cemo bolji i ljepshi forum..prijeti se ko neka zadnja pichkitza,,,em bi baniro,,,em bi malo onaniro,,,ma ,,prolupo je skroz,,nagadja tko je to iza tvoga nika,,,bog te ejbo taki informatichki struchnjak,,,pa nemre skuzit,,ubit cu se,,,:Smile Dobro nam doshla.,,,))
 mislin ono... ti znaš da si ti svojoj temperci uvijek drag..da nebi slucajno ove ženice što pomislile....ja to tako,,,taka san oko moje znašWink..nego el to Mostar  iza tebe cru ti yebem:p

Jarane okice moje .. od moje  jedne  pickine dlake bi se  50  žena moglo napraviti!

bazilija

bazilija

tempera3_ ::
zingaro ::
tempera3_ ::
 Ma ,,jarantze moja premila i predraga,,,narafski i prelijepa::Smile...Itaka cura je zbunita skroz,,,netko joj je reko da to nisi ti,,a ja znam da jesi,,,taka zena,,,nemre fulat ,,,i poprave sam obradovat shto te chitam,,a ovog Eska pedera zaobidji,,,tko ga jebe,,,ako treba napravit cemo bolji i ljepshi forum..prijeti se ko neka zadnja pichkitza,,,em bi baniro,,,em bi malo onaniro,,,ma ,,prolupo je skroz,,nagadja tko je to iza tvoga nika,,,bog te ejbo taki informatichki struchnjak,,,pa nemre skuzit,,ubit cu se,,,:Smile Dobro nam doshla.,,,))
 mislin ono... ti znaš da si ti svojoj temperci uvijek drag..da nebi slucajno ove ženice što pomislile....ja to tako,,,taka san oko moje znašWink..nego el to Mostar  iza tebe cru ti yebem:p

Jarane okice moje .. od moje  jedne  pickine dlake bi se  50  žena moglo napraviti!


ooooo, sta bi ti se tek od picke moglo napravit?
traze se neimari silly

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
Ligeja ::
tempera3_ ::A  ko ne piše na ovom forumu majko mila?? Pa napiši spisak koga nesmim spominjat e i zašto?, al su nešto skrivili(i mislin reci što)? al san ja skrivila(isto reci što) al ,al...To ti je ka da san ja u minskom polju i ti znaš di su mine..i onda mi moš reći na ovu tu nemoj  ..a moš mi i ne reć i onda me bidnu digne u zrak..a oš neš priznat  šteta vake žene mislin i kad pomislin na to..a s druge strane moš mi i dati ban nema problema Pizda će procvitati.
Oj, Tempera! Smile Kako je.. ?

Sad će Zingo prepuknut` od sreće kad te ugleda. :)Konstantno te doziva.. Mislim da bi i jazz počeo slušati da mu ti to veliš. Very Happy
ima malo vremena. ovaj forum ima još 17 dana života i onda je kraj. bišem accounte forumaša brišem sve teme i podforume. nažalost nitko mi se nije javio da bi preuzeo forum a ja više nemogu.
pa ima još 17 dana,

jel ponude idu javno ili tajno

a kurac i tebe..sad ljudi imaju posla, godišnji su -ak ćeš se držat pravila ona bi od 1.09.trebao teći otkazni rok -mjesec dana

Gost

Anonymous
Gost

zingaro :: Ma ,,jarantze moja premila i predraga,,,narafski i prelijepa::Smile...Itaka cura je zbunita skroz,,,netko joj je reko da to nisi ti,,a ja znam da jesi,,,taka zena,,,nemre fulat ,,,i poprave sam obradovat shto te chitam,,a ovog Eska pedera zaobidji,,,tko ga jebe,,,ako treba napravit cemo bolji i ljepshi forum..prijeti se ko neka zadnja pichkitza,,,em bi baniro,,,em bi malo onaniro,,,ma ,,prolupo je skroz,,nagadja tko je to iza tvoga nika,,,bog te ejbo taki informatichki struchnjak,,,pa nemre skuzit,,ubit cu se,,,:Smile Dobro nam doshla.,,,))
Kao prvo, nisam zbunita, i nije mi niko niš reko imam oči da čitam sama. Prvi post je diktirala nekome u pero dok je dlakavom debelom rukom miješala gulaš..Twisted Evil

Gost

Anonymous
Gost

ako czigo kaže da je to tempe, onda je ..al nije još stavila ni jedan klip..pgp goge sekretarka,ceca -kureuša i tako to

Gost

Anonymous
Gost

tempera3_ ::
.. od moje  jedne  pickine dlake bi se  50  žena moglo napraviti!
 
Very Happy Very Happy Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 31 Dlakava-zena-3

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::ako czigo kaže da je to tempe, onda je ..al nije još stavila ni jedan klip..pgp goge sekretarka,ceca -kureuša i tako to
 Ma znam da je ona, zayefrkajem se.

Gost

Anonymous
Gost

Penelopa ::
tempera3_ ::
.. od moje  jedne  pickine dlake bi se  50  žena moglo napraviti!
 
Very Happy Very Happy Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 31 Dlakava-zena-3
bome je ostala u svom stilu..poštujem takve ljude...vidiššš..nije se dala da reklame sa teveja utiječu na nju...

čujjj od jedne dlake ...Laughing  Laughing tetka runje Up 

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::
Penelopa ::
tempera3_ ::
.. od moje  jedne  pickine dlake bi se  50  žena moglo napraviti!
 
Very Happy Very Happy Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 31 Dlakava-zena-3
bome je ostala u svom stilu..poštujem takve ljude...vidiššš..nije se dala da reklame       sa  teveja utiječu na nju...

čujjj od jedne dlake ...Laughing  Laughing tetka runje   Up 
 Muči Laughing nayebat ćeš!

Gost

Anonymous
Gost

ma neću, ona meni odavno već rekla da sam šupak

ja njoj da je alapača i kuja..i to ti je to Laughing 

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::ma neću, ona meni odavno već rekla da sam šupak

ja njoj da je alapača i  kuja..i to ti je to Laughing 


Tempera kad kaže nekome da je shupak to bi značilo u slobodnom prijevodu da ne kažeš sve šta misliš nego da cenzuriraš i podilaziš drugima. Jel to radiš? Ako ne radiš, onda nisi shupak Very Happy 


&
Tempera kaže ono što se drugi ne usude reći, a možda misle ali im kućni odgoj sjebe logiku pa su naučeno pristojni navikli lažnom pristojnošću kupovati lažni mir. 
NE treba se stoga nad Temperom zgražati, nego nad pravim shupcima.

Gost

Anonymous
Gost

ma nabijem ja temperu Laughing  pa nije mi ona moralna vertikala

nema ja nikakvih problema oko toga - tako tempera misli i to je ona

ja iam samo granice - ispod kojih obično ne idem - i ako je to šupak -onda sam najveći šupak -ali zato imam zdrav želudac

pa kako ti znaš tempu ?? Very Happy 

Gost

Anonymous
Gost

Čitam forum, čitam misli Very Happy 

Zapričavaš me!!!! Tek sad vidin koliko je sati, sjedim polugola i tipkam, odoh leć brzo će jutro, a još nisam ni koncertnu šminku sa face skinula, to mi je najgori posal. idem..pa - pa
 Bedroom

Gost

Anonymous
Gost

čitaš - hmmmččč Very Happy 

aj itaka, dobra noć

bazilija

bazilija

Penelopa ::
urbanstyle ::ma neću, ona meni odavno već rekla da sam šupak

ja njoj da je alapača i  kuja..i to ti je to Laughing 

Tempera kad kaže nekome da je shupak to bi značilo u slobodnom prijevodu da ne kažeš sve šta misliš nego da cenzuriraš i podilaziš drugima. Jel to radiš? Ako ne radiš, onda nisi shupak Very Happy 


&
Tempera kaže ono što se drugi ne usude reći, a možda misle ali im kućni odgoj sjebe logiku pa su naučeno pristojni navikli lažnom pristojnošću kupovati lažni mir. 
NE treba se stoga nad Temperom zgražati, nego nad pravim shupcima.
aj ne seri boga ti! Very Happy

Gost

Anonymous
Gost

imam 10 nowih cucumara na stabljici...to su ovi kasni ..eto njih ću pobrat i ukiseliti 

a moram vam reć da imam masu rogača....već sam pet kesa podjelila ...

ovih dana - kad mi ovi turisti napuste residenciju...onda ću se bacit  u rabotu...pravit ću rogačevo brašno - samljeti ih u mlincu za kavu..

rogač je interesantan plod...

ivan krstitelj je preživio u pustinji sa par rogača...rogač još zovu i ivanovo stablo - 
grci su rogač nazivali egipatska smokva 

U antičko doba sjemenke rogača su služile kao jedinica za mjeru vaganja zlata.
Sjemenke rogača, bez obzira na veličinu i uvjete čuvanja, uvijek imaju jednaku masu od 0,18 grama. Jedna sjemenka = 1 karat (zrno rogača, grč. = keration). Naziv se rabi i danas za 0,18 gr. zlata.



fora je ovo zrno...glatko,na svim plohama isto ..i stvarno , ako izvadiš zrno iz bilo koje mahune, bila ona velika ili skroz malena..to zrno je uvijek isto 

ako nikada niste probali rogač....okus mu je najprije sličan čokoladi, priča se da tvornice čokolade troše puno brašna od rogača- na način da umjesto kakaa -doziraju brašno rogača  - pazi sada....i više od 50%

njemci prže sjemenke rogača i zamjenjuju ih za kavu a španjolci ih mješaju sa kavom 

i sad ja gledam to moje velebno stablo u dvoru moje hacijende - a nemam pojma koliko je to stablo zdravo

Plovak

Plovak

sto se rogaca tice moze se napraviti izvrsna rakija

uzmes neku flasu po izboru...moze i od plastike ..narezes rogaca na manje komade i strpas u bocu ..no izmedju uzmes svijezeg linuna i isto ga narezes tako da se moze ugurati u bocu..pa mjesas no nije nista presudno..i napunis skoro do vrha ali ne stiskati ili naguravati tako da ima zraka izmedju svega ,,na kraju stavis secera zavisno od flase i kolicine koju stavis unutra i na kraju nalijes loze posto rakije od jabuka se tesko nabavi..zacepis i ostavis da radi...moze na suncu krace ili u podrumu dulje u mraku ali je bolje..valjda ..ja nemam zivaca cekati toliko dugo. a to je oko 6 mjeseci da polagano odradi ...na suncu 3 mjeseca otprilike ..no probas pa vidis..

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::

ako nikada niste probali rogač...
kako to meni ima grozan miris Crying or Very sad
a prave strudle sa njim
( e sad zaboravila sam Rollovu definiciju strudli ... al nije pita )

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 31 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu