Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Jukebox

+10
_lastavica_
rollo tomasi
recidivistica-gresnica
MMagdalena
zingaro
Leon
nefretiti
Imperator-1665
bazilija
escaped
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 29 od 32]

701Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 25/4/2014, 17:45

Gost

Anonymous
Gost

bazilija ::
urbanstyle ::ima još jedan stvar, koja  iz "pjesmuljka" postaje pravo remek dielo..al to kad bude gotovo bum stavila

evo odprilike ekipa ovak izgleda  Very Happy  Very Happy 


Jukebox - Page 29 Efjgk9

oooo blago ti se, ja bih takve radioniceee  Smile 

mogu ti organizirat da dođu u mostar radit radionicu:))) super su

prvo naučiš svirati na ovo ....ja je zovem puhalica:))))

Jukebox - Page 29 21ajrti



702Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 25/4/2014, 18:26

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::ye..divnna je..ali mi mosak traži nešto drugo...tražim ritamm..ritam.. Very Happy 

nuđam ovo


Ma Whisp me je podsjetila na soundtrack Dine pa ga preslusavam skoro citav dan. Nevjerojatno mi godi danas. Smirena sam. Smile Ritam bi samo Demona pobudio.

703Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 25/4/2014, 18:39

Gost

Anonymous
Gost

kužim...ja se tako znam ufurat po par dana...jednostavno ne mogu podnijeti neki jači ritam,čak mi zna smetati i preglasna glazba u kafićima

ima jedna predstava koja će se ovih dana dogoditi u splitu, "rogati čovjek"...najavni trailer je.. (musik mislim ) takkko dobar da bih ga mogla slušati danima...

704Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 25/4/2014, 18:40

Gost

Anonymous
Gost

koliko mi je vrtilo sad ovaj postt...već sam mislila da će opet pojest:(((

705Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 25/4/2014, 19:06

Gost

Anonymous
Gost


....
and who knows which is which and who is who
up and down
And in the end it's only round and round
and round Haven't
you heard it's a battle of words the poster bearer cried

706Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 29/4/2014, 10:49

Gost

Anonymous
Gost

707Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 29/4/2014, 12:21

Gost

Anonymous
Gost

708Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 29/4/2014, 15:51

Gost

Anonymous
Gost

kažeeee.....prigodna poruka uz Dan plesa

...smisao života nije čekati da prestane oluja,

već naučiti plesati na kiši!!!!!

709Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 29/4/2014, 15:57

Gost

Anonymous
Gost

pa bi se i ja pozdravila sa svima vama

mislim da više neću dolaziti, nitko me nije naljutio, razžalostio ponekada..daaaa...ali sve je to dio življenja...mislim da zbilja više nema smisla...

živite dugo ...možda se sretnemo na jednoj stazi ...



710Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 29/4/2014, 16:11

Gost

Anonymous
Gost

pokušavam se odjaviti, izbrisati profil, ne uspijeva mi -kako ću to učiniti, šta da radim ?

711Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 29/4/2014, 16:27

Gost

Anonymous
Gost

esko poslala sam ti upit na pp-daj mi instrukcie  Very Happy 

712Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 29/4/2014, 17:26

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::pa bi se i ja pozdravila sa svima vama

mislim da više neću dolaziti, nitko me nije naljutio, razžalostio ponekada..daaaa...ali sve je to dio življenja...mislim da zbilja više nema smisla...

živite dugo ...možda se sretnemo na  jednoj stazi ...




Ma!

PiCko. Smile

Daj, neka nicka. Ionako kapnes izuzetno rijetko posljednjih mjeseci. Zasto sadasnja Urby uvjetuje onu Urby koja tek treba doci? Ako buduca Urby pozeli ostaviti koje slovo, poput prosle Urby, tada joj omoguci takvu slobodu. Ti ne moras navracat', pusti nju..

A tebi zelim svako dobro. Smile

713Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 29/4/2014, 17:26

Gost

Anonymous
Gost

714Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 29/4/2014, 23:17

escaped



urbanstyle ::esko poslala sam ti upit na pp-daj mi instrukcie  Very Happy 

necu ti izbrisati account na mjesec dana, ako se predomislis da mozes nastaviti pisati. tako sam odlucio i to je moje pravo kao admina ako ti nesto nije jasno procitaj uvjete koristenja foruma i admin ovlasti
The admin has full control on what he wants to do with your account.
In accordance with article 34 of the data-processing law and freedoms of January 6, 1978, each member of a forum has a right of access, of modification, correction and suppression of the data which relate to it. This is why the administrator cannot refuse to remove an account. If such is the case, warn Forumotion who will require of the administrator to remove this account. In the event of refusal of his share, it will be exposed to the pure and simple removal of his forum for nonrespect of the "data-processing and freedoms"...

It should be noted however that you cannot require of the administrator to remove all your messages (Except if they contain personal information making it possible to identify you formally).

There is however an exception to this obligation:

In the event of a complaint (For racist insults, slandering, remarks, homophobes or revisionists remarks, etc...) against the person who asks for the suppression of his account, it should be known that the administrator cannot erase the data relating to the identification of this person (In particular IP address who allows to identify a person formally): it is legally held to be able to communicate with them during a one year deadline minimum (This to allow for example justice to find this person and to possibly initiate a procedure against that particular persone).

dakle, ako u roku od mjesec dana ne napises ni jedan post i niti se logiras na forum, izbrisat cu ti account. u slucaju da se logiras u toku tih mjesec dana, produzava ti se brisanje accounta za iducih mjesec dana.

isto pravilo vrijedi i za sve forumase. jer gdje bismo stigli da svi postanu Guest? ti imas previse postova da tek tako mozes nestati, da imas malo postova lako ti izbrisem account.

jedino to pravilo ne vrijedi za Primu jer im slijedi kaznena prijava i jos mnogo ruznih stvari koje ni u nocnim morama nisu sanjali. naravno, ako nastave mene jebat u zdrav mozak.

715Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 29/4/2014, 23:40

escaped



Now here you go again
You say you want your freedom
Well who am I to keep you down
It's only right that you should
Play the way you feel it
But listen carefully to the sound
Of your loneliness
Like a heartbeat.. drives you mad
In the stillness of remembering what you had
And what you lost...
And what you had...
And what you lost
Thunder only happens when it's raining
Players only love you when they're playing
Say... Women... they will come and they will go
When the rain washes you clean... you'll know
Now here I go again, I see the crystal visions
I keep my visions to myself
It's only me
Who wants to wrap around your dreams and...
Have you any dreams you'd like to sell?
Dreams of loneliness...
Like a heartbeat... drives you mad...
In the stillness of remembering what you had...
And what you lost...
And what you had...
And what you lost
Thunder only happens when it's raining
Players only love you when they're playing
Say... Women... they will come and they will go
When the rain washes you clean... you'll know

716Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 30/4/2014, 10:16

Gost

Anonymous
Gost

717Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 30/4/2014, 10:38

Gost

Anonymous
Gost

718Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 30/4/2014, 12:02

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::pa bi se i ja pozdravila sa svima vama

mislim da više neću dolaziti, nitko me nije naljutio, razžalostio ponekada..daaaa...ali sve je to dio življenja...mislim da zbilja više nema smisla...

živite dugo ...možda se sretnemo na  jednoj stazi ...


Hoj Urby. Smile Ostaviš nik i svratiš kada ti dođe, bez obaveza. Tako većina ovdje i radi.  Predugo smo na forumima pisali, svašta pročitali,  prioriteti se mijanjaju, na štošta smo oguglali, uglavnom balansiramo potrebama virtualnog i stvarnog. Mene ponekad svakodnevnica toliko povuče da mi je teško dotaknut tastaturu, iako bih radno napisala koji redak. Tako da... ostaviš opciju otvorenu.. Ionako su svi ti trenuci kategoričnih odluka prolazni.

I da se nadovežem međunarodnom porukom...

719Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 30/4/2014, 14:08

escaped



 Smile 
whisperer ::
urbanstyle ::pa bi se i ja pozdravila sa svima vama

mislim da više neću dolaziti, nitko me nije naljutio, razžalostio ponekada..daaaa...ali sve je to dio življenja...mislim da zbilja više nema smisla...

živite dugo ...možda se sretnemo na  jednoj stazi ...


Hoj Urby. :)Ostaviš nik i svratiš kada ti dođe, bez obaveza. Tako većina ovdje i radi.  Predugo smo na forumima pisali, svašta pročitali,  prioriteti se mijanjaju, na štošta smo oguglali, uglavnom balansiramo potrebama virtualnog i stvarnog. Mene ponekad svakodnevnica toliko povuče da mi je teško dotaknut tastaturu, iako bih radno napisala koji redak. Tako da... ostaviš opciju otvorenu.. Ionako su svi ti trenuci kategoričnih odluka prolazni.


ja se s tim igrokazima ne bih zamarao. ljudi dolaze i odlaze forum ostaje. svatko ima neke svoje razloge za dolaske i odlaske sa foruma. kod nekih su razlozi benigni kod nekih su razlozi vrlo patoloski. ovdje ima preko 50 registriranih forumasa a pise na forumu jedva njih 5. ostali po potrebi ulete da da zagade forum energetskim smogom i njihovim morbidnim mentalnim patologijama. ako su nekima moje teme teske, nije problem te teme preskociti. ili je problem? ocito nekima je problem. mnoge su se stvari ovdje napisale koje nemaju veze s zdravim razumom niti cinjenickim dokazima. barem ja na mojim temama, ono sto pisem mogu i znam da mogu dokazati cinjenicama a cinjenice za ono sto pisem se nalaze svuda okonas i svatko ih vidi. ako se netko osjetio uvrijedjen po nacionalnoj osnovi i potki, to je njegov problem a ne moj jer ja nista ne izmisljam nego pisem cinjenicno stanje kakvo je danas u hrvatskoj. to ne radim samo ja nego i mnostvo drugih osoba po mnostvu drugih portala i foruma i koji su cak i hrvati po nacionalnosti.
ako netko odlazi zbog necijeg stalkiranja, provociranja i podjebavanja, najprije biu bilo posteno da o tome p.p.-om obavijesti admina, pogotovo ako je toliko dugo na forumu i ima napisanih zilion postova i tema. jer ako cemo se sad svi pretvorit u Goste onda forum nema nikakvog smisla, i onda se vi svi forumasi dogovorite medjusobno zelite li da forum funkcionira ili zelite da se forum ugasi. meni svejedno da li ce foruma biti ili nece ne zivim ja od foruma niti zivim za forum.
forum je razbibriga gdje se ljudi dolaze opustiti i ili razmijeniti misljenja. sve ostalo znaci medjuosobne netrpeljivosti, svadje iz doba paleolita kad je ko nekog opalio toljagom, i da li je i zasto, svaki od tih padobranaca koji dolaze ovamo ne bi li zakuhali koju svadju i svi ti kanibali i lesinari koji se hrane tudjim zivotima, ovdje nisu dobrodosli i bit ce maknuti odmah bez jebemti.


forum ide dalje i tko zeli i ima vremena ce pisat tko nece ne mora. nitko nikoga ne tjera ali niti se nece moci ovdje logirati netko tko niti jedan jedini post nikad nije napisao jer ovo nije postanski pretinac nego forum.

720Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 30/4/2014, 16:26

Gost

Anonymous
Gost

escaped :: Smile 
forum je razbibriga gdje se ljudi dolaze opustiti i ili razmijeniti misljenja. sve ostalo znaci medjuosobne netrpeljivosti, svadje iz doba paleolita kad je ko nekog opalio toljagom, i da li je i zasto, svaki od tih padobranaca koji dolaze ovamo ne bi li zakuhali koju svadju i svi ti kanibali i lesinari koji se hrane tudjim zivotima, ovdje nisu dobrodosli i bit ce maknuti odmah bez jebemti.  

X

721Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 30/4/2014, 16:27

Gost

Anonymous
Gost

722Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 30/4/2014, 16:39

Gost

Anonymous
Gost

723Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 30/4/2014, 16:48

Gost

Anonymous
Gost

724Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 30/4/2014, 23:37

escaped



725Jukebox - Page 29 Empty Re: Jukebox 30/4/2014, 23:48

escaped



Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 29 od 32]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu