Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Baste na terasama

+2
escaped
zingaro
6 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 5]

101Baste na terasama  - Page 5 Empty Re: Baste na terasama 5/11/2014, 23:01

antuntun



O kakvom kultnim ti pricas? Pa nije cijeli net.hr bio kultni forum niti su pojedini forumasi pisali samo na jednom pdf-u . Al dobro, nisam pojasnio. Pisao sam najvise na pdf-u poljoprivreda al nema veze. Ocito tu nema onih sa kojima sam na tim pdf-vima i razmjenjivao iskustva iako su nekoc pisali tu.

Ne razumijem, kako to mislis da nisam u Delnicama? A gdje sam onda ?

102Baste na terasama  - Page 5 Empty Re: Baste na terasama 5/11/2014, 23:08

antuntun



I tek sada mi se kliker upalio pa citam sta si napisala. Ne trazim ja nikakve kultne niti teme nego naletio na temu o vrtlarenju koje su tu vec otvorene. Tko ju je otvorio? Jel ja ? I sta me briga za kultne. Rekoh ti da sam imao sugovornike koji su znali mnogo o temama koje volim jer sam sa njima vec pricao ina forumu i privatno i znao sam da su i na ovom forumu. Pa gdje su oni sada ? To te ja pitam ako znas ? Ako ne znas, oprosti sto te pitam.

I tko je ovu temu otvorio? Jel vrtlaris ? Ako da, meni svejedno, mogu i sa tobom o tome pricati o tome ali hocu znati sta je bilo sa ovim forumom otkad sam ga zadnji puta citao? Sta se desilo ?

103Baste na terasama  - Page 5 Empty Re: Baste na terasama 5/11/2014, 23:09

Anabela

Anabela

Ovo je Kultni forum ... a rekao si da si njih pratio .
Tebi se bas caska a ja sam u totalno drugoj tematici trenutno Very Happy ... mogao si postaviti neke slikice svog vrta ili nesto na temu , umesto sto ispitujes uzduz i popreko . Aj reci mi bar 2 forumasa koji su pisali ovde i zanimala ih poljoprivreda. Mozda nesto novo otkrijem . Meni je nepoznato ... skoro

104Baste na terasama  - Page 5 Empty Re: Baste na terasama 5/11/2014, 23:14

Anabela

Anabela

Cuj , nema potrebe da nestajes cim se pojavim . Bespotrebno , znam gde si

Ovu temu sam ja otvorila , ove druge neki drugi forumasi , koji se verovatno bave sada svojim vrtovima, ne znam gde su ... ja ga nemam , samo volim citati o tome .

105Baste na terasama  - Page 5 Empty Re: Baste na terasama 5/11/2014, 23:27

antuntun



Anabela ::Cuj , nema potrebe da nestajes cim se pojavim . Bespotrebno , znam gde si

Ovu temu sam ja otvorila , ove druge neki drugi forumasi , koji se verovatno bave sada svojim vrtovima, ne znam gde su  ... ja ga nemam , samo volim citati o tome .

Ne razumijem. Znas gdje sam ? I sta sada ? Hoces mi se pojaviti u kuci ? Ne nestajem ja nego odustajem polako od ovog foruma. Jasno mi je da tu nema foruma nego samo tebe. Ti nisi forum. Forum su ljudi i sto ih je vise to veselije a ti i dalje izigravaj sta te volja.

106Baste na terasama  - Page 5 Empty Re: Baste na terasama 5/11/2014, 23:49

Anabela

Anabela

Nemoj polako da odustajes ... nego pozuri .
Interesantno je kako je momentalno dignuta zainteresovanost za ovaj forum .
Necu ti doci u kucu, mada je imam sad na slikici ... ali mogu da te opalim po IP da malo odmoris i naucis se lepom ponasanju .
Razmislicu Smile

Toliko praznih zivota na stekatu koji pokusavaju da ga ulepsaju zureci kroz tudje prozore i stvore sebi neke nove bljak teme otrcavanja drugih kad nemaju nista pametno napisati . Nema to nikakve veze sa kultnima ... odavno ste pukli

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu