Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Baste na terasama

+2
escaped
zingaro
6 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 5]

76Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 25/4/2014, 01:16

Gost

Anonymous
Gost

Ovo je za dvorista ... ko ih ima

Baste na terasama  - Page 4 135

77Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 25/4/2014, 01:19

Gost

Anonymous
Gost

Baste na terasama  - Page 4 321

78Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 25/4/2014, 08:52

bazilija

bazilija

Anabela ::Ovi kaktusi bas dobro izgledaju ... ali nisu moj izbor cveca
bode bre bazoooo ... di' je tu uzivanje  Crying or Very sad 

ako misliš na sukulente, onda da te razveselim - ne bodu!

evo moje (koju su u vrijeme cvjetanja bile napale uši)

Baste na terasama  - Page 4 N14o6wn0n1sibajooyqu_thumb

Razmnožavanje ove biljke je pravi doživljaj (obično je to tako s razmnožavanjem): kad je proljeće i kad sva priroda buja, otkineš jedan od najvećih mesnatih listova/latica i ubodeš ga u zemlju onom stranom koja nije otkinuta od cvjetne stapke, tj. vrhom. Nakon nekoliko dana na njemu se, na strani koja je u zraku (otkinuta strana) počne formirati novi sićušni cvijet listića  Smile

79Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 25/4/2014, 09:01

bazilija

bazilija

evo ti još kaktusa bez  bodlji koji fino cvjetaju, lako se šire i mogu i u BG

Baste na terasama  - Page 4 40inrhbngvoleva4h7c



Poslednji izmenio bazilija dana 25/4/2014, 09:09, izmenjeno ukupno 1 puta

80Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 25/4/2014, 09:06

bazilija

bazilija

mene očaravaju, ali pomalo sam sumnjičava kad si ti u pitanju, nekako si mi više za rododendron Very Happy
Baste na terasama  - Page 4 Succulent-garden-ideas-122

evo nešto s mojih večernjih šetnji po brdima - orhideje:

Baste na terasama  - Page 4 Qe66rr2c80yuw4g0dvl2

81Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 25/4/2014, 09:12

bazilija

bazilija

Anabela ::Ovo je za dvorista ... ko ih ima

Baste na terasama  - Page 4 135

ovako novopečeni tajkuni uređuju svoja dvorišta  Very Happy 

82Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 25/4/2014, 10:14

Gost

Anonymous
Gost

bazilija ::mene očaravaju, ali pomalo sam sumnjičava kad si ti u pitanju, nekako si mi više za rododendron Very Happy

Ne brini za mene ... cvece i ja imamo specijalan odnos
sto se ja manje trudim ono bolje raste ... tako da imamo dogovor koji ne opterecuje ni jedno od nas  silly 

83Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 25/4/2014, 10:21

bazilija

bazilija

Anabela ::
bazilija ::mene očaravaju, ali pomalo sam sumnjičava kad si ti u pitanju, nekako si mi više za rododendron Very Happy

Ne brini za mene ... cvece i ja imamo specijalan odnos
sto se ja manje trudim ono bolje raste ... tako da imamo dogovor koji ne opterecuje ni jedno od nas  silly 

potpuno razumijem cvijeće  Very Happy 
odoh jesti, ćao  Witch

84Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 25/4/2014, 10:25

Gost

Anonymous
Gost

aj cao ...  Zubo 

85Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 25/4/2014, 18:54

Gost

Anonymous
Gost

bazilija ::evo ti još kaktusa bez  bodlji koji fino cvjetaju, lako se šire i mogu i u BG

Baste na terasama  - Page 4 40inrhbngvoleva4h7c

ooouuu..ouuu..ovo je izazov..ovo će ssad biti pravi battle oko fotki Laughing Laughing 

moram mob ispraznit---bela šaljem busom vreću ovoga..tak i tak moram sve razrijediti...

gleč !!!!


prvo u vrtu

Baste na terasama  - Page 4 2rg1ag0

onda plaža...

Baste na terasama  - Page 4 2rw02m0
ovako izgleda list..kad se more umiješa Smile))
Baste na terasama  - Page 4 2vw8q6u


Baste na terasama  - Page 4 Sg6d1e


Baste na terasama  - Page 4 Sg6d1e



svaka kuća mora imat leptira i komad pancete

Baste na terasama  - Page 4 Dh0gp

Baste na terasama  - Page 4 2n8ajgn




86Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 25/4/2014, 21:54

Gost

Anonymous
Gost

bazilija ::

ovako novopečeni tajkuni uređuju svoja dvorišta  Very Happy 
meni to malo seljacki tako ... al dobro , mozda ima neki tajkun na balkonu  silly 

87Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 25/4/2014, 21:58

Gost

Anonymous
Gost

Urbi salji ... ako ga more nije unistilo , vala necu ni ja uspeti
To je za mene  cheers 

Pancete tj slanine imam ... leptira nemam ... pa nisam ja tajkun da sve imam

evo malo tajkun dvorista  silly 

Baste na terasama  - Page 4 2ivjps5

88Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 28/4/2014, 01:18

Gost

Anonymous
Gost

oću kurac poslat..pa da ih baniraš  Zubo Zubo 

89Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 28/4/2014, 01:25

Gost

Anonymous
Gost

ma rasolom bi ga zalivala ... rasoooolooom
e sad pitaj sta je rasol ..
a da znas kako mi ide cvece na terasi , mashalaaaa pu pu

90Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 28/4/2014, 01:37

Gost

Anonymous
Gost

ovo ti izdrži sve ..pišaju po njemu..bura ga razvlači ..posolica grize...rasol bi bio pravo melem  Very Happy 


ja baš nemam sreće sa tim balkonskim cviječem,,,prejako sunce ..slaba zaštita..a i liti nisam baš u stanu...ali zato ovo oko kuće je park prirode...još ak pogodim pravo stajsko kozje đubrivo..kao ove godine..jebote imam tepih od cviječa...

imam i problem doma (stan) da zaboravim zalit..pa mi biljkice uvenu...moraš to svaki dan dobro zalivat...a ja sam tu malo ...ne malo..nego previše nemarna...

91Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 28/4/2014, 01:45

Gost

Anonymous
Gost

kozje djubrivo ti je jako ... nemoj direktno na cvece da se ne osusi
tu sam ti ja teoreticar ...  Zubo 
Ovaj stan ima sunce negde do podne a onda je velika terasa u hladovini ... tako da videcu
sta je tu je , necu mu ja bas duvati i pevati mu pesmice
racunam ... ako hoce da zivi mora se malo i samo potruditi  silly 

odo leci .. izmorili ste me ... bem ti banovinu sad necu moci spavati grize me savest   Sad 
... to su traumeee
sutra cu otvoriti temu ...sta sam nocas sanjala ... jadnu nesrecnu gazdaricu  Crying or Very sad 

92Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 30/4/2014, 10:46

Gost

Anonymous
Gost

Baste na terasama  - Page 4 Prole%C4%87no%20ulep%C5%A1avanje%20balkona%203

93Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 30/4/2014, 10:47

Gost

Anonymous
Gost

Baste na terasama  - Page 4 Prole%C4%87no%20ulep%C5%A1avanje%20balkona%204

94Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 30/4/2014, 23:52

Gost

Anonymous
Gost

Baste na terasama  - Page 4 10247461_10152414148133331_1532492923565690782_n

U Njujorku danas pada kisa ... vraga bi sedeli na terasi

95Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 31/10/2014, 13:54

antuntun



Pozdrav svima Smile

Nisam nasao temu na kojoj bih se mogao predstaviti kao sto to ima na drugim forumima na kojima sam pisao do sada pa cu ovdje pozdraviti i vidjeti da li koga zanima daljnji razgovor. Procitao sam ovu temu o vrtovima pa me to privuklo jer i sam rado vrtlarim samo koliko vidim ovdje se bas i ne pise mnogo. Steta.

Pisem iz Delnica i vrlo sam drustven covjek. Toliko za sada od mene dok ne vidim postoji li interes za druzenje sa jednim strastvenim ljubiteljem prirode, suma i vrtlarenja.

96Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 31/10/2014, 14:40

Anabela

Anabela

Pozdrav i tebi antuntun Smile
Nema ovde takvih tema za upoznavanje , mada nije to losa ideja  ...mnogi  forumi je koriste iz drugih razloga a ne zato sto ce nesto posebno saznati o korisniku . Kroz pisanje se vise saznaje
Forum nije radio mesecima a i sad je otvoreno tek nekoliko tema . Bilo je tu ljudi koji imaju slicna interesovanja kao i ti , mozda nadjem jos neku temu koja bi te zanimala i gde bi mogao da vidis druga iskustva.
Prolazila sam kroz Delnice , lep kraj
U svakom slucaju , dobrodosao , sto god da odlucis . Wink

97Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 31/10/2014, 23:50

antuntun



Anabela ::Pozdrav i tebi antuntun Smile
Nema ovde takvih tema za upoznavanje , mada nije to losa ideja  ...mnogi  forumi je koriste iz drugih razloga a ne zato sto ce nesto posebno saznati o korisniku . Kroz pisanje se vise saznaje
Forum nije radio mesecima a i sad je otvoreno tek nekoliko tema . Bilo je tu ljudi koji imaju slicna interesovanja kao i ti , mozda nadjem jos neku temu koja bi te zanimala i gde bi mogao da vidis druga iskustva.
Prolazila sam kroz Delnice , lep kraj
U svakom slucaju , dobrodosao , sto god da odlucis . Wink

Jos sam novi pa mi mnoge stvari nisu jasne ali mi je jasno jedno. Tu nesto nije bas normalno u usporedbi sa drugim forumima. Obzirom da sam vrlo direktan i volim da mi se na istina nacin odgovara, zelim znati slijedece prije nego pocnem pisati na ovom forumu ozbiljnije :

1. zasto se vecina korisnika vodi kao "gost"?
2. tko si ti Anabela da velis da ces umjesto mene naci teme koje su meni zanimljive i gdje se to te teme nalaze obzirom da sam procitao cijeli forum i tu ih nema ? Da li postoji neki podforum i kako se do njega dolazi ? Moje isprike ako sam nehote dao dojam da se radi o nekoj zavjeri a znam koliko su danas svi orijentirani na iste. Ne bih htio biti svrstan u takve.

98Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 4/11/2014, 22:30

Anabela

Anabela

Steta sto necu saznati sta to znaci ''ozbiljnije'' pisanje ... a mozda i nije .
Ne daj se smetati i vrati na svoje ''normalne forume'' Pope

99Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 5/11/2014, 21:19

antuntun



Anabela ::Steta sto necu saznati sta to znaci ''ozbiljnije'' pisanje ... a mozda i nije .
Ne daj se smetati i vrati na svoje ''normalne forume'' Pope

Zasto ne bi saznala ? Cemu sad takav obrat iz one pocetne ljubaznosti ? Pa pod ozbiljnije pisanje sam prvenstveno mislio na razmjenu stvarnih iskustava u vrtlarenju sa onima koji u stvarnosti i vrtlare a znam neke sa kojima sam se dopisivao jos na net.hr-u na te teme i bilo nam je super.

Iskreno, prije par godina sam znao tu i tamo otvoriti i ovaj forum jer su tu pisali neki meni dragi forumasi ali se nisu bavili temama koje su meni bile zanimljive za ukljucit se al se sjecam da je bilo veselo. Nisi mi odgovorila, sta je bilo sa ovim forumom? Zasto su sada vecina gosti ? I gdje su sada nestali svi ti ljudi ? I ono sto me najvise cudi, tko si ti ? I sta radis ovdje sama jer ocito nitko ne pise osim tebe. Provjerio sam par puta otkad sam se registrirao i nema nikoga !

Ali, nema veze. Dobro si ti rekla, uletio sam u ocito neku nenormalnu situaciju. Uzivaj i oprosti ako sam postavljao nezgodna pitanja. Ima foruma koliko volis, valjda na nekom opet naletim na one sa kojima sam nekoc pricao na temu poljoprivrede i vrtlarenja. A i ako ne naletim, naci cu neke nove ljude.

Sretno tko god bila i uzivaj u miru a ocito ga imas vise nego dovoljno na ovom forumu. Steta. Bas steta ! A kad se samo sjetim kako je to nekoc izgledalo al valjda je ljude prosla volja za pisanjem.

100Baste na terasama  - Page 4 Empty Re: Baste na terasama 5/11/2014, 21:42

Anabela

Anabela

Ja sam ljubazna i dalje ali to ne znaci da cu ti odgovarati na  pitanja koja postavljas, pogotovo sto vidim da si ipak malo dalje od Delnica . Za ''ozbiljnu'' razmenu iskustva u vrtlarenju si ipak trebao potraziti neki specijalizovan forum ... a kako su ti Kultni poznati od ranije , vise sam nego sigurna da se nikadaaa nisu time bavili i ne znam zasto takve teme trazis ovde  .
Situacija je sasvim ok  sada jer su nenormalni otisli na druge forume a da su pre toga uspeli oterati normalne svojim morbidnim umobolnim temama . Ako ti oni fale raspitaj se na nethr .

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu