Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum

+7
Leon
Plovak
Cat_
bazilija
escaped
rollo tomasi
zingaro
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 43  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 20 od 43]

rollo tomasi

rollo tomasi

ommm. ommmm. ommmm

Gost

Anonymous
Gost

dobro ajde ... odricem se i tikvica , samo da ti bude bolje Laughing

Gost

Anonymous
Gost

sta je ovo opet ... niko 2 dana ne zaliva kapulice , tikvice , mrkvice
bole vas ushi
jedete rostilj ..... a Popa ne zovete Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 20 3686606283

Gost

Anonymous
Gost

danas sam primjetila da su mi se listovi od paprike i tikvice mačice zakofrčali...jel to kakva bolest..trebam hitan savjet !!!!!!!!!!!!!!!!!

Gost

Anonymous
Gost

jeste !!! ima neko ime , skidaj to lisce pod hitno
zvacu mamu da je pitam ... mislim da mora da se prska necim
a mozda dodje i bamficka u medjuvremenu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 20 253468018

Gost

Anonymous
Gost

zovi mater!!!! ne kidam lišće dok se gospođa senior anabela ne javi i kaže što mi je činiti

Gost

Anonymous
Gost

hbt ... evo sacu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 20 3686606283

Gost

Anonymous
Gost

vako ... to se ovde zove ''pepelnica'' ta bolest
kaze samo one koji su skroz zakovrnuti mozes skinuti ... al to nish ne vredi
trci u apoteku i kupi nesto za prskanje i kazi za koje povrce ti je to
inace sve propade , osusice se

Gost

Anonymous
Gost

pitaj mater ima li kakav prirodni lijek..neću nikakve kemikalije....

pozdravi je silly

Gost

Anonymous
Gost

pa zato je i bitno da naglasis za koje povrce , neces se trovati otrovom celo leto

aj videcu ... al mislim da je to trebalo pre ... dal plavi kamen ili nesto slicno ... provericu
a i di ces ti to naci u tvojoj eu drzavi Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 20 978158197

Gost

Anonymous
Gost

vako ... imas pozdrav od mame Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 20 2493160508

kaze da moguce imas i neke vaske na liscu , pogledaj

100 gr svezeg lisca koprive potopis u 5 litara vode
i to stoji 24 sata ... i sa tim oprskas

ako nisi nikad do sada prskala da znas da se to ne radi po jakom suncu , znaci zornjak Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 20 1341238913( kad si vec ustala , ko rano rani dve srece grabi Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 20 2217372725) dok sunce nije jako ili predvece , dobro naspricaj cele biljke sa liscem

Sad idi trazi koprivu svezu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 20 1094424045

zingaro

zingaro

urbanstyle ::danas sam primjetila da su mi se listovi od paprike i tikvice mačice zakofrčali...jel to kakva bolest..trebam hitan savjet !!!!!!!!!!!!!!!!!

pa oce to ako nema vode ili chak ako ima previshe,,,a oce i od cvrchaka,,,pizda im materina ,,obozavaju korijen paprike,,savjet ...zabi lopatu u zemlju i lupaj po metalu,,kad zbog vibracija izlete vani,,,,tuci to metlom,,,,jer su brzi i zajebati,,,eto,,,,ako to ne uspije,,,fino pochupash paprike i boli te kurac,,,,nemash nikakve brige,,a ovo shto ti beogradjanka savjetuje ,,ne primjenjuj,,,,to ti je ljubomorna srpkinja koja te oce zajebat,,kuzish??

zingaro

zingaro

Anabela ::vako ... imas pozdrav od mame Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 20 2493160508

kaze da moguce imas i neke vaske na liscu , pogledaj

100 gr svezeg lisca koprive potopis u 5 litara vode
i to stoji 24 sata ... i sa tim oprskas

ako nisi nikad do sada prskala da znas da se to ne radi po jakom suncu , znaci zornjak Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 20 1341238913( kad si vec ustala , ko rano rani dve srece grabi Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 20 2217372725) dok sunce nije jako ili predvece , dobro naspricaj cele biljke sa liscem

Sad idi trazi koprivu svezu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 20 1094424045

inache se kopriva upotrebljava u tantrichkom sexu,,,prvo se organi natrljaju koprivom onda kad nabubre ,,,moze se upotrebljavat,,,a paprichitze mosh i popishat,,veoma jaki insekticid..

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
pa oce to ako nema vode ili chak ako ima previshe,,,a oce i od cvrchaka,,,pizda im materina ,,obozavaju korijen paprike,,savjet ...zabi lopatu u zemlju i lupaj po metalu,,kad zbog vibracija izlete vani,,,,tuci to metlom,,,,jer su brzi i zajebati,,,eto,,,,ako to ne uspije,,,fino pochupash paprike i boli te kurac,,,,nemash nikakve brige,,a ovo shto ti beogradjanka savjetuje ,,ne primjenjuj,,,,to ti je ljubomorna srpkinja koja te oce zajebat,,kuzish??

vidim da sam ti nedostajala Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 20 2493160508

Gost

Anonymous
Gost

evo me!!!

muhu sam riješila sa pepelom...voda + pepel i fino pošpricala po listovima...malo pepela stavila i po zemlji...e sadd šta će biti -bumo videli

inače dobila sam preporuku da skupljam čikove bljak and gnjus ...u jednu bocu i s tom vodom da zaljevam -odnosno prskam biljke...

dalje sam dobila preporuku da posadim dvi tri kadifice blizu tih povrtnica pa kao one su zaštitnice i onda neće gamad napadat..interesantana je ta kadifica..lijepa je ali smrdi za popizdit..

valjda je to tako i u rl

...svi poliliepi ljudi imaju čudan vonj Zubo

ps bela..i to sa koprivom su mi preporučili-ali isto da mixam lišće mlade kapulice-karote i češnjaka..i onda s tim prskam

alii pozdrav gospođi mami Up

zingaro

zingaro

Anabela ::
zingaro ::
pa oce to ako nema vode ili chak ako ima previshe,,,a oce i od cvrchaka,,,pizda im materina ,,obozavaju korijen paprike,,savjet ...zabi lopatu u zemlju i lupaj po metalu,,kad zbog vibracija izlete vani,,,,tuci to metlom,,,,jer su brzi i zajebati,,,eto,,,,ako to ne uspije,,,fino pochupash paprike i boli te kurac,,,,nemash nikakve brige,,a ovo shto ti beogradjanka savjetuje ,,ne primjenjuj,,,,to ti je ljubomorna srpkinja koja te oce zajebat,,kuzish??

vidim da sam ti nedostajala Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 20 2493160508

ma ,,,ko lud sam bez tebe,,Smile

zingaro

zingaro

urbanstyle ::evo me!!!

muhu sam riješila sa pepelom...voda + pepel i fino pošpricala po listovima...malo pepela stavila i po zemlji...e sadd šta će biti -bumo videli

inače dobila sam preporuku da skupljam čikove bljak and gnjus ...u jednu bocu i s tom vodom da zaljevam -odnosno prskam biljke...

dalje sam dobila preporuku da posadim dvi tri kadifice blizu tih povrtnica pa kao one su zaštitnice i onda neće gamad napadat..interesantana je ta kadifica..lijepa je ali smrdi za popizdit..

valjda je to tako i u rl

...svi poliliepi ljudi imaju čudan vonj Zubo

ps bela..i to sa koprivom su mi preporučili-ali isto da mixam lišće mlade kapulice-karote i češnjaka..i onda s tim prskam

alii pozdrav gospođi mami Up

a bog te jebo koji stereotip...mislio sam ti dati savjet..al vidim da si poprave pametna pa slushash svakog kad su u pitanju parichitze,,,samo ih shto vishe prshci sa luzinom,,,brze ce ti izgoriti ponjezni listici..pa jebo te ,,,nije to zelje,,da prshcesh sa lugom..Rolleye2 Up

Gost

Anonymous
Gost

znate šta su mi još rekli Very Happy

rekli su mi ..svi vi koji sadite i bavite se poljoprivredom - pogotovo vi koji sadite po balkonima..svi ste vi u yebenoj depresiji Surprised

zingaro

zingaro

urbanstyle ::znate šta su mi još rekli Very Happy

rekli su mi ..svi vi koji sadite i bavite se poljoprivredom - pogotovo vi koji sadite po balkonima..svi ste vi u yebenoj depresiji Surprised

a kaj vele za one koji imaju poveliki.??.

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
urbanstyle ::evo me!!!

muhu sam riješila sa pepelom...voda + pepel i fino pošpricala po listovima...malo pepela stavila i po zemlji...e sadd šta će biti -bumo videli

inače dobila sam preporuku da skupljam čikove bljak and gnjus ...u jednu bocu i s tom vodom da zaljevam -odnosno prskam biljke...

dalje sam dobila preporuku da posadim dvi tri kadifice blizu tih povrtnica pa kao one su zaštitnice i onda neće gamad napadat..interesantana je ta kadifica..lijepa je ali smrdi za popizdit..

valjda je to tako i u rl

...svi poliliepi ljudi imaju čudan vonj Zubo

ps bela..i to sa koprivom su mi preporučili-ali isto da mixam lišće mlade kapulice-karote i češnjaka..i onda s tim prskam

alii pozdrav gospođi mami Up

a bog te jebo koji stereotip...mislio sam ti dati savjet..al vidim da si poprave pametna pa slushash svakog kad su u pitanju parichitze,,,samo ih shto vishe prshci sa luzinom,,,brze ce ti izgoriti ponjezni listici..pa jebo te ,,,nije to zelje,,da prshcesh sa lugom..Rolleye2 Up

đe si czigo..yebote Laughing što me napadaš...ja prvo informacie skupljam..pa onda djelujem...

stereotip ili ne..ali brate kadifica smrdi Laughing a i svi koji imaju polijepa lišca- bespriekornog izgleda- yebiga...nešto im fali - dakle ak imaš simetrično lice-pravilan nos..bježž od odmene Laughing

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
urbanstyle ::znate šta su mi još rekli Very Happy

rekli su mi ..svi vi koji sadite i bavite se poljoprivredom - pogotovo vi koji sadite po balkonima..svi ste vi u yebenoj depresiji Surprised

a kaj vele za one koji imaju poveliki.??.

kaj se ti brineš Laughing ovi sa povelikim se trebaju brinuti - oni su ugroženi

zingaro

zingaro

urbanstyle ::
zingaro ::
urbanstyle ::znate šta su mi još rekli Very Happy

rekli su mi ..svi vi koji sadite i bavite se poljoprivredom - pogotovo vi koji sadite po balkonima..svi ste vi u yebenoj depresiji Surprised

a kaj vele za one koji imaju poveliki.??.

kaj se ti brineš Laughing ovi sa povelikim se trebaju brinuti - oni su ugroženi

pa ovi sa povelikim imaju chime zalijevati,,,da ne uvene biljka

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
urbanstyle ::
zingaro ::

a kaj vele za one koji imaju poveliki.??.

kaj se ti brineš Laughing ovi sa povelikim se trebaju brinuti - oni su ugroženi

pa ovi sa povelikim imaju chime zalijevati,,,da ne uvene biljka

Laughing a ye..kad se opiju šaraju - pa đećeš pišat po kukumarima--loođače..pa posli to jedeš

zingaro

zingaro

urbanstyle ::
zingaro ::
urbanstyle ::evo me!!!

muhu sam riješila sa pepelom...voda + pepel i fino pošpricala po listovima...malo pepela stavila i po zemlji...e sadd šta će biti -bumo videli

inače dobila sam preporuku da skupljam čikove bljak and gnjus ...u jednu bocu i s tom vodom da zaljevam -odnosno prskam biljke...

dalje sam dobila preporuku da posadim dvi tri kadifice blizu tih povrtnica pa kao one su zaštitnice i onda neće gamad napadat..interesantana je ta kadifica..lijepa je ali smrdi za popizdit..

valjda je to tako i u rl

...svi poliliepi ljudi imaju čudan vonj Zubo

ps bela..i to sa koprivom su mi preporučili-ali isto da mixam lišće mlade kapulice-karote i češnjaka..i onda s tim prskam

alii pozdrav gospođi mami Up

a bog te jebo koji stereotip...mislio sam ti dati savjet..al vidim da si poprave pametna pa slushash svakog kad su u pitanju parichitze,,,samo ih shto vishe prshci sa luzinom,,,brze ce ti izgoriti ponjezni listici..pa jebo te ,,,nije to zelje,,da prshcesh sa lugom..Rolleye2 Up

đe si czigo..yebote Laughing što me napadaš...ja prvo informacie skupljam..pa onda djelujem...

stereotip ili ne..ali brate kadifica smrdi Laughing a i svi koji imaju polijepa lišca- bespriekornog izgleda- yebiga...nešto im fali - dakle ak imaš simetrično lice-pravilan nos..bježž od odmene Laughing

khm,,,moj se komentar odnosio na tvoju opasku o ljudima ...i ne izbjegavaj direktne odgovore,,a more bit stvarno da si ti iz istog sela ko i Penelopa..tak i ona ,,odgovara samo na ono shto joj se chini,,da mora i da ima neke koristi od toga:)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 20 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu