Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum

+7
Leon
Plovak
Cat_
bazilija
escaped
rollo tomasi
zingaro
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 43  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 38 od 43]

rollo tomasi

rollo tomasi

tek sam dosao. ko je veceras u djiru?  Shame 

Gost

Anonymous
Gost

a nek pozuri , treba seliti ... planeta nam postaje prevruca

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::tek sam dosao. ko je veceras u djiru?  Shame 

lip si  silly 

što je ovo pas ili ????

rollo tomasi

rollo tomasi


mene si nasla?  Rant 
na prvu mi se ucinilo da je svinja, kasnije mi je sve vise licio na psa...
u svakom slucaju, to sam dobio na poklon, a poklonjenom avataru se ne gleda u zube  :Hmm 

e!

Gost

Anonymous
Gost

a vidi kakve zubice ima ... sve pod konac  Zubo 
je malo cudno ... al oke ...
moramo navuci sinjorinu na crtace i prebaciti je u drugi mod
cim krene po dvoglavim zmajevima... nahebali smo  Sperm 





 Angel 

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::a vidi kakve zubice ima ... sve pod konac  Zubo 
je malo cudno ... al oke ...
moramo navuci sinjorinu na crtace i prebaciti je u drugi mod
cim krene po dvoglavim zmajevima... nahebali smo  Sperm 





 Angel 

Ke?  Zubo  Ja sam oduvijek i samo u potpunom zenu.  Zubo 

Gost

Anonymous
Gost

Ligeja ::

Ke?  Zubo  Ja sam oduvijek i samo u potpunom zenu.  Zubo 

priznaj da si virila iza coska ... kako mene uvek uhvate u zvizdariji ... ajmeee  Crying or Very sad 

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::
mene si nasla?  Rant 
na prvu mi se ucinilo da je svinja, kasnije mi je sve vise licio na psa...
u svakom slucaju, to sam dobio na poklon, a poklonjenom avataru se ne gleda u zube  :Hmm 

e!


opet ti  Zubo ahaha...

Gost

Anonymous
Gost

Kalendar branja biljaka

U kojem mjesecu treba brati ljekovite biljke ?

Januar: Imela.

Februar: Imela, borovi, brezovi i drugi pupoljci, zubača i pirevina, maslačak, cvijet podbijela i dr.

Mart: Zubača, hrastova i druge kore, jagorčevina, kopriva, krušina, ljubičica, maslačak, pirevina, podbijel, repušina, srčenjak, pupoljci od topole, breze i drugog drveća, velika bedrenjika, vodopija, vrbova kora i dr.

April: Božur, dobričica, glog, gorka djetelina, gorocvijet, jagorčevina, kamilica, kopriva, lazarkinja, ljubičica, dan i noć, maslačak, oman, plučnjak, podbijel (cvijet i list), repušina, rusa, rusomača, sasa, srčenjak, trn, velika badrenika i dr.

Maj: Božurov i bagremov cvijet, bokvica, breza, buhač, bunika, đurđevak, divlji kesten, dobričica, glog, gorka djetelina, gorocvijet, islandski lišaj, jagoda, kamilica, kopriva, kesten pitomi, kopriva mrtva, kupina, lazarkinja, lipa, maslačak, majčina dušica, matičnjak, milogled, medvjeđe grožđe, plučnjak, podbijel, rastavić, rusa, virak, zova, žalfija i dr.

Juni: Bijeli šljez, bokvica, borovnica, breza, brusnica, buhač, bunika, dan i noć, digitalis, divizma, dobričica, glog, gorka djetelina, hajdučica, islandski lišaj, kesten pitomi, jagoda, jagorčevina, kantarijon, kičica, kopriva mrtva bijela, kruška, kupina, malina, matičnjak, majčina dušica, majska ruža, nana, nar, neven, orah, pelin, plučnjak, rusomača, rutvica, rastavić, različak, crni šljez, suručica, tatula, titrica ili kamilica, turčinak, velebilje, virak, vranilovka, zova, žavornjak i dr.

Juli: Bokvica, borovica, breza, brđanka, brusnica, bunika, divizma, divlja ruža, dupčac, hajdučka trava, islandski lišaj, jagoda, kadulja ili žalfija, kantarijon, kim, kokotac, kopriva, kopriva bijela mrtva, kupina, lavandula, lipa, matičnjak, majoran, miloduh, mrazovac, nana, orah, pelen, podbijel, rastavić, rosulja, šljez bijeli, šljez crni, sitnica, tatula, timijan, titrica, troskot, velebilje, trandavilje, turčinjak, vidac, virak, vranilovka, vratič, zova, žavornjak i dr.

Avgust: Bokvica, borovnica, brđanka, bunika, čemerika, crvotočina, divizma, hajdučica, hmelj, ivansko cvijeće, islandski lišaj, kantarijon, kim, kleka, kopriva, kupina, majoran, majčina dušica, mrazovac, miloduh, neven, pelen, petrovac, podbijel, crni i bijeli šljez, sitnica, smilje, smrduša, srcopuc, razgon, različak, rosulja, rutvica, tatula, trandavilje, troskot, velebilje, vidac, vratič, žavornjak i dr.

Septembar: Čemerika, crvotočina, digitalis vunasti, divizma, divlja ruža (šipak), drenjine, hmelj, hrastova kora i žir, islandski lišaj, klekinje, kokotac, rušima, lincura, morač, mrazovac, nana, nar, navala, neven, odoljen, oman, orah, oskoruša, pasulj, pelen, peršun, pirevina, repušina, sapunjača (crvena i bijela), bijeli šljez, sitnica, tatula, trava od srca, trandavilje, trnjine, velebilje, vratič, zečji trn, slatki korijen, zubača, žutika i dr.

Oktobar: Angelika, brđanka, čemerika, dunja, glog, iđirot, jedić, klekinje, kopriva, lincura, maslačak, morač, navala, odoljen, pasulj, peršun, repušina, sapunjača, selep, bijeli šljez, tatula, trava od srdobolje, srčenjak, trnjine, zečji trn, slatki korijen, zova i dr.

Novembar: Gloginje, iđirot, klekinje, maslačak, odoljen, zubača, repušina, trava od srdobolje, bundevino sjeme, zečji trn, zubača i dr.

Decembar: Imela.

Gost

Anonymous
Gost

treba sad kalendar sijanja staviti-il kak se to već kaže stručno...

moja paprika od lani još zelene listove ima,,i čakkk dvi paparikice na njoj...neka sorta neuništiva

jel rolo uzorao ranč ?

jesi ti počela kupovati sadnice

zingaro

zingaro

urbanstyle ::treba sad kalendar sijanja staviti-il kak se to već kaže stručno...

moja paprika od lani još zelene listove ima,,i čakkk dvi paparikice na njoj...neka sorta neuništiva

jel rolo uzorao ranč ?

jesi ti počela kupovati sadnice

morat cu vas zbombardirati sa slijama iz vrta,,,da vam rastu zazubitce...dans bash imo pravu berbu blitve,,,jebo te puna kolica,,,trgam one stabljike i samo zelene listove ,,,obarim u vreloj vodi pola minute,,,ocijedim i poslije zamrznem,,,Danas sam se ubio,,,od blitve,,,mladi krompirici,,,i riba ,,,pala je i chasha shardoneja,,,e to da vidish ,,,jedem laganini,,,jebo sex,,,poprave sam uzivo,,,i tako svaki tjedan jednom,,,Za jedno deset dana..bit ce divljih jagoda ko u prichi,,,jedva chekam,,,,:Smile)Aj bok,,,odoK nekaj prouchiti za sutra shto mi treba,,,, Spank 

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::treba sad kalendar sijanja staviti-il kak se to već kaže stručno...

moja paprika od lani još zelene listove ima,,i čakkk dvi paparikice na njoj...neka sorta neuništiva

jel rolo uzorao ranč ?

jesi ti počela kupovati sadnice

A trebalo je prvo taj kalendar staviti ... al ja sam odmah otisla na branje  Zubo 
Rollo je vec u velikom poslu , cesnjak posadjen ... al to ce ti on pricati ... obecao je i slikice...
kao i zingo 100 puta pa nish od toga

Ja se jos lomim sta posaditi dal korisno ili ukrasno ... sve nesto mislim ima jos vremena a u stvari
vec je vreme

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::
urbanstyle ::treba sad kalendar sijanja staviti-il kak se to već kaže stručno...

moja paprika od lani još zelene listove ima,,i čakkk dvi paparikice na njoj...neka sorta neuništiva

jel rolo uzorao ranč ?

jesi ti počela kupovati sadnice

A trebalo je prvo taj kalendar staviti  ... al ja sam odmah otisla na branje  Zubo 
Rollo je vec u velikom poslu , cesnjak posadjen ... al to ce ti on pricati ... obecao je i slikice...
kao i zingo 100 puta pa nish od toga

Ja se jos lomim sta posaditi dal korisno ili ukrasno ... sve nesto mislim ima jos vremena a u stvari
vec je vreme

pa je, sad treba sijat u one čašice, al ak imaš selo probaj tamo nabaviti sadnicu ,inače baš bi voljela vidit rolexovu plantažu sa lukom,czigo se zayebaje sa vrananma...neko će nekom oči iskopat-il on njima il one njemu

al vidila sam sliju .. .mislim da na onom izdajničko-izbjegličkom forumu na avataru ima mango, oćas mi je rekao da blitvu vozi u karioli ..boktee koi urod

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::
Anabela ::
urbanstyle ::treba sad kalendar sijanja staviti-il kak se to već kaže stručno...

moja paprika od lani još zelene listove ima,,i čakkk dvi paparikice na njoj...neka sorta neuništiva

jel rolo uzorao ranč ?

jesi ti počela kupovati sadnice

A trebalo je prvo taj kalendar staviti  ... al ja sam odmah otisla na branje  Zubo 
Rollo je vec u velikom poslu , cesnjak posadjen ... al to ce ti on pricati ... obecao je i slikice...
kao i zingo 100 puta pa nish od toga

Ja se jos lomim sta posaditi dal korisno ili ukrasno ... sve nesto mislim ima jos vremena a u stvari
vec je vreme

pa je, sad treba sijat u one čašice, al ak imaš selo probaj tamo nabaviti sadnicu ,inače baš bi voljela vidit rolexovu plantažu sa lukom,czigo se zayebaje sa vrananma...neko će nekom oči iskopat-il on njima il one njemu

al vidila sam sliju  .. .mislim da na onom izdajničko-izbjegličkom forumu na avataru ima mango, oćas mi je rekao da blitvu vozi u karioli ..boktee koi urod

zeza me komp , poludecu od njega ...

Drugo je u vikendici , tamo je ozbiljna zabava i vec se zna sta gde ide
ovo , kuci , na balkonu je samo za zacine i neko cvece
Rollic se zabavlja bas poprave ... bolje kad on naidje da ti sve objasni
a zingic ... zaista ne znam  ... kad i ako postavi ovde videcu , blitva lepo rodi ... ponekad je stavim i ja na plac pa skoro celo leto ima mladih ... beres a nove izlaze ... vise je volim od spanaca zbog ciscenja , lakse je

rollo tomasi

rollo tomasi


znam da sam obecao slikice, ali posljednja dva dana pritisli me s poslom i vracam se kuci u sumrak. sta da kazem, danas sam prvi put jeo u 5,45 tocnije 17,45 da ne bi pomislile kako sam se najeo za dorucak pa laganini krenuo na posao. sutra bi trebao biti normalniji dan.

Gost

Anonymous
Gost

maltretiraju te jel ?
aaaaaaaaaaa ... kad im ja dodjem tamo ... reci im da znam da psujem
nema veze ... bice jednog dana ... godineeee  :good: 

rollo tomasi

rollo tomasi


ne mogu reci da samo mene maltretiraju. svi smo se napatili, ukljucujuci i sefa. dobro da je kolega u autu nasao mikado cokoladu koju mu je poklonila neka obozavateljica, pa smo dobili svako po stangicu. i jos je drugi skoknuo po par piva za koje smo ustanovili da imaju pribliznu kaloricnu vrijednost kao dva przena jaja.
a za tvoj dolazak bella, moze. predstavit cu te kao aneks kolektivog ugovora i osobnu sindikalnu povjerenicu. najmanje sto ocekujem je poboljsanje radnih uvjeta i povisica  Up 

Gost

Anonymous
Gost

pa ti rollo ides totalno nespreman na posao ... Grat 
kod mene u tasni cela birtija uvek ... od vode , sendvica , bombona , cokolade ...
nema da nema ... nikad se ne zna kad cu biti zedna ...
kakav si ti to radnik kad i na sefa mislis a on te mori gladju ... ne brini kad upalim trepavice
nece znati odakle je ... nas je !! odmah avanzujes

rollo tomasi

rollo tomasi


vec se vidim na mjestu kalifa umjesto kalifa  Laughing bio jednom jedan forumas s nickom iznogud...
i ako nije previse indiskretno. nosis li torbu sama ili si unajmila serpu?  Cool 

Gost

Anonymous
Gost

nije da ste mi dosadni-ili da vas ne volim..ali nafisata sam i evo me pomalo hvata san

pozdravljam-ljubim ruke i ni pedlja više Zubo 

rollo tomasi

rollo tomasi


ljubim i pozdravljam i ja vas. ostanem li jos, dJaba mi sto cu doci na vrijeme s posla... pa prespavati foto session

bella  Chekkiss 
urby  Chekkiss 

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::
vec se vidim na mjestu kalifa umjesto kalifa Laughing bio jednom jedan forumas s nickom iznogud...
i ako nije previse indiskretno. nosis li torbu sama ili si unajmila serpu? Cool

samaaaa Sad


znaci moram i ja na spavanje  Crying or Very sad 
pa dobro ... ionako vucem ovaj komp ko ragu

nocka oboma uz zajednicku  Chekkiss  ... pa delite

rollo tomasi

rollo tomasi

vrijeme je da poravnam dugove  Very Happy 

ovo tanko i zeleno sto se vidi, a nisu sparoge, to je cesnjak

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 38 <a href=Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 38 Cesnjak_zps57d175b5" />

Gost

Anonymous
Gost

aaaaa ... rollooooo ... pu pu puuuu
necem nista da kazem  :good: 

rollo tomasi

rollo tomasi

u nastavku se vidi pripremljen teren za sadnju krumpira. ima nesto korova, to ce kopacica isprevrtati

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 38 <a href=Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 38 Priprema_zps34b691fa" />

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 38 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu