Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije

+8
proba
g_host
Harmy
rollo tomasi
Cat_
escaped
bazilija
zingaro
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 20 od 40]

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::Jedne proste zagrebachke zime..dok su ruke josh promrzle od puta,,,


Jednog beogradskog leta proste gospodnje 19** ... soba puna mirisa latica divljih ruza rasutih po podu ... isprepletenih snopova sunca u zalasku koji su se stidljivo probijali kroz pukotine na starim drvenim zaluzinama ... dok je u uglu radio gramofon na kome se vrtela lp ploca ... miris lavande u belim damastnim carsavima , preplaseni otkucaji srca ... i zelja

Gost

Anonymous
Gost

a yebote..damastni čaršavi ..jel žulja damast



Gost

Anonymous
Gost

ma gde zulja ... najlepse spavanje uvek pa jos ako je ustirkan , divota ... samo ih ni ja nemam vise ... nemogu se naci
sta mi razbijas romatiku Rant

Zubo

Gost

Anonymous
Gost

hhaha..a je dobro govoriš..aj malo se zajebajem..

ps. ja znam samo za stoljnjake od damasta

zingaro

zingaro

urbanstyle ::hhaha..a je dobro govoriš..aj malo se zajebajem..

ps. ja znam samo za stoljnjake od damasta

ne kontash ti srpski,,,,,kod njih je damast saten,,,daklem,,,ide jedna prava pijesmitza,,,koju obozavam,,,rodjena za stiskavatz u Lapidariju:Smile

zingaro

zingaro

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
urbanstyle ::hhaha..a je dobro govoriš..aj malo se zajebajem..

ps. ja znam samo za stoljnjake od damasta

ne kontash ti srpski,,,,,kod njih je damast saten,,,daklem,,,ide jedna prava pijesmitza,,,koju obozavam,,,rodjena za stiskavatz u Lapidariju:Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 650269930
Ne kontas ni ti Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 253468018 ... u mom maternjem srpsko-hrvatskom , od satena su mame haljine dobijale , kad su bile mlade u specijalnim prilikama , prekrojene od haljina njihovih mama , rucno sasivene od materijala nabavljenog iz diplomatskih magacina na tackice i teske veze . Jos uvek imam tri haljine iz tog perioda nasledjene kad su moji rodjaci zatvorili ''krojacki salon za dame i gospodu''.. nosila sam ih sa 18 godina u vreme kad se moj struk mogao obuhvatiti sa dve sake
Sta sve pamtim ... matora sam ko biblija Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 1805953252
Damast je fino pamucno platno specijalne izrade i najkvalitetnije su ga pravili chesi ... najslicnije sto se moze naci sada se radi za hotele sa gomilom zvezdica jer je jako izdrzljivo i moze se prati zilion puta a da ne promeni ni oblik ni kvalitet .
Trazila sam slicice ... i nisam nasla ... nesto najslicnije je ovo

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 Posteljina-damast

Gost

Anonymous
Gost

dani u lapidariju...aoooooaaaa Very Happy dobre uspomene

tu sam zapalila prvi duvan- skoro sam pala u nesvijest( filter 57 se zvao duvan)

czigo dŽavle ..svagdi te je bilo ....jesi pohodio onda i tavernu na g. gradu


Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::
zingaro ::
urbanstyle ::hhaha..a je dobro govoriš..aj malo se zajebajem..

ps. ja znam samo za stoljnjake od damasta

ne kontash ti srpski,,,,,kod njih je damast saten,,,daklem,,,ide jedna prava pijesmitza,,,koju obozavam,,,rodjena za stiskavatz u Lapidariju:Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 650269930
Ne kontas ni ti Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 253468018 ... u mom maternjem srpsko-hrvatskom , od satena su mame haljine dobijale , kad su bile mlade u specijalnim prilikama , prekrojene od haljina njihovih mama , rucno sasivene od materijala nabavljenog iz diplomatskih magacina na tackice i teske veze . Jos uvek imam tri haljine iz tog perioda nasledjene kad su moji rodjaci zatvorili ''krojacki salon za dame i gospodu''.. nosila sam ih sa 18 godina u vreme kad se moj struk mogao obuhvatiti sa dve sake
Sta sve pamtim ... matora sam ko biblija Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 1805953252
Damast je fino pamucno platno specijalne izrade i najkvalitetnije su ga pravili chesi ... najslicnije sto se moze naci sada se radi za hotele sa gomilom zvezdica jer je jako izdrzljivo i moze se prati zilion puta a da ne promeni ni oblik ni kvalitet .
Trazila sam slicice ... i nisam nasla ... nesto najslicnije je ovo

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 Posteljina-damast

valjao bi se provaljat po ovome Very Happy - al dobro izgleda...volim bijele posteljine..znaš što mi je još drago..one posteljine što su radile slavonke...bijele jastučnice..plahte ... ali sa onim reljefima...da li se to zove šling

zingaro

zingaro

urbanstyle ::
Anabela ::
zingaro ::

ne kontash ti srpski,,,,,kod njih je damast saten,,,daklem,,,ide jedna prava pijesmitza,,,koju obozavam,,,rodjena za stiskavatz u Lapidariju:Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 650269930
Ne kontas ni ti Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 253468018 ... u mom maternjem srpsko-hrvatskom , od satena su mame haljine dobijale , kad su bile mlade u specijalnim prilikama , prekrojene od haljina njihovih mama , rucno sasivene od materijala nabavljenog iz diplomatskih magacina na tackice i teske veze . Jos uvek imam tri haljine iz tog perioda nasledjene kad su moji rodjaci zatvorili ''krojacki salon za dame i gospodu''.. nosila sam ih sa 18 godina u vreme kad se moj struk mogao obuhvatiti sa dve sake
Sta sve pamtim ... matora sam ko biblija Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 1805953252
Damast je fino pamucno platno specijalne izrade i najkvalitetnije su ga pravili chesi ... najslicnije sto se moze naci sada se radi za hotele sa gomilom zvezdica jer je jako izdrzljivo i moze se prati zilion puta a da ne promeni ni oblik ni kvalitet .
Trazila sam slicice ... i nisam nasla ... nesto najslicnije je ovo

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 Posteljina-damast

valjao bi se provaljat po ovome Very Happy - al dobro izgleda...volim bijele posteljine..znaš što mi je još drago..one posteljine što su radile slavonke...bijele jastučnice..plahte ... ali sa onim reljefima...da li se to zove šling


njaljpshe se valjat po travi,,,jebo ovaj damast,,koji je u oridjidji izvedbi dobijo ime po Damaskusu koji je bio radjen od svile,,,a sada ovo je pola svila pola pamuk,,,jebo te nashto zene apte,,,a meni je bash prtzanje na podu fora,,,e da skoro sam zaboravio,,,ujebashte mi temu,,pichke jeden ljubomorne,,,josh samo da jednu vidim da mi se shece temom bez ljubavi,,,dobit ce kurac na chelo i dva jaja na oko..ajd ad da vas vidim..

zingaro

zingaro

zingaro

zingaro

Gost

Anonymous
Gost

a ja,,,nema ni zingica,,,pa ja
aloooo decko , sa kim da se svaDZam,,,

escaped



Anabela ::a ja,,,nema ni zingica,,,pa ja
aloooo decko , sa kim da se svaDZam,,,


Cigo lovi aligatore ili ga je susjeda filipinka objesila za jaja.

Gost

Anonymous
Gost

bice da ga je filipinka obesila zbog ovih pesama sto pusta preglasno , pa jadna nemoze da spava
dosla joj zuta minuta

escaped



Anabela ::bice da ga je filipinka obesila zbog ovih pesama sto pusta preglasno , pa jadna nemoze da spava
dosla joj zuta minuta

pa bilo bi na CNN-u...Philippines women hangs Cigo from Kroejša with heavy-duty chain to his own balls on bamiya tree.

Gost

Anonymous
Gost

ma sta ce joj hevi ... moz' to i sa lancicem
ne preteruj

escaped



Anabela ::ma sta ce joj hevi ... moz' to i sa lancicem
ne preteruj

znaš da ameri uvek preteruju...kod njih je sve huge, veliko...

Gost

Anonymous
Gost

ma je ... djoku Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 2750286914
meni su ameri ko tebi hrvati
nabijem ih na onu stvar

zingaro

zingaro

Anabela ::a ja,,,nema ni zingica,,,pa ja
aloooo decko , sa kim da se svaDZam,,,

Pa svadjaj se ko i do sada ,,,,sama sa sobom,,,meni je svaDZa predigra za sex...ha ja,,,kush ljepshi sex nego nakon svadja,,pomirbeni,,,kako reche Penelopa,,,jebo li je Odisej da je jebo,,,tako romantichnu..

Gost

Anonymous
Gost

Ma neCHu da se svaDzam ... samo sam te htela dozvati,,,da upoznas nasu novu forumasicu,,,predvidljiv si,,,pa ja Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 2493160508

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::Ma neCHu da se svaDzam ... samo sam te htela dozvati,,,da upoznas nasu novu forumasicu,,,predvidljiv si,,,pa ja Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 2493160508

Dozivaš ga ti zbog sebe, a ne zbog mene... Laughing




Meni su svi koji pišu puno zareza sumnjivi, a i tuče žene grubijan, tako da eto ti ga Very Happy

zingaro

zingaro

Penelopa ::
Anabela ::Ma neCHu da se svaDzam ... samo sam te htela dozvati,,,da upoznas nasu novu forumasicu,,,predvidljiv si,,,pa ja Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 2493160508

Dozivaš ga ti zbog sebe, a ne zbog mene... Laughing




Meni su svi koji pišu puno zareza sumnjivi, a i tuče žene grubijan, tako da eto ti ga Very Happy

E nek si joj rekla,,,,pa to vide svi ,,i oni najcoraviji,,chak je ishla i frizeru zbog mene,,pila je kavitzu i pushila dok je zmirila,,,a kaj se tiche zareza,,,kaj mislish zakaj ih obozajem...???,,aj gukni golubitze....

Gost

Anonymous
Gost

Penelopa ::
Anabela ::Ma neCHu da se svaDzam ... samo sam te htela dozvati,,,da upoznas nasu novu forumasicu,,,predvidljiv si,,,pa ja Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 2493160508

Dozivaš ga ti zbog sebe, a ne zbog mene... Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 277638789

Meni su svi koji pišu puno zareza sumnjivi, a i tuče žene grubijan, tako da eto ti ga Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 364988687

a da ...bas mi treba , vidis da se uvek obrusava na mene Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 253468018
ti ovako delujes ponjezno i romanticno a on ima i tu crtu al je krije kao zmija noge pa se brani grubijanstvom ... a nije ... cist folirant , nista mu ne veruj kad lupa zareze , sve je to gluma Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 140966287

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
Penelopa ::Dozivaš ga ti zbog sebe, a ne zbog mene... Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 277638789

E nek si joj rekla,,,,pa to vide svi ,,i oni najcoraviji,,chak je ishla i frizeru zbog mene,,pila je kavitzu i pushila dok je zmirila,,,

a ja,,,bas zbog tebe,,,pa ja Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 1805953252

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 20 1845740674

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 20 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu