Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije

+8
proba
g_host
Harmy
rollo tomasi
Cat_
escaped
bazilija
zingaro
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 22 od 40]

zingaro

zingaro

Penelopa ::
zingaro ::Meni je naj scena ,,kad joj skida shtramplice,,a jebo ja takog rezisera,,pa tko je vidio nosit je tako daleko i to josh na tavan,,,ja bi je mrkno prvo na verandi,,a poslije bi mogli na tavan,,sta je ludje ,,,ljubav ili strast ,,,pitam se pitam sada,,, Rolleye2


Čovjek mlad, pun snage, naravno da je može nosit silly Very Happy

Ljubav ili strast?
Meni ljubav.



Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 22 600full-what-dreams-may-come-screenshot

Jab mogo i Anabelu nosit koja ima sto kila,,,al mi se neda:Smile..a prije snimanja tog filma,,nosio sam balerine po zagrebu,,,da ne ugaze s onim shtiklitzama u vodu,,,pa kaj,,uopce s ene hvalim,,,,,hahahahhahahahhahaha...ma..

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
urbanstyle ::ne volim balaševiča--nikako

smara me Smile

ko da sam ja to stavijo za tebe,,jebemese shta tebe shmara:Smile..ima ovdje kome se ova pijesmitza djasvi..pa ja..

ma ne otvarm ja te klipove inače..taman da ga postavi netko meni srcu drag

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::

Jab mogo i Anabelu nosit koja ima sto kila,,,al mi se neda:Smile..a prije snimanja tog filma,,nosio sam balerine po zagrebu,,,da ne ugaze s onim shtiklitzama u vodu,,,pa kaj,,uopce s ene hvalim,,,,,hahahahhahahahhahaha...ma..


Sad si me ugodno iznenadio Smile
Surprised ..ma vidi kako znaš da se glumica zove Anabella ...? Lijepa žena, jel'da Wink


Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 22 Images?q=tbn:ANd9GcQ6GielgC78wDp_jAJ5MC2cEia_Yb7K0F8SWqImeITq-nfgzeVH

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
Jab mogo i Anabelu nosit koja ima sto kila,,,al mi se neda:Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 22 650269930..a prije snimanja tog filma,,nosio sam balerine po zagrebu,,,da ne ugaze s onim shtiklitzama u vodu,,,pa kaj,,uopce s ene hvalim,,,,,hahahahhahahahhahaha...ma..

... ne bi mogao ... 108 kg da preciziramo Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 22 3842120668
te tvoje balerine nisu imale 40 kg zajedno sa krevetom ... ne hvali se Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 22 253468018

Gost

Anonymous
Gost

Ma kakvih 108..nemaš više od 64 zajedno sa frizurom Very Happy

Gost

Anonymous
Gost

Penelopa ::Ma kakvih 108..nemaš više od 64 zajedno sa frizurom Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 22 364988687

i par tegova Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 22 364988687

zingaro

zingaro

Anabela ::
Penelopa ::Ma kakvih 108..nemaš više od 64 zajedno sa frizurom Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 22 364988687

i par tegova Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 22 364988687

dok ne pokazesh ne vjerujem,,,,do tada,,,pjesmica,,,,za nju,,,zna ona,,,,ne treba uopce naglashavati...pa ja...

zingaro

zingaro

urbanstyle ::
zingaro ::
urbanstyle ::ne volim balaševiča--nikako

smara me Smile

ko da sam ja to stavijo za tebe,,jebemese shta tebe shmara:Smile..ima ovdje kome se ova pijesmitza djasvi..pa ja..

ma ne otvarm ja te klipove inače..taman da ga postavi netko meni srcu drag

tvoja nesreca,,,inache bi se spoznala u nekoj drugoj dimenziji,,,kozo jedna nedokazata

zingaro

zingaro

Penelopa ::
zingaro ::

Jab mogo i Anabelu nosit koja ima sto kila,,,al mi se neda:Smile..a prije snimanja tog filma,,nosio sam balerine po zagrebu,,,da ne ugaze s onim shtiklitzama u vodu,,,pa kaj,,uopce s ene hvalim,,,,,hahahahhahahahhahaha...ma..


Sad si me ugodno iznenadio Smile
Surprised ..ma vidi kako znaš da se glumica zove Anabella ...? Lijepa žena, jel'da Wink


Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 22 Images?q=tbn:ANd9GcQ6GielgC78wDp_jAJ5MC2cEia_Yb7K0F8SWqImeITq-nfgzeVH

khm,,,ova mi je poznata,,,chak i sise me sjecaju na ,,khm..oops..

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::

dok ne pokazesh ne vjerujem,,,,

bas sam nesto razmisljala Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 22 1516263760
ali.... realna sam ... mozda sam cak malo i sakrila
moja tezina je zbir kilograma i karaktera ... otvara me u struku

zingaro

zingaro

Anabela ::
zingaro ::

dok ne pokazesh ne vjerujem,,,,

bas sam nesto razmisljala Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 22 1516263760
ali.... realna sam ... mozda sam cak malo i sakrila
moja tezina je zbir kilograma i karaktera ... otvara me u struku

ma ti si sve od prve skuzila,,,vishe me ne rajca izmishljat tvoju kilazu,,,od sada cu te zvati twigitza..jedino me brine shto me Baza nije poslala u pichku materinu,,,hahahahahhahaha...a valjda si je dala vremean ,,,gushta i trenira,,,samo je pitanje ,,oce preshutit il nece,,,ma:)

zingaro

zingaro


vecina ljubavi počinje pogledom,
usavršava se poljupcem,
a završava u suzama...

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
vecina ljubavi počinje pogledom,
usavršava se poljupcem,
a završava u suzama...



Svršava u suzama.. Zubo







Gost

Anonymous
Gost

Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 22 310073_328746387228430_1072841486_n

I want to do things while you play.

zingaro

zingaro



zingaro

zingaro

Gost

Anonymous
Gost

czigi sretan 100 rođendan Up

zdravlja,sexca,dobrih komšinica- i ostani ovako zaljubljubit



živijo...

Gost

Anonymous
Gost

spot je sladunjav,al je zvuk ok....

zingaro....sretan rođendan

escaped



Cigojnera nabijem sto puta nakurac.

escaped



Penelopa :: Ljubav..zaljubljenost..virtualne i stvarne...prtz ,,schrmtz..i ostale pizdarije - Page 22 277638789 ...koja čestitka!

ma nabijem ga nakurac.

Gost

Anonymous
Gost

tamo si tom kruzu isto rekao..

odohh ća.. Zubo

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 22 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu