Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sam svoj majstor

+6
rollo tomasi
g_host
Cat_
proba
bazilija
zingaro
10 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 15]

76Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 15:55

Gost

Anonymous
Gost

bazilija ::
urbanstyle ::
bazilija ::
ajoooj al Ambra se zgražava nad tom pedikurom na moru pa ćemo to izbjegavati.
ps. prošlog ljeta u boki kotorskoj, u perastu, na terasi kraj jednog restorana su prali tepih i sapunicu sapirali u more

ludjaci...štaš drugo reć..

fkt.će nas czingo zatuć..vidi teme Sam svoj majstor - Page 4 2493160508
E, sad, ne mogu točno da se setim je li sapunica bila organska Sam svoj majstor - Page 4 978158197

ye jašta od luga -takozvana lušija

77Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 15:57

g_host

g_host

[img]Sam svoj majstor - Page 4 48341447560060250111534 [/img]

evo jedan simpatičan "sam svoj majstor" savet. ne treba nam bogznašta:
plastična kantica od neke farbe, drvene štipaljke kupljene kod kineza, komad platna, lepak, makaze, špaga i eto slatke košarice za crvenkapicu kada želi bakici daodnese darove Zubo

78Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:00

bazilija

bazilija

urbanstyle ::
bazilija ::
urbanstyle ::

ludjaci...štaš drugo reć..

fkt.će nas czingo zatuć..vidi teme Sam svoj majstor - Page 4 2493160508
E, sad, ne mogu točno da se setim je li sapunica bila organska Sam svoj majstor - Page 4 978158197

ye jašta od luga -takozvana lušija
lukšija!
daklem, šaka finog bukovog pepela se zaveže u šifon i stavi u vrelu vodu da odstoji. nakon što je voda dovoljno rashlađena da se u nju umočiti ruka izljevati po ponjavi i jako trljati ribaćom četkom. što s više ljubavi to radite ponjava će biti zadovoljnija.

79Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:01

Gost

Anonymous
Gost

g_host ::[img]Sam svoj majstor - Page 4 48341447560060250111534 [/img]

evo jedan simpatičan "sam svoj majstor" savet. ne treba nam bogznašta:
plastična kantica od neke farbe, drvene štipaljke kupljene kod kineza, komad platna, lepak, makaze, špaga i eto slatke košarice za crvenkapicu kada želi bakici daodnese darove Zubo

ovo je tamna sad za uskrs za yaya...a od čega je ručka

80Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:03

g_host

g_host


a gle ovu ideju što je dobra!
naduvamo balon u neki mali jajasti oblik Very Happy i obmotavamo šarenim koncem umočenim u lepak za tapete ili drvofix, kad se osuši, probušimo balon, i voila, eto ukrasnih uskršnjih jaja!
negde sam pročitala da se po ovom principu rade i lusteri i abažuri za lampe od špage, zvuči zanimljivo.

[img]Sam svoj majstor - Page 4 15047049012255438225319 [/img]



Poslednji izmenio g_host dana 5/3/2013, 16:04, izmenjeno ukupno 1 puta

81Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:04

Gost

Anonymous
Gost

bazilija ::
urbanstyle ::
bazilija ::
E, sad, ne mogu točno da se setim je li sapunica bila organska Sam svoj majstor - Page 4 978158197

ye jašta od luga -takozvana lušija
lukšija!
daklem, šaka finog bukovog pepela se zaveže u šifon i stavi u vrelu vodu da odstoji. nakon što je voda dovoljno rashlađena da se u nju umočiti ruka izljevati po ponjavi i jako trljati ribaćom četkom. što s više ljubavi to radite ponjava će biti zadovoljnija.

a neznam jel to isto ko lušija...koliko mi je poznato to ti se je radilo ciklički...po pet -šest dana bi to trebalo satati na špaheru..al sad vidim da si napisala da mora odstajati..pa vjerujem da je to to..moja madona bi rekla...a šta su se bilili koleti i lancuni Very Happy

82Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:06

g_host

g_host

urbanstyle ::
g_host ::

evo jedan simpatičan "sam svoj majstor" savet. ne treba nam bogznašta:
plastična kantica od neke farbe, drvene štipaljke kupljene kod kineza, komad platna, lepak, makaze, špaga i eto slatke košarice za crvenkapicu kada želi bakici daodnese darove Zubo

ovo je tamna sad za uskrs za yaya...a od čega je ručka

mensčini od neke vrbove grančice pa isto omotano špagicom:))
ja bih od te plastične kantice iskoristila i ručku i oblijepila je nečim, pojma nemam..valjda bi me spucala u tom trenutku neka kreativna euforija Very Happy

83Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:08

g_host

g_host

čuj kreativna euforija..htela sam reći euforija kreativnosti..ili tako nešto Shy Zubo

84Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:13

g_host

g_host

ovo sam skinula jučer sa fb-a i sad već skupljam kore od narandži (može i limuna).
dakle, sakupimo pun kurac kori od narandže, prelijemo alkoholnim sirćetom , ostavimo oko dve nedelje da odstoji. procedimo, sipamo u bocu sa prskalicom i imamo mirišljavo sredstvo za brisanje staklenih ili keramičkih površina po kući.




[img]Sam svoj majstor - Page 4 48495821367891877465015 [/img]

85Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:15

Gost

Anonymous
Gost

g_host ::
a gle ovu ideju što je dobra!
naduvamo balon u neki mali jajasti oblik Very Happy i obmotavamo šarenim koncem umočenim u lepak za tapete ili drvofix, kad se osuši, probušimo balon, i voila, eto ukrasnih uskršnjih jaja!
negde sam pročitala da se po ovom principu rade i lusteri i abažuri za lampe od špage, zvuči zanimljivo.

[img]Sam svoj majstor - Page 4 15047049012255438225319 [/img]


fora je..kome se da zyebavati

kakva sam jedva i yaya opituram...a onda se osviestim pa se sietim basine majke...i njenih jaja.. Smile

86Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:16

Gost

Anonymous
Gost

g_host ::ovo sam skinula jučer sa fb-a i sad već skupljam kore od narandži (može i limuna).
dakle, sakupimo pun kurac kori od narandže, prelijemo alkoholnim sirćetom , ostavimo oko dve nedelje da odstoji. procedimo, sipamo u bocu sa prskalicom i imamo mirišljavo sredstvo za brisanje staklenih ili keramičkih površina po kući.




[img]Sam svoj majstor - Page 4 48495821367891877465015 [/img]

pun kurac kora Laughing aj mala u kurac ..ovo ču napraviti samo da znaš..

87Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:19

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::
Anabela ::
bazilija ::
nasapunaš ruke i trljaš o beton Sam svoj majstor - Page 4 364988687
a mozes tako radit i pedikir ... ako bas nisi pravila beton sa peskom jedinica Sam svoj majstor - Page 4 1516263760

ahahaha..kak sa fleka dođemo do pedikure...al nula je piesak..nula

đojka grata pete na mulu od kamenu stinu...a to sam vidila još puno žena da rade..ima jedna susjeda koja donese šampon za kosu i pere kosu u moru Laughing Laughing
A od čega bi se inače pjenušalo more? Tooth

88Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:27

Cat_

Cat_

Bas je zanimljivo ovo sa balonima i uskrsnjim jajima. Smile Svidja mi se i tecnost za brisanje prozora i staklenih povrsina. Smile

89Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:31

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::

pun kurac kora Laughing aj mala u kurac ...

Very Happy

Jednom Bosanac - uviek Bosanac. Smile
(uf ... ima da nadrapam kad me Sara dohvati ... Rolleye2 )

90Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:47

Gost

Anonymous
Gost

kako je to bio dobar časopis....tata ga je kupovao redovito,a ja sam gutala sve savjete i poneki i primjenila....volim radit sa rukama....molim da me se krivo ne shvati Sam svoj majstor - Page 4 2493160508

evo savjet....ako želite da su vam uši čiste redovito ih čistite Sam svoj majstor - Page 4 1007531728

91Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:49

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::a sta ima da se cisti mikrotalasna ? Sam svoj majstor - Page 4 705485277
prebrises svaki put i gotovo ... doduse koliko je ja koristim ... jos je kao nova

stavi se sok jednog limuna u dec vode u posudu i upali na minutu dvije....nakon toga obriše i posuši.....mislim da sam to negdje čula

92Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:50

Gost

Anonymous
Gost

besposlenpop ::
zingaro ::Vak,,ajmo malo izvuc neshto korisno iz ovih virtualnih druzenja,,,ako svatko doda neshto mozda stvarno nastane onaj zaboravljeni casopis SAM SVOJ MAJSTOR..kojega sam skupljao josh kao klinac i zamishljao kako cu sam napraviti ovo ono...
Kaj se ni časopis zval "Uradi sam"? Sam svoj majstor - Page 4 1094424045

viš viš moguće je Sam svoj majstor - Page 4 364988687 ja zapamtila sam svoj majstor....jesu bila 2?

93Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:52

Gost

Anonymous
Gost

Cat_ ::Bas je zanimljivo ovo sa balonima i uskrsnjim jajima. Smile Svidja mi se i tecnost za brisanje prozora i staklenih povrsina. Smile

kad sam ugledala ovu teglu..mislila sam da su neki beštije u formalinu..a kad tamooo Very Happy

94Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:54

Gost

Anonymous
Gost

lena ::
Anabela ::a sta ima da se cisti mikrotalasna ? Sam svoj majstor - Page 4 705485277
prebrises svaki put i gotovo ... doduse koliko je ja koristim ... jos je kao nova

stavi se sok jednog limuna u dec vode u posudu i upali na minutu dvije....nakon toga obriše i posuši.....mislim da sam to negdje čula

nisi probala ....to se ne važi Laughing

95Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:54

Gost

Anonymous
Gost

je bila su dva časopisa definitivno...i sam svoj majstor i uradi sam....majstor je bio bolji....Sam svoj majstor - Page 4 364988687

96Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 16:55

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::
lena ::
Anabela ::a sta ima da se cisti mikrotalasna ? Sam svoj majstor - Page 4 705485277
prebrises svaki put i gotovo ... doduse koliko je ja koristim ... jos je kao nova

stavi se sok jednog limuna u dec vode u posudu i upali na minutu dvije....nakon toga obriše i posuši.....mislim da sam to negdje čula

nisi probala ....to se ne važi Sam svoj majstor - Page 4 277638789

al sam čula!!!časna pijonirska Sam svoj majstor - Page 4 364988687

97Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 17:23

Gost

Anonymous
Gost

lena ::
urbanstyle ::
lena ::

stavi se sok jednog limuna u dec vode u posudu i upali na minutu dvije....nakon toga obriše i posuši.....mislim da sam to negdje čula

nisi probala ....to se ne važi Sam svoj majstor - Page 4 277638789

al sam čula!!!časna pijonirska Sam svoj majstor - Page 4 364988687

ma ja to sve pozaboravljam..jedino sam otkrila šemu kak oprat špaher od rosfraja i teče...

pomišaš sve skupa kavsinu..arf i onu žicu za rofr. suđe opališ po tome..ispreš i šljašti see ko krešina čelenka Laughing

98Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 20:48

Gost

Anonymous
Gost

lena ::
Anabela ::a sta ima da se cisti mikrotalasna ? Sam svoj majstor - Page 4 705485277
prebrises svaki put i gotovo ... doduse koliko je ja koristim ... jos je kao nova

stavi se sok jednog limuna u dec vode u posudu i upali na minutu dvije....nakon toga obriše i posuši.....mislim da sam to negdje čula
Je, čuje se zujanje generatora i ventilatora ... silly
Posle toga razmuljaš napol otopljenu masnoću. Shades

99Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 20:49

Gost

Anonymous
Gost

lena ::
besposlenpop ::
zingaro ::Vak,,ajmo malo izvuc neshto korisno iz ovih virtualnih druzenja,,,ako svatko doda neshto mozda stvarno nastane onaj zaboravljeni casopis SAM SVOJ MAJSTOR..kojega sam skupljao josh kao klinac i zamishljao kako cu sam napraviti ovo ono...
Kaj se ni časopis zval "Uradi sam"? Sam svoj majstor - Page 4 1094424045

viš viš moguće je Sam svoj majstor - Page 4 364988687 ja zapamtila sam svoj majstor....jesu bila 2?
Nisu.
To je bil slogan reklame. silly

100Sam svoj majstor - Page 4 Empty Re: Sam svoj majstor 5/3/2013, 20:50

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::
lena ::
Anabela ::a sta ima da se cisti mikrotalasna ? Sam svoj majstor - Page 4 705485277
prebrises svaki put i gotovo ... doduse koliko je ja koristim ... jos je kao nova

stavi se sok jednog limuna u dec vode u posudu i upali na minutu dvije....nakon toga obriše i posuši.....mislim da sam to negdje čula

nisi probala ....to se ne važi Laughing
A uvek možeš probat. Twisted Evil

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 15]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu