Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum

+7
Leon
Plovak
Cat_
bazilija
escaped
rollo tomasi
zingaro
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 43]

Gost

Anonymous
Gost

sam da znas da sam u 4 ustala ... a ti gledaj pa dodji opet u 2 nocas

aj polako

rollo tomasi

rollo tomasi

o kako mi vas je zao, o tugo, o sudbo kleta... kod mene rukola (riga) raste sama. samo trebas imati zdravu kicmu i sagnuti se. nju se ne sadi. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 3 650269930
a popa necu ni komentirati Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 3 1071211947

Gost

Anonymous
Gost

samo da te cujem jos jednom da si gladan i da nemas sta spremiti ...
savi kicmu i poberi rigu , napravi salatu ... sad peci dvopeka kad imas hleba , napravi krutoncice ( u prevodu izlomi hleb)
i imas pravi obrok kad zatreba ... pa jos zdrav silly

Vecer rollo Very Happy ... nesto imam problem sa netom ... ako zatajim

jesi ocistio deo za novu terasu ?

rollo tomasi

rollo tomasi

dobro vece i tebi. izgleda da smo nas dvoje najaktivniji korisnici nocne smjene. ponekad nam se pridruzi whisp prije spavanja i zingo kod kog tek zavrsava dan.
cekaj malo... ne raste riga dok pada snijeg. trebalo bi je malo prilagoditi svim vremenskim uvjetima. no, i ovako je dobro. tek dolazi njena sezona.
ciscenje terena solidno napreduje. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 3 650269930

Gost

Anonymous
Gost

znaci treba neka zimska biljcica Grat

ako imas zemlje , bastu ili nesto slicno ... secam se , nekada davno je moja baka kopala trap pa sam cak i ja jednom ucestvovala u tome i videla kako se to radi

Znas sta je TRAP?
iskopa se recimo 2 kvadrata zemlje oko 30tak cm dubine i tu se redom polozi mrkva , krompir i kojesta , cak se i voce ostavljalo ranije ... i sve prekrije slamom ili kukurozovinom ... i preko dodju daske i zemlja ona otkopana .
Napravis otvor za laksi prilaz preko zime kad ima snega .Kao vratanca .
Sve se fantasticno odrzi ... a krompir ... nista lepse u zivotu nisam jela . Nikad ne smrzne nista .
Eto ti nacin kako da preko cele zime imas zalihu

Gost

Anonymous
Gost

vec neko vreme smo najaktivniji ....
u ovo neko doba ... ostali dodju ujutro rano ili kasnije posle ponoci

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::sam da znas da sam u 4 ustala ... a ti gledaj pa dodji opet u 2 nocas

aj polako

pet do dvanaest Very Happy

pročitat ću ..i odoh odma u krpe...

rollo tomasi

rollo tomasi

mmda, priznajem da nisam za to cuo. svidja mi se zamisao. i mislim da shvacam kako funkcionira. hvala ti na savjetu. ovdje se neke biljke siju ili sade u jesen, a poanta je da preko zime miruju i ne smrznu se. kad zatopli pocnu nicati. ali to se radi cisto zbog ustede na vremenu. trap je ocito sasvim druga prica i trebalo bi ga isprobati. tnx Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 3 98290982

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::
Anabela ::sam da znas da sam u 4 ustala ... a ti gledaj pa dodji opet u 2 nocas

aj polako

pet do dvanaest Very Happy

pročitat ću ..i odoh odma u krpe...

ha ... tacna kao satic ... pohvalaaaa
hoces malo cokolade ?

Gost

Anonymous
Gost

rađe bi toplu čokoladu..ako može Shame

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::
Anabela ::sam da znas da sam u 4 ustala ... a ti gledaj pa dodji opet u 2 nocas

aj polako

pet do dvanaest Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 3 364988687

pročitat ću ..i odoh odma u krpe...

ajde daj. kad si vec dosla... ostani malo. komentiraj nesto. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 3 364988687

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi :: trap je ocito sasvim druga prica i trebalo bi ga isprobati. tnx Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 3 98290982
da , tako su se nekada davno cuvale vocke i povrce ... i zacudo nista se nije kvarilo ... a ukus odlican
ako te bude zanimalo , imam jos uvek koga da pitam kako se tacno pravi ... i mogu ti napisati

Gost

Anonymous
Gost

čekam prvo šokoladu....

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::rađe bi toplu čokoladu..ako može Shame
sad jos i ucenjuje da bi ostala Zubo
nema ... ja jedem ... zdravi cips Shame

rollo tomasi

rollo tomasi

Anabela ::
rollo tomasi :: trap je ocito sasvim druga prica i trebalo bi ga isprobati. tnx Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 3 98290982
da , tako su se nekada davno cuvale vocke i povrce ... i zacudo nista se nije kvarilo ... a ukus odlican
ako te bude zanimalo , imam jos uvek koga da pitam kako se tacno pravi ... i mogu ti napisati

volio bih, ako te bude volja.

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::čekam prvo šokoladu....

usput pitaj bellu da li se moze trap napraviti u pitaru Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 3 650269930

Gost

Anonymous
Gost

volim ja te prastare nacine odrzavanja , gajenja ... ponekad nam oni vise pomognu u prezivljavanju ... zdravijem
vec sam se raspitala za zingovu bukacu ili tako nekako ... protiv buba ... nije lose posaditi je na vikendici , lepo izgleda ... a tera insekte

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::
urbanstyle ::čekam prvo šokoladu....

usput pitaj bellu da li se moze trap napraviti u pitaru Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 3 650269930

ay kraaguu,,ja sam počela praviti kompost u pitaru...a yebga moram isprobat..da vidim koliko će smrdit Very Happy

Gost

Anonymous
Gost

njoj cemo drugi savet ... u jbt ... postala sam draga saveta ... a nemam ni saksiju zemlje na terasi Zubo

ako ima podrum , drvena skrinja , napuni je suvim peskom i u nju sargarepu i belu zelen ... sve prekrije i cele zime ima
samo nesme biti oprana kupovna ... nego od seljaka , iz zemlje ... taman kad njene narastu ... na jesen idu na cuvanje
a sebi nek kupuje u samoposluzi silly

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::
rollo tomasi ::
urbanstyle ::čekam prvo šokoladu....

usput pitaj bellu da li se moze trap napraviti u pitaru Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 3 650269930

ay kraaguu,,ja sam počela praviti kompost u pitaru...a yebga moram isprobat..da vidim koliko će smrdit Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 3 364988687

jbt. pa ti bi mogla traziti i drzavne poticaje ( znas, to ti je ono kad dobijes lovusu i spiskas je na nakit i dobre aute). pa dodje komisija da vidi ispunjavas li uvjete i pitaju te da im pokazes zemljiste, a ti ih nonsalatno odvedes na balkon Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 3 277638789

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::
urbanstyle ::
rollo tomasi ::

usput pitaj bellu da li se moze trap napraviti u pitaru Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 3 650269930

ay kraaguu,,ja sam počela praviti kompost u pitaru...a yebga moram isprobat..da vidim koliko će smrdit Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 3 364988687

jbt. pa ti bi mogla traziti i drzavne poticaje ( znas, to ti je ono kad dobijes lovusu i spiskas je na nakit i dobre aute). pa dodje komisija da vidi ispunjavas li uvjete i pitaju te da im pokazes zemljiste, a ti ih nonsalatno odvedes na balkon Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 3 277638789

Very Happy a nisi mi rekao da li se karota rasađuje...jesam li dobro napravila ili nisam..brzo mi odgovori jer ona svake sekunde raste,,nemoš vjerovati koji urod će to biti Zubo pun pitar karote

Gost

Anonymous
Gost

Smazala sam celu kesicu chipsa ... sad cu piti vode celu noc Sad

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::brzo mi odgovori
e nemoj da joj kazes ... ne cita ... otkad sam joj rekla sta da radi silly
sad nek gaji mrkvu ko bambuse

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::Smazala sam celu kesicu chipsa ... sad cu piti vode celu noc Sad

odmah posadi dva kumpira Very Happy

ja imam samo onu čokoladu za kuhanje koja je očajna...



otra ja u ponjavu Smoke

Gost

Anonymous
Gost

a i ja cu uskoro ... nadam se zaspati

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu