Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum

+7
Leon
Plovak
Cat_
bazilija
escaped
rollo tomasi
zingaro
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 43]

Gost

Anonymous
Gost

ha ... nebi se ni setila ... okete Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 2 3630314092

Gost

Anonymous
Gost

ja sam danas slikala neke izraline Very Happy što sam ove jeseni posijala...čudooo..čudo od b iljaka....budem stavila..ja uopće pojma nemma šta je to izraslo... Laughing

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::ovako..kupila sam sadnice cherry pomica..i one duguljaste..

to ću posaditi u pitar ...ajde savjeti kako to najbolje učiniti koja zemlja..mislim ako znate

inače - presadnica je ajmo reć domaća...zadnjih pet godina je kod tih ljudi..ako meni uspije..onda ću i ja za nekih pet godina imati svoje pomice...sijete li -sadite li ??? imate li uopće želju zasaditi biljčicu


Ove godine neću ništa saditi, iako sam cijelo popodne provela u vrtu, samo sam dodala začinske biljke i ponovno posadila šljivu, zadnje nevrijeme mi je uništilo do temelja sve voćke i ostalo, susjedovi borovi su završili u mom vrtu, jednostavno je sve nestalo pod hrpom od jedno metar i po. Preživjeli su kadulja, menta, origano i božur od kojega nije bilo više ni traga... najavljuju opet vrelo ljeto a u kombinaciji s morskim zrakom uvjeti su zadnjih par godina nikakvi, tako da se nemam namjeru ovo ljeto s tim zafrkavat

Gost

Anonymous
Gost

bingo..origano..vidiš nije loša tema ako ništa drugo barm me podsjetite Very Happy

viola...cijelo popodne u vrtu..zavidim ti

jesi sredila nokte

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::ja sam danas slikala neke izraline Very Happy što sam ove jeseni posijala...čudooo..čudo od b iljaka....budem stavila..ja uopće pojma nemma šta je to izraslo... Laughing

valjda kužite da sam mislila napisati izrasline

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::
urbanstyle ::ja sam danas slikala neke izraline Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 2 364988687 što sam ove jeseni posijala...čudooo..čudo od b iljaka....budem stavila..ja uopće pojma nemma šta je to izraslo... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 2 277638789

valjda kužite da sam mislila napisati izrasline

ahm ... naravno ... ja narocito Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 2 1516263760
mislila sam da je to opet neki novohrvatski ... a nema mi POOPAAAA Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 2 1805953252 da prevodi

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::bingo..origano..vidiš nije loša tema ako ništa drugo barm me podsjetite Very Happy

viola...cijelo popodne u vrtu..zavidim ti

jesi sredila nokte

Ja ti sve neke takve stvari doživljavam kao terapiju, lijepo se dobro umoriš, ali ne da se izmoždiš, i glava ti isprazni od svih prisilnih misli, kojekakvih tuđih glasova... bitno je da nema prisile, znači da radiš upravo ono što želiš

Nisam sredila nokte, nego sam ih skroz skratila i dobro izribala sa sodom bikarbonom jer imam još posla u vrtu Very Happy

Što tebe priječi... posao? Vremena nemaš?

Gost

Anonymous
Gost

soda bikarbona..ajdeee..nisam imala pojma.. Very Happy znam da je dobra za žgaravicu

ma našla bi ja vremena ..ali mi je vrt na krivom mjestu..50 km od mene

i noćas točno u 01:05 Very Happy posijala sam origano..hvala ti što si me podsjetila

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::
urbanstyle ::
urbanstyle ::ja sam danas slikala neke izraline Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 2 364988687 što sam ove jeseni posijala...čudooo..čudo od b iljaka....budem stavila..ja uopće pojma nemma šta je to izraslo... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 2 277638789

valjda kužite da sam mislila napisati izrasline

ahm ... naravno ... ja narocito Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 2 1516263760
mislila sam da je to opet neki novohrvatski ... a nema mi POOPAAAA Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 2 1805953252 da prevodi

ma neću ga više spominjati...ni objašnjavati...na njemu je Smile

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::soda bikarbona..ajdeee..nisam imala pojma.. Very Happy znam da je dobra za žgaravicu

ma našla bi ja vremena ..ali mi je vrt na krivom mjestu..50 km od mene

i noćas točno u 01:05 Very Happy posijala sam origano..hvala ti što si me podsjetila

Smile

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::

ma neću ga više spominjati...ni objašnjavati...na njemu je Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 2 650269930

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 2 1094424045


usput ... nista od moje sadnje danas ... dok ne kupim zemlju
sutra se bavim sobom Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 2 3597588207

Gost

Anonymous
Gost

ja ću sadit i čupati u penziji Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 2 3558609848

za sad me bicikla i teretana opuštaju....vrt i bilje pod stare dane.....ali da je gušt sigurno je....no neka čeka Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 2 2493160508

Gost

Anonymous
Gost

I dalje nista od vlasca ... ali bila sam i na pijaci ... jedan strucak nesto manje od 1 e ... da im sve po spisku ... preskupo

Gost

Anonymous
Gost

sve sam posadila...odnosno pomice presadila...otkrila sam gdje sam mrkvice posijala u koji pitar...i na opće veselje..išla sam ih iščupati a kad tamo već se mrkvica napravila...eee sadd ja sam je rasadila ...ne znam da li je to ok..ali za svaki slučaj sam ostavila ostale u onom pitaru...biće gužva u zemlji kad se naprave

detektirala sam one izrasline..ustvari to je korov Sad ...ali nevjerojatno kako fino raste Very Happy nekako se perišin umiješao u sve to Very Happy

rokula mi je u cvatu..pa ću počekati i pokupiti sjeme...

eto to su novosti iz moga vrta silly

Gost

Anonymous
Gost

Imas dosta novosti Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 2 364988687

prati tu sargarepu ... i kako rastu ti ih cupaj za jelo i tako razredjuj
rukolu sam kupila na pijaci ( struckove ), domacu i zaista je drugacija od kupovne uvozne ... nemam ja to gde saditi
sto se mene tice za sad samo pripremam case od jogurta i kiselog mleka ( pretvoricu se u Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 2 426773373)
seme je jos u kesici

zingaro

zingaro

moj vrt iako dolazi ljeto,,zatvara svoja vrata za povrce,,,sada nastupa sezona cvijeca,,posijem onako bez ikakvog reda,,,raznog cvijeca,,,pa to kasnije izgleda ko neko divlje polje,,,drugo nista ne uspijeva jer,,,sunce je prejako a ladovine nigdje,,,,ne da mi se ogradjivati sa onim mrezama kao za mushice,,,ma kroz njih ni komarac ne moze proc,,,nadam se da mi divlje jagode nece odapet,,,i posushit se,,al za svaki sluchaj imam dosta sjemena,,.et.neki dan sam pobro karfiol,,brokolitzu,,,josh ima mladog krompijera,,,salate,,,ne znam shta cu sa njom,,,ni susjeda mi vishe nece,,,kaze da joj izlazi na nos..a jebo te,,, a sve organik,,,nema ni zrna pesticida,,e da,,,pochet cu uzgajati shampinjone,,a njih obozavam na zaru,,,samo malo posolish..i tako,,,papaja ,,pochela da zuti,,

Gost

Anonymous
Gost

za sampinjone ti treba neki podrum ili prostorija sa odredjenom vlaznoscu i temeperaturom ... ne mozes to u polje na vrelo sunce ... crni zingo silly
bukovacu mozes na neko drvo , panj koji je pod vlagom i u hladu ... zasticen travom
Nekad me to zanimalo pa sam malo proucavala ... ponesto i zapamtila

Gost

Anonymous
Gost

jebotee..neemmaa seljaci smo u duši i gotovo... Laughing

samo bi sadili..kopali..gledali kako raste

czingo čuvaj te đagode...šteta da propadnu..

neka czingi iskopa neki podzemni tunel i neka uzgaja gljive..7 metara najmanje..onda može i vinski podrum napraviti..

bela,moraš početi sa sadnjom..biti će ti kasno...ja sma mrkvice posijala negdi u 11 mjesecu..i tek sada su izašle..a rokulicu možeš u pitare one duge....to zbilja raste kao ludo

Gost

Anonymous
Gost

zemlja nas je odrzala , njojzi hvala :good:

dobro je dok jos imamo gde nesto da posadimo
ma ja sam odavno zakasnila ... ja se to vise igram po par saksija necega
juce pronadjem seme od nekih uzasno ljutih papricica ... bacicu i to ... tek da se crveni , kao jagode mada ne jedem ljuto

rukolu nisam nikad ... mislila sam da za to treba vece polje ... probacu naci seme to se ionako jede celo leto i jesen

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::zemlja nas je odrzala , njojzi hvala :good:

dobro je dok jos imamo gde nesto da posadimo
ma ja sam odavno zakasnila ... ja se to vise igram po par saksija necega
juce pronadjem seme od nekih uzasno ljutih papricica ... bacicu i to ... tek da se crveni , kao jagode mada ne jedem ljuto

rukolu nisam nikad ... mislila sam da za to treba vece polje ... probacu naci seme to se ionako jede celo leto i jesen

super su mi te papričice...mini..onak fino izgledaju kad narastu a i dekorativne su...ja ih koristim u svakom gulashu ...ili recimo kada pečem meso...stavim sa strane i kada bude ispečno papričicu bacim...a taj saft od pečenja bude onakk..malo pikantniji ali totalno različit od običnih okusa pečenog mesa....

rokula je zahvalna...možeš je sijati cijele godine...obično je miješam sa ostalim salatama..ali je bez problema mogu i samu jesti....dok raste ne traži neke posebene uvijete...tako da s njom imam najbolja iskustva....volim njen okus..aromu..ustvari jako me podsjeća na orahe..ali ne baš na orah..negooo..hmmm...nešto nedefinirano..ali ugodno

Gost

Anonymous
Gost

ja je jedem samu ... malo maslinovog , jabukovo sirce ili limun
a kao zamenu za obrok , dodam preko komadice belog sira ili grilovanog belo pilece ... i nista drugo mi ne treba

Gost

Anonymous
Gost

i yaya..tvrdo kuhana..mljachhh

belče...imaš pozdrav..moram off...napokon sam završila radni dan...brateee oteglo se i previše..a ne možem više pratiti forum...

ps..evo pop javlja da te mnog voliu Laughing

Gost

Anonymous
Gost

aj , pa javi se ... kad dodjes u on

pozdravi i ti Popa i kazi mu kad dodje kuci da nakoka kokice
pa nek mi napise pisma duga Very Happy

Gost

Anonymous
Gost

na kom radio talasu ti je Pop?
nikako potrefiti ... smetnje na vezama

Gost

Anonymous
Gost

Laughing tajna veza

pozz mila i draga bela...dođem oko ponoći da mi opet lansiraš odyeb Zubo Zubo

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 22 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu