Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum

+7
Leon
Plovak
Cat_
bazilija
escaped
rollo tomasi
zingaro
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 22 od 43]

rollo tomasi

rollo tomasi

dobit ces kompletno izvjesce. cesnjak izvrsno. krumpir prilicno dobro, kapulica sanirana, steta zanemariva. tikvice i paradajz drze se solidno, cherry trazi njeznost, po prognozama mogao bi biti nesto kasnije, bosiljak jos nije niknuo, i chilli prijateljstva napreduje. ja zadovoljan Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 650269930

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::dobit ces kompletno izvjesce. cesnjak izvrsno. krumpir prilicno dobro, kapulica sanirana, steta zanemariva. tikvice i paradajz drze se solidno, cherry trazi njeznost, po prognozama mogao bi biti nesto kasnije, bosiljak jos nije niknuo, i chilli prijateljstva napreduje. ja zadovoljan Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 650269930

najvaznije da si ti zadovoljan Up
mala opaska ... cherrry mozda trazi pjesmice i recitacije , pokusaj ...

Gost

Anonymous
Gost

lena ::peršin se tako razlisato da je to milina....i vlasac.....sve na balkonu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

Lenac, ne zarezuju te.. Very Happy

Kako si? Raduješ li se ljetu?

Gost

Anonymous
Gost

lena ::peršin se tako razlisato da je to milina....i vlasac.....sve na balkonu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

evo još jedna depresivna Very Happy

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::dobit ces kompletno izvjesce. cesnjak izvrsno. krumpir prilicno dobro, kapulica sanirana, steta zanemariva. tikvice i paradajz drze se solidno, cherry trazi njeznost, po prognozama mogao bi biti nesto kasnije, bosiljak jos nije niknuo, i chilli prijateljstva napreduje. ja zadovoljan Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 650269930

dodala sam i jedan patlidžan..nisam odolila..tako da sad imam pravu kolekciju Laughing

Gost

Anonymous
Gost

jedem kiflu ... i tako se radujem vasim rasadima ... sve cekam paradajz da sazri ... pa cu onda uz kiflu zamisljati i salatu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 2493160508

Gost

Anonymous
Gost

Anabela ::jedem kiflu ... i tako se radujem vasim rasadima ... sve cekam paradajz da sazri ... pa cu onda uz kiflu zamisljati i salatu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 2493160508

pome imaju baš dobar miris...

hladne iz frižidera i samo malo posoljene-neprocjenjivo

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::
Anabela ::jedem kiflu ... i tako se radujem vasim rasadima ... sve cekam paradajz da sazri ... pa cu onda uz kiflu zamisljati i salatu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 2493160508

pome imaju baš dobar miris...

hladne iz frižidera i samo malo posoljene-neprocjenjivo

e toooo ... jedva cekam leto ... ima ovih iz staklenika , al to nije to , onaj pravi miris

bazilija

bazilija

urbanstyle ::
rollo tomasi ::dobit ces kompletno izvjesce. cesnjak izvrsno. krumpir prilicno dobro, kapulica sanirana, steta zanemariva. tikvice i paradajz drze se solidno, cherry trazi njeznost, po prognozama mogao bi biti nesto kasnije, bosiljak jos nije niknuo, i chilli prijateljstva napreduje. ja zadovoljan Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 650269930

dodala sam i jedan patlidžan..nisam odolila..tako da sad imam pravu kolekciju Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 277638789
nije tako davno bilo kad je u moje selo došao prvi patlidžan. žene nisu znale stručni naziv za tu biljku pa su je zvale paradajz mudonja Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

Gost

Anonymous
Gost

Laughing ...

Gost

Anonymous
Gost

Ligeja ::
lena ::peršin se tako razlisato da je to milina....i vlasac.....sve na balkonu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

Lenac, ne zarezuju te.. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

Kako si? Raduješ li se ljetu?

pa da kad sadim samo bijedni peršin.....a vidi rola te tikvice,češnjak,pome.....penelopa jagode i uši Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

šalim se....neka ne šljive žilava sam ja Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 4006036031

sve bolje i bolje sam kako idu topliji dani.....meni toplina i ljeto gode....taman i planiram kad uzet godišnji i kako ga provesti Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 650269930

ti?jesi ljetni tip?voliš ove duge dane i sunce koje prži?

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::
lena ::peršin se tako razlisato da je to milina....i vlasac.....sve na balkonu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

evo još jedna depresivna Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

nego šta Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

zapravo volim zelenilo,ali nisam tip koji mu se baš posvećuje....to ću u penziji.....za sada samo oni najžilaviji kod mene opstanu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 2493160508

Gost

Anonymous
Gost

bazilija ::
urbanstyle ::
rollo tomasi ::dobit ces kompletno izvjesce. cesnjak izvrsno. krumpir prilicno dobro, kapulica sanirana, steta zanemariva. tikvice i paradajz drze se solidno, cherry trazi njeznost, po prognozama mogao bi biti nesto kasnije, bosiljak jos nije niknuo, i chilli prijateljstva napreduje. ja zadovoljan Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 650269930

dodala sam i jedan patlidžan..nisam odolila..tako da sad imam pravu kolekciju Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 277638789
nije tako davno bilo kad je u moje selo došao prvi patlidžan. žene nisu znale stručni naziv za tu biljku pa su je zvale paradajz mudonja Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

xaxaxaxa...plava muda

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::
bazilija ::
urbanstyle ::

dodala sam i jedan patlidžan..nisam odolila..tako da sad imam pravu kolekciju Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 277638789
nije tako davno bilo kad je u moje selo došao prvi patlidžan. žene nisu znale stručni naziv za tu biljku pa su je zvale paradajz mudonja Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

xaxaxaxa...plava muda

ma je li taj naziv iz vremena stabilizacije kad se nije kupovao toaletni papir pa su tajnice pizzu brisale indigom (sto analogno znaci da jos nije bilo printera) ?

Gost

Anonymous
Gost

lena ::
urbanstyle ::
lena ::peršin se tako razlisato da je to milina....i vlasac.....sve na balkonu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

evo još jedna depresivna Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

nego šta Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

zapravo volim zelenilo,ali nisam tip koji mu se baš posvećuje....to ću u penziji.....za sada samo oni najžilaviji kod mene opstanu Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 2493160508

tko zna kako će povrće izgledati kad ti odeš u pemsiju..ne gine ti raditi do 80


inače..petrusimul i selen se ne smiju saditi blizu jedan drugoga..danas mi to rekla jedan bakota na pazaru..eto svašta moš naučit Very Happy

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::
urbanstyle ::
bazilija ::
nije tako davno bilo kad je u moje selo došao prvi patlidžan. žene nisu znale stručni naziv za tu biljku pa su je zvale paradajz mudonja Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

xaxaxaxa...plava muda

ma je li taj naziv iz vremena stabilizacije kad se nije kupovao toaletni papir pa su tajnice pizzu brisale indigom (sto analogno znaci da jos nije bilo printera) ?

to su valjda plave pizze Very Happy

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::
rollo tomasi ::
urbanstyle ::

xaxaxaxa...plava muda

ma je li taj naziv iz vremena stabilizacije kad se nije kupovao toaletni papir pa su tajnice pizzu brisale indigom (sto analogno znaci da jos nije bilo printera) ?

to su valjda plave pizze Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687


tajnici plava pizza, a direktoru plava muda. pa ja Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::
urbanstyle ::
rollo tomasi ::

ma je li taj naziv iz vremena stabilizacije kad se nije kupovao toaletni papir pa su tajnice pizzu brisale indigom (sto analogno znaci da jos nije bilo printera) ?

to su valjda plave pizze Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687




tajnici plava pizza, a direktoru plava muda. pa ja Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

da objavim da sam jutros ugledala male pomice...prave se grozdovi ...trebam li sada dohranjivati ...samo ne kemiju plsss..ajde ako tko zna

zingaro

zingaro

urbanstyle ::
rollo tomasi ::
urbanstyle ::

to su valjda plave pizze Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687




tajnici plava pizza, a direktoru plava muda. pa ja Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

da objavim da sam jutros ugledala male pomice...prave se grozdovi ...trebam li sada dohranjivati ...samo ne kemiju plsss..ajde ako tko zna

ja svoje zapisham i rastu ko ludi,,moguce ova moja nadbubrezna luchi neki hormon pa zato raste nevjerojatno,,,,mogo bi to patentirat i prodavat vikend vrtlarima.. Grat
sad im kidaj zaperke,,i ne dozvoljavaj da se stablo razvija dalje,,,jer cesh na takav nachin sve hranjive sastojke koje biljka crpi preko korijena transferirati u plodove,,



Poslednji izmenio zingaro dana 14/5/2013, 14:21, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
urbanstyle ::
rollo tomasi ::



tajnici plava pizza, a direktoru plava muda. pa ja Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

da objavim da sam jutros ugledala male pomice...prave se grozdovi ...trebam li sada dohranjivati ...samo ne kemiju plsss..ajde ako tko zna

ja svoje zapisham i rastu ko ludi,,moguce ova moja nadbubrezna luchi neki hormon pa zato raste nevjerojatno,,,,mogo bi to patentirat i prodavat vikend vrtlarima..

urea..ti je to Laughing nisi niš izmislio

đesi crni czingo..jel ima vručine kod tebe

zingaro

zingaro

urbanstyle ::
zingaro ::
urbanstyle ::

da objavim da sam jutros ugledala male pomice...prave se grozdovi ...trebam li sada dohranjivati ...samo ne kemiju plsss..ajde ako tko zna

ja svoje zapisham i rastu ko ludi,,moguce ova moja nadbubrezna luchi neki hormon pa zato raste nevjerojatno,,,,mogo bi to patentirat i prodavat vikend vrtlarima..

urea..ti je to Laughing nisi niš izmislio


đesi crni czingo..jel ima vručine kod tebe

ajd fala kurcu da si skuzila,,kaj treba,,a koji onda pitash,,,,evo me urbitze,,,,digo se ranije ,,nisam zalijevao vrt,,,vec ima par dana,,,pa mi se biljke pod suncem rastuzile,,,sad sam zalio ,,,pa sretne one,,,sretan ja,,,jucher sam nabrao punu korpu mahuna,,jebo te ne znam shta cu sa njima,,susjedi ne dam,,jer ne zna kuvat,,par puta mi donijela neko njihovo jelo,,,poslije bacio u smece,,,jebga kad nemrem,,ako mi ne mirishe,,,ne jedem:Smile,,a vrijeme je kod mene ,,,fenomenalno,,,neki se kurac promijenio u svjetskoj klimi,,,,zadnjih par godina,,ovdje je stvarno sve ljepshe i ljepshe,,,jedan par crvenih kardinala,,,shunja mi se po vrtu,,,predivni su,,,,samo skakucu jedan za drugim,,,valjda ce biti i nekog prtzanaj kasnije:::)bijo bi red,,,,

bazilija

bazilija

urbanstyle ::
rollo tomasi ::
urbanstyle ::

to su valjda plave pizze Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687




tajnici plava pizza, a direktoru plava muda. pa ja Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

da objavim da sam jutros ugledala male pomice...prave se grozdovi ...trebam li sada dohranjivati ...samo ne kemiju plsss..ajde ako tko zna
ako negdje u blizini imaš golubarnik, skupi malo golubijeg izmeta i razmuti pa tom vodom ponekad zalij, izvrsno je đubrivo. nemoj pretjerati i nemoj polijevati po biljci.
ogrni fino sadnice. ogrtanje je proces kada malo uskopaš zemlju pa ju nagrneš oko stabljike tako da ona može fino uspravno stojati i da ima hrpicu oko sebe, onako ko mala peka Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 650269930

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
urbanstyle ::
zingaro ::

ja svoje zapisham i rastu ko ludi,,moguce ova moja nadbubrezna luchi neki hormon pa zato raste nevjerojatno,,,,mogo bi to patentirat i prodavat vikend vrtlarima..

urea..ti je to Laughing nisi niš izmislio


đesi crni czingo..jel ima vručine kod tebe

ajd fala kurcu da si skuzila,,kaj treba,,a koji onda pitash,,,,evo me urbitze,,,,digo se ranije ,,nisam zalijevao vrt,,,vec ima par dana,,,pa mi se biljke pod suncem rastuzile,,,sad sam zalio ,,,pa sretne one,,,sretan ja,,,jucher sam nabrao punu korpu mahuna,,jebo te ne znam shta cu sa njima,,susjedi ne dam,,jer ne zna kuvat,,par puta mi donijela neko njihovo jelo,,,poslije bacio u smece,,,jebga kad nemrem,,ako mi ne mirishe,,,ne jedem:Smile,,a vrijeme je kod mene ,,,fenomenalno,,,neki se kurac promijenio u svjetskoj klimi,,,,zadnjih par godina,,ovdje je stvarno sve ljepshe i ljepshe,,,jedan par crvenih kardinala,,,shunja mi se po vrtu,,,predivni su,,,,samo skakucu jedan za drugim,,,valjda ce biti i nekog prtzanaj kasnije:::)bijo bi red,,,,

Very Happy Very Happy dobro si mi sve opisao ..ma ja pitam jerbo mislim da je ta urea ipak kemija..

mahune blanširaj..dakle prokuhaj vodu- mahune stavi u cjedilo...uroni u kipuću vodu-ohladi i spremi u zamrzivač...kad ih kuhaš..onda zagrij malo ulja i onako smrznute baci na ulje..bit će ti kao svježe...

tako možeš sve povrće spremat..osim šparoga...za njih kažu da baš nie uputno smrzavati..

ajde ..u topm tvom vrtu uvijek veselo...piesme i sexa ko u priči Laughing

Gost

Anonymous
Gost

bazilija ::
urbanstyle ::
rollo tomasi ::



tajnici plava pizza, a direktoru plava muda. pa ja Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 364988687

da objavim da sam jutros ugledala male pomice...prave se grozdovi ...trebam li sada dohranjivati ...samo ne kemiju plsss..ajde ako tko zna
ako negdje u blizini imaš golubarnik, skupi malo golubijeg izmeta i razmuti pa tom vodom ponekad zalij, izvrsno je đubrivo. nemoj pretjerati i nemoj polijevati po biljci.
ogrni fino sadnice. ogrtanje je proces kada malo uskopaš zemlju pa ju nagrneš oko stabljike tako da ona može fino uspravno stojati i da ima hrpicu oko sebe, onako ko mala peka Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 650269930

draga baso..nisi pročitala da sam ja svoje povrće posadila u pitare...ono što sam pametno napravila..a ne znajući...nego sam onako kako sam prirodno nadarita Laughing i logična...dobrooo i lijepa Laughing ..znači kad sam posadila pomice..onda sam ubola dva štapa...kako bih zemlji povremeno opskrbila kisik...vidiššš ..sad bi u taj proces mogla utirat i to gnjojivo..ali da ti pravo kažem..nikada još nisam čula da je g***** od goluba dobro...
možda ovi gradski golubovi nisu dobri...kad vidim kakva mi fleka ostane na kamenu...gospa to ne bi oribala...oču reć da je prejako....baso mila..pa uništit će mi pomice..oče li

piši brzo..razuvjeri me

bazilija

bazilija

zingaro ::
urbanstyle ::
zingaro ::

ja svoje zapisham i rastu ko ludi,,moguce ova moja nadbubrezna luchi neki hormon pa zato raste nevjerojatno,,,,mogo bi to patentirat i prodavat vikend vrtlarima..

urea..ti je to Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 277638789 nisi niš izmislio


đesi crni czingo..jel ima vručine kod tebe

ajd fala kurcu da si skuzila,,kaj treba,,a koji onda pitash,,,,evo me urbitze,,,,digo se ranije ,,nisam zalijevao vrt,,,vec ima par dana,,,pa mi se biljke pod suncem rastuzile,,,sad sam zalio ,,,pa sretne one,,,sretan ja,,,jucher sam nabrao punu korpu mahuna,,jebo te ne znam shta cu sa njima,,susjedi ne dam,,jer ne zna kuvat,,par puta mi donijela neko njihovo jelo,,,poslije bacio u smece,,,jebga kad nemrem,,ako mi ne mirishe,,,ne jedem:Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 22 650269930,,a vrijeme je kod mene ,,,fenomenalno,,,neki se kurac promijenio u svjetskoj klimi,,,,zadnjih par godina,,ovdje je stvarno sve ljepshe i ljepshe,,,jedan par crvenih kardinala,,,shunja mi se po vrtu,,,predivni su,,,,samo skakucu jedan za drugim,,,valjda ce biti i nekog prtzanaj kasnije:::)bijo bi red,,,,
kardinali su prekrasne ptice i iznenadilo me kako se zanimljivio glasaju, ali nisam uspjela skužiti što određena vrsta pjeva znači. kad sam bila kod brata, imala sam sreću svako jutro čuti ih u jednom parkiću kad bih išla po namirnice

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 22 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu