Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum

+7
Leon
Plovak
Cat_
bazilija
escaped
rollo tomasi
zingaro
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 41 od 43]

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::sutra ću stavit staru damu(staru pasicu)....nešto danas nie bila raspoložita..samo leži i ništa je ne zanima....

ok. ovo je odgovor na pitanje iz tocke 3.

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi :: dobro vece

da rezimiramo
1. skupljas pet ambalazu, sto je dokaz tvoje visoke ekoloske osvijestenosti
2. cak i kad je u malim kolicinama zemlja se moze ucinkovito iskoristiti. jos jedan dokaz tvojih ekoloskih promisljanja
3. cini li mi se ili imas jos jednog psa?  Grat 

3a. redovito peres robu   Very Happy 

a paprikeeeeeee Crying or Very sad 

rollo tomasi

rollo tomasi

paprike su zakon. kao i rokulice. to nisam posebno ni komentirao. jesu li to obicne babure ili ljute napolitanske?

umalo sam zaboravio. danas je u skladu s nazivom teme zasadjena i kapulica. nek udje u forumski anale  Smile 



Poslednji izmenio rollo tomasi dana 13/3/2014, 22:49, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi :: dobro vece

da rezimiramo
1. skupljas pet ambalazu, sto je dokaz tvoje visoke ekoloske osvijestenosti
2. cak i kad je u malim kolicinama zemlja se moze ucinkovito iskoristiti. jos jedan dokaz tvojih ekoloskih promisljanja
3. cini li mi se ili imas jos jednog psa?  Grat 

3a. redovito peres robu   Very Happy 

1.točno - nikada ne bacam plastiku u škovace, moj sin to redovno nosi u konzuma, naravno -kad ostane totalno bez kune  Very Happy 

2.pored paprike su bile ćerice i krastavci..

3.da

3a.da-ali obzirom da je to šufit-roba može stajati danimmmaaa na sušilu silly 

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::
paprike su zakon. kao i rokulice. to nisam posebno ni komentirao. jesu li to obicne babure ili ljute napolitanske?

obične, ali je sjeme domaće


jesi vidio ti naše bele-   đuska mala  Very Happy 

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::paprike su zakon. kao i rokulice. to nisam posebno ni komentirao. jesu li to obicne babure ili ljute napolitanske?

umalo sam zaboravio. danas je u skladu s nazivom teme zasadjena i kapulica. nek udje u forumski anale  Smile 

aaa moramo posebno napraviti neki kalendar tko je koji dan nešto posadio

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::
rollo tomasi ::
paprike su zakon. kao i rokulice. to nisam posebno ni komentirao. jesu li to obicne babure ili ljute napolitanske?

obične, ali je sjeme domaće


jesi vidio ti naše bele-   đuska mala  Very Happy 

ima pravo, neka uziva. samo ce se opet cuditi da je salijecu pubertetlije. ko fol, pa vidi se da sam ozbiljna  Laughing 

rollo tomasi

rollo tomasi

urbanstyle ::
rollo tomasi ::paprike su zakon. kao i rokulice. to nisam posebno ni komentirao. jesu li to obicne babure ili ljute napolitanske?

umalo sam zaboravio. danas je u skladu s nazivom teme zasadjena i kapulica. nek udje u forumski anale  Smile 

aaa moramo posebno napraviti neki  kalendar tko je koji dan nešto posadio
.

vazi. ja cu nastojati podnositi izvjesca kako sto posadim.

Gost

Anonymous
Gost

to će nama bela napraviti..ona je maher za tabele i statistike

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::ok evo dokaza za moju papriku od lani  Very Happy 
Spojler:

ne mogu verovati i pritom je napolju ... sta se zalis na vreme
pa toplije je nego kod zinga

urbanstyle ::paa rokulicee
Spojler:

Ovo si mi odlicno dala ideju... ionako rukolu pasem ko  cow 
na sve nacine  smile2 

urbanstyle ::iiiiii pozdrav od mog pratioca svima vama  Very Happy  Very Happy  Very Happy 
Spojler:

da i njega vidimo , mazaaaa malaaaa  Very Happy

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::
aaa moramo posebno napraviti neki  kalendar tko je koji dan nešto posadio

To uopste nije losa ideja bar negde da stoji zapisano kad sami ne pamtite

rollo tomasi ::
urbanstyle ::
jesi vidio ti naše bele-   đuska mala  Very Happy 

ima pravo, neka uziva. samo ce se opet cuditi da je salijecu pubertetlije. ko fol, pa vidi se da sam ozbiljna  Laughing 

djuskala ... malo falilo da se popnem na sto ... al je bilo previse fino mesto pa bas nije islo
bila i ja fina ... relativno  :shame1: 

Rollo ... vise se nicemu ne cudim ... bitno je da je meni mozak na svom mestu i stojim nogama na zemlji  :good: 
Prica je u stvari vrlo kompleksna i u sustini vrlo tuzna za one koji se daju upecati ... ali nije moj vid zabave  Wink 

Gost

Anonymous
Gost

Vrijedni Rollek.

rollo tomasi

rollo tomasi

Anabela ::
urbanstyle ::
aaa moramo posebno napraviti neki  kalendar tko je koji dan nešto posadio

To uopste nije losa ideja bar negde da stoji zapisano kad sami ne pamtite

rollo tomasi ::
urbanstyle ::
jesi vidio ti naše bele-   đuska mala  Very Happy 

ima pravo, neka uziva. samo ce se opet cuditi da je salijecu pubertetlije. ko fol, pa vidi se da sam ozbiljna  Laughing 

djuskala ... malo falilo da se popnem na sto ... al je bilo previse fino mesto pa bas nije islo
bila i ja fina ... relativno   :shame1: 

Rollo ... vise se nicemu ne cudim ... bitno je da je meni mozak na svom mestu i stojim nogama na zemlji  :good: 
Prica je u stvari vrlo kompleksna i u sustini vrlo tuzna za  one koji se daju upecati ... ali nije moj vid zabave  Wink 

moja je namjera bila sasvim benigna, tek da te malo zezam. po posljednjoj recenici zakljucujem da je i nesto ozbiljnije posrijedi. kako kazes da stojis nogama na zemlji, vjerujem da je sve u redu.

rollo tomasi

rollo tomasi

whisperer ::Vrijedni Rollek.

je vraga. da znas koliko jos ima posla, a ja radim kako mi dodje  axe 

Gost

Anonymous
Gost

ma znam da se zezas  Wink 
ali je istina da omladinci prilicno napadaju tete a to mi vec malo ide na zivce
u stvari te generacije su totalno nekompatibilne ... svi sede i drndaju za istim stolom po mobilnim i sami se slikaju iz 100 poza
ne bi me cudilo da se i dopisuju  ....  i kad neko progovori , prosto im dodje wow

Gost

Anonymous
Gost

bela nije vanka- to je potkrovlje...uglavnom zatvoreno,

odgovaram na tvoj post -tamo sa neke strane Zubo 

rollo tomasi

rollo tomasi

sad cu biti ozbiljan koliko god mogu. nije moja briga tko se s kim vezuje. uvijek sam blagonaklono gledao na parove kojima se dogodio takav klik, pa i branio njihovo pravo da se vole dok mi jedna prijateljica nije otvorila oci. znamo jedan par gdje je muz dvostruko stariji. i sad njih dvoje sjednu u kafic s njegovim prijateljima. prvo sto medju njima ona izgleda kao da mu je kcer, a osim toga oni su razvezli temu o dogadjajima prije njenog rodjenja. sigurno su joj takve situacije jako zabavne.

Gost

Anonymous
Gost

aaaaaaaaaa ... paprika

al neverovatno ... moze ti se destiti da je biljka izmorena zbog te dve
pa ce slabije roditi kad joj je vreme
kod mene vinograd orezan ovih dana a i voce ce uskoro

rollo tomasi

rollo tomasi


kad ne kvotamo, sad nek se ostali snalaze ko kome odgovara  
urby, neka si ti mene presjekla.  Very Happy 

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi :: sad cu biti ozbiljan koliko god mogu. nije moja briga tko se s kim vezuje. uvijek sam blagonaklono gledao na parove kojima se dogodio takav klik, pa i branio njihovo pravo da se vole dok mi jedna prijateljica nije otvorila oci. znamo jedan par gdje je muz dvostruko stariji. i sad njih dvoje sjednu u kafic s njegovim prijateljima. prvo sto medju njima ona izgleda kao da mu je kcer, a osim toga oni su razvezli temu o dogadjajima prije njenog rodjenja. sigurno su joj takve situacije jako zabavne.

cuj , ja znam da izgledam mladje nego sto ih imam i to prilicno , takva mi je genetika
ali ih nigde ne krijem ... bas iz tog razloga sto mi se kace mladji ..
podignem tarabu do neba ... nemam nameru skakati po teretanama i pasti travu da bi to odrzala i setala piletinu
ne moram hraniti ego ni najmanje iz tih razloga ... bitnije mi je kako se osecam a to nema veze sa izgledom
starim pa starim ... i sve je to ok ... pa ne mogu niti zelim izgledati mladje od svog deteta

rollo tomasi

rollo tomasi

Anabela ::
rollo tomasi :: sad cu biti ozbiljan koliko god mogu. nije moja briga tko se s kim vezuje. uvijek sam blagonaklono gledao na parove kojima se dogodio takav klik, pa i branio njihovo pravo da se vole dok mi jedna prijateljica nije otvorila oci. znamo jedan par gdje je muz dvostruko stariji. i sad njih dvoje sjednu u kafic s njegovim prijateljima. prvo sto medju njima ona izgleda kao da mu je kcer, a osim toga oni su razvezli temu o dogadjajima prije njenog rodjenja. sigurno su joj takve situacije jako zabavne.

cuj , ja znam da izgledam mladje nego sto ih imam i to prilicno , takva mi je genetika
ali ih nigde ne krijem ... bas iz tog razloga sto mi se kace mladji ..
podignem tarabu do neba ... nemam nameru skakati po teretanama i pasti travu  da bi to odrzala i setala piletinu
ne moram hraniti ego ni najmanje iz tih razloga ... bitnije mi je kako se osecam a to nema veze sa izgledom
starim pa starim ... i sve je to ok ... pa ne mogu niti zelim izgledati mladje od svog deteta

nemam sta reci nego da zrelo sagledavas stanje stvari. vec samim time sto je genetika na tvojoj strani ego ti moze biti miran. da se i ja necim pohvalim. ne vjerujem da izgledam mladje, mogla si i vidjeti slikicu  Smile, jednostavno se ponasam drugacije od mojih vrsnjaka i vise puta sam cuo da sam u duhu mlad.

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::


nemam sta reci nego da zrelo sagledavas stanje stvari. vec samim time sto je genetika na tvojoj strani ego ti moze biti miran. da se i ja necim pohvalim. ne vjerujem da izgledam mladje, mogla si i vidjeti slikicu  Smile, jednostavno se ponasam drugacije od mojih vrsnjaka i vise puta sam cuo da sam u duhu mlad.

ustvari , mislim da je duh najvazniji a meni pomaze sto sam i na poslu bila okruzena mladjima tako da sve skupa ... sad vec pravi problem  Cool 
postoje prilicno mladi ljudi koji nisu ni zivi koliko tromo prolaze kroz zivot , nicemu se ne raduju , nista ih ne zanima ako nije dovoljno veliko , nemaju snage da se pokrenu ...

Gost

Anonymous
Gost

yebite vi sve ..al godine idu nabiem ih na kurac,,,,kog djavla upće moraš reć koliko imaš godina...dok pričaš s nekim sve je ok -dok ne kažeš godine..eeee onda odmah respekt..pa odmicanje... Laughing Laughing Laughing 

al to što bela kaže...pa ne možeš igrat blentavu ženu i furat se na hi-hi-hi-ho-ho-ho

i to smanjivanje godina..kao nemam šesdeset neg pedeset devet...ahahahhahahah..koi kurac.

ja znam da ću ja biti ista dok god me mosak ne napusti, kad se on pozdravi sa mnom....eto mogu mi slobodno reć da izgledam ko djevojčica i ja ću im onda još smanjit po koju godinu...odnosno ne ja ..neg moj mosak.... Laughing 


pojam "stari ljudi" možemo koristiti tek iza 75-pete ...

Gost

Anonymous
Gost

jasimn u pupovima...još par dana i zamirisat će sve do mirisnog mora,spojit će ih vjetrovi


Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 41 Okbc4o

Gost

Anonymous
Gost

rollo tomasi ::
whisperer ::Vrijedni Rollek.

je vraga. da znas koliko jos ima posla, a ja radim kako mi dodje  axe 

A gle, da sam ja sve prekopala to što si i ti, vjerojatno bih uzela bolovanje. Za sada se fokusiram na jedan manji dio ispred kuće- 2x 2, malo sam jutros preokretala lopaticom sat , dva... maleni sve bacio na pločice, tako da sam više čistila iza njega nego li išta korisno učinila. Ne stignem ni od posla, ali prekrasno je vrijeme pa je šteta malo se ne zabavljati zemljom. Inače, susjed mi je zabrijao na vrt pa ga snimam preko ogradice, sav se napuhne kada mi počne objašnjavati o stakleniku dok mu žena dovikuje iz kuhinje da ne blentavi jer da nema pojma.  Very Happy 

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 41 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu