Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum

+7
Leon
Plovak
Cat_
bazilija
escaped
rollo tomasi
zingaro
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 42 od 43]

Gost

Anonymous
Gost

dokopala se mala urbi
fotoaparata
pa sad klika
klik klik
ajme , cha je
slikicaaaaaa yeeee  cheers 

zingaro

zingaro

urbanstyle ::jasimn u pupovima...još par dana i zamirisat će sve do mirisnog  mora,spojit će ih vjetrovi


Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 42 Okbc4o

a lude zene i josh kaze da mi prichamo pizdarije,,,chuj nju jasmin,,,ubit cu se,,,evo ti jebo te ,,mal ne reko on,,,a jebo te ,,,koliko dobrih komada pod ovim jasmin,,,sav sam se najezio Dancing 

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 42 Images?q=tbn:ANd9GcR7Om1hXeikrV92jy6UQkW5mG2KbCWmVT4QdpbdKQHX3lKjzA9F

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
urbanstyle ::jasimn u pupovima...još par dana i zamirisat će sve do mirisnog  mora,spojit će ih vjetrovi


Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 42 Okbc4o

a lude zene  i josh kaze da mi prichamo pizdarije,,,chuj nju jasmin,,,ubit cu se,,,evo ti jebo te ,,mal ne reko on,,,a jebo te ,,,koliko dobrih komada pod ovim jasmin,,,sav sam se najezio Dancing 

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 42 Images?q=tbn:ANd9GcR7Om1hXeikrV92jy6UQkW5mG2KbCWmVT4QdpbdKQHX3lKjzA9F


pa pičko jedna...i ovaj će biti takav...

Gost

Anonymous
Gost

bela, baš si dobro rekla, guš mi je sad slikavati..a tek kad prohodam skroz Very Happy 

inače, ove današnje nisam mobom slikala,ipak je bio pravi fotoaparat

zingaro

zingaro

urbanstyle ::
zingaro ::
urbanstyle ::jasimn u pupovima...još par dana i zamirisat će sve do mirisnog  mora,spojit će ih vjetrovi


Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 42 Okbc4o

a lude zene  i josh kaze da mi prichamo pizdarije,,,chuj nju jasmin,,,ubit cu se,,,evo ti jebo te ,,mal ne reko on,,,a jebo te ,,,koliko dobrih komada pod ovim jasmin,,,sav sam se najezio Dancing 

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 42 Images?q=tbn:ANd9GcR7Om1hXeikrV92jy6UQkW5mG2KbCWmVT4QdpbdKQHX3lKjzA9F


pa pičko jedna...i ovaj će biti takav...

jebo te ,,,ja tebe neb pustijo samu da odash po gradu,,,posebno si opasna na semaforima,,,,pa bog te neubijo,,,je l' ti kuzish uopce bojitze:Smile)...hahahhahahahhahahahha...ljubichsto je preci u bijelo,,,,,odo se zgazit,,,

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
urbanstyle ::
zingaro ::

a lude zene  i josh kaze da mi prichamo pizdarije,,,chuj nju jasmin,,,ubit cu se,,,evo ti jebo te ,,mal ne reko on,,,a jebo te ,,,koliko dobrih komada pod ovim jasmin,,,sav sam se najezio Dancing 

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 42 Images?q=tbn:ANd9GcR7Om1hXeikrV92jy6UQkW5mG2KbCWmVT4QdpbdKQHX3lKjzA9F


pa pičko jedna...i ovaj će biti takav...

jebo te ,,,ja tebe neb pustijo samu da odash po gradu,,,posebno si opasna na semaforima,,,,pa bog te neubijo,,,je l' ti kuzish uopce bojitze:Smile)...hahahhahahahhahahahha...ljubichsto je preci u bijelo,,,,,odo se zgazit,,,

i bogami ćeš !!!!!


u novinama ćeš mi se morati javno ispričati

zingaro

zingaro

urbanstyle ::
zingaro ::
urbanstyle ::


pa pičko jedna...i ovaj će biti takav...

jebo te ,,,ja tebe neb pustijo samu da odash po gradu,,,posebno si opasna na semaforima,,,,pa bog te neubijo,,,je l' ti kuzish uopce bojitze:Smile)...hahahhahahahhahahahha...ljubichsto je preci u bijelo,,,,,odo se zgazit,,,

i bogami ćeš !!!!!


u novinama ćeš mi se morati javno ispričati

Ako to pobijeli ja cu si kuratz osjec:Smile)) plus toga cu se isprichat preko svih novina u EU:Smile)

Gost

Anonymous
Gost

zingaro ::
urbanstyle ::
zingaro ::

jebo te ,,,ja tebe neb pustijo samu da odash po gradu,,,posebno si opasna na semaforima,,,,pa bog te neubijo,,,je l' ti kuzish uopce bojitze:Smile)...hahahhahahahhahahahha...ljubichsto je preci u bijelo,,,,,odo se zgazit,,,

i bogami ćeš !!!!!


u novinama ćeš mi se morati javno ispričati

Ako to pobijeli ja cu si kuratz osjec:Smile)) plus toga cu se isprichat preko svih novina u EU:Smile)


i to moraš snimit...i ovdi stavit!!!!!!!!!

zato koristi tog čvarka još par dana jerbo će jasmin pobieliti za par dana Laughing Laughing Laughing 

Gost

Anonymous
Gost

pamttim strana 58..aleja kapulice tema Smile)))))ahahahhaah

zingaro

zingaro

urbanstyle ::pamttim strana 58..aleja kapulice tema Smile)))))ahahahhaah

nesh mi uvalit monsanto jasmin,,,,,to ne ne,,ne dolazi u obzir,,,pa jebo te ,,,,tko zna kod vas munjenih dalmosha tko je dao tom cvijecu ime jasmin,,,aloooooooooo...jebate,,,kad se neadrogirate ,,,i kad ispraznite konobu od vina,,,,vma je sve jasmin:Smile)...eto nEsku je sve ,,,maroni,,,kad se narolja:Smile)

Gost

Anonymous
Gost

obečanje se mora ispoštovati Laughing 

zingaro

zingaro

urbanstyle ::obečanje se mora ispoštovati Laughing 

mora...et dat cu tebi priliku da ga odrezesh,,,meni bi bilo zao:Smile))

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::
zingaro ::

Ako to pobijeli ja cu si kuratz osjec:Smile)) plus toga cu se isprichat preko svih novina u EU:Smile)


i to moraš snimit...i ovdi stavit!!!!!!!!!

zato koristi tog čvarka još par dana jerbo će jasmin pobieliti za par dana Laughing Laughing Laughing 


urbanstyle ::obečanje se mora ispoštovati Laughing 

ja sam kvotala i cekaam
ma sta cekam ... jedvaaa cekam videti

urbi kupi krec i farbaj jasmin , nemoj da ne bude beo , ovo je sad prilika

zingaro

zingaro

Anabela ::
urbanstyle ::
zingaro ::

Ako to pobijeli ja cu si kuratz osjec:Smile)) plus toga cu se isprichat preko svih novina u EU:Smile)


i to moraš snimit...i ovdi stavit!!!!!!!!!

zato koristi tog čvarka još par dana jerbo će jasmin pobieliti za par dana Laughing Laughing Laughing 


urbanstyle ::obečanje se mora ispoštovati Laughing 

ja sam kvotala i cekaam
ma sta cekam ... jedvaaa cekam videti

urbi kupi krec i farbaj jasmin , nemoj da ne bude beo , ovo je sad prilika

Ma statije,,,to je dalmoshitca,,sazaljiva zbog sebe,, Behave ,,nije to Begeshitza koaj bi odma cap carap..oshla joj baterija,,,sjebo joj se chardzer...

Gost

Anonymous
Gost

ma ja cekam snimak pre capcarap
posle nek gleda ko hoce ... samo ja nisam videla cuveni snimak Sad  , moram pitati adminicu
dal ga je sacuvala

zingaro

zingaro

Anabela ::ma ja cekam snimak pre capcarap
posle nek gleda ko hoce ... samo ja nisam videla cuveni snimak Sad  , moram pitati adminicu
dal ga je sacuvala

Sumnjam da je to adminica sejvala,,,ona s euplashila,,i odma iskljuchila komp,,to mi i je bila namjera ,,,jer mi je ishla na zifce ,,,a jebga,,lako je tudjim kurcem plashit zemske,,,,(mogu mislit s takvim da se plashe)..chvarak jebo te,,,tako kaze urbitza,,,tak i da oce osjec ,,,nema shta,,prije bi mi jaja oshla nego chvarak..

Gost

Anonymous
Gost

i urbica zna !!?? ... e jesam neobavestena  Crying or Very sad 
a dobro sad si mi ga lepo opisao ... steta dirati ga , tesko bi tu bilo i potrefiti iseci
znao si ti dobro zasto ga nudis ... greota seci , neces imati nasta pikiti

zingaro

zingaro

Anabela ::i urbica zna !!?? ... e jesam neobavestena  Crying or Very sad 
a dobro sad si mi ga lepo opisao ... steta dirati ga  , tesko bi tu bilo i potrefiti iseci
znao si ti dobro zasto ga nudis ... greota seci , neces imati nasta pikiti

Et sad sam se izdo,,necu ti vishe biti interesantan,,,a ni drugima:Smile)..fala bogu,,,pao mi veliki teret sa srca..

Gost

Anonymous
Gost

meni si tek sad postao interesantan , bar se neces vise qurciti bez potrebe
sad mozemo pricati natenane  Laughing   
al sutra   ... dolaze mi majstori ujutro pa ako me zateknu u krevetu ,. moze biti dobijem ''isti''
a ja bi ipak da biram dok jos mogu

zingaro

zingaro

Anabela ::meni si tek sad postao interesantan , bar se neces vise  qurciti bez potrebe
sad mozemo pricati natenane  Laughing   
al sutra   ... dolaze mi majstori ujutro pa ako me zateknu u krevetu ,. moze biti dobijem ''isti''
a ja bi ipak da biram dok jos mogu

ajd ,,,ti se barem najavish da odlazish,,,a ona kuja fol baterija joj prazna,,ciao Anitze,,,i pazi da  te majstori ne nadju u krevetu,,najebala si,,duplo ce ti naplatiti:Smile)

Gost

Anonymous
Gost

pa kad je nekulturna , stacujojja

ja sam se lepo najavila , sad cu se i pozdraviti
a mozemo i izmeniti puse za laku noc  Chekkiss 
i sve kako treba  silly 

Gost

Anonymous
Gost

Nemam pojma vise gde su bile ( to ce rollic znati  Very Happy  ) ali meni ovo ne lici na one sa njegovih slikica
Ove sam ljustila ... sad su bezobrazno skupe tak ... nek ih vrate tamo odakle su dosle

I  sta je ovo ako ne sparoga ? jel vama 12 e skupo za ovaj snop ?
Mogu kupiti 2 kg  mesa za te pare ... tj nije rentabilno ich

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 42 Xdbm6g

Gost

Anonymous
Gost

Reko rollo  Laughing 

rollo tomasi ::
rollo tomasi ::eeeeee, da je tu urby ili pop, sad bi ti oni ljepili slicice divljih sparoga. njen je promjer (precnik) najvise oko pet milimetara. za jelo se priprema samo (hm, nazubljeni?) vrh, mozda jos centimetar-dva dok osjetis da je mekano. ja znam svega dva recepta. zaprzis ih na vrucem ulju i preko njih bacis jaja na kajganu, ili ih skuhas i napravis salatu, takodjer moze s tvrdo kuhanim jajima. pune su zeljeza i posjeduju diuretska svojstva, kazu da dobro odnose toksine iz organizma. za bolje recepte morat ces sacekati urby. Very Happy


Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 42 Sparoga_02divlja

Kap
tu su sparoge. da znam multikvotat sad bi ti zaljepio sliku tamo gdje si pitala. ovako ti masem krpom Very Happy

Gost

Anonymous
Gost

pa rollo ovo iz radnje su cepanice ... a ovo tvoje ko mlada trava
pa ima razlike ... i posle me pitas zasto ljustim ... ko ce jesti to trnje  Zubo 

rollo tomasi

rollo tomasi

Anabela ::eheeej ... sad cu ja to
mogao si i kvotat , kopirat i tamo ubaciti u novi post
male tajne hakerica  Witch

da vidim jel' radi  Neutral 

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 42 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu