Kultni forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kultni forum

Kultni


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum

+7
Leon
Plovak
Cat_
bazilija
escaped
rollo tomasi
zingaro
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 43]

Gost

Anonymous
Gost

banfićka ima veći češnjak od rola Rant dobro je da smo zatvoreni..pukla bi bruka rolo

rollo tomasi

rollo tomasi

Anabela ::
escaped ::
rollo tomasi ::

jedino mi malo zao sto necemo puno novacit
a pop je svuda oko nas... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 650269930


otvorit ćemo podforum Sjemenište...

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 277638789 ... vidis kako esco zna
ijaooo ... veceras asam citala o nekom mom popi ... pedofilu ... visokog ranga
zamalo da on postane patrijarh ... bilo bi bas bljak
u sinodu gledali njegove snimke sa decacima

nije djaba admin Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 364988687
pa ja, do raskola bila je to jedna vjera... a i sad su temelji isti

Gost

Anonymous
Gost

urbanstyle ::banfićka ima veći češnjak od rola Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 3686606283 dobro je da smo zatvoreni..pukla bi bruka rolo

gotovo ... pukla bruka ... happy hour Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 1371890812

rollo tomasi

rollo tomasi

idem je cekati. nece se dobro provesti ako se pojavi Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 3686606283

escaped



urbanstyle :: Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 2493160508

al nemogu ovog Mišu Kovača smislit. pa di njega nađe???

escaped



Anabela ::
urbanstyle ::banfićka ima veći češnjak od rola Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 3686606283 dobro je da smo zatvoreni..pukla bi bruka rolo

gotovo ... pukla bruka ... happy hour Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 1371890812

oćemo osvanut na HTV? da nam porastu dionice foruma?

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
urbanstyle :: Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 2493160508

al nemogu ovog Mišu Kovača smislit. pa di njega nađe???

Very Happy neka..neka..trpi Laughing

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
urbanstyle :: Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 2493160508

al nemogu ovog Mišu Kovača smislit. pa di njega nađe???

cuti ... ovaj je jos i dobar .. pre neko vece naletim na neki njegov intervju
kako se taj covek deformisao , pa to je strasno ... nezna ni pricati , kao da je imao slog
sta je napravio od sebe ... karikaturu
zamisli da stavi neku noviju ... pa pobegli bi svi gosti

escaped



urbanstyle ::
escaped ::
urbanstyle :: Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 2493160508

al nemogu ovog Mišu Kovača smislit. pa di njega nađe???

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 364988687 neka..neka..trpi Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 277638789

a jebote Mišo Kovač. stvarno jebote nađeš avatar za popizdit. i usput taj Mišo na avataru liči na Đosera iz Atomskog Skloništa. više nemogu ni Đosera slušat zbog tvog Miše Kovača. koji bed jebote. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 1805953252

Gost

Anonymous
Gost

hihihihi

escaped



Anabela ::
escaped ::
urbanstyle :: Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 2493160508

al nemogu ovog Mišu Kovača smislit. pa di njega nađe???

cuti ... ovaj je jos i dobar .. pre neko vece naletim na neki njegov intervju
kako se taj covek deformisao , pa to je strasno ... nezna ni pricati , kao da je imao slog
sta je napravio od sebe ... karikaturu
zamisli da stavi neku noviju ... pa pobegli bi svi gosti

pa kad je Mišo znao pričat? on zna revat. ko Krešo isti kurac.

escaped



urbanstyle ::hihihihi

sad bi te baniro ali je Happy Hour.

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
urbanstyle ::hihihihi

sad bi te baniro ali je Happy Hour.

pa jedino tada možeš banirati Zubo u happy houru

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
urbanstyle ::
escaped ::

al nemogu ovog Mišu Kovača smislit. pa di njega nađe???

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 364988687 neka..neka..trpi Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 277638789

a jebote Mišo Kovač. stvarno jebote nađeš avatar za popizdit. i usput taj Mišo na avataru liči na Đosera iz Atomskog Skloništa. više nemogu ni Đosera slušat zbog tvog Miše Kovača. koji bed jebote. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 1805953252

tko ti je kriv kad pišeš post u isto vrijeme kad i ja

escaped



urbanstyle ::
escaped ::
urbanstyle ::hihihihi

sad bi te baniro ali je Happy Hour.

pa jedino tada možeš banirati Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 2493160508 u happy houru

neću. onda bi me zvali veliki diktator. ovako sam samo diktator... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 705485277

Gost

Anonymous
Gost

kak' je sve naucila kad je imala dugmice Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 4006036031

escaped



urbanstyle ::
escaped ::
urbanstyle ::
escaped ::

al nemogu ovog Mišu Kovača smislit. pa di njega nađe???

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 364988687 neka..neka..trpi Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 277638789

a jebote Mišo Kovač. stvarno jebote nađeš avatar za popizdit. i usput taj Mišo na avataru liči na Đosera iz Atomskog Skloništa. više nemogu ni Đosera slušat zbog tvog Miše Kovača. koji bed jebote. Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 1805953252

tko ti je kriv kad pišeš post u isto vrijeme kad i ja

ček da provjerim IP adresu...

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
urbanstyle ::
escaped ::

sad bi te baniro ali je Happy Hour.

pa jedino tada možeš banirati Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 2493160508 u happy houru

neću. onda bi me zvali veliki diktator. ovako sam samo diktator... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 705485277

ayde..pa nisi dugo..neće ti nitko zamjeriti Zubo

escaped



Anabela ::kak' je sve naucila kad je imala dugmice Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 4006036031

pa dao joj je onaj pederčina slavonac baban dok sam ja bio forumaš vulgaris a ustvari sam bio vlasnik foruma koji sad na berzi vredi 4.100 USA $.

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
urbanstyle ::
escaped ::

sad bi te baniro ali je Happy Hour.

pa jedino tada možeš banirati Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 2493160508 u happy houru

neću. onda bi me zvali veliki diktator. ovako sam samo diktator... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 705485277

hihihihihi...

Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 Carlicaplinvelikidiktat

escaped



urbanstyle ::
escaped ::
urbanstyle ::
escaped ::

sad bi te baniro ali je Happy Hour.

pa jedino tada možeš banirati Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 2493160508 u happy houru

neću. onda bi me zvali veliki diktator. ovako sam samo diktator... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 705485277

ayde..pa nisi dugo..neće ti nitko zamjeriti Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 2493160508

pa di ću tebe banirat ajde nemoj zajebavat... da ti je nick Pop onda bi me zagolicali prsti. POPE javi se više nabijem te na kurac.

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
Anabela ::kak' je sve naucila kad je imala dugmice Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 4006036031

pa dao joj je onaj pederčina slavonac baban dok sam ja bio forumaš vulgaris a ustvari sam bio vlasnik foruma koji sad na berzi vredi 4.100 USA $.


jel vi to o meni pričate

escaped



urbanstyle ::
escaped ::
Anabela ::kak' je sve naucila kad je imala dugmice Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 4006036031

pa dao joj je onaj pederčina slavonac baban dok sam ja bio forumaš vulgaris a ustvari sam bio vlasnik foruma koji sad na berzi vredi 4.100 USA $.


jel vi to o meni pričate

pričamo o dolarima.

Gost

Anonymous
Gost

escaped ::
urbanstyle ::
escaped ::

neću. onda bi me zvali veliki diktator. ovako sam samo diktator... Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 705485277

ayde..pa nisi dugo..neće ti nitko zamjeriti Aleja Kapulice -zadnja pošta Kultni Forum - Page 5 2493160508

pa di ću tebe banirat ajde nemoj zajebavat... da ti je nick Pop onda bi me zagolicali prsti. POPE javi se više nabijem te na kurac.


pa ti si prvi reko da bi me rado Zubo nisam ja

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 43]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu